Зміст

Календар

Як нас знайти

18-12-12

18.12.2012 г. прошло еженедельное (традиционное) совещание у мастеров производственного обучения.

Еженедельное (традиционное) совещание мастеров - это традиция, которая была положена старшим мастером Христовым З.А.. На этих совещаниях освещаются самые актуальные темы прошедшей недели, а также ставятся задачи на новую неделю.


2013-02-28


Навчальний процес...

Навчальний процес поєднує в собі як теоретичну підготовку, так і практичну підготовку, організовується відповідно до навчальних планів за професіями. Порядок організації проміжних атестацій, виробничого навчання та виробничої практики визначається & nbsp; локальними актами (наказами)

У професійно-технічних навчальних закладах процес професійної підготовки включає дві складові частини: професійно-теоретичне навчання і професійно-практичне (виробниче) навчання.

Професійно-практичне (виробниче) навчання ставить за мету залучення учнів до безпосереднього здійснення діяльності в області певної професії, формуючи у них необхідні професійні вміння та навички відповідно до вимог державних стандартів. Тому професійно-практичне навчання (практика) учнів, є складовою частиною основної освітньої програми професійної освіти.

Цель практики – закріплення і поглиблення знань, отриманих студентами в процесі теоретичного навчання, придбання необхідних умінь, навичок і досвіду практичної роботи за всіма видами професійної діяльності.


2012-12-30