Зміст

Календар

Як нас знайти

Cпортивно-масовий захід присвячений Дню фізичної культури та спорту в Україні

08.09.2017р. в Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбувся спортивно-масовий захід присвячений Дню фізичної культури та спорту в Україні. Програма заходу складалась з урочистого параду на якому учасників привітали представники Обласного та міського Департаментів  освіти, Олімпійського комітету та комітету з фізичної культури та спорту(філія) в Запорізькій області. Було проведене нагородження кращих спортсменів року та їх тренерів, викладачів та керівників фізичного виховання. Серед нагороджених грамотою Міського Департаменту сім’ї, молоді та спорту – керівник фізичного виховання нашого училища Олешко Катерина Сергіївна. По закінченню урочистостей відбувся флеш – моб в якому взяли участь всі учасники свята та наші дівчата  з групи № 18/17.

 


2017-09-12


Перша науково-практична конференція учнів професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області «УКРАЇНА ОЧИМА МОЛОДІ»

31 травня на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «МОТОРОБУДІВНИК» проходила перша науково-практична конференція учнів професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області «УКРАЇНА ОЧИМА МОЛОДІ».

На урочистому відкриті конференції Паржницький Олександр Вікторович - директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області;. Прийменко Галина Володимирівна - головний спеціаліст відділу позашкільної, вищої освіти та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Базь Олександр Станіславович - директор ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «МОТОРОБУДІВНИК» побажали учасникам успіхів, натхнення у досягненні наукових вершин.


2017-06-02


Училище «Моторобудівник» – невід’ємна частина великого і дружнього колективу підприємства АТ «Мотор Січ»

Ось і пролунали заключні фанфари для учасників 60-го ювілейного фестивалю художньої самодіяльності працівників АТ «Мотор Січ». За перемогу на фестивалі і можливість виступити на гала концерті боролися понад 40 колективів. Наше училище «Моторобудівник» увійшло у 16 кращих колективів художньої самодіяльності підрозділів АТ «Мотор Січ»

Під час проведення гала-концерту Малиш А.М., директор по зв’язкам з громадськістю АТ «Мотор Січ», вручив Диплом 60-го Фестивалю народної творчості, присвяченої 110-річниці заснування АТ «Мотор Січ» директору навчального закладу Базь О.С. та голові профспілкового комітету Сичевській Л.М. та висловив сподівання що на наступний рік вручить нашому училищу Диплом переможця.


2017-04-27


Училище має таланти!!!

 25 лютого  наше училище  приймало участь у ювілейному 60 фестивалі самодіяльної художньої творчості. Виступаючим, дуже сподобалася атмосфера, яка панувала в залі, тут були не тільки працівники заводу, а й рідні та близькі учнів які виступали на концерті. Учасники показали свої кращі номера, привітали колектив заводу АО «Мотор Січ» з 110 річницею заснування, а також колектив будинку культури з 85 річчям. В програмі виступу були: вокальні номери в виконанні Беліченко В., Антоннік К., Фільшиної А., Зайцевої А., Касай О., Бочкова М. та Ясногор Д., запальний грузинський танець в виконанні Грицаченко Ю.. Всі присутні були в захваті від «Балади про Мотор» яку написав та виконував Сорка Д. та вірша «Научи меня жить» у виконанні  Касай О. Родзинкою був акробатичний номер у виконанні Ольхового М., Гнідого О., Бондаренко О., Лепеті І..

Після виступу, глядачі висловлювали щиру  подяку учасникам концерту за чудовий виступ.

Майстер виробничого навчання


2017-03-02


День закоханих 2017!

14 лютого учні та працівники ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» прийняли участь у міському заході, присвяченому Дню Закоханих.

Програма заходу включала в себе: різні конкурси, флешмоб, невеличкі подарунки як для учасників конкурсів, так і для всіх присутніх, ярмарку, на якій можна було купувати поробки на патріотичну тематику і тематику свята, а також всі мали змогу зробити фотографії біля Амурів.


2017-02-28


Oбласний фестиваль проектів «Психолого-педагогічний супровід створення безпечного інформаційного освітнього простору»

З 21 березня по 23 травня 2016 року відбувся обласний фестиваль  проектів «Психолого-педагогічний супровід створення безпечного інформаційного освітнього простору», який проходив у ІІІ етапи та був організований Міністерством освіти і науки України та КЗ «Запорізькій обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР з метою підтримки творчої ініціативи працівників психологічної служби щодо розвитку та формування психологічної та інформаційної культури у всіх учасників навчально-виховного процесу, створення умов для формування навичок грамотної, безпечної і відповідальної поведінки в освітньому просторі.

За результатами фестивалю, дипломом лауреата у номінації «Соціально-педагогічний супровід створення безпечного інформаційного освітнього простору» нагороджено єдиного представника професійно-технічної освіти у Запорізькій області соціального педагога Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» Костенко Надію Володимирівну.


2016-05-24


«Моторобудівники» мають талант!

27 квітня 2016 року цю тезу довели учениці ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», які продемонстрували свій вокальний талант на конкурсі патріотичної пісні «Ти будеш вічно жити, Україно!».

Антонік Кароліна, учениця групи 18/15 «Контролер верстатних та слюсарних робіт» вклала усю душу у виконання чудової пісні «Музика рідного дому». А майбутній слюсар-складальник двигунів Антіпова Тетяна запалила зал майстерним виконанням пісні Наталі Бучинської «Як у нас, на Україні».

За чудову презентацію свого навчального закладу учениці отримали грамоту від Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.


2016-04-29


Сьома Міжнародна Виставка «Сучасні Заклади Освіти – 2016»

17-19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016». За підтримки НМЦ ПТО у Запорізькій області участь у виставці взяли 11 професійно-технічних навчальних закладів області.

Організатором виставки виступила компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

З 2010 року, згідно розпорядженню Кабінету Міністрів України, виставці «Сучасні заклади освіти» офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.


2016-03-25


Отчет о поездки на выставку «Сучасні заклади освіти -2014»

Отчет о поездки на выставку «Сучасні заклади освіти-2014» заместителя директора по учебно-производственной работе нашего училища Паржницкого А.В.


2014-03-22


Нагородження переможців та призерів XV Всеукраїнського конкурсу серед молодих журналістів «Нащадки переможців» у місті Запоріжжя

18 жовтня 2013 року у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації відбулась церемонія нагородження переможців та призерів XV Всеукраїнського конкурсу серед молодих журналістів «Нащадки переможців», присвяченого 70-ти річчю звільнення України від німецько-фашиських загарбників.

Участь у цьому конкурсі взяли понад 600 талановитих авторів з навчальних закладів Запорізької, Дніпропетровської, Черкаської, Херсонської, Київської областей та АР Крим. Детально...


2013-11-27