Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

День кар'єри кар'єри

7 листопада, в Розівській ЗОШ №1, відбувся профорієнтаційний захід «Денькар'єри « PROFI DAY»  для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти. Гостями цього проекту були і педагогічні працівники нашого навчального закладу. Вони виступили перед майбутніми абітурієнтами, розповіли про професії, які можна отримати в училищі. Випускники дуже уважно слухали практичні лекції від спеціалістів,переглядали  цікаві відеоролики, а особливо їм сподобався анімаційний фільм, який в жвавій формі, за допомогою мультиплікаційних героїв,відобразив усі професії,яким навчають у нашому навчальному закладі.  

Сподіваємося, в подальшому, ці учні стануть до лав ДНЗ «Запорізьке ВПУМ».

 

 

 

 
2019-11-13Ми на Ярмарку Освіти -2019!

6-8 листопада в приміщенні виставкового центру Козак Палац проходить профорієнтаційний захід Ярмарок Освіти -2019 «Живи і працюй в Україні!» В цьому профорієнтаційному заході приймає участь і наш навчальний заклад.

Сьогодні у Козак Палаці ми виставили діючу модель токарно-гвинторізного верстату 16К20 і учні шкіл мають можливість отримати перші практичні навички в роботі за токарним верстатом.

Інформацію про професії які можна опанувати у нашому навчальному закладі, школярі Запоріжжя отримують у вигляді інформаційних листівок та професійних консультацій педагогічних працівників та учнів училища.

Двері нашого навчального закладу завжди відкриті для майбутніх абітурієнтів.

Чекаємо на вас!

Викладачі спецдисциплін

Ганна Захаренко

Оксана Голець

 

 

 

 
2019-11-07Вітаємо учасників професійних змагань Worlds Skills

24-26 жовтня 2019 року в Запоріжжі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine» у 2019-2020 роках. Участь у такому конкурсі – це хороша можливість перевірити себе і свої навички в справі.

Від ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» участь у професійних змаганнях прийняли учні:

  1. Конопчук Андрей - компетенція слюсарні роботи
  2. Васильєв Валентин – компетенція токарні роботи
  3. Чуваков Дмитро – компетенція токарні роботи
  4. Лачинов Максим - компетенція зварювальні роботи

Наші хлопці показали достойні результати. Так, Конопчук Андрій посів 5 місце серед 17 учасників, Лачинов Максим посів 5 місце серед 18 учасників. Вони отримали дипломи за участь у конкурсі.

Учень Васильєв Валентин посів 2 місце у компетенції токар, Чуваков Дмитро - 3 місце. Учні отримали дипломи та сертифікати на грошову премію.

Наші  конкурсанти ретельно готувались до конкурсу з допомогою своїх наставників. Наших конкурсантів готували майстри виробничого навчання: Безденежних Л.В., Похилюк Г.М., Притиченко А.В. та Скрипник В.П.

Отримані нашими учнями результати підкреслюють, що підготовка робітничих кадрів в нашому навчальному закладі проводиться на достойному рівні та відповідає професійним вимогам.

Захаренко Г.С.

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

2019-11-04Твоя професія це твоє майбутнє

12 березня Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» прийняло участь у заході, який провів Запорізький міський центр зайнятості «PROFILAND»

Захід проходив для учнів 9 класів у Будинку культури «Металург». Педагогічні працівники та учні нашого навчального закладу презентували присутнім робітничі професії, які вони можуть отримати в нашому училищі, а також про умови вступу до навчального закладу.

керівник гуртка

Людмила Сичевська
2019-03-15Світ робітничих професій

13 березня Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» прийняло участь у заході, який провела Василівська  районна філія Запорізького обласного центру зайнятості.

Захід проходив для учнів 9 класів у ДНЗ «Василівськомупрофесійному ліцеї» працівники нашого навчального закладу презентували присутнім робітничі професії, які вони можуть отримати в нашому училищі, а також про умови вступу до навчального закладу.

керівник гуртка

Людмила Сичевська
2019-03-15МИ ГОТОВІ ДО ЗМІН В ОСВІТІ !

З питаннями щодо готовності Запорізького регіону до розробки і реалізації навчальних програм та професійних стандартів в нашу область завітали старший спеціаліст з кваліфікацій Європейського фонду освіти Ар’єн Дей, міжнародний експерт з питань змісту освіти та якості освіти Європейського фонду освіти Відмантас Тутліс, державний експерт директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Пономарьова Г.О., начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Паржницький В.В.

Міжнародні експерти побували і в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». Директор училища Базь О. С. ознайомив їх з матеріально-технічною базою, розповів про історію училища, його сьогоденне життя, провів екскурсію навчальним закладом. Гості відвідали «Навчально-практичний центр підготовки операторів верстатів з програмним керуванням». Роботу верстату АТПР 2М12 продемонстрував майстер виробничого навчання Козачков О. І.

Після екскурсії був проведений «круглий стіл» за участю головного спеціаліста Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Ципріанової С.Г., директора НМЦ ПТО у Запорізький області Паржницького О.В., заступника директора НМЦ ПТО у Запорізький області Петерик С.М., адміністрації, педагогічних працівників та учнів училища.

При обговоренні майбутнього розвитку професійної системи навчання активну участь приймали учениці гр.4/15 Добрянська О. та Попович О., які навчаються за професією «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з ПК». Вони розповіли нашим гостям про вибір своєї професії та про плани на майбутнє.

З презентацією на тему «Формування компетентності учнів в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» виступила спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Захаренко Г.С. Вона презентувала присутнім фрагменти відеозаписів, де наші учні захищають свої випускні роботи на іноземній мові. Гості були приємно здивовані тим, що учні ПТНЗ можуть таким чином представляли свої отримані в училищі знання.

Гості були дуже задоволені візитом в наш навчальний заклад і запевнили, що такий творчий колектив зможе прийняти активну участь в розробці інноваційних професійних стандартів.

Захаренко Г.С.

викладач спецтехнології
2018-12-07Всеукраїнська конференція «Зварювання-2018: виробництво та застосування»

22 травня у ВЦ «Козак-Палац» відкрився Запорізький Промисловий Форум, який об’єднує 26-у міжнародну спеціалізовану виставку промислових рішень «Машинобудування. Металургія-2018», 14-у спеціалізовану виставку-конференцію ливарних технологій «Литво», 11-у спеціалізовану виставку-конференцію конструкційних матеріалів «Композити та Склопластики».

Це один із найбільших в Україні промислових форумів, що презентує новинки в галузях металургії, ливарних технологій, машинобудування, композиційних матеріалів, енергетики, електротехніки, автоматизації, IT-рішень, об’єднує серію науково-практичних конференцій, майстер-класів, практикумів, коопераційних зустрічей.

У ВЦ «Козак-Палац» продукцію і технології презентували компанії Запорізького та інших регіонів України, а також закордонні торгові марки.

Промислове виробництво Запорізького регіону представляли як великі підприємства, так і малий та середній бізнес. У їх числі – акціонерне товариство «Мотор Січ», Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь», компанії «Триада Сварка», «Електротехмаш», ТМ «Аваттом», «ІТ-сплави», «Лідер-Електрик», «Ролл-Гранд», «ТВ-Сплав», «Югсталь», «ТАТА» та багато інших.

У рамках експозицій демонструвались: передове зварювальне обладнання, механізми і технологічне обладнання, важке машинобудування, інструменти та оснащення, контрольно-вимірювальні прилади, електротехніка, гідравліка, верстати.

Відкрила Запорізький Промисловий Форум-2018 Всеукраїнська конференція «Зварювання-2018: виробництво та застосування», в якій прийняли участь директор нашого навчального закладу Базь Олександр Станіславович разом з заступником директора Пеньковим Антоном Миколайовичем та викладачем спецдисциплін Решетовою Веронікою Володимирівною.

На конференції розглядались проблеми та перспективи розвитку зварювального виробництва в сучасних умовах, налагодження співпраці та обміну досвідом між науковцями, освітянами, бізнесменами та практичними працівниками різних підприємств.

На пленарному засіданні учасники конференції заслухали експертні дискусії за участю провідних фахівців зі сфер:

  • зварювального виробництва- Петрика І. А. к.т.н, головного зварника АТ «Мотор Січ»;
  • бізнесу- Красносельського К.В., директора ТОВ «Тріада ЛТД Ко»;
  • науки -Овчинникова О.В., д.т.н.проф.,ЗНТУ;
  • освіти -Полухіна В.Ф., директора ДНЗ «ЗПЦПТО».

Захід має допомогти консолідувати дії освіти, науки, бізнесу та промисловості щодо впровадження інноваційних зварювальних технологій та покращення стану зварювального виробництва.

Викладач спецдисциплін ДНЗ Запорізьке ВПУ «Моторобудівник»,

В.В. Решетова

 

 

 

 

 

 

 
2018-05-23Cпортивно-масовий захід присвячений Дню фізичної культури та спорту в Україні

08.09.2017р. в Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбувся спортивно-масовий захід присвячений Дню фізичної культури та спорту в Україні. Програма заходу складалась з урочистого параду на якому учасників привітали представники Обласного та міського Департаментів  освіти, Олімпійського комітету та комітету з фізичної культури та спорту(філія) в Запорізькій області. Було проведене нагородження кращих спортсменів року та їх тренерів, викладачів та керівників фізичного виховання. Серед нагороджених грамотою Міського Департаменту сім’ї, молоді та спорту – керівник фізичного виховання нашого училища Олешко Катерина Сергіївна. По закінченню урочистостей відбувся флеш – моб в якому взяли участь всі учасники свята та наші дівчата  з групи № 18/17.

 

 

 

 

посилання на фотo  >>>
2017-09-12Перша науково-практична конференція учнів професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області «УКРАЇНА ОЧИМА МОЛОДІ»

31 травня на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «МОТОРОБУДІВНИК» проходила перша науково-практична конференція учнів професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області «УКРАЇНА ОЧИМА МОЛОДІ».

На урочистому відкриті конференції Паржницький Олександр Вікторович - директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області;. Прийменко Галина Володимирівна - головний спеціаліст відділу позашкільної, вищої освіти та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Базь Олександр Станіславович - директор ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «МОТОРОБУДІВНИК» побажали учасникам успіхів, натхнення у досягненні наукових вершин.

Учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «МОТОРОБУДІВНИК» зі сцени привітали учасників та гостів науково-практичної конференції: Олег Касай прочитав вірш «Я - патріот», Альона Зайцева і Бєліченко Владислава виконали запальні пісні «Моя Україна» та «Сад молодий».

Двадцять учасників конференції професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області представляли свої наукові дослідження. Від ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «МОТОРОБУДІВНИК» представлено трьох учнів, а саме: Добрянська Олександра Володимирівна, учениця 2 курсу з дослідженням «Відважна отаманка українських степів» (Науковий керівник: Кириченко Віктор Анатолійович, викладач історії); Іванцова Лілія Вікторівна, учениця 2 курсу з доповіддю «Розвиток та еволюція дизайну української гривні» (Науковий керівник: Гнатенко Світлана Анатоліївна); Попович Олександра Михайлівна учениця 2 курсу з науковим дослідженням «Культурні діячі Запорізького краю. Реабілітовані історією» (Науковий керівник: Козловська Алла Миколаївна, викладач української мови та літератури).

Цікавими та змістовними були доповіді наших учнів. Тематика представлених до захисту науково-дослідницьких робіт охоплювала широкий спектр наукового знання. Доповідачі мали презентації в електронному вигляді, були чітко структуровані з оригінальним викладом матеріалу. По закінченню виступів учнів експертна група: Прийменко Галина Володимирівна - головний спеціаліст відділу позашкільної, вищої освіти та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Петерик Світлана Миколаївна – заступник директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області; Четверякова Лілія Іванівна методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Гнатенко Світлана Анатоліївна - викладач української мови та літератури ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»; Кокіна Ірина Анатоліївна - викладач української мови та літератури ДНЗ «Запорізький центр професійно- технічної освіти водного транспорту»; Коротаєва Ірина Володимирівна - викладач історії ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» обговорили доповіді учасників конференції. І прийшли до однієї думки, що учні показали високий рівень науковості, залучення широкого кола джерел та опанування фахової літератури, аргументованість, послідовність і креативність викладу матеріалу.

По закінченні конференції Прийменко Галина Володимирівна - головний спеціаліст відділу позашкільної, вищої освіти та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Петерик Світлана Миколаївна – заступник директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області; Четверякова Лілія Іванівна методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області нагородили учнів та наукових керівників Сертифікатами.

Юні дослідники, які брали участь у науково-практичній конференції, представили результати власної наукової діяльності, отримали цінні рекомендації та настанови від експертної групи, набули неоціненного досвіду і знайшли нових друзів-однодумців.

За електронною версією збірника тез доповідей учасників науково-практичної конференції звертатися на електронну пошту cvetlana-gnatenk@rambler.ru

 

 

 

 

 

 
2017-06-02Училище «Моторобудівник» – невід’ємна частина великого і дружнього колективу підприємства АТ «Мотор Січ»

Ось і пролунали заключні фанфари для учасників 60-го ювілейного фестивалю художньої самодіяльності працівників АТ «Мотор Січ». За перемогу на фестивалі і можливість виступити на гала концерті боролися понад 40 колективів. Наше училище «Моторобудівник» увійшло у 16 кращих колективів художньої самодіяльності підрозділів АТ «Мотор Січ»

Під час проведення гала-концерту Малиш А.М., директор по зв’язкам з громадськістю АТ «Мотор Січ», вручив Диплом 60-го Фестивалю народної творчості, присвяченої 110-річниці заснування АТ «Мотор Січ» директору навчального закладу Базь О.С. та голові профспілкового комітету Сичевській Л.М. та висловив сподівання що на наступний рік вручить нашому училищу Диплом переможця.

Це всього лише другий виступ нашого колективу але ми дуже пишаємося нашими талановитими учнями.

Наше училище на гала-концерті представляла учениця групи № 14/13 Фільшина Аліна з чудовою піснею «Весна»

Ця почесна нагорода ще раз довела: ми – невід’ємна частина великого і дружнього колективу підприємства АТ «Мотор Січ».

Голова профспілкового комітету

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Л.М.Сичевська
2017-04-27