Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Всеукраїнська конференція «Зварювання-2018: виробництво та застосування»

22 травня у ВЦ «Козак-Палац» відкрився Запорізький Промисловий Форум, який об’єднує 26-у міжнародну спеціалізовану виставку промислових рішень «Машинобудування. Металургія-2018», 14-у спеціалізовану виставку-конференцію ливарних технологій «Литво», 11-у спеціалізовану виставку-конференцію конструкційних матеріалів «Композити та Склопластики».

Це один із найбільших в Україні промислових форумів, що презентує новинки в галузях металургії, ливарних технологій, машинобудування, композиційних матеріалів, енергетики, електротехніки, автоматизації, IT-рішень, об’єднує серію науково-практичних конференцій, майстер-класів, практикумів, коопераційних зустрічей.

У ВЦ «Козак-Палац» продукцію і технології презентували компанії Запорізького та інших регіонів України, а також закордонні торгові марки.

Промислове виробництво Запорізького регіону представляли як великі підприємства, так і малий та середній бізнес. У їх числі – акціонерне товариство «Мотор Січ», Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь», компанії «Триада Сварка», «Електротехмаш», ТМ «Аваттом», «ІТ-сплави», «Лідер-Електрик», «Ролл-Гранд», «ТВ-Сплав», «Югсталь», «ТАТА» та багато інших.

У рамках експозицій демонструвались: передове зварювальне обладнання, механізми і технологічне обладнання, важке машинобудування, інструменти та оснащення, контрольно-вимірювальні прилади, електротехніка, гідравліка, верстати.

Відкрила Запорізький Промисловий Форум-2018 Всеукраїнська конференція «Зварювання-2018: виробництво та застосування», в якій прийняли участь директор нашого навчального закладу Базь Олександр Станіславович разом з заступником директора Пеньковим Антоном Миколайовичем та викладачем спецдисциплін Решетовою Веронікою Володимирівною.

На конференції розглядались проблеми та перспективи розвитку зварювального виробництва в сучасних умовах, налагодження співпраці та обміну досвідом між науковцями, освітянами, бізнесменами та практичними працівниками різних підприємств.

На пленарному засіданні учасники конференції заслухали експертні дискусії за участю провідних фахівців зі сфер:

  • зварювального виробництва- Петрика І. А. к.т.н, головного зварника АТ «Мотор Січ»;
  • бізнесу- Красносельського К.В., директора ТОВ «Тріада ЛТД Ко»;
  • науки -Овчинникова О.В., д.т.н.проф.,ЗНТУ;
  • освіти -Полухіна В.Ф., директора ДНЗ «ЗПЦПТО».

Захід має допомогти консолідувати дії освіти, науки, бізнесу та промисловості щодо впровадження інноваційних зварювальних технологій та покращення стану зварювального виробництва.

Викладач спецдисциплін ДНЗ Запорізьке ВПУ «Моторобудівник»,

В.В. Решетова

 

 

 

 

 

 

 
2018-05-23

Cпортивно-масовий захід присвячений Дню фізичної культури та спорту в Україні

08.09.2017р. в Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбувся спортивно-масовий захід присвячений Дню фізичної культури та спорту в Україні. Програма заходу складалась з урочистого параду на якому учасників привітали представники Обласного та міського Департаментів  освіти, Олімпійського комітету та комітету з фізичної культури та спорту(філія) в Запорізькій області. Було проведене нагородження кращих спортсменів року та їх тренерів, викладачів та керівників фізичного виховання. Серед нагороджених грамотою Міського Департаменту сім’ї, молоді та спорту – керівник фізичного виховання нашого училища Олешко Катерина Сергіївна. По закінченню урочистостей відбувся флеш – моб в якому взяли участь всі учасники свята та наші дівчата  з групи № 18/17.

 

 

 

 

посилання на фотo  >>>
2017-09-12

Перша науково-практична конференція учнів професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області «УКРАЇНА ОЧИМА МОЛОДІ»

31 травня на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «МОТОРОБУДІВНИК» проходила перша науково-практична конференція учнів професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області «УКРАЇНА ОЧИМА МОЛОДІ».

На урочистому відкриті конференції Паржницький Олександр Вікторович - директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області;. Прийменко Галина Володимирівна - головний спеціаліст відділу позашкільної, вищої освіти та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Базь Олександр Станіславович - директор ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «МОТОРОБУДІВНИК» побажали учасникам успіхів, натхнення у досягненні наукових вершин.

Учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «МОТОРОБУДІВНИК» зі сцени привітали учасників та гостів науково-практичної конференції: Олег Касай прочитав вірш «Я - патріот», Альона Зайцева і Бєліченко Владислава виконали запальні пісні «Моя Україна» та «Сад молодий».

Двадцять учасників конференції професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області представляли свої наукові дослідження. Від ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «МОТОРОБУДІВНИК» представлено трьох учнів, а саме: Добрянська Олександра Володимирівна, учениця 2 курсу з дослідженням «Відважна отаманка українських степів» (Науковий керівник: Кириченко Віктор Анатолійович, викладач історії); Іванцова Лілія Вікторівна, учениця 2 курсу з доповіддю «Розвиток та еволюція дизайну української гривні» (Науковий керівник: Гнатенко Світлана Анатоліївна); Попович Олександра Михайлівна учениця 2 курсу з науковим дослідженням «Культурні діячі Запорізького краю. Реабілітовані історією» (Науковий керівник: Козловська Алла Миколаївна, викладач української мови та літератури).

Цікавими та змістовними були доповіді наших учнів. Тематика представлених до захисту науково-дослідницьких робіт охоплювала широкий спектр наукового знання. Доповідачі мали презентації в електронному вигляді, були чітко структуровані з оригінальним викладом матеріалу. По закінченню виступів учнів експертна група: Прийменко Галина Володимирівна - головний спеціаліст відділу позашкільної, вищої освіти та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Петерик Світлана Миколаївна – заступник директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області; Четверякова Лілія Іванівна методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Гнатенко Світлана Анатоліївна - викладач української мови та літератури ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»; Кокіна Ірина Анатоліївна - викладач української мови та літератури ДНЗ «Запорізький центр професійно- технічної освіти водного транспорту»; Коротаєва Ірина Володимирівна - викладач історії ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» обговорили доповіді учасників конференції. І прийшли до однієї думки, що учні показали високий рівень науковості, залучення широкого кола джерел та опанування фахової літератури, аргументованість, послідовність і креативність викладу матеріалу.

По закінченні конференції Прийменко Галина Володимирівна - головний спеціаліст відділу позашкільної, вищої освіти та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Петерик Світлана Миколаївна – заступник директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області; Четверякова Лілія Іванівна методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області нагородили учнів та наукових керівників Сертифікатами.

Юні дослідники, які брали участь у науково-практичній конференції, представили результати власної наукової діяльності, отримали цінні рекомендації та настанови від експертної групи, набули неоціненного досвіду і знайшли нових друзів-однодумців.

За електронною версією збірника тез доповідей учасників науково-практичної конференції звертатися на електронну пошту cvetlana-gnatenk@rambler.ru

 

 

 

 

 

 
2017-06-02

Училище «Моторобудівник» – невід’ємна частина великого і дружнього колективу підприємства АТ «Мотор Січ»

Ось і пролунали заключні фанфари для учасників 60-го ювілейного фестивалю художньої самодіяльності працівників АТ «Мотор Січ». За перемогу на фестивалі і можливість виступити на гала концерті боролися понад 40 колективів. Наше училище «Моторобудівник» увійшло у 16 кращих колективів художньої самодіяльності підрозділів АТ «Мотор Січ»

Під час проведення гала-концерту Малиш А.М., директор по зв’язкам з громадськістю АТ «Мотор Січ», вручив Диплом 60-го Фестивалю народної творчості, присвяченої 110-річниці заснування АТ «Мотор Січ» директору навчального закладу Базь О.С. та голові профспілкового комітету Сичевській Л.М. та висловив сподівання що на наступний рік вручить нашому училищу Диплом переможця.

Це всього лише другий виступ нашого колективу але ми дуже пишаємося нашими талановитими учнями.

Наше училище на гала-концерті представляла учениця групи № 14/13 Фільшина Аліна з чудовою піснею «Весна»

Ця почесна нагорода ще раз довела: ми – невід’ємна частина великого і дружнього колективу підприємства АТ «Мотор Січ».

Голова профспілкового комітету

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Л.М.Сичевська
2017-04-27

Училище має таланти!!!

 25 лютого  наше училище  приймало участь у ювілейному 60 фестивалі самодіяльної художньої творчості. Виступаючим, дуже сподобалася атмосфера, яка панувала в залі, тут були не тільки працівники заводу, а й рідні та близькі учнів які виступали на концерті. Учасники показали свої кращі номера, привітали колектив заводу АО «Мотор Січ» з 110 річницею заснування, а також колектив будинку культури з 85 річчям. В програмі виступу були: вокальні номери в виконанні Беліченко В., Антоннік К., Фільшиної А., Зайцевої А., Касай О., Бочкова М. та Ясногор Д., запальний грузинський танець в виконанні Грицаченко Ю.. Всі присутні були в захваті від «Балади про Мотор» яку написав та виконував Сорка Д. та вірша «Научи меня жить» у виконанні  Касай О. Родзинкою був акробатичний номер у виконанні Ольхового М., Гнідого О., Бондаренко О., Лепеті І..

Після виступу, глядачі висловлювали щиру  подяку учасникам концерту за чудовий виступ.

Майстер виробничого навчання

Сичевська Л.М.

 
2017-03-02

День закоханих 2017!

14 лютого учні та працівники ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» прийняли участь у міському заході, присвяченому Дню Закоханих.

Програма заходу включала в себе: різні конкурси, флешмоб, невеличкі подарунки як для учасників конкурсів, так і для всіх присутніх, ярмарку, на якій можна було купувати поробки на патріотичну тематику і тематику свята, а також всі мали змогу зробити фотографії біля Амурів.

Цей захід залишив лише гарне враження та приємні спогади у учнів та працівників нашого навчального закладу!
2017-02-28

Oбласний фестиваль проектів «Психолого-педагогічний супровід створення безпечного інформаційного освітнього простору»

З 21 березня по 23 травня 2016 року відбувся обласний фестиваль  проектів «Психолого-педагогічний супровід створення безпечного інформаційного освітнього простору», який проходив у ІІІ етапи та був організований Міністерством освіти і науки України та КЗ «Запорізькій обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР з метою підтримки творчої ініціативи працівників психологічної служби щодо розвитку та формування психологічної та інформаційної культури у всіх учасників навчально-виховного процесу, створення умов для формування навичок грамотної, безпечної і відповідальної поведінки в освітньому просторі.

За результатами фестивалю, дипломом лауреата у номінації «Соціально-педагогічний супровід створення безпечного інформаційного освітнього простору» нагороджено єдиного представника професійно-технічної освіти у Запорізькій області соціального педагога Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» Костенко Надію Володимирівну.
2016-05-24

«Моторобудівники» мають талант!

27 квітня 2016 року цю тезу довели учениці ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», які продемонстрували свій вокальний талант на конкурсі патріотичної пісні «Ти будеш вічно жити, Україно!».

Антонік Кароліна, учениця групи 18/15 «Контролер верстатних та слюсарних робіт» вклала усю душу у виконання чудової пісні «Музика рідного дому». А майбутній слюсар-складальник двигунів Антіпова Тетяна запалила зал майстерним виконанням пісні Наталі Бучинської «Як у нас, на Україні».

За чудову презентацію свого навчального закладу учениці отримали грамоту від Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.
2016-04-29

Сьома Міжнародна Виставка «Сучасні Заклади Освіти – 2016»

17-19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016». За підтримки НМЦ ПТО у Запорізькій області участь у виставці взяли 11 професійно-технічних навчальних закладів області.

Організатором виставки виступила компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

З 2010 року, згідно розпорядженню Кабінету Міністрів України, виставці «Сучасні заклади освіти» офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

В роботі виставки взяли участь 750 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусії, Молдови, Естонії. Зокрема,

90 - університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ;

26 - закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій;

480 - установ післядипломної та неперервної освіти, обласних і міських управлінь (департаментів) освітою, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів;

131- професійно-технічний навчальний заклад, науково-методичний центр професійно-технічної освіти;

23 - виробники та постачальники засобів навчання, проекти, сучасні програми та рішення для галузі освіти, видавництва, освітні портали

В рамках виставки 18 березня відбувся семінар Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України та відділу професійної освіти і тренінгів Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України «Формування сучасного освітнього середовища професійно-технічного навчального закладу». Директор НМЦ ПТО у Запорізькій області Олександр Паржницький та викладачі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» Ганна Захаренко та Олена Єговцева виступили з доповіддю «Впровадження іноземної лексики при вивченні предметів професійної підготовки для професій машинобудівного профілю з метою формування сучасного конкурентноспроможного кваліфікованого робітника», супроводжуючи її сучасними презентаціями. Особливу зацікавленість в учасників семінару викликав виступ Олени Єговцевої, який прозвучав англійською мовою.

Під час проведення заходів відбувся обмін досвідом між педагогами та науковцями різних країн, були запропоновані програми навчання в Україні та за кордоном.

 

 

 

 
2016-03-25

Отчет о поездки на выставку «Сучасні заклади освіти -2014»

Отчет о поездки на выставку «Сучасні заклади освіти-2014» заместителя директора по учебно-производственной работе нашего училища Паржницкого А.В.

В рамках этой выставки наш коллега принял участие в семинаре «Фахова підготовка робітничих кадрів у навчально-практичних центрах професійно-технічних навчальних закладів – важлива складова розвитку сучасного виробництва» с докладом на тему «Використання медіа ресурсів у підготовці спеціалістів машинобудівного профілю» где заслуженно получил сертификат от организаторов.

Второй  день выставки, был днем профессионально-технического образования . Лучшие  училища Украины представили свои мастер классы и коллекции своих работ.

В семинаре приняли участие заслуженные деятели профессионально-технического образования Украины, которые подняли актуальные проблемы образования на новый уровень.

 

Выставка завершилась награждением

 

Видео материалы

 

 
2014-03-22