Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

«Моторобудівники» мають талант!

27 квітня 2016 року цю тезу довели учениці ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», які продемонстрували свій вокальний талант на конкурсі патріотичної пісні «Ти будеш вічно жити, Україно!».

Антонік Кароліна, учениця групи 18/15 «Контролер верстатних та слюсарних робіт» вклала усю душу у виконання чудової пісні «Музика рідного дому». А майбутній слюсар-складальник двигунів Антіпова Тетяна запалила зал майстерним виконанням пісні Наталі Бучинської «Як у нас, на Україні».

За чудову презентацію свого навчального закладу учениці отримали грамоту від Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.
2016-04-29Сьома Міжнародна Виставка «Сучасні Заклади Освіти – 2016»

17-19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016». За підтримки НМЦ ПТО у Запорізькій області участь у виставці взяли 11 професійно-технічних навчальних закладів області.

Організатором виставки виступила компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

З 2010 року, згідно розпорядженню Кабінету Міністрів України, виставці «Сучасні заклади освіти» офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

В роботі виставки взяли участь 750 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусії, Молдови, Естонії. Зокрема,

90 - університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ;

26 - закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій;

480 - установ післядипломної та неперервної освіти, обласних і міських управлінь (департаментів) освітою, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів;

131- професійно-технічний навчальний заклад, науково-методичний центр професійно-технічної освіти;

23 - виробники та постачальники засобів навчання, проекти, сучасні програми та рішення для галузі освіти, видавництва, освітні портали

В рамках виставки 18 березня відбувся семінар Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України та відділу професійної освіти і тренінгів Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України «Формування сучасного освітнього середовища професійно-технічного навчального закладу». Директор НМЦ ПТО у Запорізькій області Олександр Паржницький та викладачі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» Ганна Захаренко та Олена Єговцева виступили з доповіддю «Впровадження іноземної лексики при вивченні предметів професійної підготовки для професій машинобудівного профілю з метою формування сучасного конкурентноспроможного кваліфікованого робітника», супроводжуючи її сучасними презентаціями. Особливу зацікавленість в учасників семінару викликав виступ Олени Єговцевої, який прозвучав англійською мовою.

Під час проведення заходів відбувся обмін досвідом між педагогами та науковцями різних країн, були запропоновані програми навчання в Україні та за кордоном.

 

 

 

 
2016-03-25Отчет о поездки на выставку «Сучасні заклади освіти -2014»

Отчет о поездки на выставку «Сучасні заклади освіти-2014» заместителя директора по учебно-производственной работе нашего училища Паржницкого А.В.

В рамках этой выставки наш коллега принял участие в семинаре «Фахова підготовка робітничих кадрів у навчально-практичних центрах професійно-технічних навчальних закладів – важлива складова розвитку сучасного виробництва» с докладом на тему «Використання медіа ресурсів у підготовці спеціалістів машинобудівного профілю» где заслуженно получил сертификат от организаторов.

Второй  день выставки, был днем профессионально-технического образования . Лучшие  училища Украины представили свои мастер классы и коллекции своих работ.

В семинаре приняли участие заслуженные деятели профессионально-технического образования Украины, которые подняли актуальные проблемы образования на новый уровень.

 

Выставка завершилась награждением

 

Видео материалы

 

 
2014-03-22Нагородження переможців та призерів XV Всеукраїнського конкурсу серед молодих журналістів «Нащадки переможців» у місті Запоріжжя

18 жовтня 2013 року у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації відбулась церемонія нагородження переможців та призерів XV Всеукраїнського конкурсу серед молодих журналістів «Нащадки переможців», присвяченого 70-ти річчю звільнення України від німецько-фашиських загарбників.

Участь у цьому конкурсі взяли понад 600 талановитих авторів з навчальних закладів Запорізької, Дніпропетровської, Черкаської, Херсонської, Київської областей та АР Крим. Детально...
2013-11-27