Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Всеукраїнська конференція «Зварювання-2018: виробництво та застосування»

22 травня у ВЦ «Козак-Палац» відкрився Запорізький Промисловий Форум, який об’єднує 26-у міжнародну спеціалізовану виставку промислових рішень «Машинобудування. Металургія-2018», 14-у спеціалізовану виставку-конференцію ливарних технологій «Литво», 11-у спеціалізовану виставку-конференцію конструкційних матеріалів «Композити та Склопластики».

Це один із найбільших в Україні промислових форумів, що презентує новинки в галузях металургії, ливарних технологій, машинобудування, композиційних матеріалів, енергетики, електротехніки, автоматизації, IT-рішень, об’єднує серію науково-практичних конференцій, майстер-класів, практикумів, коопераційних зустрічей.

У ВЦ «Козак-Палац» продукцію і технології презентували компанії Запорізького та інших регіонів України, а також закордонні торгові марки.

Промислове виробництво Запорізького регіону представляли як великі підприємства, так і малий та середній бізнес. У їх числі – акціонерне товариство «Мотор Січ», Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь», компанії «Триада Сварка», «Електротехмаш», ТМ «Аваттом», «ІТ-сплави», «Лідер-Електрик», «Ролл-Гранд», «ТВ-Сплав», «Югсталь», «ТАТА» та багато інших.

У рамках експозицій демонструвались: передове зварювальне обладнання, механізми і технологічне обладнання, важке машинобудування, інструменти та оснащення, контрольно-вимірювальні прилади, електротехніка, гідравліка, верстати.

Відкрила Запорізький Промисловий Форум-2018 Всеукраїнська конференція «Зварювання-2018: виробництво та застосування», в якій прийняли участь директор нашого навчального закладу Базь Олександр Станіславович разом з заступником директора Пеньковим Антоном Миколайовичем та викладачем спецдисциплін Решетовою Веронікою Володимирівною.

На конференції розглядались проблеми та перспективи розвитку зварювального виробництва в сучасних умовах, налагодження співпраці та обміну досвідом між науковцями, освітянами, бізнесменами та практичними працівниками різних підприємств.

На пленарному засіданні учасники конференції заслухали експертні дискусії за участю провідних фахівців зі сфер:

  • зварювального виробництва- Петрика І. А. к.т.н, головного зварника АТ «Мотор Січ»;
  • бізнесу- Красносельського К.В., директора ТОВ «Тріада ЛТД Ко»;
  • науки -Овчинникова О.В., д.т.н.проф.,ЗНТУ;
  • освіти -Полухіна В.Ф., директора ДНЗ «ЗПЦПТО».

Захід має допомогти консолідувати дії освіти, науки, бізнесу та промисловості щодо впровадження інноваційних зварювальних технологій та покращення стану зварювального виробництва.

Викладач спецдисциплін ДНЗ Запорізьке ВПУ «Моторобудівник»,

В.В. Решетова

 

 

 

 

 

 

 2018-05-23