Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

МИ ГОТОВІ ДО ЗМІН В ОСВІТІ !

З питаннями щодо готовності Запорізького регіону до розробки і реалізації навчальних програм та професійних стандартів в нашу область завітали старший спеціаліст з кваліфікацій Європейського фонду освіти Ар’єн Дей, міжнародний експерт з питань змісту освіти та якості освіти Європейського фонду освіти Відмантас Тутліс, державний експерт директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Пономарьова Г.О., начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Паржницький В.В.

Міжнародні експерти побували і в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». Директор училища Базь О. С. ознайомив їх з матеріально-технічною базою, розповів про історію училища, його сьогоденне життя, провів екскурсію навчальним закладом. Гості відвідали «Навчально-практичний центр підготовки операторів верстатів з програмним керуванням». Роботу верстату АТПР 2М12 продемонстрував майстер виробничого навчання Козачков О. І.

Після екскурсії був проведений «круглий стіл» за участю головного спеціаліста Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Ципріанової С.Г., директора НМЦ ПТО у Запорізький області Паржницького О.В., заступника директора НМЦ ПТО у Запорізький області Петерик С.М., адміністрації, педагогічних працівників та учнів училища.

При обговоренні майбутнього розвитку професійної системи навчання активну участь приймали учениці гр.4/15 Добрянська О. та Попович О., які навчаються за професією «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з ПК». Вони розповіли нашим гостям про вибір своєї професії та про плани на майбутнє.

З презентацією на тему «Формування компетентності учнів в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» виступила спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Захаренко Г.С. Вона презентувала присутнім фрагменти відеозаписів, де наші учні захищають свої випускні роботи на іноземній мові. Гості були приємно здивовані тим, що учні ПТНЗ можуть таким чином представляли свої отримані в училищі знання.

Гості були дуже задоволені візитом в наш навчальний заклад і запевнили, що такий творчий колектив зможе прийняти активну участь в розробці інноваційних професійних стандартів.

Захаренко Г.С.

викладач спецтехнології2018-12-07