Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Незвичайні новорічні подарунки

18.12.2019 в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулося незвичайне свято – урочисте відкриття «Навчально-практичного центру слюсарної обробки матеріалів». Це найкращий подарунок для педагогічного колективу училища та наших учнів напередодні Новорічних свят!

Яке ж свято відбувається без гостей? Ось і до нас завітали шановні гості: заступник директора департаменту – начальник управління координації діяльності навчальних закладів та аналітичної, планово-економічної, кадрової роботи Сороченко Олена Вікторівна, заступник начальника відділу кадрів АТ «Мотор Січ» Жук Євген Григорович, депутат обласної ради Хвостак Василь Володимирович, заступник виконавчого директора Запорізької обласної федерації роботодавців, Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Сапронов Валерій Іванович, ректор Запорізького національного університету (Запорізька політехніка) Беліков Сергій Борисович, директори та старші майстри державних навчальних закладів Запоріжжя та Запо різької області.

У виступах запрошених червоною лінією пройшла тема необхідності нових підходів до професійної підготовки учнів. Дуже приємно було чути про те, що не зважаючи на труднощі в економічному та політичному розвитку держави, колектив училища зміг довести, що в стані йти вперед, розвивати та вдосконалювати свою методичну та матеріально-технічну базу. Мабуть тому нам довірили створення сучасного навчально-практичного центру.

Директор училища Базь Олександр Станіславович запевнив присутніх, що наш колектив і надалі буде розвиватись, змінюватись, оновлюватись і не зупинятись на досягнутих позиціях.

Урочистим моментом свята стало традиційне перерізання стрічки Сороченко О.В. та Базем О.С. Олександр Станіславович з гордістю запросив присутніх пройти до новоствореного «Навчально-практичного центру слюсарної обробки матеріалів».

Всі гості були раді побачити сучасний дизайн оформлення навчально-практичного центру та його оснащення. В центрі задіяні більше 20 одиниць інноваційного слюсарного обладнання, ріжучих, вимірювальних та допоміжних інструментів. Крім того, навчально-практичний центр обладнаний сучасною інтерактивною дошкою для демонстрування прогресивних методів та засобів слюсарної обробки, адже життя не стоїть на місті і в кожній професії систематично відбуваються якісні зміни.

З відкриттям «Навчально-практичного центру слюсарної обробки матеріалів», наше училище зможе розширити спектр підготовки за слюсарними професіями. Вже сьогодні ми готуємо «Слюсарів-складальників двигунів», «Слюсарів-інструментальників», «Слюсарів з механоскладальних робіт».

Чим же оснащений новий навчально-практичний центр слюсарної обробки матеріалів? Це два свердлильних верстата австрійської фірми «BЕRNARDO» моделі ТВ16Т, ножна гільйотина, дводискові заточні верстати моделі DS175S, комбінований пристрій до складу якого входять ножиці, листогиб та вальці, кутовий шліфувальний верстат, кутова шліфувальна машина, стрічковопильний верстат по металу моделі EBS 181, пневмогайковерти. На кожного учня передбачені комплекти слюсарного ріжучого та вимірюючого інструменту.

Завдяки новому центру та його технічним можливостям наші випускники дійсно стануть висококваліфікованими, конкурентоспроможними робітниками, якими будемо пишатися не тільки ми а й роботодавці.

Всі гості побажали нашому творчому колективу подальших перемог, натхнення і всіляких успіхів.

Лариса Савінська

заст. директора з НВР

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 

 

 

 2019-12-19