Адміністрація


Шановні батьки, учні, абітурієнти та випускники!
Дорогі відвідувачі сайту!

Щиро радий Вашому інтересу, щодо діяльності державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», який є лідером в системі професійної підготовки молоді нашого регіону. Наше училище — це інноваційний навчальний заклад, де утверджується інтелект української нації, де учням створюють умови для реалізації здібностей на терені пошукової діяльності.

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» є професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня, що здійснює підготовку кваліфікованих фахівців, які потрібні та конкурентоспроможні на ринку праці.
Майже 100 – річна історія нашого навчального закладу з традиційними, міцними зв'язками з АТ «Мотор Січ» - головним замовником кадрів – переконують, що поєднання унікальних технологій підприємства і професійного підходу до навчального процесу забезпечують підготовку кваліфікованих фахівців.

Питання про те, куди вступати і яку професію обрати, в якийсь момент постає перед кожним учнем. Якщо Ви мрієте про гідне майбутнє, високу заробітну плату, цікаву роботу на одному з кращих підприємств регіону, наш заклад пропонує отримати Вам одну з сучасних і потрібних на ринку праці професій.

Маю надію, що здобута в нашому училищі професія допоможе нашим випускникам знайти свій шлях у подальшому житті, забезпечити достойний рівень життя своїм родинам. Вірю, що навчання в нашому навчальному закладі допоможе Вам стати не тільки кращими фахівцями і отримувати задоволення від своєї праці, а і кращими людьми, гідними свого роду та його традицій.

Педагогічний колектив в свою чергу, докладає та буде докладати всіх зусиль, щоб наші учні мали бажання навчатися та розвиватися, а також отримали максимум знань і умінь.

Наш колектив – це професійний, висококваліфікований колектив однодумців, які дбають про якісну підготовку спеціалістів, виховують у молодого покоління любов до обраної професії.

На сторінках цього сайту Ви знайдете багато цікавої і корисної інформації, познайомитеся з адміністрацією і персоналом навчального закладу, з професіями та терміном навчання, з умови вступу, переглянете фотографії та відеоматеріали і отримаєте відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

І пам'ятайте: не лише Ви створюєте роботу, але і вона Вас.

Чекаємо Вас в нашому навчальному закладі!

 

Базь Олександр Станіславович – директор ДНЗ "Запорізьке ВПУМ"

 

 ПЕНЬКОВ АНТОН МИКОЛАЙОВИЧ

 Заступник директора

 з навчально-виробничої роботи

  конт. тел. +38 (095) 441-81-51

 

 

 САВІНСЬКА ЛАРИСА МОЙСІЇВНА

 Заступник директора

 з навчально-виховної роботи

 конт. тел. +38 (068) 913-89-39

 МАСАЛОВА ТЕТЯНА СТЕПАНІВНА

 Заступник директора

 з навчально-методичної роботи

 конт. тел. +38 (093) 037-09-27

 

 ПОДЛУЖНИЙ АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ

 Старший майстер

 КАРДИНАЛ ВІКТОР СЕРГІЙОВИЧ

 Головний бухгалтер

 КИПАРЕНКО ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

 Завідувач господарством

 НАЗАРЕНКО ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

 Завідувач гуртожитку

Графік прийому громадян

 

 

2018-12-03