Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Адміністрація


Шановні батьки, учні, абітурієнти та випускники!
Дорогі відвідувачі сайту!

Щиро радий Вашому інтересу, щодо діяльності державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», який є лідером в системі професійної підготовки молоді нашого регіону. Наше училище — це інноваційний навчальний заклад, де утверджується інтелект української нації, де учням створюють умови для реалізації здібностей на терені пошукової діяльності.

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» є професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня, що здійснює підготовку кваліфікованих фахівців, які потрібні та конкурентоспроможні на ринку праці.
Майже 100 – річна історія нашого навчального закладу з традиційними, міцними зв'язками з АТ «Мотор Січ» - головним замовником кадрів – переконують, що поєднання унікальних технологій підприємства і професійного підходу до навчального процесу забезпечують підготовку кваліфікованих фахівців.

Питання про те, куди вступати і яку професію обрати, в якийсь момент постає перед кожним учнем. Якщо Ви мрієте про гідне майбутнє, високу заробітну плату, цікаву роботу на одному з кращих підприємств регіону, наш заклад пропонує отримати Вам одну з сучасних і потрібних на ринку праці професій.

Маю надію, що здобута в нашому училищі професія допоможе нашим випускникам знайти свій шлях у подальшому житті, забезпечити достойний рівень життя своїм родинам. Вірю, що навчання в нашому навчальному закладі допоможе Вам стати не тільки кращими фахівцями і отримувати задоволення від своєї праці, а і кращими людьми, гідними свого роду та його традицій.

Педагогічний колектив в свою чергу, докладає та буде докладати всіх зусиль, щоб наші учні мали бажання навчатися та розвиватися, а також отримали максимум знань і умінь.

Наш колектив – це професійний, висококваліфікований колектив однодумців, які дбають про якісну підготовку спеціалістів, виховують у молодого покоління любов до обраної професії.

На сторінках цього сайту Ви знайдете багато цікавої і корисної інформації, познайомитеся з адміністрацією і персоналом навчального закладу, з професіями та терміном навчання, з умови вступу, переглянете фотографії та відеоматеріали і отримаєте відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

І пам'ятайте: не лише Ви створюєте роботу, але і вона Вас.

Чекаємо Вас в нашому навчальному закладі!

 

Базь Олександр Станіславович – директор ДНЗ "Запорізьке ВПУМ"

 

 ПЕНЬКОВ АНТОН МИКОЛАЙОВИЧ

 Заступник директора

 з навчально-виробничої роботи

 САВІНСЬКА ЛАРИСА МОЙСІЇВНА

 Заступник директора

 з навчально-виховної роботи

 МАСАЛОВА ТЕТЯНА СТЕПАНІВНА

 Заступник директора

 з навчально-методичної роботи

 

 ПОДЛУЖНИЙ АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ

 Старший майстер

 КАРДИНАЛ ВІКТОР СЕРГІЙОВИЧ

 Головний бухгалтер

 НАЗАРЕНКО ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

 Завідувач гуртожитку
2019-09-16