Зміст

Календар

Як нас знайти

Відкритий урок у групі 19/14 по професії «Електрогазозварник; слюсар з механоскладальних робіт»

У ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» було проведено окритий урок у першокурсників, майбутніх електрогазозварників по темі: «Тренування в запалюванні зварювальної дуги, підтримка її горіння до повного розплавлення електрода». Урок було проведено, відповідно до графіка відкритих уроків. Метою цього кроку було удосконалення первинних знань, навичок і формування технологічно правильно виконувати запалювання зварювальної дуги і підтримувати її горіння до повного розплавлення електрода. Урок проводила майстер виробничого навчання - Тарасенко Світлана Степанівна, яка має понад 13 років професійно - педагогічного стажу. З метою впровадження передового педагогічного досвіду, на цьому уроці були присутні молоді майстри виробничого навчання, викладачі спецдисциплін, голова методичної секції, керівництво училища, які дали високу оцінку майстерності викладання матеріалу, майстром в/н Тарасенко С.С.

Мета цього уроку була досягнута. Учні проявили велику зацікавленість при вивченні цього матеріалу.

Старший майстер          В.Р. Лопухов


2015-02-20


Відкритий урок у майбутніх «Слюсарів - інструментальників

У листопаді в «Запорізькому ВПУ «Моторобудівник» було проведено відкритий урок у першокурсників , майбутніх слюсарів інструментальників по темі «Обпилювання плоских поверхонь.» Урок було проведено, відповідно до графіка відкритих уроків, на високому методичному та професійному рівні, з використанням новітніх інформаційних технологій (мультимедійного, комп`ютерного пристроїв). Для ознайомлення з новим матеріалом, було показано відеоролик: «Опилювання плоских поверхонь», майстром виробничого навчання Кісліциним Сергієм Євгеновичем, з метою впровадження передового педагогічного досвіду. На цьому уроці були присутні молоді майстри виробничого навчання, викладачі спецдисциплін, голова метод комісії , керівництво училища , які дали високу оцінку майстерності викладання матеріалу, майстром в/н Кісліцину С.Є.

Мета цього уроку була досягнута повністю.


2015-02-10


Тиждень машинобудівних професій

С 07.11.2014. по 14.11.2014. в нашем училище проходила неделя машиностроительных профессий. Ярким событием недели стало ее открытие, которое проводилось в актовом зале училища. Зал был украшен множеством стенгазет описывающих машиностроительные профессии, их важность в современном мире.

Мероприятия недели машиностроительных профессий:


2014-12-04


КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт»

07.11.2014 вперше в історії нашого училища був проведений конкурс професійної майстерності серед учнів, які навчаються за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт». Конкурс проводився з метою виявлення рівня професійних досягнень учнів перед виходом на виробничу практику на підприємство АТ «Мотор Сич».

Для створення святкового настрою всіх учасників конкурсу пролунав урочистий марш, який задав бадьорий настрій та натхнення на виконання конкурсних завдань.


2014-11-10


«Відкритий» - вперше на першому.

29 жовтня в 2014 навчальному році у « Запорізькому ВПУ«Моторобудівник» був проведений відкритий урок на першому курсі, в навчальній групі 17\14, у майбутніх «Електромотерів з ремонту та обслуговування електроустаткування», молодим майстром виробничого навчання- Сичевською Катериною Олександрівною. На тему: «Зачистка кінців електропроводів». Урок було проведено на достатньо методичному рівні, відповідно до затвердженого графіка відкритих уроків на 2014-2015 навчальний рік, з використанням новітніх інформаційних технологій (мультимедійного, комп’ютерного пристроїв). Для закріплення нового матеріалу, майстром, після розповіді і показу прикладів зачистки електропроводів, було використано показ відеоролика «Зачистка кінців електропроводів та правила користування електроінструментом». З метою впровадження передового педагогічного досвіду, на цьому уроці були присутні молоді майстри виробничого навчання, викладачі спецдисциплін, голови методичних комісій, адміністрація училища. Вони дали оцінку відкритому уроку, який вперше проводила майстер Сичевська К.О.

Після вступного інструктажу та розподілу навчальних завдань,

учні були розбиті на учнівські бригади, що дало можливість виконувати навчальні вправи по зачистці кінців електропроводів різного діаметру у складі бригади, де помилки одного учня міг виправити інший, а майстер в/н виконував роль майстра ВТК (відділ технічного контролю).


2014-11-06


Відкритий урок у майбутніх «Контролерів верстатних та слюсарних робіт»

20 жовтня 2014 навчального року у «Запорізькому ВПУ «Моторобудівник» було проведено відкритий урок на першому курсі , майбутніх контролерів верстатних та слюсарних робіт на тему «Вимірювання штангенциркулем ШЦ-II, ШЦ-III.» Урок було проведено, відповідно до графіка відкритих уроків,на високому методичному та професійному рівні, з використанням новітніх інформаційних технологій (мультимедійного, комп`ютерного пристроїв). Для ознайомлення з новим матеріалом, було показано відеоролик: «Вимірювальний інструмент ШЦ-II, ШЦ-III, правила користування ним, перевірка його на справність», майстром виробничого навчання I  категорії - Бездєнєжних Лідією Володимирівною, яка має понад 20 років професійно- педагогічного стажу. З метою впровадження передового педагогічного досвіду на цьому уроці були присутні молоді майстри виробничого навчання, викладачі спецдисциплін, голова метод комісії , керівництво училища , які дали високу оцінку майстерності викладання теоретичного матеріалу, майстром в/н Бездєнєжних Л.В.

Під час виконання практичних занять учні були розбиті на бригади, що дало можливість виконувати навчальні вправи- робити заміри різноманітних машинобудівних деталей у складі бригади, де помилки одного учня міг виправити інший. А роль майстра-контролера ВТК (відділ технічного контролю), була надана майстру в/н Бездєнєжних Л.В. Мета цього «майстер-класу» була досягнена повністю. Учні -першокурсники проявили велику зацікавленність при вивченні цього матеріалу.

Ст. майстер       Лопухов В.Р.

 


2014-11-06


31-01-13

31.01.2013 г. прошел  открытый урок производственного обучения по профессии «Токарь», который проводил мастер п/о Похилюк А. М. На уроке присутствовал представитель НМЦ ПТО в Запорожской области Немченко М. М. 

   

  


2013-02-28