Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Перші кроки "Використання платформи Plickers на уроці"

У кабінеті №14 ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» група 15/17 пройшла «першу проба пера». На уроці з предмету: «Технології верстатних робіт» по темі: «Введення свердла в масив та виведення його з просвердленого отвору», пройшло бліц - опитування за допомогою платформи Plickers.

Plickers - це додаток, що дозволяє миттєво оцінити відповіді всього класу і спростити збір статистики. Працює воно із застосуванням QR-кодів більш звичних нам в рекламі, магазинах, які відправляють нас на сайт за подальшою інформацією та в інших друкованих продукція, які намагаються зв’язати папір та інтернет. Але як видно, це не єдине їх використання.

Plickers використовується викладачем на планшеті або смартфоні, у зв'язці з ноутбуком. Учні піднімають картку з варіантом відповіді, яку вони вважають вірною, і телефон викладача зчитує коди відразу всіх учнів.

Тестування моментально виявляє правильні і неправильні відповіді кожного з учнів і онлайн відображає статистику відповідей на тест по групі і по прізвищах, при цьому всю інформацію легко і зручно вивести на екран за допомогою проектора.

Ніяких складнощів у викладача та учнів з використання QR-коду (плікерсов) не виникло. Використання Plickers на уроці дозволяє швидко провести опитування і поліпшити зворотній зв'язок між собою та групою.

Для учнів ця програма – свого роду розвага що дозволяє відійти від традиційних методів опитування і в ігровій формі відповідати на питання.

Таким чином, використання інноваційних освітніх технологій дає змогу привернути додаткову увагу до уроку, додавши цей цікавий вид опитування!
2019-10-09Тиждень охорони праці

З 22 по 26 квітня 2019 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» проведено Тиждень охорони праці приурочений до Всесвітнього дня охорони праці що відзначається щорічно 28 квітня. У 2019 році Україна відзначатиме День охорони праці під загальним девізом: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

На першому поверсі навчального корпусу була організована виставка плакатів, малюнків та колажів за темою: «Безпека перед усім» з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2019 році.

Оновлено куточки «Охорона праці», «Безпека життєдіяльності» у кабінетах та майстернях закладу.

Всі бажаючі мали змогу пройти «Експрес опитування з охорони праці та безпеки життєдіяльності» та дізнатись рівень своїх знань.

З метою відпрацювання дій учасників навчально-виховного процесу у разі виникнення пожеж або інших надзвичайних ситуацій у приміщеннях училища 24.04.2019 було проведено навчальну евакуацію учнів та працівників закладу.

25 квітня під керівництвом викладача предмету «Охорона праці» учні груп 6/16 та 12/17 змагались за перемогу у  Квесті з предмету «Охорона праці». У запеклій боротьбі перемогу одержала команда «Блискавка» група 6/16. Усі учасники Квесту отримали солодкі подарунки, грамоти і подяки.

За участю  страхового експерта з охорони праці відділу профілактики страхових випадків Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області Омельяненко Л.О. було проведено Єдиний урок з питань охорони праці для учнів на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Проведений Тиждень охорони праці показав що всі учасники навчально-виховного процесу мають належний рівень знань норм та правил з охорони праці.

Заходи проведені протягом Тижня були спрямовані на привернення уваги учнів та працівників училища до питань з дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної, електробезпеки, техногенної безпеки та безпеки життєдіяльності в навчально-виховному процесі та побуті.

викладач охорони праці ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Терещенко Я.Ю.
2019-05-02III науково-практична конференція «Україна очима молоді» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

16 квітня 2019 року у стінах Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» пройшла III науково-практична конференція «Україна очима молоді» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, у якій взяли участь 29 навчальних закладів Запорізької області.

Наш навчальний заклад тепло привітав учасників конференції. Іванцова Лілія гр. 4/15, Попович Олександра 4/15, Лачинов Максим 19/18, Алексєєва Аліна 5/18 та Холод Дар’я 5/18 підготували святковий концерт на сцені актової зали та подарували гостям гарний настрій. Після концерту учасники разом з викладачами розподілились на секції та представили свої дослідження за номінаціями «Українська література», «Література Запорізького краю», «Українська мова», «Історія України», «Історичне краєзнавство» та «Герої сучасності – серед нас».

Костенко Дмитро учень групи 15/17 захищав честь нашого училища у номінації «Українська література». Разом з викладачем української мови та літератури підготували роботу на тему «Демонологічні образи у творчості М. Коцюбинського».

У номінації «Історія України» виступила учениця групи 4/15 Іванцова Лілія, разом з викладачем історії вона розкрила тему адаптації України до Європейського Союзу.

Експертна група високо оцінила роботи наших учнів.

Вітаємо їх з перемогою!

 

 
2019-04-18Конкурс рекламних проектів з іноземної мови «Моя професія найкраща»

Серед іноземних мов англійська стоїть на першому місці і вже давно вийшла на міжнародний рівень. Сьогодні всюди використовується англійська мова – навчання, бізнес, подорожі, наука, інтернет, фільми. Англійська об'єднує безліч людей і допомагає отримувати знання з великої кількості джерел інформації.

Одна з головних причин вивчати англійську – ширші професійні перспективи. Володіння англійською допоможе вам: отримати краще оплачувану роботу; читати фахову літературу в оригіналі; знайти бізнес-партнерів, інвесторів, замовників на міжнародних виставках; самостійно брати участь у міжнародних конференціях, семінарах і тренінгах, де фахівці високого рівня обговорюють найновіші тенденції в окремих галузях, обмінюються досвідом, розглядають перспективи подальшого розвитку; проводити переговори з іноземними партнерами та їздити у закордонні відрядження.

26 березня 2019 року на базі Державного навчального закладу «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей» відбувся обласний конкурс рекламних проектів з іноземної мови «Моя професія найкраща» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. В цьому конкурсі приймав участь і учень нашого навчального закладу Костенко Дмитро, група 15/17. У конкурсі взяли участь 25 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Учні публічно захищали свої проекти, показали гарні знання та креативне мислення, отримали масу задоволення та позитивних емоцій від заходу.

Вітаємо учасників заходу!

Викладач англійської мови

Гордієнко Н.В.
2019-03-28Вікторина «Винахідники»

У четвер, 21 березня 2019 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» було проведено вікторину згідно із затвердженим планом тижня з 18.03.2019 по 22.03.2019 за професіями «Слюсар - інструментальник», «Слюсар складальник авіадвигунів» та «Контролер верстатних та слюсарних робіт».

У позаурочному заході прийняли участь дві команди групи 7/17 «Слюсар – інструментальник» для того, щоб закріпити знання, отримані протягом навчання з професійно-теоретичного та практичного навчання, а також підкреслити взаємозв’язок і спорідненість професій машинобудівного профілю.

У ході вікторини командам було запропоновані цікаві конкурси, творчі завдання.

Учні змагалися у кмітливості та здібностях, приймали активну участь у інтелект –змаганнях та квесті.

В кінці заходу відбулося нагородження переможців!

викладач спецдисциплін ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.

 
2019-03-22Вікторина «Золоті руки»

У понеділок, 18 березня 2019 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» було проведено вікторину згідно із затвердженим планом тижня з 18.03.2019 по 22.03.2019 за професіями «Слюсар - інструментальник», «Слюсар складальник авіадвигунів» та «Контролер верстатних та слюсарних робіт».

У позаурочному заході прийняли участь дві команди групи 17/18 «Слюсар – інструментальник» для того, щоб закріпити знання, отримані протягом навчання з професійно-теоретичного та практичного навчання, а також підкреслити взаємозв’язок і спорідненість професій машинобудівного профілю.

У ході вікторини командам було запропоновані цікаві конкурси, творчі завдання.

Учні змагалися у кмітливості та здібностях, приймали активну участь у інтелект –змаганнях та квесті.

В кінці заходу відбулося нагородження переможців!

викладач спецдисциплін ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.

 

 

 
2019-03-22Результат вибору електронних версiй оригiнал-макетiв пiдручникiв
2019-03-22205-та річниця з Дня народження Т.Г.Шевченка

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

9 березня 1814 року народився Т.Г. Шевченко – геніальний поет, прозаїк, відомий художник, символ України, якого називають Кобзарем і національним Пророком. З нагоди 205-ї  річниці з дня народження поета у нашому навчальному закладі з 11.03. – по 15.03. 2019 було проведено низку заходів до цієї знаменної дати. В рамках тижня організовано і проведено творчі конкурси шевченкознавців, фотоконкурс в мережі instagram,було відкрито куток грамотності тощо.

Серед учнів групи 6/16 було проведено урок КВК. У формі гри учасники команд «Мовознавці» та «Дивослово» змагалися за право стати найрозумнішими, за результатами журі перемогла команда «Мовознавців».  Учні весело та швидко вирішували складні завдання, які були орієнтовані на знання біографії та творчості великого Кобзаря та показали справжню командну роботу.

Викладач української мови та літератури

Іванова А. Ю.
2019-03-20Вибір проектів підручників для 11 классу
2019-03-19Тиждень історії

Для тих, хто цікавиться історією, для тих, хто захоплюється історією і любить її, для тих, хто не байдужий до історії – з 28 січня по 01 лютого 2019 р. у нашому навчальному закладі згідно з планом методичної роботи проведено тиждень історії. За мету ставилися популяризація серед учнів історичної науки та посилення їх інтересу до опанування історичними знаннями, виховання історичного світогляду старших підлітків, національно-патріотичне виховання учнів засобами історичної освіти.

В рамках тижня організовано і проведено творчі конкурси та вікторини знавців історії, навчальними групами випущено історичні газети та історичні календарі тощо.

У заходах загалом прийняли участь 45 учнів 5 навчальних груп. Найбільшу активність проявили учні першого та другого курсів, зокрема, учні навчальних груп 13/18, 14/17 та 15/17.

Було також сплановано і проведено олімпіаду з всесвітньої історії. Завдання олімпіади було складено таким чином, щоб не тільки визначити кращого знавця фактичного історичного матеріалу, а й спонукати учнів до творчого мислення, історичного аналізу та розвитку критичного мислення. В олімпіаді взяли участь 9 учнів першого та другого курсів. Переможцями стали Буцький Руслан (група14/17) та Дьяков Володимир (група 15/17), які набрали однакову кількість балів.

Учні-випускники навчальної групи 4/15 презентували роботу над творчим проектом “Нашого цвіту по усьому світу”, у якому розказали про знаних у всьому світі людей, які мають українське коріння.

Викладачем Кириченком В.А. для колег було підготовлено та проведено виставку-огляд елементів комплексного методичного забезпечення викладання історії.

В ході проведення заходів були виявлені та детально проаналізовані недоліки та прогалини в плануванні та організації позаурочної роботи з учнями.

Кириченко В.А., викладач історії
2019-02-04