Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Методичні рекомендації щодо викладаня загальноосвітніх предметів у 2020-2021 н.р.

Посилання на документ. Старша школа з 42 сторінки. Освітні програми на сайті МОН (рівень стандарту)
2020-09-14

Тиждень математики

З 02.02. – 17.02.20  в училище проходив тиждень математики, присвячений 500 – й річниці зі дня смерті генія всіх часів – Леонардо да Вінчі. Протягом даного часу учні мали змогу ознайомитися з творчістю, науковими відкриттями, винаходами, живописом, життєвими принципами Леонардо да Вінчі. Даній темі присвячені були матеріали, розміщені і на віртуальній дошці в мережі, і на 4-му поверху нашого училища. На уроках учні мали змогу подивитися новий італійський художньо – документальний фільм «Леонардо да Вінчі. Непізнані світи», відповісти на запитання цікавого інтерактивного тесту. Крім того були проведені зимові інтелектуальні ігри серед груп першого та другого курсів.

Леонардо да Вінчі писав: «Радість розуміння – найбільша в світі насолода», тому головним підсумком цього тижня стало обговорення на уроках і розуміння основних життєвих принципів видатного генія в історії, які актуальні для тих, хто бажає знайти своє покликання в житті і розкрити потенціал, розвиватися і слідувати за своєю мрією.

 

 

 

 

 
2020-03-20

Економіка – це важливо

З 16.12.19 по 20.12.19 згідно навчально-методичного плану роботи закладу було проведено предметний тиждень з економіки. В ході якого учні розв’язували ребуси, приймали участь в економічній вікторині, ознайомлювалися з правами споживачів та з правилами користування банківськими послугами.

Крім того в ході дискусій викладач Король О.В. приділила особливу увагу щодо обговоренню питань: «Міжнародна міграція робочої сили», «Ситуація, що склалася на ринку праці в Україні». З учнями було проведено ряд виховних заходів, спрямованих на підвищення їх мотивації щодо працевлаштування на підприємствах нашого міста, що є вагомим внеском в економічне зростання не тільки нашого регіону а й Держави в цілому.

Олена Король

викладач економічних дисциплін

 

 

 
2020-03-20

І етап мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

15 листопада 2019 року відбулись урочистості з нагоди початку І етапу мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Проведення цього конкурсу сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищує рівень загальної культури, виховує в його учасників почуття гордості за свій народ, любов до рідного краю, вшановує Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Запорізьке  вище професійне  «Моторобудівник» щорічно бере участь у цьому заході і цей рік не став виключенням. На базі навчального закладу відбулись заходи, що допомогли учням краще пізнати славетного земляка – Тараса Шевченка. До уваги учнівської аудиторії був запропонований ексклюзивний  документальний фільм, на якому виднілося обличчя живого Кобзаря. Учні підготували урочисте відкриття конкурсу. Святковий концерт з танцями та піснями налаштував учасників на написання чудових робіт. Пізніше учасники долучилися до виконання завдань 1-го етапу конкурсу.

Бажаємо їм успіхів і перемог!

 

 

 
2019-11-21

Свято української писемності та мови

Уже традиційно 9 листопада кожного навчального року в ДНЗ Запорізькому ВПУМ в межах національно-патріотичного виховання урочисто проходить День української писемності і мови. Цього року свято припало на 8 листопада.

Цього року програма тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Бібліотекар училища А. М. Козловська організувала тематичну виставку художньої, наукової, публіцистичної літератури про українську словесність «Слова… В вас мудрість вічна і любов жива». Викладач української мови та літератури Лінцова Г. Ю. разом з учнями підготували святковий концерт на сцені актової зали училища.

В рамках дня української писемності і мови учні написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

 

 
2019-11-11

I етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 04. 10. 2019 року № 1/9-622  «Про проведення ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» та згідно навчального плану роботи  08 листопада у Запорізькому вищому професійному училищі Моторобудівник було проведено урочисту лінійку, присвячену відкриттю Конкурсу, на якій учні були ознайомлені з величною постаттю мецената Петра Яцика, його життям та діяльністю, умовами та метою конкурсу.Учні виконали завдання І-го етапу конкурсу.

 

 
2019-11-11

Перші кроки "Використання платформи Plickers на уроці"

У кабінеті №14 ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» група 15/17 пройшла «першу проба пера». На уроці з предмету: «Технології верстатних робіт» по темі: «Введення свердла в масив та виведення його з просвердленого отвору», пройшло бліц - опитування за допомогою платформи Plickers.

Plickers - це додаток, що дозволяє миттєво оцінити відповіді всього класу і спростити збір статистики. Працює воно із застосуванням QR-кодів більш звичних нам в рекламі, магазинах, які відправляють нас на сайт за подальшою інформацією та в інших друкованих продукція, які намагаються зв’язати папір та інтернет. Але як видно, це не єдине їх використання.

Plickers використовується викладачем на планшеті або смартфоні, у зв'язці з ноутбуком. Учні піднімають картку з варіантом відповіді, яку вони вважають вірною, і телефон викладача зчитує коди відразу всіх учнів.

Тестування моментально виявляє правильні і неправильні відповіді кожного з учнів і онлайн відображає статистику відповідей на тест по групі і по прізвищах, при цьому всю інформацію легко і зручно вивести на екран за допомогою проектора.

Ніяких складнощів у викладача та учнів з використання QR-коду (плікерсов) не виникло. Використання Plickers на уроці дозволяє швидко провести опитування і поліпшити зворотній зв'язок між собою та групою.

Для учнів ця програма – свого роду розвага що дозволяє відійти від традиційних методів опитування і в ігровій формі відповідати на питання.

Таким чином, використання інноваційних освітніх технологій дає змогу привернути додаткову увагу до уроку, додавши цей цікавий вид опитування!
2019-10-09

Тиждень охорони праці

З 22 по 26 квітня 2019 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» проведено Тиждень охорони праці приурочений до Всесвітнього дня охорони праці що відзначається щорічно 28 квітня. У 2019 році Україна відзначатиме День охорони праці під загальним девізом: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

На першому поверсі навчального корпусу була організована виставка плакатів, малюнків та колажів за темою: «Безпека перед усім» з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2019 році.

Оновлено куточки «Охорона праці», «Безпека життєдіяльності» у кабінетах та майстернях закладу.

Всі бажаючі мали змогу пройти «Експрес опитування з охорони праці та безпеки життєдіяльності» та дізнатись рівень своїх знань.

З метою відпрацювання дій учасників навчально-виховного процесу у разі виникнення пожеж або інших надзвичайних ситуацій у приміщеннях училища 24.04.2019 було проведено навчальну евакуацію учнів та працівників закладу.

25 квітня під керівництвом викладача предмету «Охорона праці» учні груп 6/16 та 12/17 змагались за перемогу у  Квесті з предмету «Охорона праці». У запеклій боротьбі перемогу одержала команда «Блискавка» група 6/16. Усі учасники Квесту отримали солодкі подарунки, грамоти і подяки.

За участю  страхового експерта з охорони праці відділу профілактики страхових випадків Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області Омельяненко Л.О. було проведено Єдиний урок з питань охорони праці для учнів на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Проведений Тиждень охорони праці показав що всі учасники навчально-виховного процесу мають належний рівень знань норм та правил з охорони праці.

Заходи проведені протягом Тижня були спрямовані на привернення уваги учнів та працівників училища до питань з дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної, електробезпеки, техногенної безпеки та безпеки життєдіяльності в навчально-виховному процесі та побуті.

викладач охорони праці ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Терещенко Я.Ю.
2019-05-02

III науково-практична конференція «Україна очима молоді» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

16 квітня 2019 року у стінах Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» пройшла III науково-практична конференція «Україна очима молоді» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, у якій взяли участь 29 навчальних закладів Запорізької області.

Наш навчальний заклад тепло привітав учасників конференції. Іванцова Лілія гр. 4/15, Попович Олександра 4/15, Лачинов Максим 19/18, Алексєєва Аліна 5/18 та Холод Дар’я 5/18 підготували святковий концерт на сцені актової зали та подарували гостям гарний настрій. Після концерту учасники разом з викладачами розподілились на секції та представили свої дослідження за номінаціями «Українська література», «Література Запорізького краю», «Українська мова», «Історія України», «Історичне краєзнавство» та «Герої сучасності – серед нас».

Костенко Дмитро учень групи 15/17 захищав честь нашого училища у номінації «Українська література». Разом з викладачем української мови та літератури підготували роботу на тему «Демонологічні образи у творчості М. Коцюбинського».

У номінації «Історія України» виступила учениця групи 4/15 Іванцова Лілія, разом з викладачем історії вона розкрила тему адаптації України до Європейського Союзу.

Експертна група високо оцінила роботи наших учнів.

Вітаємо їх з перемогою!

 

 
2019-04-18

Конкурс рекламних проектів з іноземної мови «Моя професія найкраща»

Серед іноземних мов англійська стоїть на першому місці і вже давно вийшла на міжнародний рівень. Сьогодні всюди використовується англійська мова – навчання, бізнес, подорожі, наука, інтернет, фільми. Англійська об'єднує безліч людей і допомагає отримувати знання з великої кількості джерел інформації.

Одна з головних причин вивчати англійську – ширші професійні перспективи. Володіння англійською допоможе вам: отримати краще оплачувану роботу; читати фахову літературу в оригіналі; знайти бізнес-партнерів, інвесторів, замовників на міжнародних виставках; самостійно брати участь у міжнародних конференціях, семінарах і тренінгах, де фахівці високого рівня обговорюють найновіші тенденції в окремих галузях, обмінюються досвідом, розглядають перспективи подальшого розвитку; проводити переговори з іноземними партнерами та їздити у закордонні відрядження.

26 березня 2019 року на базі Державного навчального закладу «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей» відбувся обласний конкурс рекламних проектів з іноземної мови «Моя професія найкраща» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. В цьому конкурсі приймав участь і учень нашого навчального закладу Костенко Дмитро, група 15/17. У конкурсі взяли участь 25 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Учні публічно захищали свої проекти, показали гарні знання та креативне мислення, отримали масу задоволення та позитивних емоцій від заходу.

Вітаємо учасників заходу!

Викладач англійської мови

Гордієнко Н.В.
2019-03-28