Зміст

Календар

Як нас знайти

Відкриття XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

8 листопада 2017 р. напередодні Дня української писемності та мови в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулось урочисте відкриття XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Метою конкурсу є утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання у молодого покоління українців поваги до мови традицій рідного народу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом та підвищення рівня знань учнів.

За вісімнадцять років свого проведення конкурс набув неабиякої популярності і престижу серед учнів та педагогів і давно переріс звичайну культурну акцію, перетворившись на справжнє свято, що утверджує безсмертя рідної мови, творчості, добра.


2017-11-08


Урочистості з нагоди відкриття Конкурсу!

10 жовтня 2017 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. Метою свята було вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу, виявлення творчо обдарованої молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвиток їх творчого потенціалу, виховання у підростаючого покоління українців поваги до культури і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами.

Зі словами привітання до учнівського колективу звернулася методист училища Масалова Т.С., яка заохотила учнів прийняти активну участь у різноманітних конкурсах і заходах, присвячених вшануванню Великого Кобзаря, поета світового рівня - Тараса Григоровича Шевченка.

Урочиста частина проходила в атмосфері творчого натхнення. Учні декламували поетичні твори Т.Г.Шевченка, звучали пісні «Реве та стогне…», «Думи мої…», «Заповіт», переглядали відео презентації.


2017-10-10


Тиждень математики

З 03.05 – 10.05.2017 р. в нашому училищі проходив тиждень математики. Протягом тижня учні на уроках математики змагались у кмітливості та розумі, приймали активну участь у інтерактивних інтелект –змаганнях, в рамках тижня мали змогу подивитись і обговорити чудову англійську біографічну картину «Людина, яка пізнала нескінченість» про геніального індійського математика-самоучку Срініваса Рамануджана. Також всі бажаючі мали змогу прийняти участь у математичній олімпіаді. Найкращими були Крижановський Віталій /гр.№2/15/, Ємел’янов Руслан/ гр.№2/15/, Зутіков Владислав /гр.№4/15/, Попович Олександра /гр. №4/15/, Добрянська Олександра /гр. №4/15/. Дорогі діти,спасибі вам за вашу активність і допитливість. Любіть математику, бо « МАТЕМАТИКА – ГІМНАСТИКА РОЗУМУ» Суворов.

http://milochkinaliliya.blogspot.com/

 


2017-05-19


На захисті своєї держави!

11 травня 2017 року на військовому полігоні «Близнюки» Запорізької області було проведено бойові стрільби зі стрілецької зброї АК-74 з учнями та педагогічними працівниками Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

В цьому заході брали участь 52 учня, які пройшли курс предмета «Захист Вітчизни». Випускники училища 2017 року показали себе кмітливими, активними учнями, які виконали контрольні вправи по стрільбі на відмінно. Перед проведенням стрільб викладачем предмету «Захист Вітчизни» полковником запасу Лопуховим В.Г., а також керівним складом полігону, безпосередньо, перед початком стрільб проведено інструктаж про правила поводження вогнепальною зброєю.

Бойові стрільби учнів нашого навчального закладу відбулися завдяки підтримці ОА «Мотор Січ» та військового комісара Шевченківського РВК підполковника Щербань Е.О.

Головним результатом цього заходу є готовність молодої людини до військово-патріотичної діяльності.


2017-05-12


Тиждень іноземних мов

З 18.04.2017р. по 21.04.2017р. викладачами іноземних мов Гордієнко Н.В. та Бабич В.В. було проведено тиждень іноземних мов в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною мовою є потребою часу. Під час вивчення іноземних мов ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Метою проведення тижня іноземних мов у навчальному закладі є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської та німецької мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування до традицій свого рідного краю та країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення іноземних мов.

18 квітня тиждень іноземних мов відкрила вікторина для знавців англійської мови «THE BEST IN ENGLISH». У вікторині прийняли участь учні І та ІІ курсу. Перемогла збірна команда І курсу (а саме учні гр. 6/16 та 3/16).


2017-04-25


Науково - практичний круглий стіл «Авіація та космонавтика у сучасному світі»

06.04.2017 в приміщені фізичного факультету Запорізького національного університету відбулося відкриття та пленарне засідання з фахівцями в галузі космічних технологій та космічної техніки, студентами вищих навчальних закладів, учнями ПТНЗ та ЗОШ м. Запоріжжя, приурочене до річниці святкування дня «Авіації та космонавтики»

В пленарному засіданні цього заходу прийняли участь і учні ДНЗ « Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». Вони з зацікавленістю слухали доповідачем : доктора технічних наук, фахівця в галузі космічного машинобудування - Грищак Віктора Захаровича, який розповів про цікаві факти в житті та діяльності Сергія Павловича Корольова, людини, завдяки якій ми і святкуємо це свято. Наші учні вперше, в якості слухачів, прийняли участь у такому цікавому заході, який вже проводиться не перший рік, але я впевнений, що наступного році наші учні не тільки будуть слухачами, але й зможуть прийняти активну участь .

Викладач Лопухов В.Р.

 


2017-04-14


Тиждень фізики

З метою підвищення інтересу до вивчення фізики та розширення кругозору і розвитку особистісних та творчих якостей учнів із 3 по 7 квітня 2017 р. в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся тиждень фізики.

Всі заходи, що заплановані спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів, їх логічного мислення.

На етапі підготовки Тижня були оголошені конкурси: віршів, газет, фізичні кросворди та ребуси, реферати.


2017-04-14


Предметний тиждень з природничих наук

Предметний тиждень природничих наук є ефективною формою позакласної роботи. Він активізує пізнавальну діяльність учнів, сприяє покращенню засвоєння навчальної програми. Основною метою проведення Тижня природничих наук є активізація пізнавальної діяльності учнів, поглиблення знань учнів у різних ділянках хімії та біології. Для реалізації даної мети з 27 по 31 березня 2017 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училищі «Моторобудівник» проходив Тиждень хімії та біології...


2017-04-14


ТИЖДЕНЬ ІНФОРМАТИКИ

Картинки по запросу syajhvfnbrfЗ 13 .03.-17.03 2017 в ДНЗ « Запорізьке ВПУМ» пройшов Тиждень з інформатики. Метою проведення позакласного заходу  є підвищення рівня знань учнів з інформатики; розвиток творчих й інтелектуальних здібностей учнів, інтересу до вивчення інформатики, самостійності та наполегливості,  вміння працювати у команді, почуття відповідальності.

Відкриття Тижня розпочалося з конкурсу "Майстри пантоміми". Привітання команд  відбувалося у такій формі – команда обирає одного представника, який пантомімою  показував  пристрої комп’ютера.

В рамках проведення учні І курсу зустрілися на «Турнірі знавців інформатики» та змагалися у вікторині « Ребусландії» , а учні ІІ та ІІІ курсів в конкурсі « Інтернет підкаже». Учні груп ТУ змагалися в конкурсі « Дуель», відповідаючи на запитання.


2017-04-04


Тиждень економіки

З 13.02.17 по 17.02.17 у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» проводився тиждень економіки з метою надання допомоги учням  засвоїти фундаментальні знання про економічне життя суспільства, сформувати світогляд цивілізованої людини, що визнає такі загальнолюдські цінності, як свобода діяльності та вибору, право приватної власності та дотримання законів. Учні груп 2/15, 1/14 та 13/14 приймали активну участь у запланованих міроприємства. Протягом тижня були створені тематичні газети (Васильєва А. – гр. №1/14, Яременко П. – гр.№ 13/14, КрижановськийА.- гр. № 2/15). Усі учні розвꞌязували економічні задачі, класифікували економічні блага.  Переможцем став Сорока Д.( гр. № 1/14). Завершився тиждень економічним брейн - ринг, де переможцями стали учні групи 2/15.

 


2017-03-23