Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Вікторина «Золоті руки»

У понеділок, 18 березня 2019 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» було проведено вікторину згідно із затвердженим планом тижня з 18.03.2019 по 22.03.2019 за професіями «Слюсар - інструментальник», «Слюсар складальник авіадвигунів» та «Контролер верстатних та слюсарних робіт».

У позаурочному заході прийняли участь дві команди групи 17/18 «Слюсар – інструментальник» для того, щоб закріпити знання, отримані протягом навчання з професійно-теоретичного та практичного навчання, а також підкреслити взаємозв’язок і спорідненість професій машинобудівного профілю.

У ході вікторини командам було запропоновані цікаві конкурси, творчі завдання.

Учні змагалися у кмітливості та здібностях, приймали активну участь у інтелект –змаганнях та квесті.

В кінці заходу відбулося нагородження переможців!

викладач спецдисциплін ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.

 

 

 
2019-03-22

Результат вибору електронних версiй оригiнал-макетiв пiдручникiв
2019-03-22

205-та річниця з Дня народження Т.Г.Шевченка

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

9 березня 1814 року народився Т.Г. Шевченко – геніальний поет, прозаїк, відомий художник, символ України, якого називають Кобзарем і національним Пророком. З нагоди 205-ї  річниці з дня народження поета у нашому навчальному закладі з 11.03. – по 15.03. 2019 було проведено низку заходів до цієї знаменної дати. В рамках тижня організовано і проведено творчі конкурси шевченкознавців, фотоконкурс в мережі instagram,було відкрито куток грамотності тощо.

Серед учнів групи 6/16 було проведено урок КВК. У формі гри учасники команд «Мовознавці» та «Дивослово» змагалися за право стати найрозумнішими, за результатами журі перемогла команда «Мовознавців».  Учні весело та швидко вирішували складні завдання, які були орієнтовані на знання біографії та творчості великого Кобзаря та показали справжню командну роботу.

Викладач української мови та літератури

Іванова А. Ю.
2019-03-20

Вибір проектів підручників для 11 классу
2019-03-19

Тиждень історії

Для тих, хто цікавиться історією, для тих, хто захоплюється історією і любить її, для тих, хто не байдужий до історії – з 28 січня по 01 лютого 2019 р. у нашому навчальному закладі згідно з планом методичної роботи проведено тиждень історії. За мету ставилися популяризація серед учнів історичної науки та посилення їх інтересу до опанування історичними знаннями, виховання історичного світогляду старших підлітків, національно-патріотичне виховання учнів засобами історичної освіти.

В рамках тижня організовано і проведено творчі конкурси та вікторини знавців історії, навчальними групами випущено історичні газети та історичні календарі тощо.

У заходах загалом прийняли участь 45 учнів 5 навчальних груп. Найбільшу активність проявили учні першого та другого курсів, зокрема, учні навчальних груп 13/18, 14/17 та 15/17.

Було також сплановано і проведено олімпіаду з всесвітньої історії. Завдання олімпіади було складено таким чином, щоб не тільки визначити кращого знавця фактичного історичного матеріалу, а й спонукати учнів до творчого мислення, історичного аналізу та розвитку критичного мислення. В олімпіаді взяли участь 9 учнів першого та другого курсів. Переможцями стали Буцький Руслан (група14/17) та Дьяков Володимир (група 15/17), які набрали однакову кількість балів.

Учні-випускники навчальної групи 4/15 презентували роботу над творчим проектом “Нашого цвіту по усьому світу”, у якому розказали про знаних у всьому світі людей, які мають українське коріння.

Викладачем Кириченком В.А. для колег було підготовлено та проведено виставку-огляд елементів комплексного методичного забезпечення викладання історії.

В ході проведення заходів були виявлені та детально проаналізовані недоліки та прогалини в плануванні та організації позаурочної роботи з учнями.

Кириченко В.А., викладач історії
2019-02-04

Тиждень з економіки

З  10 по 14 грудня 2018 року в закладі пройшов предметний тиждень з економіки. Уроки з предмету було проведено у формі гри, в ході якої учні активно відповідали на запитання, непомітно демонструючи знання з економіки, математики, історії. Відповідно до плану предметного тижня в «День історії економіки» учениці групи 5/18 Вітовська Альона, Мурадин  Ольга та Істоміна Даша розповіли учням про історію виникнення грошей, сучасні і міжнародні гроші. В «День прикладної економіки» учні груп 4/15 та 3/16 прийняли участь в тренінгу-екскурсії «Зайнятість і працевлаштування молоді (техніка пошуку роботи)» на базі Шевченківського районного центру зайнятості м. Запоріжжя, в ході якого отримали цінну інформацію щодо майбутнього працевлаштування. Протягом тижня діти розв’язували кросворди. Рекордсменом за кількістю правильних відповідей став учень групи 9/18 Русаков Олександр. Крім того, викладач економіки Король О.В. поділилася досвідом роботи, провівши відкритий урок на тему: «Попит, пропозиція, ринкова ціна та гроші у функціонуванні економіки».

Викладач економiки

Король О. В.
2018-12-18

Обласний семінар – практикум викладачів фізики

22 листопада 2018 року на базі Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся обласний семінар-практикум викладачів фізики закладів професійної (професійно-технічної) освіти за темою «Реалізація компетентнісного підходу на уроках фізики».

Учасників семінару привітав директор закладу Базь Олександр Станіславович, який розповів про перспективи розвитку навчального закладу та побажав викладачам плідної праці, приємних вражень та творчого натхнення.

З презентацією «Сучасний компетентнісний урок як засіб розвитку творчої особистості вчителя та учня» виступила голова методичної комісії природничо-математичних предметів Мілочкіна Л.В., яка презентувала власний досвід щодо використання  хмарних сервісів при підготовці та проведенні сучасних уроків.

Викладач фізики навчального закладу Гонтар Світлана Леонідівна розповіла про формування креативного мислення учнів з метою реалізації компетентнісного підходу на уроках фізики, про форми та методи, які застосовує на власних уроках.

Власним досвідом роботи також поділилися викладачі фізики ДНЗ «Великобілозерський професійний аграрний ліцей» Остроконь Ольга Іванівна та ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» Герасименко Тетяна Гаврилівна.

Осіна Наталя Анатоліївна, методист НМЦ ПТО в Запорізькій області, презентувала власний сайт «Інтернет на користь» та ознайомила присутніх із корисними інтернет-сервісами для роботи викладачів. Особливу увагу було приділено ресурсам для створення інтерактивних завдань та візуалізації даних.

Перед завершенням роботи семінару - практикуму кожен учасник  отримав подарунки на згадку та для використання у педагогічній діяльності.

Масалова Т.С.

заступник директора з НМР
2018-11-27

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ І ЕТАПУ ХІХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

9 листопада, у День української писемності та мови, молодь ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» долучилася до проведення престижного конкурсу, започаткованого відомим меценатом і українським патріотом Петром Яциком, ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. За дев’ятнадцять років свого проведення конкурс набув неабиякої популярності і престижу серед учнів та педагогів навчального закладу  і давно переріс звичайну культурну акцію, перетворившись на справжнє свято, що утверджує безсмертя рідної мови, творчості, добра. Учасники цього конкурсу плекають рідне слово, вболівають за нього.

У заході брали участь учні І-ІІІ курсів. Учасники виявили високий рівень національної свідомості, почуття гордості за свою націю, повагу до мови та літератури свого народу.

Заступник директора НМР

Масалова Т.С.

 

 

 

 
2018-11-09

І етап IX міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

07 листопада 2018 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 11 учнів, які володіють літературними вміннями і мають високий рівень знань у царині рідного слова. На урочистому відкритті були присутні переможці Конкурсу 2017 , а також  викладачі, батьки.

Учасників Конкурсу привітав директор училища О. Базь. Зокрема він зазначив, що «цей конкурс утверджує ідеї Нової української школи щодо викладання української мови й літератури та засвідчує, що творчість Тараса Шевченка і в ХХІ столітті спонукає до утвердження ціннісного сприйняття історії й сьогодення. Завдання конкурсу інспірують замислитися над тим, що визначає смисли життя, у чому полягає смислобуттєвість часу, як знайти себе у стрімкому й плинному сьогоденні, в якому панують високі технології і в якому важливо зберегти в собі людину, яка мислить у категоріях відкритого, демократичного світу й громадянського суспільства. Цей конкурс відповідає викликам теперішнього часу: потрібно усвідомити, що українська мова престижна й потрібна для консолідації усіх етнічних спільнот на території України. Світогляд Тараса Шевченка відкритий світові, про що свідчить передмова до «Кобзаря», де митець згадує Роберта Бернса та інших європейських авторів. Але сьогодні українська мова має бути об’єднавчим центром, який утверджує єдність європейської України і її цілісність в умовах протистояння агресору.

Масалова Т.С.

Заступник директора з НМР

 

 
2018-11-08

Тиждень фізики

З 23.04.2018 по 27.04.2018 в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» проводився тиждень фізики, згідно із затвердженим планом, в якому взяли участь учні 1, 2 та 3 курсів. Девізом тижня  були слова: «Фізика - це все-таки найголовніша з наук про природу».

Цілі тижні:сприяти підвищенню інтересу до вивчення фізики;

поглиблення і розширення навчального матеріалу; розширення кругозору і розвиток особистісних та творчих якостей особистості учнів;

ознайомлення дітей з історією розвитку фізики; рішення задач підвищеної складності; створення умов для творчого самовираження вчителів та учнів.

Всі заходи, що заплановані в тижні спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів, їх логічного мислення, пізнавальної активності та інтересу до фізики. Заходи розвивають бажання учнів дізнаватися нове, прищеплюють навички самостійного підвищення знань, умінь працювати з навчальною і науковою літературою, виховувати почуття любові до предмету.

На етапі підготовки тижня були оголошені конкурси:

  • віршів;
  • газет, які можуть бути тематичними або містити загадки і дивовижні факти;
  • фізичних кросвордів, ребусів;
  • рефератів.

Згідно плану, тиждень почався виставкою учнівських робіт. Зміст малюнків, стінгазет, рефератів, схем, кросвордів на фізичну тему було проаналізовано, визначені найкращі роботи. Особливий інтерес в учнів викликала стінгазета учнів групи №10/16 Заржицький Д.

У групах №3/16 та №10/16 був проведений «Брейн - ринг». Гра складається з 15 питань, що дозволяють зв'язати матеріал фізики 7-10 класів з повсякденним життям і технікою нашого століття. Для кожного питання є чотири варіанти відповіді, необхідно вибрати правильний. В ході гри можна один раз користуватися підказками: 50х50, допомога друга або допомогу групи. Невірно відповівши, учень вибуває з гри. За отримані бали отримує відповідну оцінку. Кожна самостійна, вірна відповідь оцінюється - 2 балами, правильну відповідь з використанням дозволених підказок - 1 балом. Логічність міркування, при виборі вірної відповіді, оцінюється додатковими балами (1бал). Учні, Демчик С., Грошева Я., Матюхін І. набрали найбільшу кількість балів, отримали оцінку «відмінно».

У групах №4/16 та №6/16 був проведений позакласний захід «Світ очами фізика». Учні, використовуючи знання з фізики, змогли пояснити багато природних явищ.

Тиждень було завершено засіданням методичного об'єднання вчителів, на якому були підведені підсумки проведення декади фізики, проаналізовано недоліки та визначено завдання на подальшу роботу щодо зацікавленості учнів вивчення фізики, розвитку фізичних здібностей, кмітливості, допитливості, підвищенням якості викладання предмета.

Викладач фізики

С.Л.Гонтар

 

 

 

 
2018-05-07