Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Тиждень з економіки

З  10 по 14 грудня 2018 року в закладі пройшов предметний тиждень з економіки. Уроки з предмету було проведено у формі гри, в ході якої учні активно відповідали на запитання, непомітно демонструючи знання з економіки, математики, історії. Відповідно до плану предметного тижня в «День історії економіки» учениці групи 5/18 Вітовська Альона, Мурадин  Ольга та Істоміна Даша розповіли учням про історію виникнення грошей, сучасні і міжнародні гроші. В «День прикладної економіки» учні груп 4/15 та 3/16 прийняли участь в тренінгу-екскурсії «Зайнятість і працевлаштування молоді (техніка пошуку роботи)» на базі Шевченківського районного центру зайнятості м. Запоріжжя, в ході якого отримали цінну інформацію щодо майбутнього працевлаштування. Протягом тижня діти розв’язували кросворди. Рекордсменом за кількістю правильних відповідей став учень групи 9/18 Русаков Олександр. Крім того, викладач економіки Король О.В. поділилася досвідом роботи, провівши відкритий урок на тему: «Попит, пропозиція, ринкова ціна та гроші у функціонуванні економіки».

Викладач економiки

Король О. В.
2018-12-18Обласний семінар – практикум викладачів фізики

22 листопада 2018 року на базі Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся обласний семінар-практикум викладачів фізики закладів професійної (професійно-технічної) освіти за темою «Реалізація компетентнісного підходу на уроках фізики».

Учасників семінару привітав директор закладу Базь Олександр Станіславович, який розповів про перспективи розвитку навчального закладу та побажав викладачам плідної праці, приємних вражень та творчого натхнення.

З презентацією «Сучасний компетентнісний урок як засіб розвитку творчої особистості вчителя та учня» виступила голова методичної комісії природничо-математичних предметів Мілочкіна Л.В., яка презентувала власний досвід щодо використання  хмарних сервісів при підготовці та проведенні сучасних уроків.

Викладач фізики навчального закладу Гонтар Світлана Леонідівна розповіла про формування креативного мислення учнів з метою реалізації компетентнісного підходу на уроках фізики, про форми та методи, які застосовує на власних уроках.

Власним досвідом роботи також поділилися викладачі фізики ДНЗ «Великобілозерський професійний аграрний ліцей» Остроконь Ольга Іванівна та ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» Герасименко Тетяна Гаврилівна.

Осіна Наталя Анатоліївна, методист НМЦ ПТО в Запорізькій області, презентувала власний сайт «Інтернет на користь» та ознайомила присутніх із корисними інтернет-сервісами для роботи викладачів. Особливу увагу було приділено ресурсам для створення інтерактивних завдань та візуалізації даних.

Перед завершенням роботи семінару - практикуму кожен учасник  отримав подарунки на згадку та для використання у педагогічній діяльності.

Масалова Т.С.

заступник директора з НМР
2018-11-27УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ І ЕТАПУ ХІХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

9 листопада, у День української писемності та мови, молодь ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» долучилася до проведення престижного конкурсу, започаткованого відомим меценатом і українським патріотом Петром Яциком, ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. За дев’ятнадцять років свого проведення конкурс набув неабиякої популярності і престижу серед учнів та педагогів навчального закладу  і давно переріс звичайну культурну акцію, перетворившись на справжнє свято, що утверджує безсмертя рідної мови, творчості, добра. Учасники цього конкурсу плекають рідне слово, вболівають за нього.

У заході брали участь учні І-ІІІ курсів. Учасники виявили високий рівень національної свідомості, почуття гордості за свою націю, повагу до мови та літератури свого народу.

Заступник директора НМР

Масалова Т.С.

 

 

 

 
2018-11-09І етап IX міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

07 листопада 2018 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 11 учнів, які володіють літературними вміннями і мають високий рівень знань у царині рідного слова. На урочистому відкритті були присутні переможці Конкурсу 2017 , а також  викладачі, батьки.

Учасників Конкурсу привітав директор училища О. Базь. Зокрема він зазначив, що «цей конкурс утверджує ідеї Нової української школи щодо викладання української мови й літератури та засвідчує, що творчість Тараса Шевченка і в ХХІ столітті спонукає до утвердження ціннісного сприйняття історії й сьогодення. Завдання конкурсу інспірують замислитися над тим, що визначає смисли життя, у чому полягає смислобуттєвість часу, як знайти себе у стрімкому й плинному сьогоденні, в якому панують високі технології і в якому важливо зберегти в собі людину, яка мислить у категоріях відкритого, демократичного світу й громадянського суспільства. Цей конкурс відповідає викликам теперішнього часу: потрібно усвідомити, що українська мова престижна й потрібна для консолідації усіх етнічних спільнот на території України. Світогляд Тараса Шевченка відкритий світові, про що свідчить передмова до «Кобзаря», де митець згадує Роберта Бернса та інших європейських авторів. Але сьогодні українська мова має бути об’єднавчим центром, який утверджує єдність європейської України і її цілісність в умовах протистояння агресору.

Масалова Т.С.

Заступник директора з НМР

 

 
2018-11-08Тиждень фізики

З 23.04.2018 по 27.04.2018 в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» проводився тиждень фізики, згідно із затвердженим планом, в якому взяли участь учні 1, 2 та 3 курсів. Девізом тижня  були слова: «Фізика - це все-таки найголовніша з наук про природу».

Цілі тижні:сприяти підвищенню інтересу до вивчення фізики;

поглиблення і розширення навчального матеріалу; розширення кругозору і розвиток особистісних та творчих якостей особистості учнів;

ознайомлення дітей з історією розвитку фізики; рішення задач підвищеної складності; створення умов для творчого самовираження вчителів та учнів.

Всі заходи, що заплановані в тижні спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів, їх логічного мислення, пізнавальної активності та інтересу до фізики. Заходи розвивають бажання учнів дізнаватися нове, прищеплюють навички самостійного підвищення знань, умінь працювати з навчальною і науковою літературою, виховувати почуття любові до предмету.

На етапі підготовки тижня були оголошені конкурси:

 • віршів;
 • газет, які можуть бути тематичними або містити загадки і дивовижні факти;
 • фізичних кросвордів, ребусів;
 • рефератів.

Згідно плану, тиждень почався виставкою учнівських робіт. Зміст малюнків, стінгазет, рефератів, схем, кросвордів на фізичну тему було проаналізовано, визначені найкращі роботи. Особливий інтерес в учнів викликала стінгазета учнів групи №10/16 Заржицький Д.

У групах №3/16 та №10/16 був проведений «Брейн - ринг». Гра складається з 15 питань, що дозволяють зв'язати матеріал фізики 7-10 класів з повсякденним життям і технікою нашого століття. Для кожного питання є чотири варіанти відповіді, необхідно вибрати правильний. В ході гри можна один раз користуватися підказками: 50х50, допомога друга або допомогу групи. Невірно відповівши, учень вибуває з гри. За отримані бали отримує відповідну оцінку. Кожна самостійна, вірна відповідь оцінюється - 2 балами, правильну відповідь з використанням дозволених підказок - 1 балом. Логічність міркування, при виборі вірної відповіді, оцінюється додатковими балами (1бал). Учні, Демчик С., Грошева Я., Матюхін І. набрали найбільшу кількість балів, отримали оцінку «відмінно».

У групах №4/16 та №6/16 був проведений позакласний захід «Світ очами фізика». Учні, використовуючи знання з фізики, змогли пояснити багато природних явищ.

Тиждень було завершено засіданням методичного об'єднання вчителів, на якому були підведені підсумки проведення декади фізики, проаналізовано недоліки та визначено завдання на подальшу роботу щодо зацікавленості учнів вивчення фізики, розвитку фізичних здібностей, кмітливості, допитливості, підвищенням якості викладання предмета.

Викладач фізики

С.Л.Гонтар

 

 

 

 
2018-05-07Інформація про вибір проектів підручників
2018-05-02Мультимедійний Шекспір 2018

Учні нашого навчального закладу Безсонов Никита (група 6/16) та Шиян Максим (група 12/17) прийняли участь в обласному фестивалі учнівських презентацій «Мультимедійний «Шекспір 2018», присвяченому постаті та творчому доробку Вільяма Шекспіра. Фестиваль відбувався за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Ця інтелектуально-просвітницька акція є складовою масштабного загальноукраїнського проекту «Шекспірівські дні в Україні», який продовжує світову традицію відзначення дня народження геніального англійського драматурга.

Мета фестивалю полягає в популяризації постаті і творчості Великого Барда серед української молоді, а також в активізації креативного потенціалу учнів.

Урочисте вручення дипломів переможцям і сертифікатів учасникам відбулося 27 квітня 2018 року о 13.00 год. в головному корпусі Класичного приватного університету.

Викладач англійськой мови,

Гордієнко Н. В.

 
2018-05-02Тиждень охорони праці

З 23.04.2018 по 27.04.2018 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» було проведено Тиждень охорони праці присвячений Всесвітньому дню охорони праці що відзначається щороку 28 квітня.

У рамках проведення Тижня було проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг» у якій взяли участь команди груп 3/16, 6/16 та 10/16. У запеклій боротьбі перемогла команда «Рятівники» група 6/16.

Також учні брали участь у конкурсі плакатів, малюнків та фото колажів за темою: «Захищене і здорове покоління» та конкурсі презентацій за темою: «Охорона праці на захисті життя».

Всі бажаючи змогли прийняти участь у олімпіаді з предмету «Охорона праці» що пройшла серед учнів училища.

Протягом тижня з учнями проводилися бесіди щодо виконання правил безпеки на виробництві, навчанні та в побуті.

Оновлено куточки «Охорона праці» та «Безпека життєдіяльності».

Для працівників навчального закладу було проведено лекцію на тему: «Правила надання першої долікарської допомоги у разі нещасних випадків».

Заключним в низці заходів стало проведення Єдиного уроку з питань охорони праці для учнів училища страховим експертом з охорони праці відділу страхових експертів з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Полуніною Ольгою Миколаївною.

Під час закриття Тижня «Охорони праці» було нагороджено переможців конкурсів та олімпіади.

Викладач предмету «Охорона праці»

Терещенко Я.Ю.

 

 

 

 

 
2018-04-27«КОЗАЦЬКА НАСНАГА»

26 квітня 2018 року в ЦПКВ «Дубовий гай» відбулись змагання обласного етапу Всеукраїнських спортивних ігор «Козацька наснага». В змаганнях брали участь 13 команд професійно - технічних навчальних закладів Запорізької області. Програма складалась з 8 видів змагань. Збірна команда нашого училища в загальнокомандному заліку посіла І МІСЦЕ.

До складу команди входили:

 • Загорій Вячеслав  гр.. №7/17
 • Погорілець Костянтин  гр..№8/17
 • Богданов Олександр  гр..№1/17
 • Грисина Максим  гр..№10/16
 • Снісар Віталій  гр..№12/17
 • Шачко Олексій  гр..№12/17
 • Ходак Данило  гр..№6/16
 • Ольховий Микола  гр..№2/15 

В особистому заліку Загорій В. зайняв І місце в змаганнях з поштовху гирі (2*24кг. ) 23 рази, Грисина М. – І місце в змаганнях «Боротьба на пасках», Снісар В. ІІІ місце в підтягуванні на перекладені -15 разів, Богданов О., Загорій В.,Шачко О. – І місце в змаганнях «Підніми козака».

Вітаємо наших хлопців з перемогою.

Керівник фізичного виховання,

Олешко К.С.

 

 

 

 
2018-04-27Тиждень математики і астрономії

Вивчення математики має велике значення для наукового сприйняття світу, для розвитку творчої, інтелектуально розвиненої особистості. У цьому році Україна вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання PISA (англ. Programme for International Student Assessment), що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (OECP). PISA має на меті визначити, наскільки в учнів розвинена здатність використовувати набуті знання і вміння у реальних життєвих ситуаціях. Тиждень математики і астрономії, який проходив у нашому училищі з 12.04 – 19.04.2018р, був присвячений саме цій події і тому завдання інтелект змагань «Математичні перегони», а також матеріали училищної математичної олімпіади були саме в контексті завдань PISA. Групи №3/16, 6/16, 4/15 одночасно прийняли участь і мали змогу позмагатися у кмітливості і розумі. Перемогу отримала група №6/16. Спеціальний фотокор (учень групи №6 Галиш Данило) зробив безліч чудових знімків цієї події. Всі отримали задоволення і призи! За результатами математичної олімпіади: І місце отримав Васильєв Валентин, ІІ місце – Плахін Валентин, ІІІ місце – Ходак Данило. Всі учні - представники групи №6/16. В рамках тижня учні нашого училища мали змогу подивитись і обговорити дві чудові картини, приурочені до Дня Космонавтики: «Приховані фігури» ( про трьох афро-американок-математиків, завдяки яким відбувся легендарний перший запуск американського астронавта Джона Гленна на орбіту Землі) та «Час перших» (масштабна російська картина про те, як проходив вихід Олексія Леонова у відкритий космос).

Дорогі діти,спасибі вам за вашу активність і допитливість. Любіть математику, бо як відзначав М. В. Ломоносов, „Математику вже тому учити треба, що вона розум упорядковує".

викладач математики ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Л.В. Мілочкіна

 

 

  

 

 

 

  

 
2018-04-21