Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Тиждень природничих наук

У відповідності до плану методичної роботи  2 по 6 квітня 2018 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» було проведено тиждень природничих наук. Позаурочна  робота з предметів має важливе виховне і освітнє значення. Вона сприяє вихованню в учнів ініціативи, самостійності, вміння творчо підходити до вирішення різних завдань, а також вихованню в них почуття колективізму і творчості, розширенню і поглибленню знань, розвитку схильностей. Форм позакласної роботи безліч, і однією з них є предметні тижні.

Упродовж тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів: відкритий урок, конкурси ребусів та кросвордів на природничу тематику, олімпіада з хімії, де 1 місце зайняв учень групи 1/17 Бондарєв А., та олімпіада з біології, де 1 місце посів учень групи  6/16 Васильєв В., брейн - ринг  між учнями групи 3/16 на яких учні показали свої знання, вміння, навички, зацікавленість. Майже кожен день на протязі тижня учні переглядали тематичні наукові фільми з метою розширення знань в області біології та нанотехнологій в області хімії.

Викладачь хімії та біології ДНЗ "Запорізьке ВПУМ",

Васечко Ю.А.

 

 

 
2018-04-12Конкурс любителів і знавців історії

03 квітня 2018 р. у рамках тижня історії у нашому училищі було проведено олімпіаду з історії України. Взяти участь у конкурсі ерудитів були запрошені учні, які знають, люблять і поважають історію.

Завдання для конкурсантів були укладені у рамках навчальної програми з історії України і складалися з 5 блоків: на визначення однієї правильної відповіді, на встановлення хронологічної послідовності подій, на встановлення відповідності, на визначення терміну чи поняття та творче завдання.

Учні добре справилися із завданням, показавши високий результат. Для них участь в олімпіаді стала ще й набуттям певного досвіду у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

За результатами оцінювання робіт учнів журі присудило перемогу Попович Олександрі, учениці навчальної групи 4/15.

викладач історії,

Кириченко В.А.

 

  

посилання на фото >>
2018-04-04Пророк, народжений Україною

Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України – Тараса Григоровича Шевченка. У ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» було проведено ряд заходів для учнів училища (І-ІІІ курсів).

Розпочалися урочистості з лінійки «Тарас Шевченко-України син», яку підготували викладачі української мови і літератури Масалова Тетяна Степанівна і Козловська Алла Миколаївна.

В рамках Шевченківських днів пройшли «Шевченківські читання», де учні із почуттям та патріотизму декламували поезії Т.Шевченка українською та англійською мовами. Літературні вікторини «Незабутній Шевченко», «Що ми знаємо про Шевченка?» відкрили для учнів училища нові сторінки з життя Кобзаря, а також жваве зацікавлення серед учнів викликав марафон: «Говорити українською - престижно,модно,перспективно».

Кожен відчув себе частинкою великого українського народу,який з любов’ю і болем оспівав у своїх творах великий український митець. Учні нашого училища ще раз засвідчили невмирущу славу та величну силу  поетичного слова генія, невимовну гордість за ту неоціненну спадщину, яку залишив нам Кобзар.

Тож шануймо і будьмо гідними великого Кобзаря!

викладач української мови та літератури ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Козловська Алла Миколаївна

 

 

 
2018-03-2114 Februar – Das Fest der Liebe!

Якою б не була ваша рідна мова, які б іноземні мови ви не вивчали, мова кохання завжди була і залишається особливою. День усіх закоханих відноситься до молодих свят у нашій країні. 14 лютого святкують з 90-их років і кожен раз цей день розфарбован у романтичні червоно-рожеві кольори, прикрашений квітами і повітряними кульками. В цей день під романтичний акомпанемент саксофону панує атмосфера любові, все нагадує про почуття сплетених коханням сердець. Учні, що вивчають німецьку  мову, охоче поділилися своїми уявленнями щодо святкування з цього приємного приводу. Вони зіставляли кросворди на тему кохання, давали відповіді на запитання, малювали валентинки та читали вірші про любов на мові оригіналу. Хочемо щиро привітати наших студентів з днем Святого Валентина!

Викладач німецької мови

Гаркуша Ю.Ю.
2018-02-16Das Wetter wehränd des Unterrichts - або Погода на уроці

Усі великі історії кохання і плідна співпраця починалися з розмов «Про погоду». Та не тільки. Не дарма ця злободенна тема вважається однією з найбільш типових та актуальних саме для підтримки бесіди, зокрема на іноземній мові, в нашому випадку для її успішного вивчення.

Студенти нашого училища з радістю взяли участь в інтерактивних уроках німецької мови присвячених саме темі "Погода". 2 команди учнів "Сонечки" і "Хмарки" активно ділилися знаннями в цій галузі, вміло демонстрували стихійне застосування вивченого матеріалу. Красномовні описи синоптичних подробиць, температурного режиму, що відносяться до теперішньої пори року, пейзажі за вікном і веселі діалоги про опади на німецькому - все це дозволило якнайкраще засвоїти нову лексику, потренувати вимову, закріпити граматичні правила та навчитися мислити мовою яка вивчається. Нехай за вікном нашого навчального закладу завжди світить сонце, а в ясних головах буде "без опадів". Успіхів у вивченні німецької, друзі! 
2018-02-16Рік німецької мови в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

Німеччина та Україна відзначають 25 років встановлення дипломатичних відносин. Міністри закордонних справ обох країн прийняли рішення про проведення Українсько-німецького року мов для зміцнення та розбудови взаєморозумінні та дружби, а також співпраці між двома країнами у культурно-освітній сфері. Рік мов сприяє забезпеченню німецькій мові як іноземній належного значення та закріпленню його в якості важливого внеску в культурну освіту та професійний розвиток молодих людей.

В ДНЗ «Вище професійне училище «Моторобудівник» з вересня 2017 по червень 2018 року заплановано провести різноманітні заходи, відео-екскурсії, літературні вечори, ігри, конкурси віршів, творів, випуски стінгазет на різну тематику, вікторини присвячені Року вивчення німецької мови.

В вересні було проведено конкурс на кращу двомовну стін-газету серед першокурсників. Участь прийняли всі групи першого курсу, але переможцем стали учні групи 12/17.

У жовтні розпочав свою роботу гурток німецької мови «Німецька хвиля» під керівництвом викладача Гаркуші Юлії Юріївни.

У листопаді в бібліотеці навчального закладу працювала книжкова виставка «Знай іноземну – читай в оригіналі».

У грудні члени клубу разом з викладачем німецької мови провели заходи, присвячені звичаям і традиціям святкування Різдва та Нового року в німецькомовних країнах за темою «Зимова мрія»

Сьогодні німецька мова – перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю в Україні. Більшість найвідоміших інноваційних компаній розташовані саме у Німеччині. Навіть прогресивні японці зосереджуються на німецькій - її вивчають 68% студентів у Японії. Тож варто детальніше розглянути та пізнати цю мову. Саме цьому ми бажаємо успіху нашим студентам у вивченні іноземної мови.

Голова МК суспільно – гуманітарних предметів

Гордієнко Н.В.

  

посилання на фото >>

 
2018-02-01Відкритий урок за темою «Баскетбол»

Згідно графіка проведення відкритих уроків 29.11.2017 року ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» викладач фізичної культури Озмітель О.О. проводив відкритий урок за темою «Баскетбол». На уроці були присутні: директор училища Базь О.С., методист – Масалова Т.С., старший майстер - Підлужний А.С., викладач – Лопухов В.Р., керівник фізичного виховання – Олешко К.С.

Урок проводився з учнями групи № 3/16 по професії «Слюсар-складальник двигунів». За висновками присутніх на уроці колег викладач Озмітель О.О. майстерно використовує в педагогічній діяльності інноваційні форми оздоровчої спрямованості, які є популярними серед учнівської молоді училища. У результаті впровадження новітніх технологій підвищилась зацікавленість учнів до уроків фізичної культури, поліпшились якісні показники під час виконання навчальних нормативів. Олександр Олександрович постійно вдосконалює свою професійну майстерність,тому його вихованці неодноразово займали призові місця на обласних спортивних змаганнях.

Олешко К.С.

керівник фізичної культури

 

 

посилання на фото >>
2018-02-05Відкриття XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

8 листопада 2017 р. напередодні Дня української писемності та мови в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулось урочисте відкриття XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Метою конкурсу є утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання у молодого покоління українців поваги до мови традицій рідного народу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом та підвищення рівня знань учнів.

За вісімнадцять років свого проведення конкурс набув неабиякої популярності і престижу серед учнів та педагогів і давно переріс звичайну культурну акцію, перетворившись на справжнє свято, що утверджує безсмертя рідної мови, творчості, добра.

До присутніх звернувся директор училища Базь Олександр Станіславович, який наголосив, що для молоді дуже важливо спілкуватися рідною мовою, любити та плекати її щодня та побажав учням творчого натхнення та прагнення до перемоги. Методист Масалова Тетяна Степанівна та викладач української мови та літератури Козловська Алла Миколаївна нагадали про історію створення цього конкурсу та запросили всіх бажаючих прийняти в ньому участь.

 

посилання на фото >>
2017-11-08Урочистості з нагоди відкриття Конкурсу!

10 жовтня 2017 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. Метою свята було вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу, виявлення творчо обдарованої молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвиток їх творчого потенціалу, виховання у підростаючого покоління українців поваги до культури і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами.

Зі словами привітання до учнівського колективу звернулася методист училища Масалова Т.С., яка заохотила учнів прийняти активну участь у різноманітних конкурсах і заходах, присвячених вшануванню Великого Кобзаря, поета світового рівня - Тараса Григоровича Шевченка.

Урочиста частина проходила в атмосфері творчого натхнення. Учні декламували поетичні твори Т.Г.Шевченка, звучали пісні «Реве та стогне…», «Думи мої…», «Заповіт», переглядали відео презентації.

З вітальним словом до учасників Конкурсу звернулася учасниця VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка Попович Олександра , яка наголосила на тому, що участь у Конкурсі - це, перш за все, повага до Генія слова, до держави, до педагогів, які навчають мови калинової, бо відродження України та її духовності не можливе без вивчення спадщини Кобзаря .

По завершенні свята учні перейшли до аудиторій для виконання конкурсних завдань.

Масалова Т.С.

методист

ДНЗ « Запорізьке ВПУМ»

 

 

посилання на фото >>>
2017-10-10Тиждень математики

З 03.05 – 10.05.2017 р. в нашому училищі проходив тиждень математики. Протягом тижня учні на уроках математики змагались у кмітливості та розумі, приймали активну участь у інтерактивних інтелект –змаганнях, в рамках тижня мали змогу подивитись і обговорити чудову англійську біографічну картину «Людина, яка пізнала нескінченість» про геніального індійського математика-самоучку Срініваса Рамануджана. Також всі бажаючі мали змогу прийняти участь у математичній олімпіаді. Найкращими були Крижановський Віталій /гр.№2/15/, Ємел’янов Руслан/ гр.№2/15/, Зутіков Владислав /гр.№4/15/, Попович Олександра /гр. №4/15/, Добрянська Олександра /гр. №4/15/. Дорогі діти,спасибі вам за вашу активність і допитливість. Любіть математику, бо « МАТЕМАТИКА – ГІМНАСТИКА РОЗУМУ» Суворов.

http://milochkinaliliya.blogspot.com/

 

 

 
2017-05-19