Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Інформація про вибір проектів підручників
2018-05-02

Мультимедійний Шекспір 2018

Учні нашого навчального закладу Безсонов Никита (група 6/16) та Шиян Максим (група 12/17) прийняли участь в обласному фестивалі учнівських презентацій «Мультимедійний «Шекспір 2018», присвяченому постаті та творчому доробку Вільяма Шекспіра. Фестиваль відбувався за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Ця інтелектуально-просвітницька акція є складовою масштабного загальноукраїнського проекту «Шекспірівські дні в Україні», який продовжує світову традицію відзначення дня народження геніального англійського драматурга.

Мета фестивалю полягає в популяризації постаті і творчості Великого Барда серед української молоді, а також в активізації креативного потенціалу учнів.

Урочисте вручення дипломів переможцям і сертифікатів учасникам відбулося 27 квітня 2018 року о 13.00 год. в головному корпусі Класичного приватного університету.

Викладач англійськой мови,

Гордієнко Н. В.

 
2018-05-02

Тиждень охорони праці

З 23.04.2018 по 27.04.2018 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» було проведено Тиждень охорони праці присвячений Всесвітньому дню охорони праці що відзначається щороку 28 квітня.

У рамках проведення Тижня було проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг» у якій взяли участь команди груп 3/16, 6/16 та 10/16. У запеклій боротьбі перемогла команда «Рятівники» група 6/16.

Також учні брали участь у конкурсі плакатів, малюнків та фото колажів за темою: «Захищене і здорове покоління» та конкурсі презентацій за темою: «Охорона праці на захисті життя».

Всі бажаючи змогли прийняти участь у олімпіаді з предмету «Охорона праці» що пройшла серед учнів училища.

Протягом тижня з учнями проводилися бесіди щодо виконання правил безпеки на виробництві, навчанні та в побуті.

Оновлено куточки «Охорона праці» та «Безпека життєдіяльності».

Для працівників навчального закладу було проведено лекцію на тему: «Правила надання першої долікарської допомоги у разі нещасних випадків».

Заключним в низці заходів стало проведення Єдиного уроку з питань охорони праці для учнів училища страховим експертом з охорони праці відділу страхових експертів з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Полуніною Ольгою Миколаївною.

Під час закриття Тижня «Охорони праці» було нагороджено переможців конкурсів та олімпіади.

Викладач предмету «Охорона праці»

Терещенко Я.Ю.

 

 

 

 

 
2018-04-27

«КОЗАЦЬКА НАСНАГА»

26 квітня 2018 року в ЦПКВ «Дубовий гай» відбулись змагання обласного етапу Всеукраїнських спортивних ігор «Козацька наснага». В змаганнях брали участь 13 команд професійно - технічних навчальних закладів Запорізької області. Програма складалась з 8 видів змагань. Збірна команда нашого училища в загальнокомандному заліку посіла І МІСЦЕ.

До складу команди входили:

  • Загорій Вячеслав  гр.. №7/17
  • Погорілець Костянтин  гр..№8/17
  • Богданов Олександр  гр..№1/17
  • Грисина Максим  гр..№10/16
  • Снісар Віталій  гр..№12/17
  • Шачко Олексій  гр..№12/17
  • Ходак Данило  гр..№6/16
  • Ольховий Микола  гр..№2/15 

В особистому заліку Загорій В. зайняв І місце в змаганнях з поштовху гирі (2*24кг. ) 23 рази, Грисина М. – І місце в змаганнях «Боротьба на пасках», Снісар В. ІІІ місце в підтягуванні на перекладені -15 разів, Богданов О., Загорій В.,Шачко О. – І місце в змаганнях «Підніми козака».

Вітаємо наших хлопців з перемогою.

Керівник фізичного виховання,

Олешко К.С.

 

 

 

 
2018-04-27

Тиждень математики і астрономії

Вивчення математики має велике значення для наукового сприйняття світу, для розвитку творчої, інтелектуально розвиненої особистості. У цьому році Україна вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання PISA (англ. Programme for International Student Assessment), що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (OECP). PISA має на меті визначити, наскільки в учнів розвинена здатність використовувати набуті знання і вміння у реальних життєвих ситуаціях. Тиждень математики і астрономії, який проходив у нашому училищі з 12.04 – 19.04.2018р, був присвячений саме цій події і тому завдання інтелект змагань «Математичні перегони», а також матеріали училищної математичної олімпіади були саме в контексті завдань PISA. Групи №3/16, 6/16, 4/15 одночасно прийняли участь і мали змогу позмагатися у кмітливості і розумі. Перемогу отримала група №6/16. Спеціальний фотокор (учень групи №6 Галиш Данило) зробив безліч чудових знімків цієї події. Всі отримали задоволення і призи! За результатами математичної олімпіади: І місце отримав Васильєв Валентин, ІІ місце – Плахін Валентин, ІІІ місце – Ходак Данило. Всі учні - представники групи №6/16. В рамках тижня учні нашого училища мали змогу подивитись і обговорити дві чудові картини, приурочені до Дня Космонавтики: «Приховані фігури» ( про трьох афро-американок-математиків, завдяки яким відбувся легендарний перший запуск американського астронавта Джона Гленна на орбіту Землі) та «Час перших» (масштабна російська картина про те, як проходив вихід Олексія Леонова у відкритий космос).

Дорогі діти,спасибі вам за вашу активність і допитливість. Любіть математику, бо як відзначав М. В. Ломоносов, „Математику вже тому учити треба, що вона розум упорядковує".

викладач математики ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Л.В. Мілочкіна

 

 

  

 

 

 

  

 
2018-04-21

Тиждень природничих наук

У відповідності до плану методичної роботи  2 по 6 квітня 2018 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» було проведено тиждень природничих наук. Позаурочна  робота з предметів має важливе виховне і освітнє значення. Вона сприяє вихованню в учнів ініціативи, самостійності, вміння творчо підходити до вирішення різних завдань, а також вихованню в них почуття колективізму і творчості, розширенню і поглибленню знань, розвитку схильностей. Форм позакласної роботи безліч, і однією з них є предметні тижні.

Упродовж тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів: відкритий урок, конкурси ребусів та кросвордів на природничу тематику, олімпіада з хімії, де 1 місце зайняв учень групи 1/17 Бондарєв А., та олімпіада з біології, де 1 місце посів учень групи  6/16 Васильєв В., брейн - ринг  між учнями групи 3/16 на яких учні показали свої знання, вміння, навички, зацікавленість. Майже кожен день на протязі тижня учні переглядали тематичні наукові фільми з метою розширення знань в області біології та нанотехнологій в області хімії.

Викладачь хімії та біології ДНЗ "Запорізьке ВПУМ",

Васечко Ю.А.

 

 

 
2018-04-12

Конкурс любителів і знавців історії

03 квітня 2018 р. у рамках тижня історії у нашому училищі було проведено олімпіаду з історії України. Взяти участь у конкурсі ерудитів були запрошені учні, які знають, люблять і поважають історію.

Завдання для конкурсантів були укладені у рамках навчальної програми з історії України і складалися з 5 блоків: на визначення однієї правильної відповіді, на встановлення хронологічної послідовності подій, на встановлення відповідності, на визначення терміну чи поняття та творче завдання.

Учні добре справилися із завданням, показавши високий результат. Для них участь в олімпіаді стала ще й набуттям певного досвіду у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

За результатами оцінювання робіт учнів журі присудило перемогу Попович Олександрі, учениці навчальної групи 4/15.

викладач історії,

Кириченко В.А.

 

  

посилання на фото >>
2018-04-04

Пророк, народжений Україною

Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України – Тараса Григоровича Шевченка. У ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» було проведено ряд заходів для учнів училища (І-ІІІ курсів).

Розпочалися урочистості з лінійки «Тарас Шевченко-України син», яку підготували викладачі української мови і літератури Масалова Тетяна Степанівна і Козловська Алла Миколаївна.

В рамках Шевченківських днів пройшли «Шевченківські читання», де учні із почуттям та патріотизму декламували поезії Т.Шевченка українською та англійською мовами. Літературні вікторини «Незабутній Шевченко», «Що ми знаємо про Шевченка?» відкрили для учнів училища нові сторінки з життя Кобзаря, а також жваве зацікавлення серед учнів викликав марафон: «Говорити українською - престижно,модно,перспективно».

Кожен відчув себе частинкою великого українського народу,який з любов’ю і болем оспівав у своїх творах великий український митець. Учні нашого училища ще раз засвідчили невмирущу славу та величну силу  поетичного слова генія, невимовну гордість за ту неоціненну спадщину, яку залишив нам Кобзар.

Тож шануймо і будьмо гідними великого Кобзаря!

викладач української мови та літератури ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Козловська Алла Миколаївна

 

 

 
2018-03-21

14 Februar – Das Fest der Liebe!

Якою б не була ваша рідна мова, які б іноземні мови ви не вивчали, мова кохання завжди була і залишається особливою. День усіх закоханих відноситься до молодих свят у нашій країні. 14 лютого святкують з 90-их років і кожен раз цей день розфарбован у романтичні червоно-рожеві кольори, прикрашений квітами і повітряними кульками. В цей день під романтичний акомпанемент саксофону панує атмосфера любові, все нагадує про почуття сплетених коханням сердець. Учні, що вивчають німецьку  мову, охоче поділилися своїми уявленнями щодо святкування з цього приємного приводу. Вони зіставляли кросворди на тему кохання, давали відповіді на запитання, малювали валентинки та читали вірші про любов на мові оригіналу. Хочемо щиро привітати наших студентів з днем Святого Валентина!

Викладач німецької мови

Гаркуша Ю.Ю.
2018-02-16

Das Wetter wehränd des Unterrichts - або Погода на уроці

Усі великі історії кохання і плідна співпраця починалися з розмов «Про погоду». Та не тільки. Не дарма ця злободенна тема вважається однією з найбільш типових та актуальних саме для підтримки бесіди, зокрема на іноземній мові, в нашому випадку для її успішного вивчення.

Студенти нашого училища з радістю взяли участь в інтерактивних уроках німецької мови присвячених саме темі "Погода". 2 команди учнів "Сонечки" і "Хмарки" активно ділилися знаннями в цій галузі, вміло демонстрували стихійне застосування вивченого матеріалу. Красномовні описи синоптичних подробиць, температурного режиму, що відносяться до теперішньої пори року, пейзажі за вікном і веселі діалоги про опади на німецькому - все це дозволило якнайкраще засвоїти нову лексику, потренувати вимову, закріпити граматичні правила та навчитися мислити мовою яка вивчається. Нехай за вікном нашого навчального закладу завжди світить сонце, а в ясних головах буде "без опадів". Успіхів у вивченні німецької, друзі! 
2018-02-16