Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

На захисті своєї держави!

11 травня 2017 року на військовому полігоні «Близнюки» Запорізької області було проведено бойові стрільби зі стрілецької зброї АК-74 з учнями та педагогічними працівниками Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

В цьому заході брали участь 52 учня, які пройшли курс предмета «Захист Вітчизни». Випускники училища 2017 року показали себе кмітливими, активними учнями, які виконали контрольні вправи по стрільбі на відмінно. Перед проведенням стрільб викладачем предмету «Захист Вітчизни» полковником запасу Лопуховим В.Г., а також керівним складом полігону, безпосередньо, перед початком стрільб проведено інструктаж про правила поводження вогнепальною зброєю.

Бойові стрільби учнів нашого навчального закладу відбулися завдяки підтримці ОА «Мотор Січ» та військового комісара Шевченківського РВК підполковника Щербань Е.О.

Головним результатом цього заходу є готовність молодої людини до військово-патріотичної діяльності.

Лопухов В.Г.

викладач предмета «Захист Вітчизни»

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 
2018-02-05Тиждень іноземних мов

З 18.04.2017р. по 21.04.2017р. викладачами іноземних мов Гордієнко Н.В. та Бабич В.В. було проведено тиждень іноземних мов в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною мовою є потребою часу. Під час вивчення іноземних мов ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Метою проведення тижня іноземних мов у навчальному закладі є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської та німецької мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування до традицій свого рідного краю та країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення іноземних мов.

18 квітня тиждень іноземних мов відкрила вікторина для знавців англійської мови «THE BEST IN ENGLISH». У вікторині прийняли участь учні І та ІІ курсу. Перемогла збірна команда І курсу (а саме учні гр. 6/16 та 3/16).

Програмою тижня було заплановано різноманітні конкурси, такі як конкурс ребусів та кросвордів, конкурс презентацій, олімпіада з німецької мови, виставка стіннівок та інформаційних плакатів, вікторина з німецької мови. У заходах активну участь приймали учні груп 3/16, 6/16, 10/16 та 4/15.

Під час проведення тижня викладачі намагалися підвищити мотивацію серед учнів до вивчення іноземної мови, розвинути в них навички слухання та говоріння іноземною мовою, розвинути інтерес до творчості, логічне мислення та пам'ять.

Мета була досягнута, адже учні приймали активну участь у всіх запланованих заходах, поглибили знання з іноземних мов та спробували свої сили у різноманітних видах діяльності.

Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Дякуємо учням за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Викладачі іноземних мов

Гордієнко Н.В., Бабич В.В.

 

 
2018-02-05Науково - практичний круглий стіл «Авіація та космонавтика у сучасному світі»

06.04.2017 в приміщені фізичного факультету Запорізького національного університету відбулося відкриття та пленарне засідання з фахівцями в галузі космічних технологій та космічної техніки, студентами вищих навчальних закладів, учнями ПТНЗ та ЗОШ м. Запоріжжя, приурочене до річниці святкування дня «Авіації та космонавтики»

В пленарному засіданні цього заходу прийняли участь і учні ДНЗ « Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». Вони з зацікавленістю слухали доповідачем : доктора технічних наук, фахівця в галузі космічного машинобудування - Грищак Віктора Захаровича, який розповів про цікаві факти в житті та діяльності Сергія Павловича Корольова, людини, завдяки якій ми і святкуємо це свято. Наші учні вперше, в якості слухачів, прийняли участь у такому цікавому заході, який вже проводиться не перший рік, але я впевнений, що наступного році наші учні не тільки будуть слухачами, але й зможуть прийняти активну участь .

Лопухов В.Г.

викладач предмета «Захист Вітчизни»

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 
2018-02-05Тиждень фізики

З метою підвищення інтересу до вивчення фізики та розширення кругозору і розвитку особистісних та творчих якостей учнів із 3 по 7 квітня 2017 р. в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся тиждень фізики.

Всі заходи, що заплановані спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів, їх логічного мислення.

На етапі підготовки Тижня були оголошені конкурси: віршів, газет, фізичні кросворди та ребуси, реферати.

03.04.17 було проведено конкурс стінгазет «Світ очима фізики». В цьому конкурсі прийняли активну участь учні І та ІІ курсів. Особливий інтерес в учнів викликала газета Дейнеки А. (гр.4/15), яка зайняла – І місце; Крижановський О.(гр№2/15) – ІІ місце; Лук’яненко О. (гр №3/16) – ІІІ місце.

4 квітня відбувся конкурс фізичних ребусів та кросвордів. В конкурсі прийняли активну участь учні І-ІІ-ІІІ курсів. Переможцями стали учні гр. № 4/15 Бригадиренко С. та Заєць І. Також у кабінеті фізики організовано протягом Тижня перегляд відеоматеріалів «Цікаві досліди».

5 квітня для учнів була проведена олімпіада з предмета, переможцями якої стали: І місце Вієнко О.(гр. № 10/16 ), ІІ місце – Дмитренко А.(гр№4/15 ), ІІІ – місце Клочков В. (гр. № 10/16).

6 квітня з учнями гр. № 6/16 та 10/16 проведено гру «Брейн - ринг», де учні застосовували набуті знання та навички. Перемогла збірна команда учнів групи № 6/16 із рахунком 19:4.

7 квітня відбулось підбиття підсумків Тижня фізики, де найактивніші учні були нагороджені подяками та солодкими призами.

 
2017-04-14Предметний тиждень з природничих наук

Предметний тиждень природничих наук є ефективною формою позакласної роботи. Він активізує пізнавальну діяльність учнів, сприяє покращенню засвоєння навчальної програми. Основною метою проведення Тижня природничих наук є активізація пізнавальної діяльності учнів, поглиблення знань учнів у різних ділянках хімії та біології. Для реалізації даної мети з 27 по 31 березня 2017 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училищі «Моторобудівник» проходив Тиждень хімії та біології...
2017-04-14ТИЖДЕНЬ ІНФОРМАТИКИ

Картинки по запросу syajhvfnbrfЗ 13 .03.-17.03 2017 в ДНЗ « Запорізьке ВПУМ» пройшов Тиждень з інформатики. Метою проведення позакласного заходу  є підвищення рівня знань учнів з інформатики; розвиток творчих й інтелектуальних здібностей учнів, інтересу до вивчення інформатики, самостійності та наполегливості,  вміння працювати у команді, почуття відповідальності.

Відкриття Тижня розпочалося з конкурсу "Майстри пантоміми". Привітання команд  відбувалося у такій формі – команда обирає одного представника, який пантомімою  показував  пристрої комп’ютера.

В рамках проведення учні І курсу зустрілися на «Турнірі знавців інформатики» та змагалися у вікторині « Ребусландії» , а учні ІІ та ІІІ курсів в конкурсі « Інтернет підкаже». Учні груп ТУ змагалися в конкурсі « Дуель», відповідаючи на запитання.
2017-04-04Тиждень економіки

З 13.02.17 по 17.02.17 у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» проводився тиждень економіки з метою надання допомоги учням  засвоїти фундаментальні знання про економічне життя суспільства, сформувати світогляд цивілізованої людини, що визнає такі загальнолюдські цінності, як свобода діяльності та вибору, право приватної власності та дотримання законів. Учні груп 2/15, 1/14 та 13/14 приймали активну участь у запланованих міроприємства. Протягом тижня були створені тематичні газети (Васильєва А. – гр. №1/14, Яременко П. – гр.№ 13/14, КрижановськийА.- гр. № 2/15). Усі учні розвꞌязували економічні задачі, класифікували економічні блага.  Переможцем став Сорока Д.( гр. № 1/14). Завершився тиждень економічним брейн - ринг, де переможцями стали учні групи 2/15.

 
2017-03-23Шевченківські дні

Для кожного з нас Тарас Шевченко є символом незламності духу,справжності,патріотизму й щирої любові до України.

Щороку на початку березня у державному навчальному закладі ″Запорізьке вище професійне училище ″Моторобудівник″″ відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківським тижнем.

Викладачі разом з учнями готують і проводять бесіди, літературні години, інформаційні хвилинки ″Незабутній Шевченко″, літературні читання поезій, присвячені великому Кобзарю.Кращому сприйняттю особистості митця сприяють виставки ілюстрацій до творів митця та художні експозиції.

Нехай Шевченкове ім′я об′єднає нас незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього всьго українського народу.
2017-03-16Тиждень історії

Для тих, хто цікавиться історією, для тих, хто захоплюється історією і любить її, для тих, хто не байдужий до історії – з 20 по 24 лютого 2017 р. у нашому навчальному закладі згідно з планом методичної роботи проведено тиждень історії. За мету ставилися популяризація серед учнів історичної науки та посилення їх інтересу до опанування історичними знаннями, виховання історичного світогляду старших підлітків, національно-патріотичне виховання учнів засобами історичної освіти.

В рамках тижня організовано і проведено творчі конкурси та вікторини знавців історії, навчальними групами випущено історичні газети та історичні календарі, викладачем було представлено колегам методичне забезпечення викладання предметів. Для учнів також було організовано кінолекторій: перегляд відеофрагментів з тематики історії України та всесвітньої історії супроводжувався обговоренням та коментуванням викладача.

У заходах загалом прийняли участь 49 учнів 6 навчальних груп. Найбільшу активність проявили учні першого та другого курсів, зокрема, учні навчальних груп 4/14 та 6/16.

Було також сплановано і проведено олімпіаду з всесвітньої історії. Завдання олімпіади було складено таким чином, щоб не тільки визначити кращого знавця фактичного історичного матеріалу, а й спонукати учнів до творчого мислення, історичного аналізу та розвитку критичного мислення. В олімпіаді взяли участь учні груп 3/16, 4/15 та 6/16. Переможцем олімпіади стала учениця групи 4/15 Добрянська Олександра, яка буде захищати честь нашого училища на обласній олімпіаді у квітні місяці поточного року.

В ході проведення заходів були виявлені та детально проаналізовані недоліки та прогалини в плануванні та організації позаурочної роботи з учнями.

Кириченко В.А., викладач історії

 
2017-03-0721 лютого – Міжнародний день рідної мови

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.

Люди говорять різними мовами. Їх нараховується приблизно 6 тисяч. І кожна мова, це геніальний прояв людського духу, унікальне бачення нашого світу. Вона є основною ознакою нації, бо формує національний менталітет, є живим свідком історії народу, зберігає його культурні здобутки, є визначальним чинником життя людини і суспільства.

Відзначення міжнародного дня рідної мови не оминуло і наше ДНЗ «Запорізьке ВПУМ». Спільними зусиллями вихованців училища було створено інформаційно-привітальний стенд на тему рідної мови, де у щирих словах та віршах була висловлена любов та повага до рідної української мови.

 

 

 
2017-02-27