Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Рік німецької мови в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

Німеччина та Україна відзначають 25 років встановлення дипломатичних відносин. Міністри закордонних справ обох країн прийняли рішення про проведення Українсько-німецького року мов для зміцнення та розбудови взаєморозумінні та дружби, а також співпраці між двома країнами у культурно-освітній сфері. Рік мов сприяє забезпеченню німецькій мові як іноземній належного значення та закріпленню його в якості важливого внеску в культурну освіту та професійний розвиток молодих людей.

В ДНЗ «Вище професійне училище «Моторобудівник» з вересня 2017 по червень 2018 року заплановано провести різноманітні заходи, відео-екскурсії, літературні вечори, ігри, конкурси віршів, творів, випуски стінгазет на різну тематику, вікторини присвячені Року вивчення німецької мови.

В вересні було проведено конкурс на кращу двомовну стін-газету серед першокурсників. Участь прийняли всі групи першого курсу, але переможцем стали учні групи 12/17.

У жовтні розпочав свою роботу гурток німецької мови «Німецька хвиля» під керівництвом викладача Гаркуші Юлії Юріївни.

У листопаді в бібліотеці навчального закладу працювала книжкова виставка «Знай іноземну – читай в оригіналі».

У грудні члени клубу разом з викладачем німецької мови провели заходи, присвячені звичаям і традиціям святкування Різдва та Нового року в німецькомовних країнах за темою «Зимова мрія»

Сьогодні німецька мова – перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю в Україні. Більшість найвідоміших інноваційних компаній розташовані саме у Німеччині. Навіть прогресивні японці зосереджуються на німецькій - її вивчають 68% студентів у Японії. Тож варто детальніше розглянути та пізнати цю мову. Саме цьому ми бажаємо успіху нашим студентам у вивченні іноземної мови.

Голова МК суспільно – гуманітарних предметів

Гордієнко Н.В.

  

посилання на фото >>

 
2018-02-01

Відкритий урок за темою «Баскетбол»

Згідно графіка проведення відкритих уроків 29.11.2017 року ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» викладач фізичної культури Озмітель О.О. проводив відкритий урок за темою «Баскетбол». На уроці були присутні: директор училища Базь О.С., методист – Масалова Т.С., старший майстер - Підлужний А.С., викладач – Лопухов В.Р., керівник фізичного виховання – Олешко К.С.

Урок проводився з учнями групи № 3/16 по професії «Слюсар-складальник двигунів». За висновками присутніх на уроці колег викладач Озмітель О.О. майстерно використовує в педагогічній діяльності інноваційні форми оздоровчої спрямованості, які є популярними серед учнівської молоді училища. У результаті впровадження новітніх технологій підвищилась зацікавленість учнів до уроків фізичної культури, поліпшились якісні показники під час виконання навчальних нормативів. Олександр Олександрович постійно вдосконалює свою професійну майстерність,тому його вихованці неодноразово займали призові місця на обласних спортивних змаганнях.

Олешко К.С.

керівник фізичної культури

 

 

посилання на фото >>
2018-02-05

Відкриття XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

8 листопада 2017 р. напередодні Дня української писемності та мови в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулось урочисте відкриття XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Метою конкурсу є утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання у молодого покоління українців поваги до мови традицій рідного народу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом та підвищення рівня знань учнів.

За вісімнадцять років свого проведення конкурс набув неабиякої популярності і престижу серед учнів та педагогів і давно переріс звичайну культурну акцію, перетворившись на справжнє свято, що утверджує безсмертя рідної мови, творчості, добра.

До присутніх звернувся директор училища Базь Олександр Станіславович, який наголосив, що для молоді дуже важливо спілкуватися рідною мовою, любити та плекати її щодня та побажав учням творчого натхнення та прагнення до перемоги. Методист Масалова Тетяна Степанівна та викладач української мови та літератури Козловська Алла Миколаївна нагадали про історію створення цього конкурсу та запросили всіх бажаючих прийняти в ньому участь.

 

посилання на фото >>
2017-11-08

Урочистості з нагоди відкриття Конкурсу!

10 жовтня 2017 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. Метою свята було вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу, виявлення творчо обдарованої молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвиток їх творчого потенціалу, виховання у підростаючого покоління українців поваги до культури і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами.

Зі словами привітання до учнівського колективу звернулася методист училища Масалова Т.С., яка заохотила учнів прийняти активну участь у різноманітних конкурсах і заходах, присвячених вшануванню Великого Кобзаря, поета світового рівня - Тараса Григоровича Шевченка.

Урочиста частина проходила в атмосфері творчого натхнення. Учні декламували поетичні твори Т.Г.Шевченка, звучали пісні «Реве та стогне…», «Думи мої…», «Заповіт», переглядали відео презентації.

З вітальним словом до учасників Конкурсу звернулася учасниця VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка Попович Олександра , яка наголосила на тому, що участь у Конкурсі - це, перш за все, повага до Генія слова, до держави, до педагогів, які навчають мови калинової, бо відродження України та її духовності не можливе без вивчення спадщини Кобзаря .

По завершенні свята учні перейшли до аудиторій для виконання конкурсних завдань.

Масалова Т.С.

методист

ДНЗ « Запорізьке ВПУМ»

 

 

посилання на фото >>>
2017-10-10

Тиждень математики

З 03.05 – 10.05.2017 р. в нашому училищі проходив тиждень математики. Протягом тижня учні на уроках математики змагались у кмітливості та розумі, приймали активну участь у інтерактивних інтелект –змаганнях, в рамках тижня мали змогу подивитись і обговорити чудову англійську біографічну картину «Людина, яка пізнала нескінченість» про геніального індійського математика-самоучку Срініваса Рамануджана. Також всі бажаючі мали змогу прийняти участь у математичній олімпіаді. Найкращими були Крижановський Віталій /гр.№2/15/, Ємел’янов Руслан/ гр.№2/15/, Зутіков Владислав /гр.№4/15/, Попович Олександра /гр. №4/15/, Добрянська Олександра /гр. №4/15/. Дорогі діти,спасибі вам за вашу активність і допитливість. Любіть математику, бо « МАТЕМАТИКА – ГІМНАСТИКА РОЗУМУ» Суворов.

http://milochkinaliliya.blogspot.com/

 

 

 
2017-05-19

На захисті своєї держави!

11 травня 2017 року на військовому полігоні «Близнюки» Запорізької області було проведено бойові стрільби зі стрілецької зброї АК-74 з учнями та педагогічними працівниками Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

В цьому заході брали участь 52 учня, які пройшли курс предмета «Захист Вітчизни». Випускники училища 2017 року показали себе кмітливими, активними учнями, які виконали контрольні вправи по стрільбі на відмінно. Перед проведенням стрільб викладачем предмету «Захист Вітчизни» полковником запасу Лопуховим В.Г., а також керівним складом полігону, безпосередньо, перед початком стрільб проведено інструктаж про правила поводження вогнепальною зброєю.

Бойові стрільби учнів нашого навчального закладу відбулися завдяки підтримці ОА «Мотор Січ» та військового комісара Шевченківського РВК підполковника Щербань Е.О.

Головним результатом цього заходу є готовність молодої людини до військово-патріотичної діяльності.

Лопухов В.Г.

викладач предмета «Захист Вітчизни»

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 
2018-02-05

Тиждень іноземних мов

З 18.04.2017р. по 21.04.2017р. викладачами іноземних мов Гордієнко Н.В. та Бабич В.В. було проведено тиждень іноземних мов в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною мовою є потребою часу. Під час вивчення іноземних мов ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Метою проведення тижня іноземних мов у навчальному закладі є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської та німецької мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування до традицій свого рідного краю та країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення іноземних мов.

18 квітня тиждень іноземних мов відкрила вікторина для знавців англійської мови «THE BEST IN ENGLISH». У вікторині прийняли участь учні І та ІІ курсу. Перемогла збірна команда І курсу (а саме учні гр. 6/16 та 3/16).

Програмою тижня було заплановано різноманітні конкурси, такі як конкурс ребусів та кросвордів, конкурс презентацій, олімпіада з німецької мови, виставка стіннівок та інформаційних плакатів, вікторина з німецької мови. У заходах активну участь приймали учні груп 3/16, 6/16, 10/16 та 4/15.

Під час проведення тижня викладачі намагалися підвищити мотивацію серед учнів до вивчення іноземної мови, розвинути в них навички слухання та говоріння іноземною мовою, розвинути інтерес до творчості, логічне мислення та пам'ять.

Мета була досягнута, адже учні приймали активну участь у всіх запланованих заходах, поглибили знання з іноземних мов та спробували свої сили у різноманітних видах діяльності.

Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Дякуємо учням за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Викладачі іноземних мов

Гордієнко Н.В., Бабич В.В.

 

 
2018-02-05

Науково - практичний круглий стіл «Авіація та космонавтика у сучасному світі»

06.04.2017 в приміщені фізичного факультету Запорізького національного університету відбулося відкриття та пленарне засідання з фахівцями в галузі космічних технологій та космічної техніки, студентами вищих навчальних закладів, учнями ПТНЗ та ЗОШ м. Запоріжжя, приурочене до річниці святкування дня «Авіації та космонавтики»

В пленарному засіданні цього заходу прийняли участь і учні ДНЗ « Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». Вони з зацікавленістю слухали доповідачем : доктора технічних наук, фахівця в галузі космічного машинобудування - Грищак Віктора Захаровича, який розповів про цікаві факти в житті та діяльності Сергія Павловича Корольова, людини, завдяки якій ми і святкуємо це свято. Наші учні вперше, в якості слухачів, прийняли участь у такому цікавому заході, який вже проводиться не перший рік, але я впевнений, що наступного році наші учні не тільки будуть слухачами, але й зможуть прийняти активну участь .

Лопухов В.Г.

викладач предмета «Захист Вітчизни»

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 
2018-02-05

Тиждень фізики

З метою підвищення інтересу до вивчення фізики та розширення кругозору і розвитку особистісних та творчих якостей учнів із 3 по 7 квітня 2017 р. в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся тиждень фізики.

Всі заходи, що заплановані спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів, їх логічного мислення.

На етапі підготовки Тижня були оголошені конкурси: віршів, газет, фізичні кросворди та ребуси, реферати.

03.04.17 було проведено конкурс стінгазет «Світ очима фізики». В цьому конкурсі прийняли активну участь учні І та ІІ курсів. Особливий інтерес в учнів викликала газета Дейнеки А. (гр.4/15), яка зайняла – І місце; Крижановський О.(гр№2/15) – ІІ місце; Лук’яненко О. (гр №3/16) – ІІІ місце.

4 квітня відбувся конкурс фізичних ребусів та кросвордів. В конкурсі прийняли активну участь учні І-ІІ-ІІІ курсів. Переможцями стали учні гр. № 4/15 Бригадиренко С. та Заєць І. Також у кабінеті фізики організовано протягом Тижня перегляд відеоматеріалів «Цікаві досліди».

5 квітня для учнів була проведена олімпіада з предмета, переможцями якої стали: І місце Вієнко О.(гр. № 10/16 ), ІІ місце – Дмитренко А.(гр№4/15 ), ІІІ – місце Клочков В. (гр. № 10/16).

6 квітня з учнями гр. № 6/16 та 10/16 проведено гру «Брейн - ринг», де учні застосовували набуті знання та навички. Перемогла збірна команда учнів групи № 6/16 із рахунком 19:4.

7 квітня відбулось підбиття підсумків Тижня фізики, де найактивніші учні були нагороджені подяками та солодкими призами.

 
2017-04-14

Предметний тиждень з природничих наук

Предметний тиждень природничих наук є ефективною формою позакласної роботи. Він активізує пізнавальну діяльність учнів, сприяє покращенню засвоєння навчальної програми. Основною метою проведення Тижня природничих наук є активізація пізнавальної діяльності учнів, поглиблення знань учнів у різних ділянках хімії та біології. Для реалізації даної мети з 27 по 31 березня 2017 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училищі «Моторобудівник» проходив Тиждень хімії та біології...
2017-04-14