Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

ТИЖДЕНЬ ІНФОРМАТИКИ

Картинки по запросу syajhvfnbrfЗ 13 .03.-17.03 2017 в ДНЗ « Запорізьке ВПУМ» пройшов Тиждень з інформатики. Метою проведення позакласного заходу  є підвищення рівня знань учнів з інформатики; розвиток творчих й інтелектуальних здібностей учнів, інтересу до вивчення інформатики, самостійності та наполегливості,  вміння працювати у команді, почуття відповідальності.

Відкриття Тижня розпочалося з конкурсу "Майстри пантоміми". Привітання команд  відбувалося у такій формі – команда обирає одного представника, який пантомімою  показував  пристрої комп’ютера.

В рамках проведення учні І курсу зустрілися на «Турнірі знавців інформатики» та змагалися у вікторині « Ребусландії» , а учні ІІ та ІІІ курсів в конкурсі « Інтернет підкаже». Учні груп ТУ змагалися в конкурсі « Дуель», відповідаючи на запитання.
2017-04-04

Тиждень економіки

З 13.02.17 по 17.02.17 у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» проводився тиждень економіки з метою надання допомоги учням  засвоїти фундаментальні знання про економічне життя суспільства, сформувати світогляд цивілізованої людини, що визнає такі загальнолюдські цінності, як свобода діяльності та вибору, право приватної власності та дотримання законів. Учні груп 2/15, 1/14 та 13/14 приймали активну участь у запланованих міроприємства. Протягом тижня були створені тематичні газети (Васильєва А. – гр. №1/14, Яременко П. – гр.№ 13/14, КрижановськийА.- гр. № 2/15). Усі учні розвꞌязували економічні задачі, класифікували економічні блага.  Переможцем став Сорока Д.( гр. № 1/14). Завершився тиждень економічним брейн - ринг, де переможцями стали учні групи 2/15.

 
2017-03-23

Шевченківські дні

Для кожного з нас Тарас Шевченко є символом незламності духу,справжності,патріотизму й щирої любові до України.

Щороку на початку березня у державному навчальному закладі ″Запорізьке вище професійне училище ″Моторобудівник″″ відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківським тижнем.

Викладачі разом з учнями готують і проводять бесіди, літературні години, інформаційні хвилинки ″Незабутній Шевченко″, літературні читання поезій, присвячені великому Кобзарю.Кращому сприйняттю особистості митця сприяють виставки ілюстрацій до творів митця та художні експозиції.

Нехай Шевченкове ім′я об′єднає нас незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього всьго українського народу.
2017-03-16

Тиждень історії

Для тих, хто цікавиться історією, для тих, хто захоплюється історією і любить її, для тих, хто не байдужий до історії – з 20 по 24 лютого 2017 р. у нашому навчальному закладі згідно з планом методичної роботи проведено тиждень історії. За мету ставилися популяризація серед учнів історичної науки та посилення їх інтересу до опанування історичними знаннями, виховання історичного світогляду старших підлітків, національно-патріотичне виховання учнів засобами історичної освіти.

В рамках тижня організовано і проведено творчі конкурси та вікторини знавців історії, навчальними групами випущено історичні газети та історичні календарі, викладачем було представлено колегам методичне забезпечення викладання предметів. Для учнів також було організовано кінолекторій: перегляд відеофрагментів з тематики історії України та всесвітньої історії супроводжувався обговоренням та коментуванням викладача.

У заходах загалом прийняли участь 49 учнів 6 навчальних груп. Найбільшу активність проявили учні першого та другого курсів, зокрема, учні навчальних груп 4/14 та 6/16.

Було також сплановано і проведено олімпіаду з всесвітньої історії. Завдання олімпіади було складено таким чином, щоб не тільки визначити кращого знавця фактичного історичного матеріалу, а й спонукати учнів до творчого мислення, історичного аналізу та розвитку критичного мислення. В олімпіаді взяли участь учні груп 3/16, 4/15 та 6/16. Переможцем олімпіади стала учениця групи 4/15 Добрянська Олександра, яка буде захищати честь нашого училища на обласній олімпіаді у квітні місяці поточного року.

В ході проведення заходів були виявлені та детально проаналізовані недоліки та прогалини в плануванні та організації позаурочної роботи з учнями.

Кириченко В.А., викладач історії

 
2017-03-07

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.

Люди говорять різними мовами. Їх нараховується приблизно 6 тисяч. І кожна мова, це геніальний прояв людського духу, унікальне бачення нашого світу. Вона є основною ознакою нації, бо формує національний менталітет, є живим свідком історії народу, зберігає його культурні здобутки, є визначальним чинником життя людини і суспільства.

Відзначення міжнародного дня рідної мови не оминуло і наше ДНЗ «Запорізьке ВПУМ». Спільними зусиллями вихованців училища було створено інформаційно-привітальний стенд на тему рідної мови, де у щирих словах та віршах була висловлена любов та повага до рідної української мови.

 

 

 
2017-02-27

Підсумки проведення року англійської мови у 2016 році

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури...читати далі
2017-01-18

Тиждень української мови та літератури

Тиждень української мови та літератури у навчальному закладі проведено з 9 по 17 листопада 2016 року. За мету ставилося: стимулювати креативність учнів у процесі навчання, сприяти громадсько-організаційній, культурно - мистецькій діяльності учнів, виховувати потребу, підвищувати культуру усного та писемного мовлення, любов до української мови, виховувати в учнів патріотичні почуття...читати далі
2017-01-17

УВАГА! Абітурієнт-2017

Набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 27 липня 2016 року № 889 «Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», який врегульовує основні питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році.

Наступного року учасники проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов. Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних предметів.

Ураховано пропозиції освітян щодо розмежування в часі закінчення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання – у 2017 році тестування розпочнеться 23 травня і триватиме до 15 липня.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.

Так, майбутні випускники складатимуть українську мову і літературу (українську мову), математику або історію України (період XX – початок XXI століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника.

Реєстрація учасників пробного ЗНО з 10-31 січня

обробка заяв до 15 лютого 2017 року

 

Графік проведення основної сесії ЗНО-2017

 • 23 травня українська мова і література
 • 25 травня іспанська мова
 • 25 травня німецька мова
 • 25 травня французька мова
 • 29 травня англійська мова
 • 31 травня математика
 • 02 червня історія України
 • 06 червня російська мова
 • 08 червня біологія
 • 12 червня географія
 • 14 червня фізика
 • 16 червня хімія
2017-01-05

Урочистості з нагоди відкриття I етапу XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

10 листопада 2016 року в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» пройшли урочистості з нагоди відкриття I етапу XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Головне завдання цього Конкурсу – підняття престижу української мови та патріотичне виховання молоді. Виконуючий обов’язки директора училища Олександр Станіславович Базь привітав учасників Конкурсу та побажав всім натхнення та перемоги. Під час відкриття в залі лунали українські пісні у виконанні дівчат гупи 4/15, декламували поезії Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки. Учні групи 14/13 підготували сценку «Як козаки листа писали…», чим викликали у глядачів захват історичними подіями минулих літ. Гості свята з задоволенням подивилися презентацію про Петра Яцика, українського мецената з Канади, який започаткував проведення Конкурсу, спрямованого на пропаганду і підтримку розвитку української мови.
2016-11-11

Квітни , мово, моя рідна!

9 листопада 2016 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» стартував І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Відкрив Конкурс виконуючий обов’язки директора училища Базь Олександр Станіславович. Прозвучали теплі слова привітання всім учасникам, а гарний настрій подарували учні гуртка «Барви слова» під керівництвом викладача української мови та літератури Козловської А.М.

Стало традицією восени проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня - Тараса Григоровича Шевченка.

Масалова Т.С.

Методист ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 
2016-11-10