Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Підсумки проведення року англійської мови у 2016 році

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури...читати далі
2017-01-18Тиждень української мови та літератури

Тиждень української мови та літератури у навчальному закладі проведено з 9 по 17 листопада 2016 року. За мету ставилося: стимулювати креативність учнів у процесі навчання, сприяти громадсько-організаційній, культурно - мистецькій діяльності учнів, виховувати потребу, підвищувати культуру усного та писемного мовлення, любов до української мови, виховувати в учнів патріотичні почуття...читати далі
2017-01-17УВАГА! Абітурієнт-2017

Набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 27 липня 2016 року № 889 «Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», який врегульовує основні питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році.

Наступного року учасники проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов. Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних предметів.

Ураховано пропозиції освітян щодо розмежування в часі закінчення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання – у 2017 році тестування розпочнеться 23 травня і триватиме до 15 липня.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.

Так, майбутні випускники складатимуть українську мову і літературу (українську мову), математику або історію України (період XX – початок XXI століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника.

Реєстрація учасників пробного ЗНО з 10-31 січня

обробка заяв до 15 лютого 2017 року

 

Графік проведення основної сесії ЗНО-2017

 • 23 травня українська мова і література
 • 25 травня іспанська мова
 • 25 травня німецька мова
 • 25 травня французька мова
 • 29 травня англійська мова
 • 31 травня математика
 • 02 червня історія України
 • 06 червня російська мова
 • 08 червня біологія
 • 12 червня географія
 • 14 червня фізика
 • 16 червня хімія
2017-01-05Урочистості з нагоди відкриття I етапу XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

10 листопада 2016 року в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» пройшли урочистості з нагоди відкриття I етапу XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Головне завдання цього Конкурсу – підняття престижу української мови та патріотичне виховання молоді. Виконуючий обов’язки директора училища Олександр Станіславович Базь привітав учасників Конкурсу та побажав всім натхнення та перемоги. Під час відкриття в залі лунали українські пісні у виконанні дівчат гупи 4/15, декламували поезії Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки. Учні групи 14/13 підготували сценку «Як козаки листа писали…», чим викликали у глядачів захват історичними подіями минулих літ. Гості свята з задоволенням подивилися презентацію про Петра Яцика, українського мецената з Канади, який започаткував проведення Конкурсу, спрямованого на пропаганду і підтримку розвитку української мови.
2016-11-11Квітни , мово, моя рідна!

9 листопада 2016 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» стартував І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Відкрив Конкурс виконуючий обов’язки директора училища Базь Олександр Станіславович. Прозвучали теплі слова привітання всім учасникам, а гарний настрій подарували учні гуртка «Барви слова» під керівництвом викладача української мови та літератури Козловської А.М.

Стало традицією восени проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня - Тараса Григоровича Шевченка.

Масалова Т.С.

Методист ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 
2016-11-10Диктант національної єдності

9 листопада 2016 року учні Державного навчального закладу « Запорізьке вище професійне училище « Моторобудівник» та всі охочі і не байдужі українці змогли перевірити свою грамотність під час проведення 16-ого Всеукраїнського радіо диктанту – диктанту національної єдності, приуроченого до Дня української писемності та мови. Об 11-й годині учасники диктанту не тільки написали диктант, а й познайомилися з історією радіодиктанту.

Масалова Т.С.

Методист ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»
2016-11-10Тиждень з охорони праці

 У ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» 3 25.04.2016 по 29.04.2016 проходив тиждень з охорони праці. В рамках тижня були проведені:

 • Тематична виставка з охорони праці;
 • Конкурс стінних листівок;
 • Конкурс на кращий реферат;
 • Конкурс на кращого знавця з питань охорони праці;
 • Лекція з питань охорони праці представником з Фонду соціального страхування  від нещасних випадків та професійних захворювань;
 • Нагородження переможців в актовій залі.

Наші переможці:

Конкурс стінних листівок.

І місце – гр.№5/15

ІІ місце – гр.№8/15 

ІІІ місце – № 19/14

Конкурс на кращий реферат:

І місце – гр.№9/15

ІІ місце – гр.№5/15 

ІІІ місце – № 12/13

Конкурс на кращого знавця з питань охорони праці:

І місце – гр.№5/15 Шемет Роман

ІІ місце – гр.№14/13 Компанієць Данило

ІІІ місце – гр.№ 8/15 Переяслов Олексій

 
2016-05-25Тиждень іноземних мов та «Шекспірівські читання» у ДНЗ «Запорiзьке ВПУМ»

Шекспірівські дні в Україні мають надзвичайно важливе значення не тільки для українського шекспірознавства, але й для майбутнього нашої нації – інтелектуального і духовного розвитку сучасної молоді. Адже скарби поезії, накопичені за багатовікову історію цивілізації, потрібні людям. Вони приносять читачеві найвищу естетичну насолоду, долучають вічних духовних цінностей, уособлюють культурну самобутність та національну самостійність народу.

З 25-го по 29-те квітня 2016 року пройшов тиждень іноземних мов, присвячений 450-річчю з дня народження У. Шекспіра.

Серед різноманітних заходів учні взяли участь у квесті “У пошуках літературних скарбів Шекспіра”, параді презентацій “Життєвий та творчих шлях великого драматурга”.

Однією з цікавинок тижня стало проведення креативного конкурсу

“Намалюй свого Шекспіра”. Найталановитіші портретисти отримали грамоти.

Кожний з учнів мав можливість долучитися до читання сонетів великого драматурга як мовою оригіналу так і в перекладі німецькою, та російською мовами.

Міні-театралізація за творами “Гамлет” та “Ромео і Джульєтта” надихнула багатьох учнів знов перечитати твори цього великого митця.

Закінчилися заходи тижня нагородженням найталановитіших портретистів,  читців, та акторів.

Викладачі іноземної мови ДНЗ «ЗВПУМ»

Волкова Ю.А, Єговцева О.В.

  

 
2016-05-13ДЕКАДА СУСПІЛЬНО - ГУМАНІТАРНИХ ПРЕДМЕТІВ

З 01 - 08 квітня 2016 року в Державному навчальному закладі « Запорізьке вище професійне училище « Моторобудівник» проходила декада суспільно - гуманітарних предметів. Протягом декади викладачі проводили відкриті уроки та позакласні заходи, олімпіади з предметів: іноземна мова, історії України; конкурси поетичного слова, ерудит – гра по зарубіжній літературі « Література – це книга».

2016 року Україна святкує славний ювілей - 160- років від дня народження Івана Франка, всесвітньо знаного поета, прозаїка, драматурга, публіциста, вченого, номінованого на Нобелівську премію. В рамках декади проведено семінар – презентація «І.Франко: унікальні виміри таланту» серед учнів І курсу, вікторину «Великий Каменяр», а також слухали пісні на вірші поета.

Протягом тижня також проходив марафон – читання віршів Великого Каменяра. Учні І- ІІІ курсів підготували та переглянули відео замальовки « Обличчя історії» - І.Франко, годину мистецтвознавства. Переможці конкурсів були нагороджені грамотами на урочистому закритті Декади.

 

 

 

 

 

 
2016-04-14Обласне змагання любителів та знавців історії

31 березня 2016 р. на базі Державного навчального закладу “Запорізьке вище професійне училище “Моторобудівник” відбулася олімпіада з історії України серед учнів ПТНЗ області.

Учасники олімпіади, а це учні понад 37 навчальних закладів, зібралися у святково прикрашеній актовій залі, де відбулося відкриття обласної олімпіади.

З привітальним словом та побажаннями перемоги учасникам звернулися:

Прийменко Галина Володимирівна – головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації;

Ципріанова Світлана Георгіївна – заступник директора НМЦ ПТО у Запорізькій області;

Базь Олександр Станіславович – виконуючий обов’язки директора ДНЗ “Запорізьке вище професійне училище “Моторобудівник”.

Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Четверякова Лілія Іванівна в присутності журі та всіх учасників урочистості відкрила конверт із завданнями.

У невимушеній теплій атмосфері учасники олімпіади виконували творчі завдання.

Безумовно, компетентне журі визначить переможців, але зараз уже можна констатувати, що переможцями є самі учасники олімпіади, адже вони стали переможцями у своїх навчальних закладах.

Кириченко В.А., викладач історії

Державного навчального закладу “Запорізьке вище професійне училище “Моторобудівник”

 

 

 

 
2016-04-01