Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Диктант національної єдності

9 листопада 2016 року учні Державного навчального закладу « Запорізьке вище професійне училище « Моторобудівник» та всі охочі і не байдужі українці змогли перевірити свою грамотність під час проведення 16-ого Всеукраїнського радіо диктанту – диктанту національної єдності, приуроченого до Дня української писемності та мови. Об 11-й годині учасники диктанту не тільки написали диктант, а й познайомилися з історією радіодиктанту.

Масалова Т.С.

Методист ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»
2016-11-10

Тиждень з охорони праці

 У ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» 3 25.04.2016 по 29.04.2016 проходив тиждень з охорони праці. В рамках тижня були проведені:

  • Тематична виставка з охорони праці;
  • Конкурс стінних листівок;
  • Конкурс на кращий реферат;
  • Конкурс на кращого знавця з питань охорони праці;
  • Лекція з питань охорони праці представником з Фонду соціального страхування  від нещасних випадків та професійних захворювань;
  • Нагородження переможців в актовій залі.

Наші переможці:

Конкурс стінних листівок.

І місце – гр.№5/15

ІІ місце – гр.№8/15 

ІІІ місце – № 19/14

Конкурс на кращий реферат:

І місце – гр.№9/15

ІІ місце – гр.№5/15 

ІІІ місце – № 12/13

Конкурс на кращого знавця з питань охорони праці:

І місце – гр.№5/15 Шемет Роман

ІІ місце – гр.№14/13 Компанієць Данило

ІІІ місце – гр.№ 8/15 Переяслов Олексій

 

 
2016-05-25

Тиждень іноземних мов та «Шекспірівські читання» у ДНЗ «Запорiзьке ВПУМ»

Шекспірівські дні в Україні мають надзвичайно важливе значення не тільки для українського шекспірознавства, але й для майбутнього нашої нації – інтелектуального і духовного розвитку сучасної молоді. Адже скарби поезії, накопичені за багатовікову історію цивілізації, потрібні людям. Вони приносять читачеві найвищу естетичну насолоду, долучають вічних духовних цінностей, уособлюють культурну самобутність та національну самостійність народу.

З 25-го по 29-те квітня 2016 року пройшов тиждень іноземних мов, присвячений 450-річчю з дня народження У. Шекспіра.

Серед різноманітних заходів учні взяли участь у квесті “У пошуках літературних скарбів Шекспіра”, параді презентацій “Життєвий та творчих шлях великого драматурга”.

Однією з цікавинок тижня стало проведення креативного конкурсу

“Намалюй свого Шекспіра”. Найталановитіші портретисти отримали грамоти.

Кожний з учнів мав можливість долучитися до читання сонетів великого драматурга як мовою оригіналу так і в перекладі німецькою, та російською мовами.

Міні-театралізація за творами “Гамлет” та “Ромео і Джульєтта” надихнула багатьох учнів знов перечитати твори цього великого митця.

Закінчилися заходи тижня нагородженням найталановитіших портретистів,  читців, та акторів.

Викладачі іноземної мови ДНЗ «ЗВПУМ»

Волкова Ю.А, Єговцева О.В.

  

 
2016-05-13

ДЕКАДА СУСПІЛЬНО - ГУМАНІТАРНИХ ПРЕДМЕТІВ

З 01 - 08 квітня 2016 року в Державному навчальному закладі « Запорізьке вище професійне училище « Моторобудівник» проходила декада суспільно - гуманітарних предметів. Протягом декади викладачі проводили відкриті уроки та позакласні заходи, олімпіади з предметів: іноземна мова, історії України; конкурси поетичного слова, ерудит – гра по зарубіжній літературі « Література – це книга».

2016 року Україна святкує славний ювілей - 160- років від дня народження Івана Франка, всесвітньо знаного поета, прозаїка, драматурга, публіциста, вченого, номінованого на Нобелівську премію. В рамках декади проведено семінар – презентація «І.Франко: унікальні виміри таланту» серед учнів І курсу, вікторину «Великий Каменяр», а також слухали пісні на вірші поета.

Протягом тижня також проходив марафон – читання віршів Великого Каменяра. Учні І- ІІІ курсів підготували та переглянули відео замальовки « Обличчя історії» - І.Франко, годину мистецтвознавства. Переможці конкурсів були нагороджені грамотами на урочистому закритті Декади.

 

 

 

 

 

 
2016-04-14

Обласне змагання любителів та знавців історії

31 березня 2016 р. на базі Державного навчального закладу “Запорізьке вище професійне училище “Моторобудівник” відбулася олімпіада з історії України серед учнів ПТНЗ області.

Учасники олімпіади, а це учні понад 37 навчальних закладів, зібралися у святково прикрашеній актовій залі, де відбулося відкриття обласної олімпіади.

З привітальним словом та побажаннями перемоги учасникам звернулися:

Прийменко Галина Володимирівна – головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації;

Ципріанова Світлана Георгіївна – заступник директора НМЦ ПТО у Запорізькій області;

Базь Олександр Станіславович – виконуючий обов’язки директора ДНЗ “Запорізьке вище професійне училище “Моторобудівник”.

Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Четверякова Лілія Іванівна в присутності журі та всіх учасників урочистості відкрила конверт із завданнями.

У невимушеній теплій атмосфері учасники олімпіади виконували творчі завдання.

Безумовно, компетентне журі визначить переможців, але зараз уже можна констатувати, що переможцями є самі учасники олімпіади, адже вони стали переможцями у своїх навчальних закладах.

Кириченко В.А., викладач історії

Державного навчального закладу “Запорізьке вище професійне училище “Моторобудівник”

 

 

 

 
2016-04-01

Відкритий урок з математики

19.02.2016 р. відбувся відкритий урок з математики у групі №1/14

/вчитель Мілочкіна Лілія Володимирівна/

Інтерактивний урок за темою «Логарифмічна функція» мав за мету відповісти на запитання «Математика існує для того, щоб нав’язувати кому-небудь важку роботу, чи навпаки,  вона існує тільки для задоволення.  Для задоволення тих, хто любить аналізувати те, що він робить, або може зробити, або те те, що вже зробив в надії зробити це ще краще?» /Роберт Брінгхерст/

На протязі всього уроку, обчислюючи логарифми, розв’язуючи логарифмічні рівняння і нерівності в інтерактивному режимі, учні мали можливість переконатися, що математику можна вивчати з задоволенням.

Можливості інтерактивної дошки сприяли проведенню цікавої гри «Логарифмічний дартс», від якої отримали задоволення не тільки ті учні, які мали спроби біля дошки.

Під час уроку учні групи Дмитро Сорока та Юрій Грицаченко продемонстрували інтерактивну  нелінійну «живу» презентацію в Prezi за темою «Логарифми у нашому житті» і «Логарифмічна спіраль», яку підготували разом з вчителем. Ці хмарні технології, впровадження яких в системі освіти останнім часом стрімко зростає, за рахунок нестандартних анімаційних переходів між фреймами, дозволили цікавим чином в презентації поєднати математику з іншими предметами, тим самим роблячи акцент на інтегральному розумінні знань.

В кінці уроку учні змогли відповісти на запитання, чи існує математика для задоволення. І своє емоційне ставлення до цього питання продемонстрували на «логарифмічній шкалі математичного задоволення», наклеївши яскравий стікер на логарифмічну спіраль. 

 

 

 

 
2016-02-22

Радіодиктант

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури  9 листопада об 11 годині, у День української писемності та мови у  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» був проведений  XV Всеукраїнський  радіодиктант  національної єдності.
2015-11-25

Cвято присвячене XVI Міжнародному конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Кожен народ гордий з того, що він має свою державу, свою мову, волю і гарне життя у своїй країні. Без мови ми - ніхто, а маючи свою мову - ми нація, горда і незалежна

У 2000 році Лігою українських меценатів та за підтримки Міністерства освіти і науки України, із залученням центральних і місцевих органів виконавчої влади, також громадськості засновано Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Одним із ініціаторів проведення конкурсу з української мови, який надав фінансову підтримку для його проведення, був Петро Дмитрович Яцик - канадський підприємець українського походження, меценат і філантроп, відомий своїм вагомим внеском у фінансування українознавства на Заході. Конкурс дуже швидко став значущою загальнонаціональною акцією, ефективним засобом відродження рідної мови. Мета конкурсу - сприяти утвердженню української мови, піднесенню її престижу серед учнівської та студентської молоді, виховання шанобливого ставлення до культури і традицій українського народу.

10 листопада в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулося свято присвячене XVI Міжнародному конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

В рамках свята проходив конкурс декламаторів. Перемогу у цій нелегкій боротьбі виборов учень групи № 6/12 Бик Борис, звучали пісні про мову у виконанні Багірян Вікторіі, Іванцової Лілії та Огородник Дарини.

До відкриття Конкурсу учні груп активно готували стіннівки та плакати. Кращі роботи прикрашали актову залу та надихали присутніх на урочистість заходу.

Наше завдання – любити і плекати мову, щоб  передати нащадкам як найбільший скарб - скарб, що передається від покоління до покоління, що об’єднує минуле й прийдешнє.

 
2015-11-25

Відкритий урок з предмета «Захист Вітчизни»

З метою реалізації положень «Стратегії національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки» 20 листопада 2015 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» був проведений відкритий урок з предмету «Захист Вітчизни» в групі 14/13 викладачем Лопуховим В.Р.

На уроці були присутні колеги та методист НМЦ ПТО Левіна Н.В. Урок розпочався з шикування та виконання Гімну України. В ході уроку учні закріпили свої знання та практичні навички з поводження зі зброєю. В процесі обговорення колеги відзначили високий методичний рівень підготовки викладача до уроку та використання ним ІКТ.

Також було зазначено, що пріоритетними напрямками роботи викладача Лопухова В.Р. є формування ним на уроках патріотичної свідомості учнів до захисту Вітчизни.

 

 
2015-11-25

Cвято присвячене XVI Міжнародному конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Кожен народ гордий з того, що він має свою державу, свою мову, волю і гарне життя у своїй країні. Без мови ми - ніхто, а маючи свою мову - ми нація, горда і незалежна

У 2000 році Лігою українських меценатів та за підтримки Міністерства освіти і науки України, із залученням центральних і місцевих органів виконавчої влади, також громадськості засновано Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Одним із ініціаторів проведення конкурсу з української мови, який надав фінансову підтримку для його проведення, був Петро Дмитрович Яцик - канадський підприємець українського походження, меценат і філантроп, відомий своїм вагомим внеском у фінансування українознавства на Заході. Конкурс дуже швидко став значущою загальнонаціональною акцією, ефективним засобом відродження рідної мови. Мета конкурсу - сприяти утвердженню української мови, піднесенню її престижу серед учнівської та студентської молоді, виховання шанобливого ставлення до культури і традицій українського народу.

10 листопада в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулося свято присвячене XVI Міжнародному конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

В рамках свята проходив конкурс декламаторів. Перемогу у цій нелегкій боротьбі виборов учень групи № 6/12 Бик Борис, звучали пісні про мову у виконанні Багірян Вікторіі, Іванцової Лілії та Огородник Дарини.

До відкриття Конкурсу учні груп активно готували стіннівки та плакати. Кращі роботи прикрашали актову залу та надихали присутніх на урочистість заходу.

Наше завдання – любити і плекати мову, щоб  передати нащадкам як найбільший скарб - скарб, що передається від покоління до покоління, що об’єднує минуле й прийдешнє.

 
2015-11-23