Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Обласний семінар-практикум викладачів іноземної мови

12 листопада 2013 року на базі ДНЗ "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник" відбувся обласний семінар-практикум викладачів іноземної мови ...
2013-12-17Звіт про проведення тижня хімії та біології

З 21 жовтня 2013 р. по 25 жовтня 2013 р. в ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» пройшов тиждень хімії та біології. Тиждень розпочався конкурсом стіннівок та презентацій на теми: «Побутова хімія», «Значення хімії (біології) для людини», «Місце хімії (біології) в життєдіяльності людства». Найкращу стіннівку намалював учень групи №3/13 Грищенко Дмитрий, а найкращу презентацію розробив учень групи №4/11 Лобас Кім. Ці учні отримали по 12 балів за урок з хімії та біології відповідно.

22 жовтня 2013 р. було проведено конкурс на найкращий конспект з хімії та біології. Спочатку визначали найкращі конспекти у групах, а потім з найкращих конспектів груп визначено найкращий конспект в училищі. З хімії І місце зайняв конспект учениці групи № 6/12 Огороднік Дар’ї, а з біології – учня групи №9/12 Прохорова Євгена.

23 жовтня 2013 р. було проведено олімпіаду з хімії серед учнів І та ІІ курсів ВПУ «Моторобудівник». В олімпіаді прийняли участь учні груп №3/13, №6/12, №12/13. Найбільшу кількість балів набрав учень групи №3/13 Грищенко Дмитрий, який і став переможцем олімпіади.

24 жовтня 2013 р. проведено вікторину з хімії «Счастливый случай» серед учнів І курсу груп 3/13 та 12/13. Ці групи тільки прийшли до училища, тому метою проведення вікторини було визначення рівня засвоєння цієї дисципліни у закладах, де вони навчались раніше. В ході вікторини перемогла команда групи №3/13 з відривом у 7 балів. В ході проведення вікторини учні узнали деякі цікаві факти з хімії.

25 жовтня 2013 р. проведено вікторину з біології серед учнів груп №4/11 та №9/12. Вікторина проходила наступним чином: учні обох команд повинні були написати по 5 завдань для команди-суперника стосовно генетики, відповідно групи повинні були розгортнуто відповісти на запитання. Команди отримали бали і за правильні відповіді і за коректність поставленого запитання. В ході проведення вікторини перемогла команда групи №9/12.

25 жовтня 2013 р. відбулося закриття тижня хімії та біології. Всі учні, які приймали участь у тижні хімії та біології, отримали відповідні оцінки.

Отже, в ході проведення тижня хімії та біології можна зробити наступні висновки: всі заходи тижня пройшли на хорошому організаційному та змістовному рівнях; учнів, які приймали участь у тижні хімії та біології, було нагороджено оцінками та солодкими призами.

  

Вчитель хімії та біології

Гуліна Ю.С.
2013-11-19Cемінар-практикум

24.10.2013 року в нашому училищі пройшов семінар-практикум викладачів предмета «Фізична культура» професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області.

Тема семінару: «Інноваційні технології під час проведення занять легкою атлетикою на уроках фізичної культури»

На семінарі були присутні майже усі представники ПТНЗ Запорізької області.

З інформацією про історію та перспективи розвитку училища виступили директор Єрмаков М.А. та заступник директора з навчальної роботи Масалова Т.С.

  

Керівник методичного об’єднання Неткал О.Х. доповіла про підсумки роботи над новою навчальною програмою та надала фото звіт про ознайомлення з роботою ПТНЗ Вінницької області.

Начальник учбово-спортивного відділу Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Мячіна Н.І. вручила грамоту керівнику фізичного виховання ДНЗ ЗВПУ «Моторобудівник» Олешко К.С. за вагомий особистий внесок в розвиток фізичного виховання та спорту учнівської молоді, високий професіоналізм, відданість справі.

В рамках теми семінару був проведений відкритий урок керівником фізичного виховання Олешко К.С.

Тема уроку: «Легка атлетика: техніка низького старту та стрибки у довжину з місця».

  

  

  

  

 

По закінченню уроку був проведений аналіз. Керівники фізичного виховання, які приймали участь в обговоренні проведення уроку прийшли до висновку, що викладач Олешко К.С. проявила високий професіоналізм, викладач користується повагою серед учнів, головною вимогою до уроку було забезпечення оптимізації навчально-виховного процесу із застосуванням елементів інноваційних методів навчання та здійснення меж предметних зв’язків, формування в учнів умінь і навичок самостійно займатися фізичними вправами, вчитель використала різноманітні організаційні форми, засоби, методи і прийоми навчання.

 

Прийшли до висновку, що урок пройшов на високому рівні.   
2013-10-30Відкриття І етапу IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Кобзарем  ми  його  звемо

Так  від   роду  і  до  роду

Кожен  вірш  свій  і  поему

Він  присвячував  народу

 26  вересня  2013  року  у  ДНЗ  «Запорізьке  ВПУМ»  пройшло  урочисте  відкриття  І  етапу  IV  Міжнародного  мовно-літературного  конкурсу  учнівської  та  студентської  молоді  імені  Тараса  Шевченка. 9  березня  1814  року  українському  народові  було  послано  Тараса  Шевченка  для  воскресіння  його  національної  самосвідомості. Кожен  народ  має  таку  знакову   особистість,  як  Тарас  Григорович.  Як  перший  посланець  весни  він  просвітив  Україні  відродження. Під  час  проведення  свята  учнівську  аудиторію  ознайомили  із  новими  фактами  з  біографії  Кобзаря,  виразно  і  осмислено  читали  поетичні  твори  митця.  Найактивніші  були  відзначені  призами. В  нашому  навчальному  закладі  багато  уваги  приділяється  вихованню  глибокої  поваги  та  любові  до  геніального,  світового  значення  поета  художника. Відродження  України  її  духовності    неможливе  без  вивчення  спадщини  Т.Шевченка.

 

   
2013-10-2227-06-13

26.04.2013 у ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» у рамках тижня фізики був проведений відкритий урок з теми: «Випаровування та конденсація». Цей урок був проведений викладачем фізики Гонтар Світланою Леонідівною.

 
2013-06-27Звіт про проведення тижня хімії та біології

З 8 квітня 2012 р. по 12 квітня 2013 р. в ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» пройшов тиждень хімії та біології. Тиждень розпочався конкурсом стіннівок та презентацій на хімічну та біологічну тематику. В цьому конкурсі прийняло участь 6 стіннівок, а саме:

 1. Cтіннівка від групи №10/12 Гулевського Юрія та Якубовського Олександра на тему: «Хімічні елементи в знаках зодіаку»;
 2. Cтіннівка від групи №13/10 Коршенка Антона на тему: «Весела хімія»; 
 3. Cтіннівка від групи №1/11 Шевчука Ігоря на тему: «Тиждень хімії»;
 4. Cтіннівка від групи № 25/10 Богдана Владислава, Коцюрби Андрія та Володимира на тему: Харчові добавки»;
 5. Cтіннівка від групи № 9/12 Васильєва Едуарда на тему: Історія хімії»;
 6. Cтіннівка від групи №4/11 Іванющенка Євгенія на тему: «Червона книга України».

 

Було проведено анонімне голосування, в ході якого визначено переможця. Переможців визначено два – стіннівка від групи №10/12 Гулевського Юрія та Якубовського Олександра на тему: «Хімічні елементи в знаках зодіаку» та стіннівка від групи № 9/12 Васильєва Едуарда на тему: Історія хімії». Вони отримали «Подарунковий сертифікат на отримання 12 балів за урок хімії».

В конкурсі на найкращу презентацію з хімії та біології прийняло участь 7 учнів:

 1. Учень групи № 1/11 Балабанов Віктор з презентацією «Внешнее и внутреннее строение корня»;
 2. Уучень групи № 1/11 Балабанов Сергій з презентацією «Уровни организации жизни. Основные свойства живого»;
 3. Учень групи № 4/11 Проноза Дмитро з презентацією «Круговорот углерода в природе»;
 4. Учень групи № 4/11 Лобас Кім з презентацією «Интересная и весёлая химия»;
 5. Учень групи № 25/10 Богдан Владислав з презентацією «Ферменты»;
 6. Учень групи № 25/10 Коцюрба Андрій з презентацією «Азот»;
 7. Учень групи № 25/10 Коцюрба Володимир з презентацією «Чистые вещества и смеси».

В конкурсі на найкращу презентацію з хімії та біології переможцем став учень групи № 4/11 Лобас Кім з презентацією «Интересная и весёлая химия», за це отримав винагороду 12 балів за урок по хімії.

9 квітня 2013 р. було проведено олімпіаду з хімії серед учнів І та ІІ курсів ВПУ «Моторобудівник». В олімпіаді прийняли участь учні груп №4/11, №9/12, №10/12. Найбільшу кількість балів набрав учень групи №9/12 Маліновський Іван, який і став переможцем олімпіади.

10 квітня 2013 р. проведено відкритий урок з групою №10/12 на тему: «Харчові добавки. Е-числа». Урок пройшов на високому рівні, досяг мети. Організація учнів на навчальну діяльність була забезпечена добре.

Емоційний фон на початку і в ході уроку був хороший.

На уроці були реалізовані вимоги принципів навчання. Особливо вдало дотримано принцип доступності. Зміст навчального матеріалу, вправи були доступні для учнів.

Повною мірою реалізувались і вимоги принципу наочності: були використана мультимедійна дошка, роздатковий матеріал, приклади продуктів з харчовими добавками, плакати, оформлення не вимагає доповнень. Дидактичний матеріал, що був запропонований, сприяв активізації навчальної діяльності учнів.

11 квітня 2013 р. проведено конкурс на найкращий кросворд з хімії та біології. Охоче прийняли участь учні групи №1/11, № 2/11, №4/11, №9/12, №10/12. Було важко обрати переможця, тому що кросворди всі цікаві та кожен учень підійшов до складання кросворду творчо, але були й незначні недоліки. Всі учні, які складали кросворд отримали високі бали.

12 квітня 2013 р. проведено вікторину з біології серед учнів ІІІ курсу. Прийняли участь учні груп №13/10 та № 25/10. Ці групи закінчують вивчати біологію і метою проведення вікторини було визначення рівня засвоєння цієї дисципліни.

В ході вікторини перемогла команда групи №25/10 з відривом на 100 балів. Судячи з відповідей учнів можна зробити висновок, що найголовніші моменти дисципліни учні засвоїли добре та узнали багато цікавого.

12 квітня 2013 р. відбулося закриття тижня хімії та біології. Всі учні, які приймали участь у тижні хімії, отримали відповідні оцінки.

Отже, в ході проведення тижня хімії та біології можна зробити наступні висновки: всі заходи тижня пройшли на хорошому організаційному та змістовному рівнях; учнів, які приймали участь у тижні хімії та біології, було нагороджено. Можна відмітити групу №10/12, учні цієї групи активно прийняли участь в усіх запланованих заходах тижня хімії та біології.

Тиждень хімії та біології пройшов на достатньому рівні, має ряд недоліків. До недоліків можна віднести наступне:

 1. Не всі групи віднеслись відповідально до заходів, які проводились на цьому тижні;
 2. Олімпіадні завдання були важкими для учнів.

  

Вчитель хімії та біології

Гуліна Ю.С.
2013-06-0318-03-13

З 18 по 25 березня в Запорізькому ДНЗ «Моторобудівник» пройшов тиждень української мови та літератури.

В рамках тижня була випущена газета «Барви слова», проведені вікторини та конкурси, присвячені творчості Т.Г. Шевченка.

Також був проведений відкритий урок на тему: «Вшанування пам’яті та значення творчості О.П. Довженка», де учні групи 25/10 пізнали багато цікавого про видатного режисера, побували у світі кіномистецтва.

   

   
2013-03-2914-12-12

14 грудня 2012 року відбувся відкритий урок з економіки в группі №2/11 «Електрогазозварник, слюсар механоскладальних робіт». Тема уроку «Сутність та види грошей», викладач Землянська Світлана Іванівна.

Для цього уроку учні групи підготували презентацію на тему «Історія виникнення грошей та їх еволюція» та народні приказки та прислів’я про гроші. На уроці були використані опорні конспекти з теми, тестові завдання, підручники, міні плакати із зображенням грошей, магнітна дошка, ноутбук. Урок пройшов у зацікавленій атмосфері. За проведений відкритий урок викладач дістала схвальні відгуки.

   
2013-03-12Тиждень історії та правознавства в ДНЗ "Запорізьке ВПУМ"

З 18 по 22 лютого 2013 р. В ДНЗ “Запорізьке вище професійне училище “Моторобудівник” пройшов тиждень історії та правознавства. Його метою було: популяризація серед учнів історичної та правової науки та посилення іх інтересу в опануванні історичними та правовими знаннями.

В рамках тижня організовіано і проведено творчі конкурси та вікторини знавців історії та правознавства, навчальними групами випущено історичні календарі тощо.

Було також сплановано і проведено олімпіаду з історії України. Завдання олімпіади було складено таким чином, щоб не тільки визначити кращого знавця фактичного історичного матеріалу, а й спонукати учнів до творчої думки, історичного аналізу та розвитку критичного мислення.

Для колег викладач історії Кириченко В.А. дав відкритий урок за темою “Світ на початку третього тисячоліття”. Це був справжній майстер-клас для молодих педагогів та обмін досвідом для досвідчених.

Найактивніші учасники та переможці конкурсів були нагороджені грамотами та призами.

Не дивлячись на те, що тиждень було сплановано та проведено на високому організаційному та методичному рівні, були виявлені та детально проаналізовані недоліки та прогалини в плануванні та організації позаурочної роботи з учнями.

   

Викладач історії ДНЗ “Запорізьке ВПУМ”

Кириченко В.А.

 

 
2013-03-15День української писемності

І  возвеличимо  на  диво

І  розум  наш,  і  наш  язик…

«Т.Г. Шевченко»

9 листопада - день української писемності. У ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» відбулося урочисте відкриття XIII Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У цьому заході прийняли активну участь викладачі, майстри виробничого навчання та учні груп №6, №13, №1, №3, №2. Під час проведення свята учнівську аудиторію познайомили з біографією мецената Петра Яцика та поета Тараса Григоровича Шевченка; згадали поетичний спадок митця, продекламували його вірші та переглянули репродукції його картин. Петро Дмитрович Яцик відомий канадський підприємець, меценат та філантроп. Серед головних проектів профінансованих Петром Яциком значаться: Український  науковий  інститут  Гарвардського  університету,  Канадський  інститут  українських  студій, Енциклопедія  українознавства, а також  Міжнародний конкурс знавців української мови.

Учень І групи Балабанов Віктор заспівав акапельно пісню «Реве та стогне Дніпр широкий», чим дуже розчулив присутніх. Також була проведена вікторина присвячена творчості Кобзаря. Найактивніші учні були відзначені призами. Свято завершилось піснею на слова Шевченка, яку виконали брати Сергій та Віктор Балабанови.

Своїми враженнями від свята ділиться учень групи №10 Приходько Влад: «Цей захід мені дуже сподобався. Я дізнався про мецената Петра Яцика, діяльність якого заслуговує на повагу. Також на святі лунали гарні пісні.

Я неодмінно прийму участь в конкурсі»

Конкурс імені Петра Яцика стартує щороку 9 листопада. В першому етапі конкурсу, який проходив у стінах нашого начального закладу, взяло участь багато учнів, як першокурсників так старшокурсників. За підсумками І етапу були визначені переможці: Лобко Роман група №13/10, Окселенко Ганна група №25/10, Завгородня Марина група №3/10, Огородник Дар’я група №6/12.Ці учні прийняли участь у ІІ етапі цього конкурсу. Огородник Дар’я - учениця групи № 6/12 виборола І місце та буде представляти ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» на обласному ІІІ етапі конкурсу імені Петра Яцика.

У нашому навчальному закладі багато уваги приділяється піднесенню престижу української мови серед молоді, вихованню поваги до культури та традицій українського народу.

          

                                                         Викладач української мови та літератури

                                                         Козловська А.М.

                                                         ДНЗ «Запорізьке «ВПУМ»

 

 
2012-12-30