Тиждень фізики

З метою підвищення інтересу до вивчення фізики та розширення кругозору і розвитку особистісних та творчих якостей учнів із 3 по 7 квітня 2017 р. в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся тиждень фізики.

Всі заходи, що заплановані спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів, їх логічного мислення.

На етапі підготовки Тижня були оголошені конкурси: віршів, газет, фізичні кросворди та ребуси, реферати.

03.04.17 було проведено конкурс стінгазет «Світ очима фізики». В цьому конкурсі прийняли активну участь учні І та ІІ курсів. Особливий інтерес в учнів викликала газета Дейнеки А. (гр.4/15), яка зайняла – І місце; Крижановський О.(гр№2/15) – ІІ місце; Лук’яненко О. (гр №3/16) – ІІІ місце.

4 квітня відбувся конкурс фізичних ребусів та кросвордів. В конкурсі прийняли активну участь учні І-ІІ-ІІІ курсів. Переможцями стали учні гр. № 4/15 Бригадиренко С. та Заєць І. Також у кабінеті фізики організовано протягом Тижня перегляд відеоматеріалів «Цікаві досліди».

5 квітня для учнів була проведена олімпіада з предмета, переможцями якої стали: І місце Вієнко О.(гр. № 10/16 ), ІІ місце – Дмитренко А.(гр№4/15 ), ІІІ – місце Клочков В. (гр. № 10/16).

6 квітня з учнями гр. № 6/16 та 10/16 проведено гру «Брейн - ринг», де учні застосовували набуті знання та навички. Перемогла збірна команда учнів групи № 6/16 із рахунком 19:4.

7 квітня відбулось підбиття підсумків Тижня фізики, де найактивніші учні були нагороджені подяками та солодкими призами.

 2017-04-14