Тиждень іноземних мов

З 18.04.2017р. по 21.04.2017р. викладачами іноземних мов Гордієнко Н.В. та Бабич В.В. було проведено тиждень іноземних мов в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною мовою є потребою часу. Під час вивчення іноземних мов ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Метою проведення тижня іноземних мов у навчальному закладі є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської та німецької мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування до традицій свого рідного краю та країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення іноземних мов.

18 квітня тиждень іноземних мов відкрила вікторина для знавців англійської мови «THE BEST IN ENGLISH». У вікторині прийняли участь учні І та ІІ курсу. Перемогла збірна команда І курсу (а саме учні гр. 6/16 та 3/16).

Програмою тижня було заплановано різноманітні конкурси, такі як конкурс ребусів та кросвордів, конкурс презентацій, олімпіада з німецької мови, виставка стіннівок та інформаційних плакатів, вікторина з німецької мови. У заходах активну участь приймали учні груп 3/16, 6/16, 10/16 та 4/15.

Під час проведення тижня викладачі намагалися підвищити мотивацію серед учнів до вивчення іноземної мови, розвинути в них навички слухання та говоріння іноземною мовою, розвинути інтерес до творчості, логічне мислення та пам'ять.

Мета була досягнута, адже учні приймали активну участь у всіх запланованих заходах, поглибили знання з іноземних мов та спробували свої сили у різноманітних видах діяльності.

Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Дякуємо учням за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Викладачі іноземних мов

Гордієнко Н.В., Бабич В.В.

 

 2018-02-05