Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Урочистості з нагоди відкриття Конкурсу!

10 жовтня 2017 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. Метою свята було вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу, виявлення творчо обдарованої молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвиток їх творчого потенціалу, виховання у підростаючого покоління українців поваги до культури і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами.

Зі словами привітання до учнівського колективу звернулася методист училища Масалова Т.С., яка заохотила учнів прийняти активну участь у різноманітних конкурсах і заходах, присвячених вшануванню Великого Кобзаря, поета світового рівня - Тараса Григоровича Шевченка.

Урочиста частина проходила в атмосфері творчого натхнення. Учні декламували поетичні твори Т.Г.Шевченка, звучали пісні «Реве та стогне…», «Думи мої…», «Заповіт», переглядали відео презентації.

З вітальним словом до учасників Конкурсу звернулася учасниця VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка Попович Олександра , яка наголосила на тому, що участь у Конкурсі - це, перш за все, повага до Генія слова, до держави, до педагогів, які навчають мови калинової, бо відродження України та її духовності не можливе без вивчення спадщини Кобзаря .

По завершенні свята учні перейшли до аудиторій для виконання конкурсних завдань.

Масалова Т.С.

методист

ДНЗ « Запорізьке ВПУМ»

 

 

посилання на фото >>>2017-10-10