Відкриття XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

8 листопада 2017 р. напередодні Дня української писемності та мови в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулось урочисте відкриття XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Метою конкурсу є утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання у молодого покоління українців поваги до мови традицій рідного народу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом та підвищення рівня знань учнів.

За вісімнадцять років свого проведення конкурс набув неабиякої популярності і престижу серед учнів та педагогів і давно переріс звичайну культурну акцію, перетворившись на справжнє свято, що утверджує безсмертя рідної мови, творчості, добра.

До присутніх звернувся директор училища Базь Олександр Станіславович, який наголосив, що для молоді дуже важливо спілкуватися рідною мовою, любити та плекати її щодня та побажав учням творчого натхнення та прагнення до перемоги. Методист Масалова Тетяна Степанівна та викладач української мови та літератури Козловська Алла Миколаївна нагадали про історію створення цього конкурсу та запросили всіх бажаючих прийняти в ньому участь.

 

посилання на фото >>2017-11-08