Рік німецької мови в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

Німеччина та Україна відзначають 25 років встановлення дипломатичних відносин. Міністри закордонних справ обох країн прийняли рішення про проведення Українсько-німецького року мов для зміцнення та розбудови взаєморозумінні та дружби, а також співпраці між двома країнами у культурно-освітній сфері. Рік мов сприяє забезпеченню німецькій мові як іноземній належного значення та закріпленню його в якості важливого внеску в культурну освіту та професійний розвиток молодих людей.

В ДНЗ «Вище професійне училище «Моторобудівник» з вересня 2017 по червень 2018 року заплановано провести різноманітні заходи, відео-екскурсії, літературні вечори, ігри, конкурси віршів, творів, випуски стінгазет на різну тематику, вікторини присвячені Року вивчення німецької мови.

В вересні було проведено конкурс на кращу двомовну стін-газету серед першокурсників. Участь прийняли всі групи першого курсу, але переможцем стали учні групи 12/17.

У жовтні розпочав свою роботу гурток німецької мови «Німецька хвиля» під керівництвом викладача Гаркуші Юлії Юріївни.

У листопаді в бібліотеці навчального закладу працювала книжкова виставка «Знай іноземну – читай в оригіналі».

У грудні члени клубу разом з викладачем німецької мови провели заходи, присвячені звичаям і традиціям святкування Різдва та Нового року в німецькомовних країнах за темою «Зимова мрія»

Сьогодні німецька мова – перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю в Україні. Більшість найвідоміших інноваційних компаній розташовані саме у Німеччині. Навіть прогресивні японці зосереджуються на німецькій - її вивчають 68% студентів у Японії. Тож варто детальніше розглянути та пізнати цю мову. Саме цьому ми бажаємо успіху нашим студентам у вивченні іноземної мови.

Голова МК суспільно – гуманітарних предметів

Гордієнко Н.В.

  

посилання на фото >>

 2018-02-01