Пророк, народжений Україною

Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України – Тараса Григоровича Шевченка. У ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» було проведено ряд заходів для учнів училища (І-ІІІ курсів).

Розпочалися урочистості з лінійки «Тарас Шевченко-України син», яку підготували викладачі української мови і літератури Масалова Тетяна Степанівна і Козловська Алла Миколаївна.

В рамках Шевченківських днів пройшли «Шевченківські читання», де учні із почуттям та патріотизму декламували поезії Т.Шевченка українською та англійською мовами. Літературні вікторини «Незабутній Шевченко», «Що ми знаємо про Шевченка?» відкрили для учнів училища нові сторінки з життя Кобзаря, а також жваве зацікавлення серед учнів викликав марафон: «Говорити українською - престижно,модно,перспективно».

Кожен відчув себе частинкою великого українського народу,який з любов’ю і болем оспівав у своїх творах великий український митець. Учні нашого училища ще раз засвідчили невмирущу славу та величну силу  поетичного слова генія, невимовну гордість за ту неоціненну спадщину, яку залишив нам Кобзар.

Тож шануймо і будьмо гідними великого Кобзаря!

викладач української мови та літератури ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Козловська Алла Миколаївна

 

 

 2018-03-21