Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Обласний семінар – практикум викладачів фізики

22 листопада 2018 року на базі Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся обласний семінар-практикум викладачів фізики закладів професійної (професійно-технічної) освіти за темою «Реалізація компетентнісного підходу на уроках фізики».

Учасників семінару привітав директор закладу Базь Олександр Станіславович, який розповів про перспективи розвитку навчального закладу та побажав викладачам плідної праці, приємних вражень та творчого натхнення.

З презентацією «Сучасний компетентнісний урок як засіб розвитку творчої особистості вчителя та учня» виступила голова методичної комісії природничо-математичних предметів Мілочкіна Л.В., яка презентувала власний досвід щодо використання  хмарних сервісів при підготовці та проведенні сучасних уроків.

Викладач фізики навчального закладу Гонтар Світлана Леонідівна розповіла про формування креативного мислення учнів з метою реалізації компетентнісного підходу на уроках фізики, про форми та методи, які застосовує на власних уроках.

Власним досвідом роботи також поділилися викладачі фізики ДНЗ «Великобілозерський професійний аграрний ліцей» Остроконь Ольга Іванівна та ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» Герасименко Тетяна Гаврилівна.

Осіна Наталя Анатоліївна, методист НМЦ ПТО в Запорізькій області, презентувала власний сайт «Інтернет на користь» та ознайомила присутніх із корисними інтернет-сервісами для роботи викладачів. Особливу увагу було приділено ресурсам для створення інтерактивних завдань та візуалізації даних.

Перед завершенням роботи семінару - практикуму кожен учасник  отримав подарунки на згадку та для використання у педагогічній діяльності.

Масалова Т.С.

заступник директора з НМР2018-11-27