Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Тиждень історії

Для тих, хто цікавиться історією, для тих, хто захоплюється історією і любить її, для тих, хто не байдужий до історії – з 28 січня по 01 лютого 2019 р. у нашому навчальному закладі згідно з планом методичної роботи проведено тиждень історії. За мету ставилися популяризація серед учнів історичної науки та посилення їх інтересу до опанування історичними знаннями, виховання історичного світогляду старших підлітків, національно-патріотичне виховання учнів засобами історичної освіти.

В рамках тижня організовано і проведено творчі конкурси та вікторини знавців історії, навчальними групами випущено історичні газети та історичні календарі тощо.

У заходах загалом прийняли участь 45 учнів 5 навчальних груп. Найбільшу активність проявили учні першого та другого курсів, зокрема, учні навчальних груп 13/18, 14/17 та 15/17.

Було також сплановано і проведено олімпіаду з всесвітньої історії. Завдання олімпіади було складено таким чином, щоб не тільки визначити кращого знавця фактичного історичного матеріалу, а й спонукати учнів до творчого мислення, історичного аналізу та розвитку критичного мислення. В олімпіаді взяли участь 9 учнів першого та другого курсів. Переможцями стали Буцький Руслан (група14/17) та Дьяков Володимир (група 15/17), які набрали однакову кількість балів.

Учні-випускники навчальної групи 4/15 презентували роботу над творчим проектом “Нашого цвіту по усьому світу”, у якому розказали про знаних у всьому світі людей, які мають українське коріння.

Викладачем Кириченком В.А. для колег було підготовлено та проведено виставку-огляд елементів комплексного методичного забезпечення викладання історії.

В ході проведення заходів були виявлені та детально проаналізовані недоліки та прогалини в плануванні та організації позаурочної роботи з учнями.

Кириченко В.А., викладач історії2019-02-04