Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Конкурс рекламних проектів з іноземної мови «Моя професія найкраща»

Серед іноземних мов англійська стоїть на першому місці і вже давно вийшла на міжнародний рівень. Сьогодні всюди використовується англійська мова – навчання, бізнес, подорожі, наука, інтернет, фільми. Англійська об'єднує безліч людей і допомагає отримувати знання з великої кількості джерел інформації.

Одна з головних причин вивчати англійську – ширші професійні перспективи. Володіння англійською допоможе вам: отримати краще оплачувану роботу; читати фахову літературу в оригіналі; знайти бізнес-партнерів, інвесторів, замовників на міжнародних виставках; самостійно брати участь у міжнародних конференціях, семінарах і тренінгах, де фахівці високого рівня обговорюють найновіші тенденції в окремих галузях, обмінюються досвідом, розглядають перспективи подальшого розвитку; проводити переговори з іноземними партнерами та їздити у закордонні відрядження.

26 березня 2019 року на базі Державного навчального закладу «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей» відбувся обласний конкурс рекламних проектів з іноземної мови «Моя професія найкраща» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. В цьому конкурсі приймав участь і учень нашого навчального закладу Костенко Дмитро, група 15/17. У конкурсі взяли участь 25 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Учні публічно захищали свої проекти, показали гарні знання та креативне мислення, отримали масу задоволення та позитивних емоцій від заходу.

Вітаємо учасників заходу!

Викладач англійської мови

Гордієнко Н.В.2019-03-28