Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Тиждень охорони праці

З 22 по 26 квітня 2019 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» проведено Тиждень охорони праці приурочений до Всесвітнього дня охорони праці що відзначається щорічно 28 квітня. У 2019 році Україна відзначатиме День охорони праці під загальним девізом: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

На першому поверсі навчального корпусу була організована виставка плакатів, малюнків та колажів за темою: «Безпека перед усім» з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2019 році.

Оновлено куточки «Охорона праці», «Безпека життєдіяльності» у кабінетах та майстернях закладу.

Всі бажаючі мали змогу пройти «Експрес опитування з охорони праці та безпеки життєдіяльності» та дізнатись рівень своїх знань.

З метою відпрацювання дій учасників навчально-виховного процесу у разі виникнення пожеж або інших надзвичайних ситуацій у приміщеннях училища 24.04.2019 було проведено навчальну евакуацію учнів та працівників закладу.

25 квітня під керівництвом викладача предмету «Охорона праці» учні груп 6/16 та 12/17 змагались за перемогу у  Квесті з предмету «Охорона праці». У запеклій боротьбі перемогу одержала команда «Блискавка» група 6/16. Усі учасники Квесту отримали солодкі подарунки, грамоти і подяки.

За участю  страхового експерта з охорони праці відділу профілактики страхових випадків Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області Омельяненко Л.О. було проведено Єдиний урок з питань охорони праці для учнів на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Проведений Тиждень охорони праці показав що всі учасники навчально-виховного процесу мають належний рівень знань норм та правил з охорони праці.

Заходи проведені протягом Тижня були спрямовані на привернення уваги учнів та працівників училища до питань з дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної, електробезпеки, техногенної безпеки та безпеки життєдіяльності в навчально-виховному процесі та побуті.

викладач охорони праці ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Терещенко Я.Ю.2019-05-02