Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Перші кроки "Використання платформи Plickers на уроці"

У кабінеті №14 ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» група 15/17 пройшла «першу проба пера». На уроці з предмету: «Технології верстатних робіт» по темі: «Введення свердла в масив та виведення його з просвердленого отвору», пройшло бліц - опитування за допомогою платформи Plickers.

Plickers - це додаток, що дозволяє миттєво оцінити відповіді всього класу і спростити збір статистики. Працює воно із застосуванням QR-кодів більш звичних нам в рекламі, магазинах, які відправляють нас на сайт за подальшою інформацією та в інших друкованих продукція, які намагаються зв’язати папір та інтернет. Але як видно, це не єдине їх використання.

Plickers використовується викладачем на планшеті або смартфоні, у зв'язці з ноутбуком. Учні піднімають картку з варіантом відповіді, яку вони вважають вірною, і телефон викладача зчитує коди відразу всіх учнів.

Тестування моментально виявляє правильні і неправильні відповіді кожного з учнів і онлайн відображає статистику відповідей на тест по групі і по прізвищах, при цьому всю інформацію легко і зручно вивести на екран за допомогою проектора.

Ніяких складнощів у викладача та учнів з використання QR-коду (плікерсов) не виникло. Використання Plickers на уроці дозволяє швидко провести опитування і поліпшити зворотній зв'язок між собою та групою.

Для учнів ця програма – свого роду розвага що дозволяє відійти від традиційних методів опитування і в ігровій формі відповідати на питання.

Таким чином, використання інноваційних освітніх технологій дає змогу привернути додаткову увагу до уроку, додавши цей цікавий вид опитування!2019-10-09