Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

ЗРОБИ СОБІ ПОДАРУНОК

27.12.2019 напередодні зимових свят в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» відбувся державний  кваліфікаційний іспит учнів, які навчались за професією «Токар».

Іспит був незвичайним, так як окрім голови кваліфікаційної комісії Євгена Григоровича Жука, заступника начальника відділу кадрів  АТ «Мотор Січ», був присутній старший майстер цеху № 25.

Наші учні-майбутні токарі добре підготувались до захисту і надавали змістовні, кваліфіковані відповіді на всі запитання комісії. Таким чином кожен учень отримав ІV розряд за професією «Токар» та зробив собі гарний Новорічний подарунок!

Шановні наші випускники! Вітаємо вас із достойним захистом та бажаємо Вам всіляких успіхів на вашому життєвому шляху!

Ганна  Захаренко,

викладач спецтехнології

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 

 
2019-12-27Захищали другий кваліфікаційний розряд

16 грудня учні другого курсу гр.17/18 захищали другий кваліфікаційний розряд з професії "Електрогазозварник".

 

 
2019-12-23Іспити - результат навчальної діяльності

Кожна людина у своєму житті здає численну кількість іспитів. І кожного разу вона хвилюється, тому що іспити – це результат навчальних або практичних досягнень, і завжди кожному з нас хочеться продемонструвати свої знання на саму високу оцінку.

Ось і дівчата, які навчаються у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» на ІІ курсі за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт. (Верстатні роботи)», сьогодні дуже хвилюються, бо вони здають поетапні кваліфікаційні іспити на ІV розряд.

Наші учениці ретельно готувались до іспитів: прослухали курс теорії, написали письмове завдання на виконання комплексної кваліфікаційної роботи, пройшли практику на підприємстві - замовнику кадрів АТ «Мотор Січ», відвідали додаткові консультації.

Як результат -дівчата за підсумками іспитів отримали право продовжувати навчання на отримання V кваліфікаційного розряду та диплому за професією.

Хай щастить вам, дівчата! Всіляких вам успіхів!

Захаренко Г.С.

викладач спецтехнології

 

 

 
2019-12-09Урок – батл

5 листопада учні третього та другого курсів зійшлись у поєдинку на уроці спецтехнології. З’ясовували хто краще знає зварювальну справу.  Нажаль  учнів 2 курсу підкосило «Матеріалознавство». Хлопці програли досвідченим 3-курсникам з рахунком 10.5 : 12. Урок пройшов на одному подиху! Реванш призначили на «Тиждень зварювання», який відбудеться в квітні.

Викладач спецдисциплін

Решетова В.В.
2019-11-07Верстатники рулять

Не так – то просто стати справжнім спеціалістом своєї справи. Ось і учні групи 6/16 вже четвертий рік навчаються за складною професією «Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням». Учні вже пройшли повну атестацію за професією «Верстатник широкого профілю», а 11.10.2019 вони склали кваліфікаційний іспит на отримання ІІ кваліфікаційного розряду «Оператор верстатів з програмним керуванням».

Ці іспити виявились набагато складнішими, адже було необхідно розповісти про призначення та основні вузли верстатів з програмним керуванням, розповісти про основні принципи їх роботи. Кожен учень написав курсову роботу про верстат з програмним керуванням, за яким він проходить практику на АТ «Мотор Січ». Майбутні кваліфіковані робітники користувались технічними паспортами верстатів з програмним керуванням та інформацією зі сторінок сайтів Інтернет- мережі.

На диво дівчата групи підготувались до поетапної атестації набагато краще, ніж хлопці! В цілому група захистилась на високому рівні, а попереду – випускний кваліфікаційний іспит, який будуть приймати  представники нашого соціального партнера – АТ «Мотор Січ». 

Сподіваємось, що наші учні нас не підведуть і продемонструють достойні знання, отримані на уроках теоретичного  та практичного навчання.

Захаренко Г.С.

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

2019-10-16Поетапна атестація в групі №12/17 з професії «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК»

13 вересня 2019року в Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» пройшла  традиційна після проходження виробничої практики поетапна  кваліфікаційна  атестація на встановлення 4 кваліфікаційного  розряду з  професії «Електрогазозварник».  Атестацію складали учні третього курсу групи №12/17.

Захист кваліфікаційної атестації складався  з наступних етапів:

а) контроль  знань з предметів загальнотехнічного і професійного циклу ( тести);

б) індивідуальний захист кожним учнем  рівня своєї кваліфікації, щодо технології виконання перевірочної роботи на засіданні атестаційної комісії.

Результати атестації:

22%-вищий рівень знань(10;11;12б);

39%-достатній рівень(7,8,9б);

39%- середній рівень (6,5,4б).

Викладач спецдисциплін

Решетова В.В
2019-09-19Ще один крок до успіху!

Не вспів розпочатись новий навчальний рік, як в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулась поетапна кваліфікаційна атестація. Право на присвоєння ІІІ кваліфікаційного розряду за професією «Токар» відстоювали учні ІІ курсу групи 11/18.

Часу на підготовку до захисту було зовсім обмаль- всього два тижня, але коли прагнеш до певних успіхів та намагаєшся стати справжнім спеціалістом, час не має значення. Це ділом довели наші майбутні токарі. 

Кваліфікаційна комісія училища на чолі з директором Базь О.С. виставила учням високі оцінки за відповіді.

Молодці хлопці! До отримання ІV випускного розряду Вам залишився ще один крок! Тож бажаємо Вам успіхів у підготовці до Державної кваліфікаційної атестації, де ваші знання будуть оцінювати представники нашого соціального партнера АТ «Мотор Січ».

Захаренко Г.С.,

викладач спеціальної технології

2019-09-16Слова подяки нашим випускникам!

Випускний кваліфікаційний захист кожної навчальної групи – це її візитна картка, яка відображає загальний настрій групи, її працездатність, її ставлення до навчання, прагнення до нового і прогресивного.

25 червня 2019р. в нашому училищі відбувся Державний кваліфікаційний іспит для учнів групи 4/15 «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням», яка на належному рівні опанувала дві професії.

Іспит був дуже серйозними, адже на ньому був присутній почесний гість, директор по управлінню персоналом АТ «Мотор Січ» Покатов Олімпій Валер’янович. Головою кваліфікаційної комісії був Жук Євген Григорович – заступник начальника управління кадрами АТ «Мотор Сич», досвідчений інженер з великим досвідом роботи на підприємстві.

З кожним учнем Євген Григорович спілкувався на рівних: і кожен наш випускник ґрунтовно та зі знанням діла відповідав на любі запитання голови та членів комісії. Як же приємно було чути такі відповіді від наших учнів! Увесь склад комісії: директор нашого училища Базь Олександр Станіславович, його заступники: Пеньков Антон Миколайович, Савінська Лариса Мусіївна, Масалова Тетяна Степанівна та старший майстер Подлужний Андрій Сергійович були зачаровані виступами випускників групи 4/15.

Підводячи підсумки Державного кваліфікаційного іспиту, педагогічний колектив училища висловлює Вам, шановні учні групи 4/15 свою подяку: за вашу старанність, за вашу сумлінну підготовку випускних кваліфікаційних робіт, за ваші яскраві відповіді на іспиті, а також за те, що ви достойно презентували наш навчальний заклад представникам нашого соціального партнера АТ «Мотор Сич», та знову довели що випускники училища «Моторобудівник» - це почесне звання і його несуть з гордістю по життю.

В кінці іспиту на нас очікував сюрприз від групи: учні підготували чудовий відеоролик із спогадами про життя в училищі.

Дякуємо Вам, випускники групи 4/15 та бажаємо всіляких успіхів у житті! Хай над Вами завжди буде мирне небо, а ваші батьки завжди будуть здоровими та пишаються Вами! Дай Вам Боже нових життєвих досягнень! Нехай кожен день, прожитий Вами, стане взірцем для оточуючих.

Ви – молодці! Ми пишаємось вами!

Захаренко Г.С.,

викладач спеціальної технології
2019-06-27Державна кваліфікаційна атестація учнів групи 3/16

25.06.2019 року в стінах ДНЗ «Запорізькому ВПУМ» проходила  державна  кваліфікаційна  атестація учнів групи 3/16 , майбутніх слюсарів- складальників двигунів,на якій були присутні, в якості голови кваліфікаційної комісії,заступник начальника управління кадрів АТ «Мотор Січ» Жук Євген Григорович, заступник голови комісії директор училища Базь О.С.,члени комісії заступник директора з НВР Пеньков А.М, заступник директора з НВР Савінська Л.М.,старший майстер Підлужний А.С., заступник директора з НР Масалова Т.С.,викладач  спеціальних дисциплін Лопухов В.Р. майстра виробничого навчання групи 3/16 Тарасенко С.С.

Учні групи захищали свої письмові дипломні роботи,які самостійно розробляли на протязі півроку, висвітлюючи в них свої знання, які вони здобули на теоретичних заняттях в стінах училища,та при проходжені практики в цехах АТ «Мотор Січ».Всі учні захистились,але найкращі знання показали учні: Лісіцин Артем,який яскраво розкрив тему своєї дипломної роботи, показав свої практичні навичкі в питаннях опанування технологічним прцесом складання авіаційних двигунів різних серій, учень Демчик Сергій, який чітко розкрив призначення вільної турбини авіадвигуна гелікоптера ТВ3-117ВМА, а Романенко Роман показав свої знання в оволодінні технологією складання допоміжної силового устаткування АІ – 9, яке розроблено на виробництві  «Прогрес» та названа на честь його засновника Олександра Івченко.  Цім ,та кілько іншим учням був присвоїн найвищий, по крітеріям підготовки в училищі, четвертий кваліфікаційний розряд. В цілому захист пройшов на достатьньо професійному рівні.

В.Р.Лопухов

Викладач спеціальних дисциплін
2019-06-27Поетапна кваліфікаційна атестація

22.05.19 учні I курсу, які навчаються за професією «Слюсар – інструментальник; Електрогазозварник» складали поетапну атестацію на захист III кваліфікаційного розряду.

Перед іспитом вони пройшли курс теоретичного навчання та два місяці проходили щоденну виробничу практику на підприємстві – замовнику АТ «Мотор Січ»

Кваліфікаційна атестація проходила у два етапи: контроль знань з предметів спеціальних дисциплін та захист кожного учня індивідуально на засіданні кваліфікаційної комісії.

Комісія розглянула результати захисту, перевірки теоретичних знань учнів, курсові роботи та виробничі характеристики і прийняла рішення про присвоєння учням групи 17/18  III кваліфікаційного розряду з професії « Слюсар-інструментальник»

Попереду освоєння теоретичних та практичних занять за професією «Електрогазозварник». Тож побажаємо успіхів у навчанні!

викладач спецдисциплін ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.

 
2019-05-24