Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Державна кваліфікаційна атестація

Як швидко пролетіли майже два роки  навчання! І ось настав той день, коли дівчата групи 18/17 з гідністю склали державні кваліфікаційні іспити та захистили право отримати V розряд за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт (верстатні роботи)». Але ж зовсім недавно учениці тільки починали свої перші кроки у здобутті ІІ розряду.

Дівчата підготували змістовні, технічно грамотні письмові роботи, презентації та отримали високу оцінку своєї професійної підготовки. Особливо хочеться відмітити ученицю Гирович Любов, яка захищала дипломну кваліфікаційну роботу англійською мовою.

На захист дипломної роботи завітав представник заводу – заступник начальника відділу кадрів АТ «Мотор Січ» Жук Євген Григорович. Разом з кваліфікаційною комісією він відмітив високий рівень підготовки учнів, та запросив всіх дівчат до роботи на підприємстві АТ «Мотор Січ»

За дверима нашого навчально закладу учениць чекає попереду  нове самостійне життя, нові випробування. Ми бажаємо їм, здоров’я  та здійснення мрій! Та обов’язково, будьте щасливими!

викладач спецдисциплін ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.
2019-03-28Перший кваліфікаційний іспит для майбутніх токарів

18.03.2019 учні гр. 11/18 вперше складали іспит на присвоєння ІІ кваліфікаційного розряду за професією «Токар». На сучасному ринку праці ця професія має великий попит, тому і вимоги до токарів сьогодні з кожним днем зростають. Кваліфікований токар повинен добре знати свою справу: будову та принципи роботи сучасних токарних верстатів, розумітись в кресленнях деталей, вміти користуватись ріжучими та вимірювальними інструментами, складати технологічні процеси обробки різноманітних деталей.

Практично всі майбутні токарі склали іспити з гарними результатами. Вони продемонстровали теоретичні знання та практичні навики, які отримали під проходження щоденної практики на АТ «Мотор Січ».

Одразу після іспитів розпочалась робота над засвоєнням матеріалу ІІІ кваліфікаційного розряду. Учні вже отримали завдання на курсові роботи і почали над ними працювати.

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології


2019-03-20Перший кваліфікаційний іспит для майбутніх контролерів верстатних та слюсарних робіт

15.03.2019 учениці гр. 16/18 вперше складали іспит на присвоєння ІІ кваліфікаційного розряду за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт (верстатні роботи)». Майже всі дівчата склали іспити на достойному рівні. Вони продемонстровали теоретичні знання та практичні навики, які отримали під проходження щоденної практики на АТ «Мотор Січ».

Одразу же після іспитів почалась робота над засвоєнням навчального матеріалу на ІІІ кваліфікаційний розряд. Учениці вже отримали завдання на курсові роботи і почали над ними працювати.

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології
2019-03-20Поетапна кваліфікаційна атестація учнів групи №12/16 з професії «Електрогазозварник»

Високі вимоги нашого партнера - сучасного підприємства АТ "Мотор Січ" до якості зварних з'єднань, складність обладнання для зварювання і різноманітність зварювальних робіт визначають необхідність забезпечення високого рівня теоретичної та практичної підготовки наших випускників.

Якість знань наших учнів забезпечується створеною в навчальному закладі сучасною матеріально-технічною базою, інноваційними формами і засобами навчання із застосуванням мультимедійних технологій.

12 березня 2019 року в училище пройшла чергова поетапна кваліфікаційна атестація учнів групи №12/16 з професії «Електрогазозварник» на захист 3-го кваліфікаційного розряду .

Після атестації учні групи №12/16 продовжили навчання за професією «Електрогазозварник» для подальшого набуття 4 кваліфікаційного розряду.

Викладач спеціальних дисциплін

Решетова В.В.
2019-03-15Поетапна кваліфікаційна атестація з професії «Електрогазозварник»

4 березня 2019 року в Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник»  учні груп №7/17 пройшли поетапну кваліфікаційну атестацію за професією «Електрогазозварник» по 3-му кваліфікаційному розряду .

Під час навчання  учні вдосконалили знання за професією під керівництвом майстра виробничого навчання Єрмакова Миколи Анатолійовича та викладача спеціальних дисциплін Решетової Вероніки Володимирівни, а також набули професійної майстерності на базовому підприємстві АТ «Мотор Січ» в результаті чого навчилися виконувати складні зварювальні операції з використанням сучасних технологій.

Після атестації учні гр.№7/17 продовжать навчання за інтегрованою професією «Слюсар-інструментальник-4 розряду».

Вітаємо учнів з успішним подоланням цього етапу навчання!

Викладач спеціальних дисциплін

Решетова В.В.


2019-03-15Наші учні - наша гордість!
2019-03-05Поетапна кваліфікаційна атестація

15.02.19 учні I курсу, які навчаються за професією «Слюсар – інструментальник; Електрогазозварник» складали поетапну атестацію на захист II кваліфікаційного розряду.

Перед іспитом вони пройшли курс теоретичного навчання та два місяці проходили щоденну виробничу практику на підприємстві – замовнику АТ «Мотор Січ»

Кваліфікаційна атестація проходила у два етапи: контроль знань з предметів спеціальних дисциплін та захист кожного учня індивідуально на засіданні кваліфікаційної комісії.

Комісія розглянула результати захисту, перевірки теоретичних знань учнів та виробничі характеристики і прийняла рішення про присвоєння учням групи 17/18  II кваліфікаційного розряду з професії « Слюсар-інструментальник»

Попереду освоєння теоретичних та практичних занять за професією «Слюсар – інструментальник» ІІІ розряду. Тож побажаємо успіхів у навчанні!

викладач спецдисциплін ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.
2019-02-15Становлення майбутніх фахівців

Справжній професіонал свого діла народжується не одразу, а поступово: від засвоєння робітничої професії до отримання інженерних спеціальностей: технологів, конструкторів, програмистів.

У 2018-2019 навчальному році до ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» прийшли першокурсники, які виявили бажання отримати затребовану на сучасному ринку праці професію «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням».

Протягом навчального року вони вивчали теорію та проходили практичне навчання у виробничих майстернях училища. Першокурсникам 2018-2019 н.р. незвичайно пощастило. Перед виходом на щодену практику на підприємство АТ «Мотор Січ» вони мали змогу ознайомиитись та отримати перші трудові прийоми та навички у роботі на верстатах з програмним керуванням.  Поряд із проходженням виробничого навчання в токарних та фрезерних майстернях, майбутні верстатники займались в навчально – практичному центрі для підготовки операторів верстатів з програмним керуванням, який був створений у цьому навчальному році.

Через декілька днів наші хлопці та дівчата стануть часткою дружнього виробничого колективу підприємства – замовника кадрів, соціального партнера - АТ «Мотор Січ». Для якісного вливання у виробничий колектив майстер виробничого навчання Козачков О.І. та викладач спеціальних дисціплін Захаренко Г.С. сумісно провели кілька лабораторно – практичних занятть, де учні розглядали типові технологічні процеси обробки різноманітних деталей, розраховували режими різання та працювали над читанням технічних креслень. 

В червні 2019р. учні-першокурсники складатимуть перший кваліфікаційний іспит на встановлення другого тарифного розряду.  Сподіваємось, що результати іспитів будуть достойними.

Козачков О.І., майстер в/н ДНЗ «ЗВПУМ»

Захаренко Г.С., викладач спецдисціплін в/н ДНЗ «ЗВПУМ»
2019-02-14Назустріч життя

6 лютого в стінах нашого училища відбулась незабутня для багатьох подія. Учні групи № 2/15, які навчались професії «Електрогазозварник, слюсар з механоскладальних робіт» успішно завершили своє навчання захистом державної кваліфікаційної атестації.

Комісія, яка приймала захист складалась з адміністрації, викладачів, майстра виробничого навчання групи.  Головою комісії  був запрошений представник базового підприємства  і надійного партнера нашого навчального закладу АТ «Мотор Січ» - заступник начальника управління кадрів Жук  Євген Григорович.

Члени комісії побажали майбутнім фахівцям зварювальних та слюсарних справ успішного трудового майбутнього на базовому підприємстві АТ «Мотор Січ». Уже 11 лютого всіх випускників чекають в цехах підприємства з здебільшого в тих, в яких вони проходили виробничу практику протягом навчання.

Побажаємо нашим хлопцям удачі  і натхненої праці. Ідіть сміливо  назустріч життю з високо піднятою головою, бо  маєте вагомий багаж знань набутий протягом років навчання в нашому навчальному закладі.

Викладач спецдисциплін Решетова В.В.2019-02-13Поетапна кваліфікаційна атестація

10.12.18 учениці II курсу, які навчаються за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт» складали поетапну атестацію на захист IV кваліфікаційного розряду.

Перед іспитом вони пройшли курс теоретичного навчання та проходили щоденну виробничу практику на підприємстві – замовнику АТ «Мотор Січ»

Кваліфікаційна атестація проходила у два етапи: контроль знань з предметів спеціальних дисциплін та захист кожної учениці індивідуально на засіданні кваліфікаційної комісії. Кожна учениця демонструвала прийоми вимірювання деталей різноманітними вимірюючими та контрольними інструментами.

Комісія розглянула результати захисту, перевірки теоретичних знань учениць  та виробничі характеристики і прийняла рішення про присвоєння учням групи 18/17 IV кваліфікаційного розряду з професії «Контролер верстатних та слюсарних робіт»

Побажаємо успіхів у подальшому навчанні !

викладач спецдисциплін ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.
2018-12-12