Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Державна кваліфікаційна атестація учнів групи 3/16

25.06.2019 року в стінах ДНЗ «Запорізькому ВПУМ» проходила  державна  кваліфікаційна  атестація учнів групи 3/16 , майбутніх слюсарів- складальників двигунів,на якій були присутні, в якості голови кваліфікаційної комісії,заступник начальника управління кадрів АТ «Мотор Січ» Жук Євген Григорович, заступник голови комісії директор училища Базь О.С.,члени комісії заступник директора з НВР Пеньков А.М, заступник директора з НВР Савінська Л.М.,старший майстер Підлужний А.С., заступник директора з НР Масалова Т.С.,викладач  спеціальних дисциплін Лопухов В.Р. майстра виробничого навчання групи 3/16 Тарасенко С.С.

Учні групи захищали свої письмові дипломні роботи,які самостійно розробляли на протязі півроку, висвітлюючи в них свої знання, які вони здобули на теоретичних заняттях в стінах училища,та при проходжені практики в цехах АТ «Мотор Січ».Всі учні захистились,але найкращі знання показали учні: Лісіцин Артем,який яскраво розкрив тему своєї дипломної роботи, показав свої практичні навичкі в питаннях опанування технологічним прцесом складання авіаційних двигунів різних серій, учень Демчик Сергій, який чітко розкрив призначення вільної турбини авіадвигуна гелікоптера ТВ3-117ВМА, а Романенко Роман показав свої знання в оволодінні технологією складання допоміжної силового устаткування АІ – 9, яке розроблено на виробництві  «Прогрес» та названа на честь його засновника Олександра Івченко.  Цім ,та кілько іншим учням був присвоїн найвищий, по крітеріям підготовки в училищі, четвертий кваліфікаційний розряд. В цілому захист пройшов на достатьньо професійному рівні.

В.Р.Лопухов

Викладач спеціальних дисциплін
2019-06-27Поетапна кваліфікаційна атестація

22.05.19 учні I курсу, які навчаються за професією «Слюсар – інструментальник; Електрогазозварник» складали поетапну атестацію на захист III кваліфікаційного розряду.

Перед іспитом вони пройшли курс теоретичного навчання та два місяці проходили щоденну виробничу практику на підприємстві – замовнику АТ «Мотор Січ»

Кваліфікаційна атестація проходила у два етапи: контроль знань з предметів спеціальних дисциплін та захист кожного учня індивідуально на засіданні кваліфікаційної комісії.

Комісія розглянула результати захисту, перевірки теоретичних знань учнів, курсові роботи та виробничі характеристики і прийняла рішення про присвоєння учням групи 17/18  III кваліфікаційного розряду з професії « Слюсар-інструментальник»

Попереду освоєння теоретичних та практичних занять за професією «Електрогазозварник». Тож побажаємо успіхів у навчанні!

викладач спецдисциплін ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.

 
2019-05-24Поетапна атестація в групі 10/16

22.05.2019 в нашому училищі пройшла атестація за професією «Слюсар з механоскладальних робіт» в групі № 10/16 . Учні опанували кваліфікацію ІІ розряду на базовому підприємстві АТ «Мотор Січ» і успішно продемонструвала свої знання компетентному журі. Вітаємо наших учнів з подоланням чергової сходинки на шляху до їх майстерності і професійного майбутнього та бажаємо успіхів у подальшому навчанні.

Викладач спецдисциплін Решетова В.В.

 

 

 
2019-05-22УРА!!! МИ ЗАХИСТИЛИСЬ!!!

22.04.2019 в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» учні гр. 8/17 захищались на v кваліфікаційний розряд за професією «Токар». Захист випускних робіт пройшов на високому рівні.

Вся група підготувала презентаційні розробки з технологічного процесу обробки деталей. Кілька учні виготовили деталі, на які розробляли технологічний процес обробки,та представили їх на розгляд екзаменаційній комісії.

Головою ДКА був представник нашого соціального партнера АТ «Мотор Січ», заступник начальника управління кадрами Жук Євгеній Григорович. Він відмітив високий рівень підготовки учнів – майбутніх токарів та подякував їм за достойні відповіді.

Ну що ж, прийшла пора прощатись випускникам з рідним училищем та займати свої життєві позиції. Побажаймо їм успіхів у професійному становленні!

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології
2019-04-22Державна кваліфікаційна атестація

Як швидко пролетіли майже два роки  навчання! І ось настав той день, коли дівчата групи 18/17 з гідністю склали державні кваліфікаційні іспити та захистили право отримати V розряд за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт (верстатні роботи)». Але ж зовсім недавно учениці тільки починали свої перші кроки у здобутті ІІ розряду.

Дівчата підготували змістовні, технічно грамотні письмові роботи, презентації та отримали високу оцінку своєї професійної підготовки. Особливо хочеться відмітити ученицю Гирович Любов, яка захищала дипломну кваліфікаційну роботу англійською мовою.

На захист дипломної роботи завітав представник заводу – заступник начальника відділу кадрів АТ «Мотор Січ» Жук Євген Григорович. Разом з кваліфікаційною комісією він відмітив високий рівень підготовки учнів, та запросив всіх дівчат до роботи на підприємстві АТ «Мотор Січ»

За дверима нашого навчально закладу учениць чекає попереду  нове самостійне життя, нові випробування. Ми бажаємо їм, здоров’я  та здійснення мрій! Та обов’язково, будьте щасливими!

викладач спецдисциплін ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.
2019-03-28Перший кваліфікаційний іспит для майбутніх токарів

18.03.2019 учні гр. 11/18 вперше складали іспит на присвоєння ІІ кваліфікаційного розряду за професією «Токар». На сучасному ринку праці ця професія має великий попит, тому і вимоги до токарів сьогодні з кожним днем зростають. Кваліфікований токар повинен добре знати свою справу: будову та принципи роботи сучасних токарних верстатів, розумітись в кресленнях деталей, вміти користуватись ріжучими та вимірювальними інструментами, складати технологічні процеси обробки різноманітних деталей.

Практично всі майбутні токарі склали іспити з гарними результатами. Вони продемонстровали теоретичні знання та практичні навики, які отримали під проходження щоденної практики на АТ «Мотор Січ».

Одразу після іспитів розпочалась робота над засвоєнням матеріалу ІІІ кваліфікаційного розряду. Учні вже отримали завдання на курсові роботи і почали над ними працювати.

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології


2019-03-20Перший кваліфікаційний іспит для майбутніх контролерів верстатних та слюсарних робіт

15.03.2019 учениці гр. 16/18 вперше складали іспит на присвоєння ІІ кваліфікаційного розряду за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт (верстатні роботи)». Майже всі дівчата склали іспити на достойному рівні. Вони продемонстровали теоретичні знання та практичні навики, які отримали під проходження щоденної практики на АТ «Мотор Січ».

Одразу же після іспитів почалась робота над засвоєнням навчального матеріалу на ІІІ кваліфікаційний розряд. Учениці вже отримали завдання на курсові роботи і почали над ними працювати.

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології
2019-03-20Поетапна кваліфікаційна атестація учнів групи №12/16 з професії «Електрогазозварник»

Високі вимоги нашого партнера - сучасного підприємства АТ "Мотор Січ" до якості зварних з'єднань, складність обладнання для зварювання і різноманітність зварювальних робіт визначають необхідність забезпечення високого рівня теоретичної та практичної підготовки наших випускників.

Якість знань наших учнів забезпечується створеною в навчальному закладі сучасною матеріально-технічною базою, інноваційними формами і засобами навчання із застосуванням мультимедійних технологій.

12 березня 2019 року в училище пройшла чергова поетапна кваліфікаційна атестація учнів групи №12/16 з професії «Електрогазозварник» на захист 3-го кваліфікаційного розряду .

Після атестації учні групи №12/16 продовжили навчання за професією «Електрогазозварник» для подальшого набуття 4 кваліфікаційного розряду.

Викладач спеціальних дисциплін

Решетова В.В.
2019-03-15Поетапна кваліфікаційна атестація з професії «Електрогазозварник»

4 березня 2019 року в Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник»  учні груп №7/17 пройшли поетапну кваліфікаційну атестацію за професією «Електрогазозварник» по 3-му кваліфікаційному розряду .

Під час навчання  учні вдосконалили знання за професією під керівництвом майстра виробничого навчання Єрмакова Миколи Анатолійовича та викладача спеціальних дисциплін Решетової Вероніки Володимирівни, а також набули професійної майстерності на базовому підприємстві АТ «Мотор Січ» в результаті чого навчилися виконувати складні зварювальні операції з використанням сучасних технологій.

Після атестації учні гр.№7/17 продовжать навчання за інтегрованою професією «Слюсар-інструментальник-4 розряду».

Вітаємо учнів з успішним подоланням цього етапу навчання!

Викладач спеціальних дисциплін

Решетова В.В.


2019-03-15Наші учні - наша гордість!
2019-03-05