Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Становлення майбутніх токарів

15.03.2018 у ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» пройшов кваліфікаційний захист ІІ кваліфікаційного розряду учнів першого курсу, які навчаються за професію «Токар». Учні продемонстрували надбанні знання з предметів спеціального курсу:

  • Допуски та технічні вимірювання
  • Матеріалознавство
  • Спеціальна технологія
  • Технічне креслення
  • Охорона праці

Кваліфікаційні іспити приймала досвідчена комісія у складі заступників директора училища Пенькова А.М., Савінської Л.М., старшого майстра Подлужного А.С., методиста Масалової Т.С., майстра виробничого навчання Безденежних Л.В. та викладача спецтехнологій Захаренко Г.С.

Всім учням за результатами кваліфікаційного іспиту було присвоєно ІІ кваліфікаційний розряд. Попереду - підготовка до ІІІ розряду, освоєння теоретичних та практичних знань. Тож побажаємо майбутнім токарям успіхів в навчанні!

викладач  спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Захаренко Г.С.

 

посилання на фото >>

 
2018-03-16Про проведену поетапну атестацію з професії «Електрогазозварник» на присвоєння ІІІ кваліфікаційного розряду

В перший день весни в стінах нашого училища пройшла  традиційна після проходження виробничої практики поетапна  кваліфікаційна  атестація, яка   є складовою частиною проміжного контролю якості професійної підготовки учнів з професії «Електрогазозварник».  Атестацію складали учні групи №10/16.

Поетапна кваліфікаційна атестація проводиться по закінченні кожного періоду (етапу) навчання, результатом якої є визначення відповідності рівня кваліфікації , яка відповідає вимогам професійних характеристик і включає в себе самостійне виконання навчальних  перевірочних робіт за спеціальністю, передбачених програмами виробничого навчання, оцінку їх якості, виявлення на засіданні комісії фактичного рівня знань, умінь і практичних навичок з професійної підготовки.

Захист кваліфікаційної атестації складався  з наступних етапів:

а) проведення перевірочних робіт з виробничого навчання, оцінки їх якості;

б) проведення контролю знань з предметів загальнотехнічного і професійного циклу ( тести);

в) індивідуальний захист кожним учнем  рівня своєї кваліфікації, щодо технології виконання перевірочної роботи на засіданні атестаційної комісії.

Компетентна комісія розглянула результати перевірки знань учнів, виконання кваліфікаційних пробних робіт, виробничі характеристики, рівень теоретичних знань  та прийняла рішення про присвоєння учням  групи №10/16  ІІІ кваліфікаційного розряду  з професії «Електрогазозварник».

Викладач спецдисциплін

Решетова В.В.

 

 

 

посилання на фото >>

 
2018-03-05ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Поетапна кваліфікаційна атестація – завжди відповідальна справа, адже учні демонструють своє право на встановлення чергового робітничого  розряду. А коли до складу кваліфікаційної комісії входять представники підприємства замовника кадрів – відповідальність зростає в кілька разів.

На чергову поетапну кваліфікаційну атестацію у ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», яку складали учні ІІІ курсу за професією «Верстатник широкого профілю», завітали працівники 45 цеху підприємства АТ «Мотор Січ»: Лозовий Юрій Євгенович- начальник БТЗ та Латиш Дмитро Михайлович – старший майстер. Вони ставили перед  нашими учнями в основному практичні питання, на які наші хлопці та дівчата давали повні та якісні відповіді. Деякі учні підготували до захисту ІV робітничого розряду за професією «Верстатник широкого профілю»  презентації, чим приємно здивували наших гостей.

Окремі учні під час захисту отримали від наших гостей запрошення проходити практику в цеху №45 з подальшим працевлаштуванням. Це підкреслює якість підготовки робітничих кадрів в нашому училищі.  

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Захаренко Г.С.

 

 

 

посилання на фото >>

 
2018-02-23Дебют молодого викладача

15.02.2018р. група слюсарів – інструментальників, які навчаються на першому курсі, під керівництвом молодого викладача спецтехнології Бальвас Б.В. та майстра виробничого навчання Копилова А.В. складала перший кваліфікаційний іспит.

Учні з успіхом захистили ІІ кваліфікаційний розряд зі своєї професії. Комісія на чолі з директором училища Базь Олександром Станіславовичем відзначила достойний рівень підготовки учнів, за що викладач та майстер виробничого навчання отримали подяку.

Учні добре орієнтувались в інструментах, їх призначенні та матеріалах, з яких вони виготовлені. Вони вміло поєднували теоретичні знання з практичними, які отримали на АТ «Мотор Січ» .

В свій час я сама закінчила наше училище, навчалася в Державному національному технічному університеті та деякий час працювала на підприємстві – замовнику кадрів АТ «Мотор Січ». Набуті знання в училищі, в університеті та на підприємстві були б неповними, якби мене не підтримували мої колеги – наставники: Савінська Л.М., Валюх Т.І., Захаренко Г.С. Завдяки нашому педагогічному колективу молоді педагоги мають можливість набиратись досвіду та бути компетентними фахівцями своєї справи.

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» 

Бальвас Б.В.

 

  

посилання на фото >>
2018-02-16Молодим спеціалістам є у кого навчатись!

30.11.2017 у ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» відбувся відкритий урок виробничого навчання за темою: «Нарізання різьби плашкою». На високому методичному рівні урок провела майстер І категорії  Бездєнєжних Лідія Володимирівна.

На уроці були присутні: директор училища Базь О.С., заст. директора з НВР Савінська Л.М., старший майстер Подлужний А.С., а також майстри виробничого навчання, серед яких були присутні і наші молоді спеціалісти.

Лідія Володимирівна продемонструвала передові прийоми та методи проведення уроку виробничого навчання, вона уміло використовувала міжпредметні зв’язки, систематично акцентувала увагу учнів на питаннях з охорони праці та економії розхідних матеріалів і енергоресурсів. В якості зразка на робочому місці майстра знаходилась правильно організована інструментальна тумбочка. Кожен учень мав змогу порівняти організацію свого робочого місця с організацією робочого місця майстра виробничого навчання.

Підводячи підсумки вступного інструктажу, майстер виробничого навчання  Бездєнєжних Л.В. роздала кожному учню індивідуальне змінне завдання.

Після проведення уроку, старший майстер Подлужний А.С. провів його обговорення. Всі колеги виразили вдячність Лідії Володимирівні за проведений на високому професійному рівні урок. Вони відмітили вміння майстра володіти аудиторією, глибокі теоретичні знання та вміння демонструвати практичні прийоми на верстатах.

Молодим спеціалістам, які працюють в нашому училищі є чому і в кого навчатись.

Урок проводила майстер виробничого навчання 1 категорії Бездєнєжних Лідія Володимирівна. Урок пройшов на вищому методичному рівні. Всі учні засвоїли учбовий матеріал.

Викладач спецпредметів

Г.С.Захаренко

 

 

 

посилання на фото >>
2018-02-05ВІДКРИТИЙ УРОК ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

5 грудня 2017года майстер виробничого навчання Валюх Тетяна Іванівна провела відкритий урок в групі №14/17 (професія: «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням»).

Тема уроку: Ознайомлення з фрезерувальними верстатами та інструментами для фрезерної обробки.

Урок засвоєння і відпрацювання трудових прийомів і операцій почався з психолого-педагогічного налаштування учнів на майбутню діяльність, перевірки зовнішнього вигляду і готовності до уроку.

Майстер мотивувала майбутню діяльність через пояснення і демонстрацію готових виробів.

Актуалізація опорних знань, необхідних для осмислення майбутньої навчально-виробничої діяльності, вирішення конкретного трудового завдання Тетяна Іванівна провела за допомогою усного опитування.

При формування орієнтовної основи майбутньої діяльності майстер використовувала такі методи навчання як пояснення, показ трудових прийомів, коментування і розбору проблемної ситуації (при установці «серги» на горизонтально-фрезерувальному верстаті).

Під час особистого показу майстра учні спостерігали за послідовністю встановлення та контролю паралельності лещат на вертикально-фрезерному верстаті, встановлення фрези на горизонтально-фрезерному верстаті.

Кілька учнів відтворили прийоми встановлення лещат для закріплення отриманих знань на вступному інструктажі.

Протягом усього уроку майстер формувала в учнів знання  та навички дотримання вимог охорони праці (про безпечні прийоми роботи), показуючи і пояснюючи наслідки виробничої діяльності.

Кожній парі учнів майстер видала змінні завдання для  освоєння умінь і відпрацювання набутих на уроці навичок.

Урок закінчився на позитивній ноті з рефлексією навчально-виробничої діяльності.

Під час обговорення уроку присутні - директор Базь О.С., заступник директора з НВР Савінська Л.М., старший майстер Подлужний А.С., викладачі спецдисціплін Захаренко Г.С., Решетова В.В., Бальвас Б.В., та майстри виробничого навчання Малова О.В., Бездєнєжних Л.В., 
Пилипенко О.І., Компанієць Д.К., - наголосили, що урок пройшов на високому методичному рівні, мета уроку досягнута. 

В.В.Решетова

Голова методичної комісії

викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання

 

 

 

 

посилання на фото >>
2018-02-05ДЕКАДА МАШИНОБУДІВНИХ ПРОФЕСІЙ

З метою мотивації студентів до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, розвитку їх творчих здібностей, підвищення інтересу до обраної професії в ДНЗ Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» триває декада машинобудівних професій.

Метою проведення декади стало створення умов пізнавальної і творчої активності учнів і підвищення компетентності викладачів і майстрів.

Основними завданнями проведення декади є:

  • розвиток  у студентів розвиваючих, комунікативних та професійних компетенцій
  • розширення кола професійних умінь і навичок за обраною професією
  • реклама навчального закладу з метою привернути потенційних абітурієнтів
  • зміцнення співдружності між викладачами і студентами
  • виявлення студентів, які мають творчі здібності, прагнуть до поглибленого вивчення певної освітньої галузі.

Протягом декади викладачами спецдисциплін вже проведені олімпіади на знання спеціальних предметів за такими професіями: «Верстатник широкого профілю»; «Токар»; «Електрогазозварник»; «Слюсар»; «Контролер верстатних та слюсарних робіт».

Учням перших, других та третіх курсів були запропоновані не лише тестові завдання, а й цікаві завдання творчого характеру (кросворди, сканворди, ребуси та інше).

Цікавими були відкриття фотовиставки «Професія в об’єктиві» та виставка творчих робіт.

Мета виставки: яскрава презентація машинобудівних професій, умінь та творчого потенціалу учнів навчального закладу.

Свої роботи представили учні груп №12, 10, 11,8,7,16,18 груп.

Але самими значущими та наповненими хвилювання буди конкурси  професійної майстерності з професій «Токар», «Слюсар» та «Контролер верстатних та слюсарних робіт».

Конкурси включали в себе два завдання: теоретичне (тестове) і практичне відповідно до фаху. У заході взяли участь учні всіх курсів з зазначених професій.

Призові місця отримали :

«ТОКАР»

Імісце -Лофердюк Віталій

ІІмісце -Данілкін Андрій

ІІІмісце-Ляшенко Дмитро

«Контролер верстатних та слюсарних робіт»

Імісце - Соболєва Анастасія

ІІмісце - Бланк Маргарита

ІІІмісце- Захарова Марія

«СЛЮСАР»

Імісце –Дорошенко Євгеній

ІІмісце –Лінник Ілля

ІІІмісце-Лісіцин Артем

Попереду конкурси з професій «Електрогазозварник» та «Верстатник широкого профілю».

 

  

 

 

  

 

 

 

посилання на фото >>
2018-01-12Щорічні конкурси професійної майстерності

Перші конкурси профмайстерності в 2017-2018 н. р пройшли з професій «Токар» та «Контролер верстатних та слюсарних робіт» . Такі заходи давно завоювали популярність серед учнів нашого закладу. Виборюючи звання кращих за професією, учасники демонструють як теоретичні знання, так і практичні навички в роботі.

Ці конкурси - один з дієвих шляхів підвищення кваліфікації та вдосконалення майстерності майбутніх працівників нашого базового підприємства АТ «Мотор Січ», а заслуженою нагородою кращим стануть дипломи та подарунки.

Голова методичної комісії

викладачів спецдисциплін та майстрів

виробничого навчання Решетова ВВ.

 

 

  

 

  

посилання на фото >>

 

 

 

 
2018-01-12КОНТРОЛЕР ВТК - ПРОФЕСІЯ ВІДПОВІДАЛЬНА

Все має свій початок та свій кінець. Ось і наші дівчата, які навчались за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт», півтора роки назад прийшли до нашого училища, а сьогодні вони захистили право на отримання Y кваліфікаційного розряду.

Контролер технічного контролю – дуже відповідальна професія, від якої залежить технічна справність вузлів та механізмів, які входять до складу авіаційних двигунів. Контролер повинен багато знати: читати складні креслення, розбиратись в марках сталей, чавунів та їх сплавів, розраховувати поля допусків на розміри деталей, визначати необхідний контрольно - вимірюючий інструмент.

Наших дівчат заслуховувала кваліфікаційна комісія на чолі з Тишечко Віталієм Володимировичем, заступником начальника управління кадрів АТ «Мотор Січ». До складу комісії увійшли: в.о. директора Базь О.С., заст. директора з НВР Пеньков А.М., заст. директора з НВР Савінська Л.М., в.о. обов’язки старшого майстра Малов А.М., методист Масалова Т.С.

Комісія визначила високий рівень підготовки дівчат. Вони з гідністю відповідали на всі запитання, продемонстрували вміння користуватись контрольними та вимірюючими інструментами. Частина з них виконала цікаві презентації по тематиці дипломних робіт. А випускниця Влада Першина свою роботу захищала англійською мовою.

Як же приємно було почути і випускницям, і майстру виробничого навчання Безденежних Л.В., і викладачу спеціальної технології Захаренко Г.С. вердикт екзаменаційної комісії: «Всі дівчата за відповідь отримали високі бали та всім присвоєно Y кваліфікаційний розряд».

Приємно підкреслити черговий раз, що ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» має належні умови для підготовки якісних кваліфікованих кадрів!

Захаренко Г.С., викладач спецтехнології

ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

 

 

 
2018-01-12ПОЕТАПНА АТЕСТАЦІЯ

За декілька днів до новорічних свят учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», які навчаються за професією «Токар», підтверджували право на допуск до випускних кваліфікаційних іспитів. Вони захищали IV розряд і підсумки іспитів показали, що учні добре знають теорію, розбираються в ріжучих та вимірювальних інструментах, які використовують в своїй роботі токарі.

Іспит складався з двох частин. Спочатку учні розробляли технологічні процеси на пропоновані деталі, потім відповідали на запитання комісії.

Підводячи підсумки, голова кваліфікаційної комісії, директор училища, Базь О.С. підкреслив що учні мають достойну підготовку з теоретичного та практичного навчання. Ще б! Інакше не може і бути, адже наші учні проходять на всесвітньо відомому підприємстві АТ «Мотор Січ»

Члени комісії подякували учням за серйозну підготовку та привітали їх з новорічними святами.

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

посилання на фото >>
2017-12-28