Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Важливий день для групи 18/17

Ось і настав той день коли дівчата групи 18/17 захистили своє право отримати кваліфікацію «Контролер верстатних та слюсарних робіт (верстатні роботи)» ІІІ розряду.

Перед іспитом учениці пройшли курс теоретичного навчання та два місяці проходили щоденну виробничу практику на підприємстві АТ «Мотор Січ». Результатом щоденної практики для дівчат стало не тільки закріплення теоретичних знань на практиці та оволодіння прийомами роботи за професією, а й оформлення звіту про виробничу практику, в якому вони аналізували свою виробничу діяльність, та виконали креслення одної з деталей якій вони проводили технічний контроль.

Дівчата підготували якісні креслення деталей, відповідали на питання комісії. Крім того кожна учениця демонструвала прийоми вимірювання деталей різноманітними вимірювальними та контролюючими інструментами в відповідності до вимог кваліфікаційної характеристики.

Комісія розглянули результати захисту, виробничі характеристики та звіти про практику і прийняли рішення про присвоєння ученицям групи 18/17 ІІІ кваліфікаційного розряду з професії «Контролер верстатних та слюсарних робіт»

Попереду у дівчат літні канікули. Тож побажаємо гарного відпочинку, по максимуму наситити свій організм вітаміном D і набратися сил для подальшого навчання!

викладач спецдисциплін

 ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.

 

 

 
2018-06-27Поетапна атестація в групі № 2/15 з професії «Слюсар з механоскладальних робіт»

23 травня 2018 року в Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» пройшла традиційна після проходження виробничої практики поетапна кваліфікаційна атестація, яка є складовою частиною проміжного контролю якості професійної підготовки учнів з професії «Слюсар з механоскладальних робіт». Атестацію складали учні групи №2/15.

Захист кваліфікаційної атестації складався з наступних етапів:

  • проведення перевірочних робіт з виробничого навчання, оцінки їх якості;
  • проведення контролю знань з предметів загальнотехнічного і професійного циклу (тести);
  • індивідуальний захист кожним учнем рівня своєї кваліфікації, щодо технології виконання перевірочної роботи на засіданні атестаційної комісії.

Викладач спецдисциплін,

Решетова В.В

 

 

 

 
2018-05-23Поетапна кваліфікаційна атестація

23.05.18 учні I курсу, які навчаються за професією «Слюсар – інструментальник; Електрогазозварник» складали поетапну атестацію на захист III кваліфікаційного розряду.

Перед іспитом вони пройшли курс теоретичного навчання та два місяці проходили щоденну виробничу практику на підприємстві – замовнику АТ «Мотор Січ»

Кваліфікаційна атестація проходила у два етапи: контроль знань з предметів спеціальних дисциплін та захист кожного учня індивідуально на засіданні кваліфікаційної комісії.

Комісія розглянула результати захисту, перевірки теоретичних знань учнів, курсові роботи та виробничі характеристики і прийняла рішення про присвоєння учням групи 7/17 III кваліфікаційного розряду з професії « Слюсар-інструментальник»

Попереду освоєння теоретичних та практичних занять за професією «Електрогазозварник». Тож побажаємо успіхів у навчанні!

викладач спецдисциплін ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Бальвас Б.В.

 

 
2018-05-23РАДІСТЬ І ПЕЧАЛЬ РОЗЛУКИ

Державні кваліфікаційні іспити – це підсумок надбаних за роки навчання теоретичних та практичних знань, навичок та умінь. Але ці іспити складають не тільки наші учні – випускники ДНЗ «Запорізьке ВПУМ». Це іспити і для тих, хто протягом курсу навчання був поряд з учнями, навчав їх професії, допомагав їм в кваліфікаційному зростанні. Мабуть тому майстер виробничого навчання та викладач спецтехнології переживають під час складання учнівських іспитів більше, ніж самі учні.

Державні кваліфікаційні іспити – це радісна і в той же час сумна подія. Радісна, бо приємно бачити, як твої учні з відповідальністю, грамотно захищають свої випускні роботи, демонструють самостійно створені презентаційні матеріали, як вони відтворюють отримані знання.

А сумна тому, що це остання зустріч з випускниками. Ця зустріч порадувала державну кваліфікаційну комісію училища но чолі з директором Базь А.С. своїми оцінками. Кожен випускник достойно відповідав членам комісії, тому комісії одноголосно виставила учням хороші бали.

В добру путь! Успіхів та удачі! Виконання всіх ваших бажань! Такими словами привітали учнів заступник директора з НВР Пеньков А.М., заступник директора з НВР Савінська Л.М., старший майстер училища Подлужний А.С., методист Масалова Т.С., майстер виробничого навчання Копилов А.В.

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Захаренко Г.С.

 

 

 

 
2018-05-02Нове вливання в АТ «МОТОР СІЧ»

Здається, зовсім недавно учні групи 11/16, які навчались за професією «Токар», переступили поріг ДНЗ «Запорізьке ВПУМ». Нещодавно вони прийшли на базове підприємство для проходження виробничого навчання.

Минуло майже два роки... Наші хлопці, набравшись знань з теорії та практики, отримавши диплом за професією «Токар», сьогодні вливаються в родину дружнього колективу АТ «Мотор Січ».

Державній кваліфікаційній комісії на чолі з директором училища Базь О.С., викладачу спецтехнології  та майстру виробничого навчання  є чим пишатись! Це також підтвердив і старший майстер цеху № 65 Копінов Сергій Валерійович, який був присутній на державній атестації. Наші випускники достойно склали державний іспит та отримали V кваліфікаційний розряд за професією «Токар».

Попереду у наших випускників довге життя. Так хочеться  побажати їм не зупинятись на досягнутих результатах, йти вперед, отримувати подальшу освіту і стати справжнім кваліфікованими та конкурентоспроможними спеціалістами!

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Захаренко Г.С.

 

 
2018-04-21Державна кваліфікаційна атестація групи 16/16

26.03.2018 року відбулась державна кваліфікаційна атестація з професії «Контролер верстатних та слюсарних робіт».

Захист дипломних робіт пройшов на достатньому рівні, учениці показали вміння здійснювати вимірювання та контроль параметрів обраної деталі. Високий рівень знань та вміння комісія відзначила у Ларіонової Вікторії, Зозулі Катерини, Леневич Ірини.

Викладач спецтехнологій

Шульга В.Ф.

 

 

 
2018-03-28Проміжна (поетапна) кваліфікаційна атестація

15.03.18 вперше в своєму житті учні І курсу ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», які навчаються за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт», складали поетапну атестацію на захист II кваліфікаційного розряду.

Перед іспитом вони пройшли курс теоретичного навчання та два місяця проходили щоденну виробничу практику на підприємстві – замовнику кадрів АТ «Мотор Січ».

Кваліфікаційна  атестація проходила у два етапи: контроль знань з предметів спеціальних дисциплін та захист кожного учня індивідуально на засіданні кваліфікаційної комісії.

Комісія розглянула результати захисту та перевірки теоретичних знань учнів, виробничі характеристики і прийняла рішення про присвоєння учням групи 18/17 ІІ кваліфікаційного розряду з професії «Контролер верстатних та слюсарних робіт».

класний керівник групи №15/17 ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.

 

посилання на фото >>
2018-03-19Становлення майбутніх токарів

15.03.2018 у ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» пройшов кваліфікаційний захист ІІ кваліфікаційного розряду учнів першого курсу, які навчаються за професію «Токар». Учні продемонстрували надбанні знання з предметів спеціального курсу:

  • Допуски та технічні вимірювання
  • Матеріалознавство
  • Спеціальна технологія
  • Технічне креслення
  • Охорона праці

Кваліфікаційні іспити приймала досвідчена комісія у складі заступників директора училища Пенькова А.М., Савінської Л.М., старшого майстра Подлужного А.С., методиста Масалової Т.С., майстра виробничого навчання Безденежних Л.В. та викладача спецтехнологій Захаренко Г.С.

Всім учням за результатами кваліфікаційного іспиту було присвоєно ІІ кваліфікаційний розряд. Попереду - підготовка до ІІІ розряду, освоєння теоретичних та практичних знань. Тож побажаємо майбутнім токарям успіхів в навчанні!

викладач  спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Захаренко Г.С.

 

посилання на фото >>

 
2018-03-16Про проведену поетапну атестацію з професії «Електрогазозварник» на присвоєння ІІІ кваліфікаційного розряду

В перший день весни в стінах нашого училища пройшла  традиційна після проходження виробничої практики поетапна  кваліфікаційна  атестація, яка   є складовою частиною проміжного контролю якості професійної підготовки учнів з професії «Електрогазозварник».  Атестацію складали учні групи №10/16.

Поетапна кваліфікаційна атестація проводиться по закінченні кожного періоду (етапу) навчання, результатом якої є визначення відповідності рівня кваліфікації , яка відповідає вимогам професійних характеристик і включає в себе самостійне виконання навчальних  перевірочних робіт за спеціальністю, передбачених програмами виробничого навчання, оцінку їх якості, виявлення на засіданні комісії фактичного рівня знань, умінь і практичних навичок з професійної підготовки.

Захист кваліфікаційної атестації складався  з наступних етапів:

а) проведення перевірочних робіт з виробничого навчання, оцінки їх якості;

б) проведення контролю знань з предметів загальнотехнічного і професійного циклу ( тести);

в) індивідуальний захист кожним учнем  рівня своєї кваліфікації, щодо технології виконання перевірочної роботи на засіданні атестаційної комісії.

Компетентна комісія розглянула результати перевірки знань учнів, виконання кваліфікаційних пробних робіт, виробничі характеристики, рівень теоретичних знань  та прийняла рішення про присвоєння учням  групи №10/16  ІІІ кваліфікаційного розряду  з професії «Електрогазозварник».

Викладач спецдисциплін

Решетова В.В.

 

 

 

посилання на фото >>

 
2018-03-05ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Поетапна кваліфікаційна атестація – завжди відповідальна справа, адже учні демонструють своє право на встановлення чергового робітничого  розряду. А коли до складу кваліфікаційної комісії входять представники підприємства замовника кадрів – відповідальність зростає в кілька разів.

На чергову поетапну кваліфікаційну атестацію у ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», яку складали учні ІІІ курсу за професією «Верстатник широкого профілю», завітали працівники 45 цеху підприємства АТ «Мотор Січ»: Лозовий Юрій Євгенович- начальник БТЗ та Латиш Дмитро Михайлович – старший майстер. Вони ставили перед  нашими учнями в основному практичні питання, на які наші хлопці та дівчата давали повні та якісні відповіді. Деякі учні підготували до захисту ІV робітничого розряду за професією «Верстатник широкого профілю»  презентації, чим приємно здивували наших гостей.

Окремі учні під час захисту отримали від наших гостей запрошення проходити практику в цеху №45 з подальшим працевлаштуванням. Це підкреслює якість підготовки робітничих кадрів в нашому училищі.  

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Захаренко Г.С.

 

 

 

посилання на фото >>

 
2018-02-23