Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Наші учні - наша гордість!
2019-03-05

Поетапна кваліфікаційна атестація

15.02.19 учні I курсу, які навчаються за професією «Слюсар – інструментальник; Електрогазозварник» складали поетапну атестацію на захист II кваліфікаційного розряду.

Перед іспитом вони пройшли курс теоретичного навчання та два місяці проходили щоденну виробничу практику на підприємстві – замовнику АТ «Мотор Січ»

Кваліфікаційна атестація проходила у два етапи: контроль знань з предметів спеціальних дисциплін та захист кожного учня індивідуально на засіданні кваліфікаційної комісії.

Комісія розглянула результати захисту, перевірки теоретичних знань учнів та виробничі характеристики і прийняла рішення про присвоєння учням групи 17/18  II кваліфікаційного розряду з професії « Слюсар-інструментальник»

Попереду освоєння теоретичних та практичних занять за професією «Слюсар – інструментальник» ІІІ розряду. Тож побажаємо успіхів у навчанні!

викладач спецдисциплін ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.
2019-02-15

Становлення майбутніх фахівців

Справжній професіонал свого діла народжується не одразу, а поступово: від засвоєння робітничої професії до отримання інженерних спеціальностей: технологів, конструкторів, програмистів.

У 2018-2019 навчальному році до ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» прийшли першокурсники, які виявили бажання отримати затребовану на сучасному ринку праці професію «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням».

Протягом навчального року вони вивчали теорію та проходили практичне навчання у виробничих майстернях училища. Першокурсникам 2018-2019 н.р. незвичайно пощастило. Перед виходом на щодену практику на підприємство АТ «Мотор Січ» вони мали змогу ознайомиитись та отримати перші трудові прийоми та навички у роботі на верстатах з програмним керуванням.  Поряд із проходженням виробничого навчання в токарних та фрезерних майстернях, майбутні верстатники займались в навчально – практичному центрі для підготовки операторів верстатів з програмним керуванням, який був створений у цьому навчальному році.

Через декілька днів наші хлопці та дівчата стануть часткою дружнього виробничого колективу підприємства – замовника кадрів, соціального партнера - АТ «Мотор Січ». Для якісного вливання у виробничий колектив майстер виробничого навчання Козачков О.І. та викладач спеціальних дисціплін Захаренко Г.С. сумісно провели кілька лабораторно – практичних занятть, де учні розглядали типові технологічні процеси обробки різноманітних деталей, розраховували режими різання та працювали над читанням технічних креслень. 

В червні 2019р. учні-першокурсники складатимуть перший кваліфікаційний іспит на встановлення другого тарифного розряду.  Сподіваємось, що результати іспитів будуть достойними.

Козачков О.І., майстер в/н ДНЗ «ЗВПУМ»

Захаренко Г.С., викладач спецдисціплін в/н ДНЗ «ЗВПУМ»
2019-02-14

Назустріч життя

6 лютого в стінах нашого училища відбулась незабутня для багатьох подія. Учні групи № 2/15, які навчались професії «Електрогазозварник, слюсар з механоскладальних робіт» успішно завершили своє навчання захистом державної кваліфікаційної атестації.

Комісія, яка приймала захист складалась з адміністрації, викладачів, майстра виробничого навчання групи.  Головою комісії  був запрошений представник базового підприємства  і надійного партнера нашого навчального закладу АТ «Мотор Січ» - заступник начальника управління кадрів Жук  Євген Григорович.

Члени комісії побажали майбутнім фахівцям зварювальних та слюсарних справ успішного трудового майбутнього на базовому підприємстві АТ «Мотор Січ». Уже 11 лютого всіх випускників чекають в цехах підприємства з здебільшого в тих, в яких вони проходили виробничу практику протягом навчання.

Побажаємо нашим хлопцям удачі  і натхненої праці. Ідіть сміливо  назустріч життю з високо піднятою головою, бо  маєте вагомий багаж знань набутий протягом років навчання в нашому навчальному закладі.

Викладач спецдисциплін Решетова В.В.2019-02-13

Поетапна кваліфікаційна атестація

10.12.18 учениці II курсу, які навчаються за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт» складали поетапну атестацію на захист IV кваліфікаційного розряду.

Перед іспитом вони пройшли курс теоретичного навчання та проходили щоденну виробничу практику на підприємстві – замовнику АТ «Мотор Січ»

Кваліфікаційна атестація проходила у два етапи: контроль знань з предметів спеціальних дисциплін та захист кожної учениці індивідуально на засіданні кваліфікаційної комісії. Кожна учениця демонструвала прийоми вимірювання деталей різноманітними вимірюючими та контрольними інструментами.

Комісія розглянула результати захисту, перевірки теоретичних знань учениць  та виробничі характеристики і прийняла рішення про присвоєння учням групи 18/17 IV кваліфікаційного розряду з професії «Контролер верстатних та слюсарних робіт»

Побажаємо успіхів у подальшому навчанні !

викладач спецдисциплін ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.
2018-12-12

Початок роботи навчально – практичного центру

В листопаді 2018 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» сталася незвичайна подія! Запрацював навчально – практичний центр для підготовки операторів верстатів з числовим програмним керуванням. Першу лабораторно – практичну роботу «Основні вузли напівавтомата токарного патронного АТПр-2М12 –WL4T» провели майстер виробничого навчання Козачков О.І. та викладач спецтехнології Захаренко Г.С. Вони продемонстрували тісний зв'язок між теоретичним та практичним навчанням, коли після інформації викладача учні мають можливість подивитись на весь технологічний процес власними очами.

Сьогодні наші студенти на виробництві працюють за сучасними верстатами, які обладнані за останнім словом техніки. В планах педагогічних працівників, які готують спеціалістів для АТ «Мотор Січ», проведення циклу лабораторно – практичних робіт, які допоможуть нашим учням пройти реальний курс адаптації для роботи на складних верстатах з програмним керуванням.

На першому лабораторно-практичному занятті були присутні: директор училища  Базь О.С., заст. директора з НВР Савінська Л.М., старший майстер училища Подлужний А.С. та педагогічні працівники училища.

Всі присутні висловили подяку за проведення уроку незвичайного формату. А ми, в свою чергу, висловлюємо подяку директору училища Базь О.С. та старшому майстру Подлужному А.С., завдяки яким в училище з’явилась можливість для підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних спеціалістів.

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Захаренко Г.С.

майстер виробничого навчання

Козачков О.І.
2018-11-16

Перші іспити верстатників

Як швидко минає час!!! Не встигли першокурсники переступити у вересні 2017 р. поріг ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», як на календарі вже червень 2018 і необхідно витримати перші іспити на встановлення ІІ кваліфікаційного розряду.

Багато чого пізнали за цей навчальний рік майбутні верстатники широкого профілю: які верстати існують в сучасному машинобудуванні, якими інструментами обробляються різноманітні поверхні, з яких матеріалів виконуються деталі, як правильно виконати креслення, розрахувати допуски на отримані розміри та багато іншої інформації.

Іспити на ІІ розряд складаються з двох етапів: теоретичного та практичного. На теоретичному етапі учні відповідали на питання тестів за предметами: спеціальна технологія, матеріалознавство, технічне креслення, допуски та технічні вимірювання, охорона праці. На практичному етапі першокурсники демонстрували знання з маркування верстатів, на яких вони працюють на нашому підприємстві – замовнику кадрів АТ «Мотор Січ», вміння орієнтуватись в ріжучих та вимірюючих інструментах, вмінні працювати з вимірювальними та контрольними інструментами.

Комісія визначила певний рівень підготовки учнів та подякувала учням за підготовку до кваліфікаційної атестації.

Попереду – яскраве, сонячне літо! Хай воно принесе нашим хлопцям та дівчатам багато барвистих фарб, зустрічей з друзями та дасть їм змогу добре відпочити та набратись сил для наступного навчального року!

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології

 

 
2018-07-02

Перший кваліфікаційний іспит

27 червня 2018 року в Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» успішно пройшла традиційна після проходження виробничої практики поетапна кваліфікаційна атестація, яка є складовою частиною проміжного контролю якості професійної підготовки учнів з професії «Електрогазозварник». Свій перший кваліфікаційний іспит складали  учні групи №12/17.

Всі учні відповідально поставились до цієї події. Успішно закінчились теоретична підготовка та виробнича практика, виконані кваліфікаційні пробні роботи, написані виробничі характеристики.

Теоретичну частину поетапної атестації проводила викладач спец. дисциплін Решетова В.В. Для цього були розробленні тестові завдання, з якими учні добре впорались.

Для проведення практичної частини, майстром виробничого навчання Пономаренко О.В. були підготовленні практичні завдання по виконанню зварювальних робіт.

На кваліфікаційному іспиті хлопці відповідали на питання висококваліфікованих зварників: директора училища Базь О.С., та майстра виробничого навчання Єрмакова М.А. Всі учні показали себе добре, знали матеріал, як практичний так і теоретичний, за що отримали гарні результати.

На завершення головою атестаційної комісії директором училища Олександром Станіславовичем були підведенні підсумки та оголошені результати  - всім присвоєно ІІ кваліфікаційний розряд.

Так тримати!

Викладач спецдисциплін

Решетова В.В.

 
2018-07-02

Важливий день для групи 18/17

Ось і настав той день коли дівчата групи 18/17 захистили своє право отримати кваліфікацію «Контролер верстатних та слюсарних робіт (верстатні роботи)» ІІІ розряду.

Перед іспитом учениці пройшли курс теоретичного навчання та два місяці проходили щоденну виробничу практику на підприємстві АТ «Мотор Січ». Результатом щоденної практики для дівчат стало не тільки закріплення теоретичних знань на практиці та оволодіння прийомами роботи за професією, а й оформлення звіту про виробничу практику, в якому вони аналізували свою виробничу діяльність, та виконали креслення одної з деталей якій вони проводили технічний контроль.

Дівчата підготували якісні креслення деталей, відповідали на питання комісії. Крім того кожна учениця демонструвала прийоми вимірювання деталей різноманітними вимірювальними та контролюючими інструментами в відповідності до вимог кваліфікаційної характеристики.

Комісія розглянули результати захисту, виробничі характеристики та звіти про практику і прийняли рішення про присвоєння ученицям групи 18/17 ІІІ кваліфікаційного розряду з професії «Контролер верстатних та слюсарних робіт»

Попереду у дівчат літні канікули. Тож побажаємо гарного відпочинку, по максимуму наситити свій організм вітаміном D і набратися сил для подальшого навчання!

викладач спецдисциплін

 ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.

 

 

 
2018-06-27

Поетапна атестація в групі № 2/15 з професії «Слюсар з механоскладальних робіт»

23 травня 2018 року в Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» пройшла традиційна після проходження виробничої практики поетапна кваліфікаційна атестація, яка є складовою частиною проміжного контролю якості професійної підготовки учнів з професії «Слюсар з механоскладальних робіт». Атестацію складали учні групи №2/15.

Захист кваліфікаційної атестації складався з наступних етапів:

  • проведення перевірочних робіт з виробничого навчання, оцінки їх якості;
  • проведення контролю знань з предметів загальнотехнічного і професійного циклу (тести);
  • індивідуальний захист кожним учнем рівня своєї кваліфікації, щодо технології виконання перевірочної роботи на засіданні атестаційної комісії.

Викладач спецдисциплін,

Решетова В.В

 

 

 

 
2018-05-23