Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

ВІДКРИТИЙ УРОК ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

5 грудня 2017года майстер виробничого навчання Валюх Тетяна Іванівна провела відкритий урок в групі №14/17 (професія: «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням»).

Тема уроку: Ознайомлення з фрезерувальними верстатами та інструментами для фрезерної обробки.

Урок засвоєння і відпрацювання трудових прийомів і операцій почався з психолого-педагогічного налаштування учнів на майбутню діяльність, перевірки зовнішнього вигляду і готовності до уроку.

Майстер мотивувала майбутню діяльність через пояснення і демонстрацію готових виробів.

Актуалізація опорних знань, необхідних для осмислення майбутньої навчально-виробничої діяльності, вирішення конкретного трудового завдання Тетяна Іванівна провела за допомогою усного опитування.

При формування орієнтовної основи майбутньої діяльності майстер використовувала такі методи навчання як пояснення, показ трудових прийомів, коментування і розбору проблемної ситуації (при установці «серги» на горизонтально-фрезерувальному верстаті).

Під час особистого показу майстра учні спостерігали за послідовністю встановлення та контролю паралельності лещат на вертикально-фрезерному верстаті, встановлення фрези на горизонтально-фрезерному верстаті.

Кілька учнів відтворили прийоми встановлення лещат для закріплення отриманих знань на вступному інструктажі.

Протягом усього уроку майстер формувала в учнів знання  та навички дотримання вимог охорони праці (про безпечні прийоми роботи), показуючи і пояснюючи наслідки виробничої діяльності.

Кожній парі учнів майстер видала змінні завдання для  освоєння умінь і відпрацювання набутих на уроці навичок.

Урок закінчився на позитивній ноті з рефлексією навчально-виробничої діяльності.

Під час обговорення уроку присутні - директор Базь О.С., заступник директора з НВР Савінська Л.М., старший майстер Подлужний А.С., викладачі спецдисціплін Захаренко Г.С., Решетова В.В., Бальвас Б.В., та майстри виробничого навчання Малова О.В., Бездєнєжних Л.В., 
Пилипенко О.І., Компанієць Д.К., - наголосили, що урок пройшов на високому методичному рівні, мета уроку досягнута. 

В.В.Решетова

Голова методичної комісії

викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання

 

 

 

 

посилання на фото >>
2018-02-05

ДЕКАДА МАШИНОБУДІВНИХ ПРОФЕСІЙ

З метою мотивації студентів до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, розвитку їх творчих здібностей, підвищення інтересу до обраної професії в ДНЗ Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» триває декада машинобудівних професій.

Метою проведення декади стало створення умов пізнавальної і творчої активності учнів і підвищення компетентності викладачів і майстрів.

Основними завданнями проведення декади є:

  • розвиток  у студентів розвиваючих, комунікативних та професійних компетенцій
  • розширення кола професійних умінь і навичок за обраною професією
  • реклама навчального закладу з метою привернути потенційних абітурієнтів
  • зміцнення співдружності між викладачами і студентами
  • виявлення студентів, які мають творчі здібності, прагнуть до поглибленого вивчення певної освітньої галузі.

Протягом декади викладачами спецдисциплін вже проведені олімпіади на знання спеціальних предметів за такими професіями: «Верстатник широкого профілю»; «Токар»; «Електрогазозварник»; «Слюсар»; «Контролер верстатних та слюсарних робіт».

Учням перших, других та третіх курсів були запропоновані не лише тестові завдання, а й цікаві завдання творчого характеру (кросворди, сканворди, ребуси та інше).

Цікавими були відкриття фотовиставки «Професія в об’єктиві» та виставка творчих робіт.

Мета виставки: яскрава презентація машинобудівних професій, умінь та творчого потенціалу учнів навчального закладу.

Свої роботи представили учні груп №12, 10, 11,8,7,16,18 груп.

Але самими значущими та наповненими хвилювання буди конкурси  професійної майстерності з професій «Токар», «Слюсар» та «Контролер верстатних та слюсарних робіт».

Конкурси включали в себе два завдання: теоретичне (тестове) і практичне відповідно до фаху. У заході взяли участь учні всіх курсів з зазначених професій.

Призові місця отримали :

«ТОКАР»

Імісце -Лофердюк Віталій

ІІмісце -Данілкін Андрій

ІІІмісце-Ляшенко Дмитро

«Контролер верстатних та слюсарних робіт»

Імісце - Соболєва Анастасія

ІІмісце - Бланк Маргарита

ІІІмісце- Захарова Марія

«СЛЮСАР»

Імісце –Дорошенко Євгеній

ІІмісце –Лінник Ілля

ІІІмісце-Лісіцин Артем

Попереду конкурси з професій «Електрогазозварник» та «Верстатник широкого профілю».

 

  

 

 

  

 

 

 

посилання на фото >>
2018-01-12

Щорічні конкурси професійної майстерності

Перші конкурси профмайстерності в 2017-2018 н. р пройшли з професій «Токар» та «Контролер верстатних та слюсарних робіт» . Такі заходи давно завоювали популярність серед учнів нашого закладу. Виборюючи звання кращих за професією, учасники демонструють як теоретичні знання, так і практичні навички в роботі.

Ці конкурси - один з дієвих шляхів підвищення кваліфікації та вдосконалення майстерності майбутніх працівників нашого базового підприємства АТ «Мотор Січ», а заслуженою нагородою кращим стануть дипломи та подарунки.

Голова методичної комісії

викладачів спецдисциплін та майстрів

виробничого навчання Решетова ВВ.

 

 

  

 

  

посилання на фото >>

 

 

 

 
2018-01-12

КОНТРОЛЕР ВТК - ПРОФЕСІЯ ВІДПОВІДАЛЬНА

Все має свій початок та свій кінець. Ось і наші дівчата, які навчались за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт», півтора роки назад прийшли до нашого училища, а сьогодні вони захистили право на отримання Y кваліфікаційного розряду.

Контролер технічного контролю – дуже відповідальна професія, від якої залежить технічна справність вузлів та механізмів, які входять до складу авіаційних двигунів. Контролер повинен багато знати: читати складні креслення, розбиратись в марках сталей, чавунів та їх сплавів, розраховувати поля допусків на розміри деталей, визначати необхідний контрольно - вимірюючий інструмент.

Наших дівчат заслуховувала кваліфікаційна комісія на чолі з Тишечко Віталієм Володимировичем, заступником начальника управління кадрів АТ «Мотор Січ». До складу комісії увійшли: в.о. директора Базь О.С., заст. директора з НВР Пеньков А.М., заст. директора з НВР Савінська Л.М., в.о. обов’язки старшого майстра Малов А.М., методист Масалова Т.С.

Комісія визначила високий рівень підготовки дівчат. Вони з гідністю відповідали на всі запитання, продемонстрували вміння користуватись контрольними та вимірюючими інструментами. Частина з них виконала цікаві презентації по тематиці дипломних робіт. А випускниця Влада Першина свою роботу захищала англійською мовою.

Як же приємно було почути і випускницям, і майстру виробничого навчання Безденежних Л.В., і викладачу спеціальної технології Захаренко Г.С. вердикт екзаменаційної комісії: «Всі дівчата за відповідь отримали високі бали та всім присвоєно Y кваліфікаційний розряд».

Приємно підкреслити черговий раз, що ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» має належні умови для підготовки якісних кваліфікованих кадрів!

Захаренко Г.С., викладач спецтехнології

ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

 

 

 
2018-01-12

ПОЕТАПНА АТЕСТАЦІЯ

За декілька днів до новорічних свят учні ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», які навчаються за професією «Токар», підтверджували право на допуск до випускних кваліфікаційних іспитів. Вони захищали IV розряд і підсумки іспитів показали, що учні добре знають теорію, розбираються в ріжучих та вимірювальних інструментах, які використовують в своїй роботі токарі.

Іспит складався з двох частин. Спочатку учні розробляли технологічні процеси на пропоновані деталі, потім відповідали на запитання комісії.

Підводячи підсумки, голова кваліфікаційної комісії, директор училища, Базь О.С. підкреслив що учні мають достойну підготовку з теоретичного та практичного навчання. Ще б! Інакше не може і бути, адже наші учні проходять на всесвітньо відомому підприємстві АТ «Мотор Січ»

Члени комісії подякували учням за серйозну підготовку та привітали їх з новорічними святами.

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

посилання на фото >>
2017-12-28

Достойний вихід молодих спеціалістів

Минає час, випускники училища здобувають середньо – технічну або вищу освіту і працюють на нашому підприємстві – замовнику кадрів АТ «Мотор Січ».  А деякі з них приходять в училище, щоби влитись в лаву педагогічних працівників та  продовжити найкращі традиції ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

Так,  в цьому навчальному році членами нашого педагогічного колективу стали наші кращі випускники: Бальвас Богдана Валеріївна та Компанієць Данило Костянтинович. Богдана Валеріївна викладає предмети спеціального курсу, а Данило Костянтинович -  працює майстром виробничого навчання. Наставниками  молодих спеціалістів є досвідчені педпрацівники : майстер І категорії Валюх Тетяна Іванівна та спеціаліст вищої категорії, викладач методист Захаренко Ганна Степанівна.

22 грудня 2017 за підсумками сумісної підготовки із своїми наставниками наші молоді спеціалісти провели бінарний урок виробничого навчання.  Урок пройшов на належному методичному рівні. Про це було сказано при обговоренні уроку. Колеги відмітили наполегливість молодих співробітників, їх прагнення до якісної роботи, до використання інноваційних форм та методів навчання.

Директор училища Базь О.С. підкреслив, що наші молоді колеги достойно приймають естафету старшого покоління.

Захаренко Г.С.,

викладач ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» 

 

 

 

посилання на фото >>
2017-12-22

ПЕРШІ ІСПИТИ НА ПРОФЕСІЙНЕ СТАНОВЛЕННЯ

В ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» знову пройшли кваліфікаційні іспити. Так, 12.10.2017 вперше у своєму училищному житті складала іспити гр. 6/16, яка навчається за професією «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з ПК».

Поетапна кваліфікацій на атестація пройшла двома етапами: спочатку учні відповідали на питання тестів з предметів професійного циклу, потім демонстрували свої знання ріжучих, вимірюючих, допоміжних інструментів, якими користуються верстатники у своїй роботі та відповідали на запитання комісії.

Учні помітно хвилювались, тому що дуже хотілось довести членам комісії, що вони мають право на отримання ІІ кваліфікаційного розряду за своєю професією. Приємними моментами у відповідях учнів було те, що вони поєднували свої теоретичні знання із знаннями здобутими на виробничий практиці. Учні добре знають прийоми роботи на верстатах, за якими працюють на підприємстві АТ «Мотор Січ», технологію обробки деталей, показали знання з читання креслень, марках сталей та їх сполучень.

Будемо сподіватись, що й наступні іспити стануть черговою можливістю для демонстрації учнями отриманих знань, практичних навичок та умінь.

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

посилання на фото >>
2017-10-19

ПОЕТАПНА АТЕСТАЦІЯ ВЕРСТАТНИКІВ

Поетапні кваліфікаційні атестації проводяться з метою підвищення ефективності навчання та рівня професійної підготовки учнів, підвищення їх особистої відповідальності за якість отриманих знань, умінь та навичок, дотримання навчальної та трудової дисципліни.

05.10.2017 учні гр. 4/15, які навчаються за професією «Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням», успішно склали іспит на захист ІІІ кваліфікаційного розряду. Особливо здивували атестаційну комісію дівчата цієї групи, відповіді яких були кращими, ніж відповіді деяких хлопців. Це Добрянська Олександра, Дмитренко Анастасія, Заєць Анастасія, Іванцова Лілія, Попович  Олександра. Дівчата мають відмінні оцінки за спеціальними предметами, хорошу трудову дисципліну та якісні теоретичні знання. Вони склали конкретну конкуренцію відповідям хлопців.

За результатами поетапної кваліфікаційної атестації учні групи отримали ІІІ кваліфікаційний розряд і мають розпочати підготовку до захисту ІУ розряду. Для цього учням буде необхідно виконати курсову роботу, отримати теоретичні та практичні знання, виконати пробну кваліфікаційну роботу. Так, крок за кроком йде освоєння складної професії, яка має високий попит на сучасному виробництві.

Захаренко Г.С.,

викладач  машинобудівних дисціплін

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 

 

посилання на фото >>>
2017-10-09

ПОЕТАПНА АТЕСТАЦІЯ ТОКАРІВ

Новий навчальний рік розпочався поетапною атестацією для учнів групи 11/16, які навчаються на ІІ курсі в ДНЗ «Запорізьке вище машинобудівне училище «Моторбудівник» за професією «Токар».

Учні складали іспит на встановлення ІІІ кваліфікаційного розряду. Комісія на чолі з директором училища Базь О.С. розглянула виконані учнями курсові роботи та оцінила усні відповіді на знання ріжучого та вимірюючого інструменту. За підсумками іспиту 50 % учнів отримали високі результати. А іншим учням є до чого прагнути, адже ж попереду захист ІУ кваліфікаційного розряду та отримання диплому.

Тож побажаємо їм наполегливої праці, натхнення та наснаги!

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології

 

посилання на фотo  >>>
2017-09-18

Атестація на ІІІ розряд групи 16/16 з професії «Контролер верстатних та слюсарних робіт»

07.09.2017 року відбулась поетапна кваліфікаційна атестація на ІІІ розряд групи 16/16 з професії «Контролер верстатних та слюсарних робіт». Учні показали достатній рівень знань по будові класифікації контрольно-вимірювальних інструментів. Показали знання по методам вимірювання та контролю параметрів деталей. Високий рівень знань показали учениці Бланк Маргарита та Соболева Анастасія.

Викладач: Шульга В.Ф.

 

посилання на фотo  >>>
2017-09-18