Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

ІСПИТИ НА ПРОФЕСІЙНЕ СТАНОВЛЕННЯ

14.12.2016 став днем професійного становлення наших учнів, які навчаються за професією «Контролер верстатних та слюсарних професій».

Частина учнів вирішили зупинити навчання та отримати диплом на ІУ розряд. Друга частина учнів продемонструвала свої знання та можливість навчатись далі до отримання У кваліфікаційного розряду.

Майже вся група показала високий рівень знань та умінь. Вони підготували якісні креслення деталей, відповідали на питання комісії. Крім того, кожна учениця демонструвала прийоми вимірювання деталей різноманітними вимірюючими та контрольними інструментами.

В майбутньому дівчата – контролери будуть працювати на АТ «Мотор Січ». Від якості їх роботи залежить робота літаків та гелікоптерів, а також життя людей, які полюбляють мандрувати повітряним транспортом.

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології

 

 
2016-12-16СТАНОВЛЕНИЕ СПЕЦИАЛИСТА

От качества подготовки специалиста зависит его будущее профессиональное становление, его профессиональный рост и материальное благополучие. Тернист путь к достижению вершины познания любой рабочей профессии. Давайте заглянем к станочникам широкого профиля!

Нас приглашает группа 13/14, которая сегодня впервые по – настоящему, как заправские станочники,  рассчитывала режимы резания на токарную обработку детали. Чтобы узнать, хватит ли мощности токарного станка на обработку детали из прутка, ребятам пришлось тщательно поработать со справочной литературой. Это справочник молодого токаря, справочник по режимам резания на металлообрабатывающих станках, а также паспорт токарного – винторезного станка 1К62.

После тщательных расчетов (вот где пригодились знания по математике), каждый из ребят пришел к выводу, что данный станок сможет обработать заготовку, используя рациональное значение мощности станка.

Что ж, впереди новые вершины, новые испытания и новые творческие решения: поиски рациональной обработки детали, подбор обрабатывающего оборудования, режущего и мерительного инструмента, разработка программ для работы на станках с ЧПУ.

Только терпеливый, умный и любознательный преодолеет все этапы становления и придет на АТ «Мотор Сич» хорошим специалистом.

А.С. Захаренко

преподаватель спецтехнологии

 

 
2016-11-11СВЯТО МАШИНОБУДІВНИХ ПРОФЕСІЙ

З 24.10 по 28.10 2016  в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся святковий тиждень машинобудівних професій. Протягом тижня учня прийняли участь у конкурсах професійної майстерності, малювали стінні листівки, знімали відео зарисовки про свою професію.

Протягом тижня творча група у складі Яременко Поліни, учениці гр.13/14, викладачів Захаренко Г.С., Волкової Ю.А. та бібліотекара Шмиголь К.В. розробила відеофільм на німецький мові «Моя професія –верстатник широкого ппрофілю». Таким чином наше училище прийняло участь у всеукраїнському конкурсі для учнів ПТНЗ «Моя професія найкраща».

Самим насиченим днем став вівторок-25.10.2016, коли в училищі проходив конкурс професійної майстерності. Одночасно проходили змагання 14 учнів за професіями: слюсар з механоскладальних робіт, токар,  верстатник широкого профілю.

Конкурс відкрив в.о. директора училища Базь О.С. З умовами проведення конкурсу виступив заст. директора з НВР Пеньков А.М.  З умовами безпечної роботи конкурсантів ознайомив в.о. старшого майстра Малов А.М.  Під час виконання конкурсних робіт учні продемонстрували отримані на теоретичних та практичних заняттях знання, вміння та навички.

Нагородження переможців конкурсу відбулось на святковому концерті, присвяченому дню машинобудівника. 

Захаренко Г.С.,

керівник методичної комісії

слюсарних та верстатних професій

 

 

 

 

 
2016-11-03Поетапна кваліфікаційна атестація в группах 2/15 та 19/14 за професією «Електрогазозварник»

12 жовтня в ДНЗ ЗВПУМ були проведені поетапні кваліфікаційні атестації за професією «Електрогазозварник» в групах  2/15 та 19/14.

В рамках атестації учні 2 та 3 курсу виконували кваліфікаційні пробні роботи і готували усні відповіді, в яких були включені питання з предметів «Охорона праці», «Обладнання і технологія зварювальних робіт», «Матеріалознавство», «Креслення», «Електротехніка» на присвоєння  кваліфікації «Електрогазозварник 2 розряду» та «Електрогазозварник 4 розряду».

За підсумками екзамену учні показали хороші знання з предметів професійно-теоретичної підготовки.

Викладач спецдисциплін Решетова В.В.

 

 

 

 

 

 

 
2016-10-16Перший іспит на професійне становлення

12.10.2016 вперше в своєму училищному житті учні гр. 4/15 склали іспит на ІІ кваліфікаційний розряд за професією «Верстатник широкого профілю». Перед цим вони цілий місяць працювали на АТ «Мотор Січ», де відпрацьовували отримані на теоретичному навчанні знання.

Самі кращі результати виявили такі учні: Попович Олександра, Мережка Олександр, Гнідий Олександр, Іванцова Лілія, Бригадиренко Сергій, Дейнека Анастасія, Ганжа Дмитро, Добрянська Олександра, Зутіков Влад.

Побажаємо учням групи 4/15 успіхів в навчанні та праці!

Захаренко Г.С.

викладач спецтехнології.

 

 

 
2016-10-13Випуск слюсарів-складальників двигунів

Час летить невпинно… Здається, лише вчора ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» відкрив свої двері перед несміливими першокурсниками групи 3/13.

Слюсар-складальник двигунів – одна з найвідповідальніших професій, бо саме від якості роботи цих людей залежить кінцевий результат  праці багатотисячного колективу ПАТ «Мотор Січ».

25.06.2016 року відбулись державні кваліфікаційні іспити для групи слюсарів-складальників двигунів 3/13. За три роки навчання в училищі випускники багато чому навчилися, цю тезу було доведено високим рівнем володіння матеріалом, повними змістовними відповідями, які супроводжувались якісним презентаційним матеріалом, та високими балами, що учні отримали за свої виступи. Найвищий рівень знань продемонстрували Грищенко Дмитро,  Литвин Дмитро, Божко Олена, Маковський Ярослав.

У нашому навчальному закладі, учні, окрім вивчення спеціальних дисциплін,  вивчають і предмети загальноосвітнього циклу, отримуючи по закінченню навчання й атестат про повну середню освіту.  Цього року Грищенко Дмитро, учень, який за період навчання в училищі досяг високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації отримав 10–12 балів з предметів загальноосвітнього циклу, урочисто був нагороджений золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».

Бажаємо випускникам посісти гідне місце у когорті моторобудівників ПАТ «Мотор Січ»!!! 

 

 
2016-07-01Поетапна атестація з професії «Верстатник широкого профілю»

24.06.2016 року в групі №13/14 пройшла поетапна атестація за професією «Верстатник широкого профілю» для підтвердження ІІІ кваліфікаційного розряду.

Для проходження поетапної атестації учні заздалегідь виконували перевірочні роботи за спеціальністю,  готували звіт з  виробничого навчання, яке вони проходили на підприємстві ПАО «Мотор Січ» протягом навчального року.

При захисті своєї роботи учні показали гарні теоретичні знання з предметів спеціальних дисциплін. Хочеться відмітити прізвища тих учнів, відповіді яких були повними та змістовними: Бочкарьов Віталій,  Яременко Поліна , Яременко Дар’я, Сашенков Арсеній , Бобильова Юлія.

Бажаємо учням подальших успіхів у виробничому та теоретичному навчанні!

Підготувала:  викладач спецдисциплін Левченко М.О.

 

 
2016-07-01ЧЕРГОВИЙ ЗАХИСТ ВЕРСТАТНИКІВ

Верстатники широкого профілю – гр.14/13  успішно захистили  ІІ розряд за професією «Оператор верстатів з ПК». Вони, як завжди ретельно готувались до захисту: написали цікаві курсові роботи, виконали презентації. 

Кожна робота учнів була пов’язана з програмним обладнанням, на якому вони проходять практику на підприємстві «Мотор Січ», тому курсові написані  змістовно і технічно грамотно.

В наступному навчальному році група закінчить навчання в нашому училищі і буде здавати серйозні кваліфікаційні іспити на захист диплому за професією «Верстатник широкого профілю».

А поки ще попереду – літні канікули! Сонце, море, веселі друзі – все це чекає наших учнів!

Доброго вам відпочинку!

Захаренко Г.С.

викладач спецдисциплін

 
2016-07-01ВИПУСК ВЕРСТАТНИКІВ 2016

Як швидко минає час! Промайнули чотири роки, протягом яких учні гр. 6/12 засвоювали професію «Верстатник широкого профілю».

04.05.2016 відбулись державні кваліфікаційні іспити, де учні гр. 6/12 продемонстрували свої теоретичні та практичні знання. Кожен сам творець свого щастя. Хто бажав мати високі кваліфікаційні розряди та оцінки за відповіді на іспиті, підготувався на високому рівні.

Вітаємо з успішним захистом: Безрукова Івана, Ващенко Олександру, Макуху Олександра, Романенко Карину, Терещенко Андрія, Шпака Владислава. Сподіваємось, що ці учні з честю продовжать робочі традиції на АТ «Мотор Січ».
2016-05-06Наші випускники - наша гордість!
2016-04-28