Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Державна кваліфікаційна атестація групи 16/14 по професії "Контролер верстатних та слюсарних робіт"

14.03.2016 року відбулась Державна Кваліфікаційна атестація на 5 розряд групи 16/14 по професії «Контролер верстатних та слюсарних робіт».

Майбутні контролери підприємства «Мотор-Січ» показали відмінні результати у знанні різних методів вимірювань параметрів деталей, у використанні контрольно-вимірювальних інструментів різних рівнів складності . Сорокіна Аліна підготувала презентацію на тему «Методи вимірювання лінійних розмірів валу» та вступне слово на англійській мові.
2016-04-11Поетапна професійна атестація професія «Контролер верстатних та слюсарних робіт»

29 березня 2016 р. в групі №18/15 відбулась поетапна атестація, яка є важливою частиною проміжного контролю якості професіональної підготовки учнів нашого закладу.

Поетапна атестація проводиться з метою виявлення рівня і якості підготовки учнів, як практичних так і теоретичних знань з предметів спеціальних дисциплін на другий розряд.

Оцінка якості підготовки учнів проходила в двох напрямках:

1.Теоретичних знань з предметів спеціальних дисциплін (письмові відповіді на тестові завдання за варіантами);

2. Практичних знань ( усно – практичне опитування кожної учениці на знання слюсарних, контрольно – вимірювальних інструментів та приладів).

Відповіді учениць оцінювала атестаційна комісія: в.о. директора ДНЗ «ЗВПУМ» Базь О.С., заступник директора з НВР Савінська Л.М., в.о. старшого майстра Малов А.М., викладач спецдисциплін Левченко М.О., майстер в/н – Безденежних Л.В.

Учні показали хороші знання та вміння, у зв’язку з чим, їм було присвоєно рівень кваліфікації на II розряд з професії «Контролер верстатних та слюсарних робіт».

Хочеться відмітити прізвища учениць, відповіді яких були повними, логічно поставленими та чіткими: Квашневська Юлія, Першина Владислава, Журавльова Ганна, Завгородня Юлія.

Контролер верстатних та слюсарних робіт  - чудова перспектива роботи в області машинобудування!

Підготовила: Левченко М.О.

 

 
2016-04-01Поетапна професійна атестація професія «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

29 березня 2016 р. у групі №5/15 відбулась поетапна атестація, яка є важливою частиною проміжного контролю якості професіональної підготовки учнів нашого закладу.

Поетапна атестація проводиться з метою виявлення рівня і якості підготовки учнів, як практичних так і теоретичних знань з предметів спеціальних дисциплін на другий розряд.

Оцінка якості підготовки учнів проходила в двох напрямках:

1.Теоретичних знань з предметів спеціальних дисциплін (тести);

2. Практичних знань (усне опитування кожного учня) .

Для проведення атестації була створена комісія, до складу якої входили: в.о. директора Базь О.С., заступник директора з НВР Савінська Л.М., в.о. старшого майстра Малов А.М., викладач спецдисциплін – Таран М. В., майстер в/н – Сичевська К. О.

Учні показали хороші знання та вміння, у зв’язку з чим, їм було присвоєно рівень кваліфікації на II розряд з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Підготовила: Таран М. В.

 
2016-04-01Державна кваліфікаційна атестація з професії «Слюсар-інструментальник»

29.03.2016 року у навчальному закладі «Вище професійне училище Моторобудівник» відбулася державна кваліфікаційна атестація з професії «Слюсар-інструментальник» 5-го розряду . Учні показали достатній рівень знань, любов до професії та бажання працювати за фахом на виробництві.

 
2016-03-30Подорож у світ професійної майстерності

29.03.2016 відбулась кваліфікаційна атестація випускників ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» за професією «Токар». Випускники групи 11/14 захищали право на отримання V кваліфікаційного розряду. Для цього вони на високому рівні виконали випускні роботи, розробили презентації та продемонстрували відмінні професійні навички у виготовленні деталей та сувенірів.

Державний іспит розпочався з урочистого привітання учнів, де члени державної кваліфікаційної комісії побажали випускникам успіхів.

Знання учнів оцінювали: голова комісії – Тишечко В.В., заступник начальника управління кадрів АТ «Мотор Січ», заст. голови комісії – в. о. директора Базь О. С. та члени комісії: заст. директора з НВР Савінська Л. М., методист Масалова Т. С., в.о. старшого майстра Малов А. М., викладач спеціальної технології Захаренко Г. С., майстер групи Похилюк Г. М. Всі члени комісії були надзвичайно задоволені виступами учнів. Ще б пак! Всі відповіді були оцінені 10, 11 та 12 балами!!!

За два роки навчання в училищі колишні нерішучі школярі перетворились на майстерних робітників, енергійних активістів, які накопичували свій творчий потенціал для подальшого особистого та професійного зростання.

Світ професійної майстерності немає обмежень. Кожна людина рушає до її вершини своїм особистим шляхом. Ми сподіваємось, що наші токарі у недалекому майбутньому зможуть стати конкурентоспроможними спеціалістами та отримувати достойну заробітну плату.

Захаренко Г.С.

викладач спеціальної технології

ДНЗ «ЗВПУМ»

 

 

 

 
2016-03-30Друге місце в конкурсі фахової майстерності серед учнів професіонально-технічних навчальних закладів з професії «Електрогазозварник»

17 березня 2016 року в ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище» з усієї Запорізької області зібрались учасники ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професіонально-технічних навчальних закладів з професії «Електрогазозварник» . Серед конкурсантів був учень нашого закладу Чернишов Ігор, який показав дуже гарні результати, посівши почесне друге місце.

Конкурс традиційно складався з двох частин. Спочатку учасники демонстрували свої загальні теоретичні знання, а потім – професійні навички, змагаючись у двох номінаціях: газове зварювання та ручне дугове зварювання покритим електродом. Власне, Ігор показав найкращий результат у останній номінації – йому треба було зварити ємність, яку потім експерти перевіряли на герметичність. Оцінювало майстерність конкурсантів кваліфіковане журі.

Чернишов Ігор навчається в групі №12/13 на третьому курсі. Своє право брати участь в обласних змаганнях виборов на училищному конкурсі професійної майстерності.

Як розповідає Ігор , раніше він не брав участі в професійних змаганнях такого рівня, тому ніяк не очікував високого результату. «Конкурс був не простим. Змагались 14 учасників, і всі добре підготовлені. Та й завдання виявились  не з легких – ми варили в нерухомому положенні. До того ж коригування внесла постійна увага з боку експертної комісії. Я звик, що, коли працюю, за мною ніхто постійно не спостерігає. А тут – і журі, і журналісти. Тому довелося продемонструвати свої професійні вміння та витримку», – розповідає Ігор.

Однак він зазначає, що участь у змаганнях дала можливість оцінити рівень своєї підготовки та отримати не аби який досвід.

«Я зробив висновок, що на подібних змаганнях для перемоги зовсім не достатньо лише однієї удачі. Навіть навпаки – все залежить від рівня підготовки, кваліфікації та досвіду. Мене до конкурсу готували фахівці нашого навчального закладу, за що я їм дуже вдячний. Тепер буду застосовувати отримані знання на практиці», – ділиться  Ігор.

На питання, хотілося б ще раз спробувати свої сили Ігор відповідає ствердно: «Все залежить від того, наскільки добре я буду вчитися і виросту у професійному плані, а також,  чи затвердять мою кандидатуру. Адже учасників відбирають дуже ретельно. Наступного разу обов'язково спробую отримати перше місце».

 

Решетова В.В.

 

 

 

 
2016-03-21ПОЕТАПНА АТЕСТАЦІЯ В ГРУПІ ТОКАРІВ

15.03.2016 в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулась перша поетапна атестація для гр. 8/15 за професією «Токар». Учні продемонстрували свої знання на відповідність ІІ кваліфікаційного розряду. Вони відповідали на запитання, вимірювали деталі, давали характеристику ріжучому та вимірюючому інструменту.

Комісія у складі в.о. директора Базя О.С., заст. директора з НВР Савінської Л.М., в.о. старшого майстра Малова А.М. відзначила достатній рівень знань та якісну підготовку учнів до екзамену. Підготовкою групи займаються викладач спецтехнології Захаренко Г.С. та майстер в/н Похилюк Г.М.

Учні групи вперше складають іспити на кваліфікаційну зрілість, тож побажаємо їм успіхів у навчанні та у досягненні високих результатів при освоєнні професії «Токар».

Захаренко Г.С.

викладач спеціальної технології у ДНЗ «ЗВПУМ»

 

 
2016-03-17Поетапна атестація групи 7/15

22 лютого пройшла поетапна атестація групи 7/15 з професії «Слюсар-інструментальник» на 2-й розряд. Розглядались питання охорони праці, слад сталей, технологічний процес виготовлення деталей та інструментів - скоб, шаблонів, пристосувань. Учні дали відповіді на тести, відповідали на запитання членів комісії по призначенню інструментів. Учні показали достатній рівень знань.

  
2016-03-10Поетапна атестація електрогазозварників

12 лютого в стінах нашого училища пройшла  традиційна після проходження виробничої практики поетапна  професійна  атестація. Атестація  є складовою частиною проміжного контролю якості професійної підготовки учнів з професії «Електрогазозварник»  в групі №19/14.

Поетапна професійна атестація проводиться по закінченні кожного періоду (етапу) навчання, результатом якої є визначення відповідності рівня кваліфікації , яка відповідає вимогам професійних характеристик і включає в себе самостійне виконання навчальних  перевірочних робіт за спеціальністю, передбачених програмами виробничого навчання, оцінку їх якості, виявлення на засіданні комісії фактичного рівня знань, умінь і практичних навичок з професійної підготовки.

Поетапна професійна атестація складалася з наступних етапів:

а) проведення перевірочних робіт з виробничого навчання, оцінки їх якості;

б) проведення контролю знань з предметів загальнотехнічного і професійного циклу ( тести);

в) індивідуальний захист кожним учнем  рівня своєї кваліфікації, щодо технології виконання перевірочної роботи на засіданні атестаційної комісії.

Результати поетапної атестації:

—    31%- вищий рівень;

—    44%- достатній рівень;

—    25%- середній рівень.

Кваліфікаційна комісія розглянула результати перевірки знань учнів, виконання кваліфікаційних пробних робіт, виробничі характеристики, рівень теоретичних знань  та прийняла рішення про присвоєння учням  кваліфікаційного ІІІ розряду  з професії «Електрогазозварник».

Підготувала: Решетова В.В.

  

 

 

 
2016-02-23II (ОБЛАСНИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ З ПРОФЕСІЇ «ВЕРСТАТНИК ШИРОКОГО ПРОФІЛЮ»

18 лютого 2016 року на базі ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» проведено II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Верстатник широкого профілю».

Конкурс проводився у 2 етапи: теоретичний та практичний.

Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів:

 • «Технологія верстатних робіт»;
 • «Допуски та технічні вимірювання»;
 • «Матеріали і технологія машинобудування»;
 • «Обладнання верстатів»;
 • «Охорона праці».

Практичний тур складався з 2-х видів робіт і передбачав виготовлення деталі згідно з заданими параметрами: на токарно-гвинторізному верстаті 16 К 20 та на універсально-фрезерних верстатах 675П, 676.

Конкурсне оцінювання проводило компетентне журі, до складу якого увійшли:

 • Віктор Захарчук, заступник директора Департаменту-начальник управління загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації;
 • Олександр Паржницький, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області;
 • Людмила Яновська, методист інформаційно-аналітичного методичного центру департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради;
 • Світлана Ципріанова, заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області;
 • Яна Терещенко, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області;
 • Віталій Некрашевич, заступник головного метролога АТ «Мотор Січ»
 • Олександр Осовський, начальник центру підготовки і підвищення кваліфікації робітників Міжнародного торгового центру АТ «Мотор Січ».

По завершенні конкурсних завдань журі підвело підсумки, за результатами яких і були визначені переможці та призери II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Верстатник широкого профілю».

Переможцями конкурсу стали:

 І місце – Москалюк Іван, учень ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище»

 ІІ місце – Меняйленко Михайло, учень ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище»

 ІІІ місце – Шпак Владислав, учень ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

Призери були нагородженні дипломами та цінними подарунками.

Вітаємо Влада з перемогою на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Верстатник широкого профілю»! Бажаємо йому здоров’я, натхнення та відмінного захисту на кваліфікаційному державному іспиті.

В цьому навчальному році Влад завершить навчання у нашому училищі, отримає диплом кваліфікованого робітника та працюватиме на АТ «Мотор Січ». Сподіваємось, що він стане хорошим робітником та буде брати участь у конкурсах професійної майстерності, які щорічно влаштовує наше базове підприємство.

Захаренко Г.С., викладач спецтехнології

Малова О.В., майстер в/н

 
2016-02-19