Захист Державної кваліфікаційної атестації в ГУОЗ «Запорізьке ВПУ« Моторобудівник »

25 січня відбулася захист дипломних робіт в випускний групі електрогазозварників.

Виступи студентів уважно слухали голова комісії - заступник. поч. відділу кадрів АТ & laquo; Мотор Січ» Тишечко В. В, директор училища - Ермаков Н. А, старший майстер - Лопухов В. Р.; майстер п.о. - Тарасенко С. С.; викладач спецтехнології - Решетова В.В.

Члени комісії (зліва направо): Директор училища - Ермаков Н. А; Зам. нач. відділу кадрів АО «Мотор Січ» Тишечко В. В.; Зам. нач по УПЧ Паржницкий А. В.; старший майстер - Лопухов В. Р.; майстер п.о. - Тарасенко С. С.;

Учні групи №12 / 09 дуже серйозно підійшли до завершающемуся етапу навчання. Дипломні роботи вимагали великих зусиль, старань і, звичайно, безсонних ночей. Тепер все позаду. Захист пройшла на «відмінно».

Учні по за професією «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Контролер зварювальних робіт » захищалися на гідному рівні, демонструючи гарні знання, отримані за роки навчання.

Свої вміння хлопці пред'являли на суд комісії, демонструючи макети зварних конструкцій, технологічний процес складання і зварювання яких розробляли в своїх дипломних роботах.

Креативний підхід до набутою професією учні продемонстрували і в творчих роботах.

На фото Куриленко Сергій зі своїм мотоциклом.

Велика частина сьогоднішніх випускників збирається працювати за професією і повернутися на базове  підприємство АО «Мотор Січ», де проходили практику.

Випускники будуть гідно представляти наше училище на підприємстві.

 

Бажаємо випускникам подальших успіхів!

   

 

 

2013-02-28

28-01-13

З 28 січня по 1 лютого 2013 року в Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівельник»проводився тиждень за професією«Слюсар-складальник двигунів & raquo ;. Умови для проведення тижня були створені адміністрацією училища, а організато­рами виступали викладач спецдисциплін Колос А.А. і керівник методич­ної секції спецдисциплін Захаренко А.С.

Згдно­ планом тижні проводився відкритий урок по спецтехнології в групі слюсарів-складальників авіадвигунів №9 / 12, перший курс. Темою уроку були основні вузли авіаційного газотурбінного двигуна. Для активізації вивченого раніше матеріалу учням поставлено перед ним гра«технічний тетріс», який вони правильно склали з назв інструментів і деталей, документації і видів виробничих робіт.

В учнів викликали інтерес підготовлені фотографії життєво важливих вузлів авіадвигуна в опорних кон­спектах, розданих учням для вивчення конструкції вузлів авіадвигунів . Запро­понованна, на початку уроку, відеопрезентація показала учням, сучасні двигуни вироблені зараз в українському авіадвигунобудува­нні;. Розглянуті з викладачем на уроці технологічні схеми вузлів і плакат конструкції всього авіадвигуна не залишив учнів  без інтересу. В результаті, вони отримали відповіді на питання, з яких деталей збираються силові вузли авіадвигу­на і як ці деталі з'єднують між собою в процесі складання.

   

  

2013-02-28