Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Молодим спеціалістам є у кого навчатись!

30.11.2017 у ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» відбувся відкритий урок виробничого навчання за темою: «Нарізання різьби плашкою». На високому методичному рівні урок провела майстер І категорії  Бездєнєжних Лідія Володимирівна.

На уроці були присутні: директор училища Базь О.С., заст. директора з НВР Савінська Л.М., старший майстер Подлужний А.С., а також майстри виробничого навчання, серед яких були присутні і наші молоді спеціалісти.

Лідія Володимирівна продемонструвала передові прийоми та методи проведення уроку виробничого навчання, вона уміло використовувала міжпредметні зв’язки, систематично акцентувала увагу учнів на питаннях з охорони праці та економії розхідних матеріалів і енергоресурсів. В якості зразка на робочому місці майстра знаходилась правильно організована інструментальна тумбочка. Кожен учень мав змогу порівняти організацію свого робочого місця с організацією робочого місця майстра виробничого навчання.

Підводячи підсумки вступного інструктажу, майстер виробничого навчання  Бездєнєжних Л.В. роздала кожному учню індивідуальне змінне завдання.

Після проведення уроку, старший майстер Подлужний А.С. провів його обговорення. Всі колеги виразили вдячність Лідії Володимирівні за проведений на високому професійному рівні урок. Вони відмітили вміння майстра володіти аудиторією, глибокі теоретичні знання та вміння демонструвати практичні прийоми на верстатах.

Молодим спеціалістам, які працюють в нашому училищі є чому і в кого навчатись.

Урок проводила майстер виробничого навчання 1 категорії Бездєнєжних Лідія Володимирівна. Урок пройшов на вищому методичному рівні. Всі учні засвоїли учбовий матеріал.

Викладач спецпредметів

Г.С.Захаренко

 

 

 

посилання на фото >>2018-02-05