Дебют молодого викладача

15.02.2018р. група слюсарів – інструментальників, які навчаються на першому курсі, під керівництвом молодого викладача спецтехнології Бальвас Б.В. та майстра виробничого навчання Копилова А.В. складала перший кваліфікаційний іспит.

Учні з успіхом захистили ІІ кваліфікаційний розряд зі своєї професії. Комісія на чолі з директором училища Базь Олександром Станіславовичем відзначила достойний рівень підготовки учнів, за що викладач та майстер виробничого навчання отримали подяку.

Учні добре орієнтувались в інструментах, їх призначенні та матеріалах, з яких вони виготовлені. Вони вміло поєднували теоретичні знання з практичними, які отримали на АТ «Мотор Січ» .

В свій час я сама закінчила наше училище, навчалася в Державному національному технічному університеті та деякий час працювала на підприємстві – замовнику кадрів АТ «Мотор Січ». Набуті знання в училищі, в університеті та на підприємстві були б неповними, якби мене не підтримували мої колеги – наставники: Савінська Л.М., Валюх Т.І., Захаренко Г.С. Завдяки нашому педагогічному колективу молоді педагоги мають можливість набиратись досвіду та бути компетентними фахівцями своєї справи.

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» 

Бальвас Б.В.

 

  

посилання на фото >>2018-02-16