ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Поетапна кваліфікаційна атестація – завжди відповідальна справа, адже учні демонструють своє право на встановлення чергового робітничого  розряду. А коли до складу кваліфікаційної комісії входять представники підприємства замовника кадрів – відповідальність зростає в кілька разів.

На чергову поетапну кваліфікаційну атестацію у ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», яку складали учні ІІІ курсу за професією «Верстатник широкого профілю», завітали працівники 45 цеху підприємства АТ «Мотор Січ»: Лозовий Юрій Євгенович- начальник БТЗ та Латиш Дмитро Михайлович – старший майстер. Вони ставили перед  нашими учнями в основному практичні питання, на які наші хлопці та дівчата давали повні та якісні відповіді. Деякі учні підготували до захисту ІV робітничого розряду за професією «Верстатник широкого профілю»  презентації, чим приємно здивували наших гостей.

Окремі учні під час захисту отримали від наших гостей запрошення проходити практику в цеху №45 з подальшим працевлаштуванням. Це підкреслює якість підготовки робітничих кадрів в нашому училищі.  

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Захаренко Г.С.

 

 

 

посилання на фото >>

 2018-02-23