Важливий день для групи 18/17

Ось і настав той день коли дівчата групи 18/17 захистили своє право отримати кваліфікацію «Контролер верстатних та слюсарних робіт (верстатні роботи)» ІІІ розряду.

Перед іспитом учениці пройшли курс теоретичного навчання та два місяці проходили щоденну виробничу практику на підприємстві АТ «Мотор Січ». Результатом щоденної практики для дівчат стало не тільки закріплення теоретичних знань на практиці та оволодіння прийомами роботи за професією, а й оформлення звіту про виробничу практику, в якому вони аналізували свою виробничу діяльність, та виконали креслення одної з деталей якій вони проводили технічний контроль.

Дівчата підготували якісні креслення деталей, відповідали на питання комісії. Крім того кожна учениця демонструвала прийоми вимірювання деталей різноманітними вимірювальними та контролюючими інструментами в відповідності до вимог кваліфікаційної характеристики.

Комісія розглянули результати захисту, виробничі характеристики та звіти про практику і прийняли рішення про присвоєння ученицям групи 18/17 ІІІ кваліфікаційного розряду з професії «Контролер верстатних та слюсарних робіт»

Попереду у дівчат літні канікули. Тож побажаємо гарного відпочинку, по максимуму наситити свій організм вітаміном D і набратися сил для подальшого навчання!

викладач спецдисциплін

 ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.

 

 

 2018-06-27