Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Перші іспити верстатників

Як швидко минає час!!! Не встигли першокурсники переступити у вересні 2017 р. поріг ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», як на календарі вже червень 2018 і необхідно витримати перші іспити на встановлення ІІ кваліфікаційного розряду.

Багато чого пізнали за цей навчальний рік майбутні верстатники широкого профілю: які верстати існують в сучасному машинобудуванні, якими інструментами обробляються різноманітні поверхні, з яких матеріалів виконуються деталі, як правильно виконати креслення, розрахувати допуски на отримані розміри та багато іншої інформації.

Іспити на ІІ розряд складаються з двох етапів: теоретичного та практичного. На теоретичному етапі учні відповідали на питання тестів за предметами: спеціальна технологія, матеріалознавство, технічне креслення, допуски та технічні вимірювання, охорона праці. На практичному етапі першокурсники демонстрували знання з маркування верстатів, на яких вони працюють на нашому підприємстві – замовнику кадрів АТ «Мотор Січ», вміння орієнтуватись в ріжучих та вимірюючих інструментах, вмінні працювати з вимірювальними та контрольними інструментами.

Комісія визначила певний рівень підготовки учнів та подякувала учням за підготовку до кваліфікаційної атестації.

Попереду – яскраве, сонячне літо! Хай воно принесе нашим хлопцям та дівчатам багато барвистих фарб, зустрічей з друзями та дасть їм змогу добре відпочити та набратись сил для наступного навчального року!

Захаренко Г.С.,

викладач спецтехнології

 

 2018-07-02