Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Назустріч життя

6 лютого в стінах нашого училища відбулась незабутня для багатьох подія. Учні групи № 2/15, які навчались професії «Електрогазозварник, слюсар з механоскладальних робіт» успішно завершили своє навчання захистом державної кваліфікаційної атестації.

Комісія, яка приймала захист складалась з адміністрації, викладачів, майстра виробничого навчання групи.  Головою комісії  був запрошений представник базового підприємства  і надійного партнера нашого навчального закладу АТ «Мотор Січ» - заступник начальника управління кадрів Жук  Євген Григорович.

Члени комісії побажали майбутнім фахівцям зварювальних та слюсарних справ успішного трудового майбутнього на базовому підприємстві АТ «Мотор Січ». Уже 11 лютого всіх випускників чекають в цехах підприємства з здебільшого в тих, в яких вони проходили виробничу практику протягом навчання.

Побажаємо нашим хлопцям удачі  і натхненої праці. Ідіть сміливо  назустріч життю з високо піднятою головою, бо  маєте вагомий багаж знань набутий протягом років навчання в нашому навчальному закладі.

Викладач спецдисциплін Решетова В.В.


2019-02-13