Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Становлення майбутніх фахівців

Справжній професіонал свого діла народжується не одразу, а поступово: від засвоєння робітничої професії до отримання інженерних спеціальностей: технологів, конструкторів, програмистів.

У 2018-2019 навчальному році до ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» прийшли першокурсники, які виявили бажання отримати затребовану на сучасному ринку праці професію «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням».

Протягом навчального року вони вивчали теорію та проходили практичне навчання у виробничих майстернях училища. Першокурсникам 2018-2019 н.р. незвичайно пощастило. Перед виходом на щодену практику на підприємство АТ «Мотор Січ» вони мали змогу ознайомиитись та отримати перші трудові прийоми та навички у роботі на верстатах з програмним керуванням.  Поряд із проходженням виробничого навчання в токарних та фрезерних майстернях, майбутні верстатники займались в навчально – практичному центрі для підготовки операторів верстатів з програмним керуванням, який був створений у цьому навчальному році.

Через декілька днів наші хлопці та дівчата стануть часткою дружнього виробничого колективу підприємства – замовника кадрів, соціального партнера - АТ «Мотор Січ». Для якісного вливання у виробничий колектив майстер виробничого навчання Козачков О.І. та викладач спеціальних дисціплін Захаренко Г.С. сумісно провели кілька лабораторно – практичних занятть, де учні розглядали типові технологічні процеси обробки різноманітних деталей, розраховували режими різання та працювали над читанням технічних креслень. 

В червні 2019р. учні-першокурсники складатимуть перший кваліфікаційний іспит на встановлення другого тарифного розряду.  Сподіваємось, що результати іспитів будуть достойними.

Козачков О.І., майстер в/н ДНЗ «ЗВПУМ»

Захаренко Г.С., викладач спецдисціплін в/н ДНЗ «ЗВПУМ»2019-02-14