Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Державна кваліфікаційна атестація

Як швидко пролетіли майже два роки  навчання! І ось настав той день, коли дівчата групи 18/17 з гідністю склали державні кваліфікаційні іспити та захистили право отримати V розряд за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт (верстатні роботи)». Але ж зовсім недавно учениці тільки починали свої перші кроки у здобутті ІІ розряду.

Дівчата підготували змістовні, технічно грамотні письмові роботи, презентації та отримали високу оцінку своєї професійної підготовки. Особливо хочеться відмітити ученицю Гирович Любов, яка захищала дипломну кваліфікаційну роботу англійською мовою.

На захист дипломної роботи завітав представник заводу – заступник начальника відділу кадрів АТ «Мотор Січ» Жук Євген Григорович. Разом з кваліфікаційною комісією він відмітив високий рівень підготовки учнів, та запросив всіх дівчат до роботи на підприємстві АТ «Мотор Січ»

За дверима нашого навчально закладу учениць чекає попереду  нове самостійне життя, нові випробування. Ми бажаємо їм, здоров’я  та здійснення мрій! Та обов’язково, будьте щасливими!

викладач спецдисциплін ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Бальвас Б.В.2019-03-28