Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Слова подяки нашим випускникам!

Випускний кваліфікаційний захист кожної навчальної групи – це її візитна картка, яка відображає загальний настрій групи, її працездатність, її ставлення до навчання, прагнення до нового і прогресивного.

25 червня 2019р. в нашому училищі відбувся Державний кваліфікаційний іспит для учнів групи 4/15 «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням», яка на належному рівні опанувала дві професії.

Іспит був дуже серйозними, адже на ньому був присутній почесний гість, директор по управлінню персоналом АТ «Мотор Січ» Покатов Олімпій Валер’янович. Головою кваліфікаційної комісії був Жук Євген Григорович – заступник начальника управління кадрами АТ «Мотор Сич», досвідчений інженер з великим досвідом роботи на підприємстві.

З кожним учнем Євген Григорович спілкувався на рівних: і кожен наш випускник ґрунтовно та зі знанням діла відповідав на любі запитання голови та членів комісії. Як же приємно було чути такі відповіді від наших учнів! Увесь склад комісії: директор нашого училища Базь Олександр Станіславович, його заступники: Пеньков Антон Миколайович, Савінська Лариса Мусіївна, Масалова Тетяна Степанівна та старший майстер Подлужний Андрій Сергійович були зачаровані виступами випускників групи 4/15.

Підводячи підсумки Державного кваліфікаційного іспиту, педагогічний колектив училища висловлює Вам, шановні учні групи 4/15 свою подяку: за вашу старанність, за вашу сумлінну підготовку випускних кваліфікаційних робіт, за ваші яскраві відповіді на іспиті, а також за те, що ви достойно презентували наш навчальний заклад представникам нашого соціального партнера АТ «Мотор Сич», та знову довели що випускники училища «Моторобудівник» - це почесне звання і його несуть з гордістю по життю.

В кінці іспиту на нас очікував сюрприз від групи: учні підготували чудовий відеоролик із спогадами про життя в училищі.

Дякуємо Вам, випускники групи 4/15 та бажаємо всіляких успіхів у житті! Хай над Вами завжди буде мирне небо, а ваші батьки завжди будуть здоровими та пишаються Вами! Дай Вам Боже нових життєвих досягнень! Нехай кожен день, прожитий Вами, стане взірцем для оточуючих.

Ви – молодці! Ми пишаємось вами!

Захаренко Г.С.,

викладач спеціальної технології2019-06-27