Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Презентація досвіду роботи

Використання інноваційних технологій у навчальному процесі є не стільки вимогою часу, скільки стилем педагогічної діяльності викладача.

У нашому навчальному закладі працюють творчі педагоги, які креативно підходять до організації навчально-виховного процесу у сучасних умовах розвитку України.

Тому й не дивно, що саме на базі нашого навчального закладу Науково-методичним центром ПТО у Запорізькій області 12 квітня 2017 р було проведено семінар-практикум викладачів суспільних дисциплін професійно-технічних навчальних закладів області за темою: “Використання інноваційних технологій при викладанні суспільних дисциплін”.

У рамках семінару викладачі історії Кириченко Віктор Анатолійович та української літератури Козловська Алла Миколаївна провели бінарний урок-дослідження “Розвиток культури в Україні у 1930-ті рр. “Розстріляне відродження” із використанням ІКТ. На уроці учні визначали чинники, які найбільше впливали на розвиток української культури, зокрема літератури, у 30-і р. минулого століття, окреслили зв`язок між промисловою модернізацією України і розвитком культури та довели, що „ розстріляне відродження” – факт нищівного удару по українській культурі.

Створені дослідницькі групи вирішували проблемне питання: “Розстріляне відродження” – суто національне явище чи загальна риса тоталітарної доби?” з точки зору істориків та літературознавців.

Гості відзначили невимушену атмосферу доброзичливості, яка панувала на уроці, наявність творчого зв’язку між викладачами та учнями, здатність останніх до аналізу історичних подій та ситуацій, наявність визначеної життєвої позиції та уміння аргументовано її відстоювати.

У свою чергу спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Кириченко В.А. зазначив, що не претендуючи на академічність і остаточність у плануванні та проведенні уроку, він з колегою на прикладах власного педагогічного досвіду розкрили таємниці творчого підходу до вирішення питання інноватики у навчально-виховному процесі, залишаючи колегам місце для творчості та особистого внеску у вирішення даного питання.

У ході роботи семінару викладачі суспільних дисциплін  мали змогу ознайомитися з матеріальною базою та комплексним методичним забезпеченням кабінету історії, задавали питання та отримали від організаторів вичерпні відповіді.

Участь нашого училища у подібних науково-практичних та методичних заходах свідчить про визнання майстерності наших педагогічних працівників, про високий клас їхньої професійної підготовки , про творчий підхід у навчанні та вихованні молодого покоління.

Масалова Т.С.

Методист ДНЗ « Запорізьке ВПУМ»

 

 

 
2017-04-14«Гарний педагог може навчити інших навіть того, чого сам не вміє»

31 березня 2017 року в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» відбулося засідання педагогічної ради навчального закладу під гаслом «Гарний педагог може навчити інших навіть того, чого сам не вміє» (Т. Котарбінський, польський філософ).

В ході засідання виступили з творчими звітами педагоги, які атестуються у 2017 році. Презентували свої творчі досягнення і молоді педагоги  Васечко Ю.А., Озмітель О.О. та малодосвідчений майстер виробничого навчання Коханович К.В. Протягом навчального року молоді педагоги проводили відкриті уроки та позакласні заходи. Разом з своїми наставниками вони формували модель високо компетентного педагога через участь у роботі методичних комісій, відвідуючи лекції та семінари. Педагогічний колектив училища високо оцінив роботу молодих колег та побажав творчої наснаги.

 

 
2017-04-05«Сучасні заклади освіти – 2017»

16 березня 2017 року наш навчальний заклад разом з  Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області взяв участь у VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017», яка проходила у Київському Палаці дітей та юнацтва, презентувавши методичні розробки вчителів – методистів училища Захаренко Г.С. та Кириченка В.А.  За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти наш навчальний заклад був відзначений ДИПЛОМОМ.

Вітання всьому педагогічному колективу ДНЗ « Запорізьке ВПУМ»!
2017-04-04Роль методичних комісій на становлення педпрацівника

Кожен день, в який ви не поповнили своєї

освіти хоча б маленьким, але новим

для вас шматком знання, вважайте безплідно

і не зворотно для себе загиблим.

К. С. Станіславський

Методичні комісії професійної підготовки є центром педагогічної творчості, місцем для організації найсміливіших експериментів. За таким напрямом працює методична комісія верстатних та слюсарних професій ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

На кожне засідання учасники методичної комісії готують цікаві доповіді, реферати та знайомлять своїх колег із своїми особистими педагогічним досягненнями.

Засідання методичної комісії верстатних та слюсарних професій відрізняються формою проведення. Вони проводяться у формі тестування, ділових ігор, відвідування уроків колег, проведення професійних конкурсів, тижнів за професією.

Березневе засідання комісії було проведено у методичному кабінеті училища з метою розгляду, аналізу та поповнення методичних розробок. Керівник МК ознайомила присутніх з новими методичними продуктами – рекламним буклетом – розкладачкою, з новинками відеоматеріалів, розроблених учасниками комісії.

Захаренко Г.С.

керівник методичної комісії верстатних та слюсарних професій

 
2017-03-24«Інноваційна домінанта освіти – творчість педагога»

Педагог – ключова фігура у вирішенні всіх завдань будь-якої реформи освіти, тільки він може вплинути на якісну зміну результатів діяльності в закладах  освіти. Отже, зростання соціальних вимог до закладів освіти вимагає підвищення професійного рівня педагога. Педагог сучасного  навчального закладу повинен не просто вчити чи виховувати, він повинен формувати світосприйняття і світорозуміння, світогляд і волю, ідеали, поняття моральності й краси; формувати духовно-інтелектуальну, творчу особистість, адаптовану до нових умов, різнобічно розвинену, соціально зрілу, яка успішно засвоює ціннісно-нормативний досвід поколінь, виробляючи свій власний досвід діяльності, творчості, спілкування. Тому особливого значення набуває розвиток педагогічної творчості, створення колективу однодумців, які б усвідомили значення своєї ролі у суспільстві і на основі цього безперервно самовдосконалювались та розвивали власний творчий потенціал. Саме на це направлена  науково-методична робота  в Державному навчальному закладі « Запорізьке вище професійне училище « Моторобудівник». З метою підвищення професійного зростання керівників методичних комісій упродовж двох останніх років поряд з традиційними формами методичної роботи використовуємо нетрадиційні, які визначаються за методикою колективної справи. Цікавою формою роботи є проведення щорічного методичного тижня, що передбачає пропаганду перспективного педагогічного досвіду, обмін досвідом роботи з упровадження нових педагогічних знахідок. На ньому педагогічні працівники нашого навчального закладу ознайомлюються з кращими зразками педагогічного досвіду, нестандартними формами проведення занять та іншими формами навчально- виробничої та виховної роботи, які виходять за межі традицій та загальних стереотипів. Подані матеріали на розгляд педагогічними працівниками засвідчили їх науко - методичний рівень. Викладачі та майстри виробничого навчання презентують свої методичні портфоліо та виступають з творчими звітами про методичну діяльність у міжатестаційний період.     

В рамках Тижня проведиться конкурс методичних комісій під гаслом « Методична комісія - джерело новацій та творчого розвитку педагога». Провідною метою Конкурсу є створення зразків успішної та продуктивної діяльності педагогічного колективу навчального закладу та висвітлення результатів на сайті училища, фахових журналах.

Для оцінювання матеріалів училищного Конкурсу на кращу методичну комісію розроблено критерії оцінювання: актуальність вибору проблеми, візитна картка методичної комісії, естетичність та змістовне наповнення, форма узагальнення матеріалів, презентація роботи в Інтернет- мережі, публікації , результативність роботи членів методичної комісії. В училищі стало доброю традицією оформлювати методичні бюлетені « Від атестації до атестації» в яких педагоги презентують найкращі свої методичні знахідки.

Масалова Т.С.

Методист ДНЗ « Запорізьке ВПУМ»

 

 

 
2017-01-11Визнання методичних заслуг нашого навчального закладу

15 листопада 2016 р. на базі нашого навчального закладу відбулося засідання експертної творчої групи викладачів суспільних дисциплін міст Запоріжжя та Токмака.

Гостей приємно вразили чистота у навчальному корпусі, вихованість, доброзичливість, гостинність учнів та культура їх поведінки.

На засіданні складено план роботи на навчальний рік, сплановано заходи по наданню всебічної допомоги молодим педагогам у творчому зростанні та формуванні власного методичного та педагогічного “почерку”.

Члени експертної творчої групи ознайомилися з обладнанням кабінету історії, комплексним методичним забезпеченням та методичними надбаннями викладача.

Кириченко В.А.,

викладач історії.
2016-11-16Вебінар на тему: «Технічний супровід медіапростору викладання математики»

04 листопада 2016 року згідно річного плану науково - методичного центру в Запорізькій області викладачем предмета «Математика» ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник», спеціалістом вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач». був проведений вебінар на тему: «Технічний супровід медіапростору викладання математики». Спікер: Мілочкіна Л.В. Під час виступу Лілія Володимирівна ознайомила учасників вебінару із сервісами, за допомогою яких вона зацікавлює учнів, мотивує
2016-11-10Вебінар на тему: «Методика викладання предмета «Захист Вітчизни»

26 жовтня 2016 року викладачем предмета «Захист Вітчизни» ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», спеціалістом вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач»; полковником запасу Збройних Сил України був проведений вебінар на тему: «Методика викладання предмета «Захист Вітчизни»
2016-11-10СХОДИНКИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

29 лютого 2016 року  в методичному кабінеті відбулося засідання методичної ради навчального закладу. Члени методичної ради здійснили експертну оцінку методичних матеріалів педагогів, які атестуються у 2015-2016 навчальному році. Подані матеріали на розгляд педагогічними працівниками засвідчили їх науко - методичний рівень. Викладачі та майстри виробничого навчання презентували свої методичні порт фоліо та виступили з творчими звітами про методичну діяльність у міжатестаційний період.        

Члени методичної ради високо оцінили творчі звіти викладачів.  Було визначено очікувані результати даної роботи:

  • Підвищення професійної компетентності, творчого потенціалу педагогічних працівників.
  • Використання набутого досвіду на практиці.
  • Підвищення рівня навчальних досягнень, вихованості, розвитку учнів.
  • Створення сприятливих умов для навчання і розвитку обдарованих учнів.
  • Розвиток особистості учня через нетрадиційні форми і методи навчання;
  • Оволодіння інноваційними технологіями виробництва та упровадження їх у навчальний процес;
  • Удосконалення методики використання комп’ютерного забезпечення, дидактичних матеріалів.

 

 

 

 

 
2016-03-10Про засідання методичної комісії електротехнічних та електрогазозварювальних професій

24 лютого 2016 року відбулось засідання методичної комісії електротехнічних та електрогазозварювальних  професій на якому члени комісії, які атестуються  в 2015-2016 н. році,  звітували про роботу у міжатестаційний період.

На засідання МК  були запрошені члени атестаційної комісії та методичної ради навчального закладу.

В ході засідання присутні переглянули презентації та  заслухали творчі звіти майстрів  виробничого навчання Сичевської К.О. , Калиновського Е.В..
2016-03-02