Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Про засідання методичної комісії електротехнічних та електрогазозварювальних професій

24 лютого 2016 року відбулось засідання методичної комісії електротехнічних та електрогазозварювальних  професій на якому члени комісії, які атестуються  в 2015-2016 н. році,  звітували про роботу у міжатестаційний період.

На засідання МК  були запрошені члени атестаційної комісії та методичної ради навчального закладу.

В ході засідання присутні переглянули презентації та  заслухали творчі звіти майстрів  виробничого навчання Сичевської К.О. , Калиновського Е.В..
2016-03-02

Засідання круглого столу

28 грудня 2015 року в ДНЗ « Запорізьке ВПУМ» відбулося засідання круглого столу на тему: « Впровадження інноваційних технологій у навчально - виробничий процес».

Методист училища Масалова Т.С. підвела підсумки роботи педагогічного колективу над єдиною методичною темою навчального закладу у І семестрі 2015-2016 н.р. Викладачі та майстри виробничого навчання переглянули презентацію , обмінялися досвідом .

 

 

 
2016-01-11

Відкриття методичного кабінету

У квітні 2015 року у  ДНЗ « Запорізьке ВПУМ» розпочав функціонувати оновлений методичний кабінет училища, який відразу став центром методичної роботи навчального закладу. Методичний кабінет укомплектований  плануючою документацією, методичними матеріали, нормативними документами, матеріали передового педагогічного досвіду, матеріали атестації, педагогічних читань, розробки, зразки дидактичних матеріалів, результати директорських контрольних робіт, олімпіад тощо. Методичний кабінет забезпечений комп’ютером з підключенням до Інтернет, принтером, сканером. Зібрані матеріали можуть використовуватися класними керівниками, майстрами , педагогами для організації та проведення виховних заходів, політінформації. При методичному кабінеті працює школа передового педагогічного досвіду, , школа педагога-початківця, майстра виробничого навчання, психолого-педагогічний лекторій. В методичному кабінеті стало традицією проводити засідання : педагогічної ради, атестаційної комісії, науково-практичних конференцій, обласних семінарів, круглих столів, обласних експертних груп, педагогічних читань.

 

 

 
2015-12-09

Cемінар-практикум викладачів предмету «Охорона праці»

19 листопада 2014 року на базі Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» проведений семінар-практикум викладачів предмету «Охорона праці» на тему: «Шляхи здійснення міжпредметних зв’язків та професійної спрямованості викладання предмета « Охорона праці»».

З вітальним словом до присутніх звернувся директор училища Микола Анатолійович Єрмаков, який детально розповів про сучасні тенденції розвитку навчального закладу, презентував відеоролик про організацію навчально-виховної роботи в училищі.

На достатньо високому методичному рівні провела відкритий урок з «Охорони праці»на тему: «Вплив електроструму на організм людини, види ураження електричним струмом» викладач Таран М.В.. Уміло продумані етапи уроку з використанням комп’ютерних технологій, правильність добору матеріалу сприяли свідомому засвоєнню теми, розвитку логічного мислення, зв’язного мовлення учнів, інтересу до навчання.

Учасники семінару визнали доречною застосування активної форми організації уроку у вигляді гри, актуальність використання на уроці комп’ютерної техніки для викладення завдань учням та контролю, використання відеопоказу виконання трудових прийомів, мозковий штурм.

Викладач предмету «Охорона праці» Гонтар С.Л. зосередила увагу присутніх на найголовніших шляхах міжпредметних зв'язків та репрезентувала презентацію до даної теми.

З інформацією та аналізом випадків травматизму , професійних захворювань в системі освіти та їх профілактики виступила страховий експерт з охорони праці відділення ВДФССНВ Білан О.П.

По закінченню семінару-практикуму на запити викладачів навчальних закладів була надана консультативно-методична допомога з окремих напрямків організації навчально-виробничого процесу методистом НМЦ ПТО в Запорізькій області Терещенко Яною Юріївною.

 

 

 

 
2014-11-24

Засідання школи адаптації молодого викладача та школи майстерності молодих педагогів

18 вересня 2014 року відбулося засідання школи адаптації молодого викладача та школи майстерності молодих педагогів. Протягом навчального року продовжить свою роботу рада наставників. Наказом по училищу  були призначені наставники молодих педагогів. Основним завданням школи майстерності молодого викладача є удосконалення процесу формування професійних якостей, вироблення власного стилю роботи, розвиток фахової майстерності. Раді наставників було рекомендовано скласти план роботи і подати його на затвердження, а педагогам – наставникам спланувати та проводити роботу по підвищенню педагогічної майстерності викладачів - початківців.
2014-09-22

Засідання методичної ради

18 серпня 2014 року в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» відбулося засідання методичної ради, яка координує науково-методичну роботу в училищі. Члени методичної ради беруть участь у підготовці та проведенні педагогічних рад, обласних семінарів , інших методичних заходів. Під час засідання члени МР розглянули та обговорили єдиний план методичної роботи училища на 2014-2015 навчальний рік, план роботи методичної ради, проекти планів методичних комісій, а також скоординували діяльність усіх структурних одиниць методичної роботи. Головам методичних комісій було рекомендовано діяльність МК не зводити лише до проведення засідань,а робота повинна бути направлена на повсякденний навчально-методичний характер.
2014-09-22

Засідання обласної експертної групи викладачів суспільних дисциплін

18 вересня 2014 року в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» відбулося засідання обласної експертної групи викладачів суспільних дисциплін. В ході засідання були розглянуті питання  змін до навчального плану з предмету «Історія України». 

 

 

 
2014-10-02

МЕТОДИЧНА ТЕМА УЧИЛИЩА

«Впровадження інноваційних освітніх технологій у навчально-виробничий процес з метою формування і розвитку всебічно розвиненої особистості як запоруки побудови демократичного стабільного толерантного суспільства..»

В училищі діють такі методичні комісіі:

 • верстатних та слюсарних професій;
 • електротехнічних та електрогазозварювальних професій;
 • суспільно-гуманітарних дисциплін;
 • класних керівників;
 • фізичної культури та допризивної підготовки;
 • природничо-математичних дисциплін.

Основним змістом роботи методичних комісій є:

 • впровадження та використання особистісно-орієнтованого навчання засобами інформаційно-комунікаційних технологій;
 • оновлення змісту навчання і виховання, забезпечення взаємозв’язку загальноосвітньої і професійної підготовки учнів та слухачів, внесення відповідних коректив до поурочно тематичних планів;
 • вивчення і використання в навчальному процесі нових педагогічних і виробничих технологій, передового досвіду навчання та виховання, аналіз результатів цієї роботи;
 • проведення роботи з комплексно-методичного забезпечення навчально-виробничого процесу засобами навчання, розробка методичних рекомендацій;
 • створення необхідних засобів навчання: електронних підручників, довідників, електронних версій уроків тощо;
 • аналіз стану і результатів навчально-виробничого та навчально-виховного процесів, якості знань, умінь і навичок учнів, рівня їх вихованості та професійної культури;
 • розробка пропозицій та рекомендацій з поліпшення викладання окремих навчальних дисциплін;
 • організація наставництва, надання допомоги молодим педагогічним працівникам у підготовці та проведенні уроків, позаурочних заходів;
 • організація взаємовідвідування відкритих уроків та їх обговорення;
 • організація та проведення конкурсів фахової майстерності, олімпіад з предметів та професій, предметних тижнів, семінарів-практикумів, позанавчальних виховних заходів тощо.

В роботі методичних комісій можуть застосовуватись різні нетрадиційні форми:

 • круглі столи, діалоги, методичні консиліуми, тренінги тощо;
 • визначення рейтингу членів методичних комісій, відповідно до критеріїв, який є основним показником ефективності педагогічної діяльності.

 

8 січня 2014 року в ДНЗ "Запорізьке ВПУМ" пройшла "Ярмарка педагогічних ідей", де викладачі та майстри в/н поділилися педагогічними ідеями по впровадженню інноваційних технологій в навчально-виробничий процес.

   

9 січня 2014 року пройшли педагогічні читання, а також виставка по впровадженню ППД.

    

  

10 січня 2014 року в нашому училищі проходили міроприємства на тему: "Професійна компетентність, мобільність голови методичної комісії".

  

 
2014-02-19