Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Технології ніколи не замінять вчителя

«Технології ніколи не замінять вчителя. Але вчитель, який ефективно застосовує технології для розвитку своїх учнів, замінить того,хто ними не володіє» - під таким гаслом 25 травня 2017 року на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище « Моторобудівник» проведено семінар-практикум заступників директорів з НР, методистів професійно -технічних навчальних закладів області на тему «Сучасні технології навчання:професійне зростання та творчий пошук».

З вітальним словом до учасників обласного семінару звернувся директор училища Базь Олександр Станіславович, який розповів про традиції, надбання та інновації педагогічного колективу навчального закладу.

Цікавою, змістовною була віртуальна екскурсія по навчальному закладу презентована методистом училища Масаловою Т.С. Учасники семінару зосереджено слухали про основні напрямки інноваційної діяльності методичної роботи навчального закладу.

Викладачі навчального закладу Мілочкіна Л.В. і Решетова В.В. поділилися досвідом роботи по впровадженню сучасних технологій навчання у навчальній роботі.

Мілочкіна Лілія Володимирівна презентувала свій досвід по впровадженню хмарних технологій на уроках математики, зазначивши, що використання хмарних технологій є інтеграційною основою формування змістовного і технологічного компоненту інформаційно - навчального простору педагога. Викладач Решетова В.В. поділилася досвідом по використанню технологічних прийомів медіа дидактики для ефективності уроків спец предметів.

Методист НМЦ ПТО в Запорізькій області Нідерман Н.К. відзначила , що талант педагога, помножений на самовіддану працю, завжди приносить успіх. Наталія Костянтинівна подякувала адміністрації та педагогічному колективу закладу за допомогу і сприяння у проведенні засідання.

Масалова Т.С.

Методист ДНЗ « Запорізьке ВПУМ»

 

 

 2017-05-26