Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Методичний тиждень в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

З метою якісної організації навчально-виробничого процесу на початку січня місяця у нашому навчальному закладі проходив методичний тиждень для педагогічних працівників.  04 та 09 січня2019 року на базі навчального закладу  спільно з КЗ «ЗОІППО» ЗОР пройшли тренінги: «Шляхи реалізації моделі «перевернутий клас» в освітньому процесі» та «Міжпредметна інтеграція як умова реалізації компетентнісного підходу в освітньому процесі». Тренінги провела Бабкова Олена Олексіївна – доцент кафедри андрагогіки, кандидат педагогічних наук.

Педагічний колектив познайомився  з теоретичними та освітніми інструментами міжпредметної інтеграції та спробували реалізувати та спроектувати педагогічний процес за різними типами уроків.

Під час тренінгу «перевернутий клас» викладачі та майстри виробничого навчання познайомилися з основними елементами даної методики та шукали відповіді у контексті «перевернутого навчання»:як зацікавити учнів вивчати матеріал на випередження вдома та дійшли висновку, що упроваджуючи цю технологію педагог бачить рівень успішності кожного учня  в процесі виконання практичних завдань і може вчасно допомогти. Технологія «перевернутого навчання» дає змогу істотно покращити показники успішності.

10 січня  2019 року пройшов семінар на тему ; «Вдосконалення розвитку методологічної культури педагогічного працівника ПТНЗ». В ході семінару педагогічні працівники училища познайомилися з характеристикою методологічної культури та сформували модель методологічної культури педагога. Свої досвідом роботи поділилися:Король О.В.,Притиченко А.В.,Скопик Г.А.,Петренко О.І.,Лігун Л.Ф.,Шульга В.Ф.

Масалова Т.С.

Заступник директора з НМР

 2019-01-10