Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Дорога ціна великим грошам

Торгівля людьми існувала стільки, скільки існувало людство. Сучасне рабство є актуальною проблемою українців. Кожен думає, що це ніколи не станеться саме з ним, але постраждалі люди живуть серед нас і залишаються невидимими, бо їм соромно, а може навіть страшно. Вони мовчать, а учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» вирішили не замовчувати проблему сьогодення.

26 березня 2019 року в Актовій залі відбувся тематичний, театралізований захід «Протидія торгівлі людьми або дорога ціна – великим грошам». Незважаючи на те, що тема заходу серйозна та важлива для учнів, учасники та організатори вирішили підійти до подачі актуальної теми творчо та доступно «глядацькому» учнівському контингенту.

Програма була інформаційно-насичена, шляхом театралізованих сценок, де учні-актори розігрували одні із багатьох складних ситуацій, які можуть статися за кордоном. Родзинкою заходу був тематичний, сюжетний танок у виконанні групи 4/15 «Чорне та біле». Танцівники продемонстрували за допомогою рухів захоплюючу боротьбу між добром і злом, де кульмінацією була перемога світлого та чистого.

Представник Громадської правозахисної організації «Егіда Запоріжжя» Любімцева Світлана Андріївна подякувала учасникам заходу «Дорога ціна великим грошам» за цікаву, креативну, винахідливу ідею подачі такої серйозної та актуальної теми для українців. Також гостя подарувала кожному глядачеві корисні тематично-цільові брошури.

Фінальною частиною була пісня про Україну з відео фрагментами краси та величі нашої неньки, і кожен присутній пішов з думкою: «Щастя там, де твоя Батьківщина, і тільки ми – українці в змозі збудувати сильну, незалежну державу»!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
2019-03-27Зі святом 8 Березня!

07 березня в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» пройшов святковий захід до Дня 8 Березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом та ніжними барвами квітів.

Березень – перший місяць весни, це весна світла. Це не тільки відблиск крижинок і приліт перших птахів. Березень – це початок тепла, краси, кохання.  І тому не випадково перше свято весни – День жінок.

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.

Учні нашого навчального закладу подарували для жіночої частини педагогічного колективу та дівчат незабутній святковий концерт, зачарувавши присутніх  пісенним виконанням, сучасними танцями, жартами, інсценівками та віршами. Яскраві учнівські виступи стали чудовим подарунком гарного настрою до свята. Своїми запальними танцями, піснями, вони вітали всіх жінок. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.
2019-03-12День відкритих дверей

Протягом багатьох років у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище  «Моторобудівник» проходять Дні відкритих дверей. Сьогодні молодих людей турбує питання, як знайти справу свого життя, щоб почуватися задоволеним морально і  матеріально , щоб приносити найбільшу користь людям і державі. У кожного свої вимоги до майбутньої професії.

В Україні зростає машинобудівне виробництво і відповідно у роботодавців зростає зацікавленість у працівниках за такими професіями:

- верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням;

- електрогазозварник; слюсар механоскладальних робіт;

- слюсар-складальник двигунів;

- контролер верстатних та слюсарних робіт;

- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; слюсар-ремонтник;

- токар;

- слюсар-інструментальник;

Всі ці професії можна опанувати  у нашому навчальному закладі. З його стін вийшло десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів, які працювали і працюють  на підприємстві «Мотор Січ». На день відкритих дверей 28 лютого до нас завітали учні шкіл Шевченківського та Заводського районів, а також учні шкіл області.

У даний час в училищі навчається понад 400 учнів. Усі вони отримують стипендію, а ті, хто відмінно навчається та бере активну участь у громадському житті –  підвищену  і персональну.

Усім учням  надається безкоштовне право проживання у гуртожитку.

Та, крім навчання, кожний учень має можливість показати свої вміння та здібності в позаурочний час. В училищі працюють різні спортивні гуртки: футбол, баскетбол, настільний теніс, шашки. А спортсмени училища неодноразово успішно захищали честь на обласних змаганнях.

Випускники  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище  «Моторобудівник», вступаючи у самостійне життя, не лише знають що таке праця, а й мають одну із улюблених професій. Учні можуть продовжувати навчання, адже училище співпрацює з багатьма вищими навчальними закладами, зокрема з Електротехнічним та Авіаційним коледжами.

Двері ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище  «Моторобудівник» завжди відкриті для всіх випускників шкіл.

Чекаємо Вас на навчання!

 
2019-03-12Кохати – не для себе тільки жити

Цікаво та захоплююче пройшов День Святого Валентина у ДНЗ “ Запорізьке ВПУМ “.

Сцена була прикрашена квітами, червоними та рожевими серцями, повітряними кульками. Святкова атмосфера чекала на всіх присутніх в актовій залі.

Активні й талановиті учні нашого навчального закладу створили романтичний настрій та подарували чарівні поезії, танці і мелодійні пісні.

Кожен учасник та всі присутні переконалися в тому, що День закоханих – це свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Будьте собою та цінуйте стосунки – і ви обов’язково зустрінете свою долю!

Бібліотекар Козловська А.М.
2019-02-19Фестиваль запрошує друзів!

Святкова атмосфера панувала в великій залі Будинку культури моторобудівників в субботу, 2-го лютого. І це нас не дивує, адже почав свою  роботу 62-й Фестиваль Самодіяльної художньої творчості підрозділів АТ "МОТОР СіЧ". В цей день на  сцену БК ім.Т.Г. Шевченко вишли більш ніж 40 участників. Вище професійне   училище «Моторобудівник» також прийняло участь. За допомогою виконавців присутні в залі поринули у ті тяжкі  воєнні роки. Зі сцени лунали знайомі всім пісні які виконувалися в роки війни. А балада про медсестру  всіх розчулила до сліз. З кожним роком учні все краще готуються  до виступу. Ми хочемо виступати професійно по Моторовські.
2019-02-19«Ціна чужої війни»

12.02.2019 року в актовій залі навчального закладу відбувся загально училищний виховний захід: «Ціна чужої війни» в рамках пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

На заході були присутні воїни-інтернаціоналісти, працівники нашого навчального закладу: Кириченко В.А. та Лопухов В.Р., які пройшли через Афганську війну, а зараз вчать підростаюче покоління бути відповідальними, чесними, мужніми, передають їм свій життєвий досвід та вчать любити України.

Організаторомі проведення заходу був класний керівник навчальної групи 5/18  Гринько Є.О. та учні груп:

5/18 – Алєєксєва А., Вітовська А., Істоміна Д., Холод Д.,

9/18 – Жадан К., Лачинов М.,

15/17 – Кашин К., Костенко Д.

Гринько Євгеній Олегович

класний керівник навчальної групи 5/18
2019-02-15Зупинемо булінг разом!

13 лютого 2019 року межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», представник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Бичкова Анна Олегівна та Голова Запорізькоої ради реформ Зубко Ігор Владиславович провели урок – «Стоп булінг». Доповідачі розповіли учням про види боулінгу, ознайомили присутніх з Законом України №8584 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії боулінгу (цькуванню)». Окрім того учням довели до відома, що боулінг відтепер карається штрафами або громадськими роботами.

Також, під час заходу учні відповідали на питання що вони знають про таке явище як булінг, чи зустрічалися з ним.

Крім того, до відома учнів було доведено, що причинами частих проявів агресії та цькування інших дітей можуть бути бажання звернути на себе увагу, мати авторитет серед однолітків; насильства у власній сім’ї; психологічна схильність до агресії, нездатність контролювати свій гнів; в окремих випадках – самозахист, побоювання стати жертвою булінгу з боку інших.

Наприкінці заходу, учні отримали буклети Міністерства юстиції України «Зупинимо булінг разом», з яких можна більш детально дізнатися, які види булінгу існують та як діяти у випадку, якщо вони стали свідком або жертвою булінгу.

Викладач Бальвас Б.В.
2019-02-1522 січня День Соборності України!

Хай живе непоборний наш дух!
Геть від нього загарбницькі руки.
Хай росте і міцніє ланцюг
Вседержавної Злуки!
Г.Ульченко

22 січня 2019 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» був проведений виховний захід приурочений до 100 річниці з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Україну. Ця  історична подія увійшла до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

Під час цього заходу учні першого та другого курсів ознайомилися з історією виникнення свята Соборності. Дізналися про основні етапи розвитку української соборності, державотворчі пошуки українського народу та про принцип суверенітету, як визначальної основи державотворення. Вся інформація супроводжувалася відео та фото презентаціями.

Учні читали вірші про історичні події, слухали пісні про свою державу, наводили історичні факти. Також по закінченню заходу пройшла вікторина де діти давали відповіді на цікаві питання про Державні та народні символи України, її історію та визначних людей.

Метою заходу було  поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, виховувати повагу до своєї Батьківщини, її історії та державних свят; патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.

викладач Терещенко Я.Ю.
2019-01-23Святкуємо новорічні свята

Календарний період з кінця грудня до середини січня багатий на новорічні свята: День Святого Миколая, Новій Рік, Різдвяні свята, старий Новий Рік. Першокурсники ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», які навчаються за професією «Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з ПК» вирішили об’єднати та відсвяткувати всі свята разом. Вони накрили стіл із солодощами і запросили класного керівника та майстра виробничого навчання.

Про кожне свято згадувалось окремо:  учнів з екрану вітав святий Миколай, Дід Мороз та Снігуронька.

Які ж свята без веселощів та цікавих конкурсів? Учні із задоволенням приймали в них участь та отримували різноманітні призи. А наш Дід Мороз (його чудово зіграв майстер групи Козачков О.І.) приніс кожному учню солодку мандаринку.

Закінчився перший в житті наших першокурсників семестр навчання в нашому навчальному закладі. Пройде ще декілька днів і розпочнуться зимові канікули. Хай вони будуть для всіх учнів нашого училища веселими та щасливими, а Новий рік принесе радість, здоров’я, благополуччя та мир у їхні оселі!

Захаренко Г.С.

класний керівник гр. 13/18
2018-12-22Беремо участь у благодійній акції

Новорічні свята - це пора чудес, сюрпризів та подарунків, а дива потрібні усюди. Особливо гостро нашої підтримки потребують люди, які в цей складний час захищають нас з вами та нашу Батьківщину. Тому, усі учні нашого училища із задоволенням взяли участь у благодійній акції «День Святого Миколая, новорічний подарунок для бійця».

Спільними зусиллями ми зібрали більше 40кг цукерок та печива, шкарпеток та вологих серветок та передали наші подарунки представникам Волонтерського комітету при Запорізькій облдержадміністрації, які в найкоротші терміни доставлять ці святкові подарунки бійцям. Але найкращим подарунком для наших воїнів стануть листи з теплими побажаннями та словами підтримки, які написали від щирого серця наші учні.

Дякуємо усім за участь в акції, за ваші добрі серця та небайдужість.

Соціальний педагог

Полянська К.
2018-12-22