Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Україна пам'ятає! Світ визнає!

В училищі Моторобудівник був проведений вечір пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років, в якому взяли участь учні нашого навчального закладу.

Вечір проводився з нагоди пам’яті жертв Голодомору та акції пам’яті «Запали свічку», що відбувається традиційно в останню суботу листопада.

Мета заходу - ще раз нагадати про цей страшний злочин радянської влади проти українців. Наголосити на тому, що активне суспільство ніколи не допустить до влади злочинців, які чинитимуть жахливі дії.Трагічні уроки минулого повинні нас вчити, стати історичним фактором єднання нації навколо її одвічних цінностей: віри, державності, приватної власності. Хай пам’ять про невинно убієнних буде скорботним нагадуванням минулого і пересторогою майбутньому!

 

 
2019-12-04Ми горда держава незламних людей

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Сьогодні День Гідності і Свободи відзначили і у ДНЗ « Запорізьке ВПУМ».Учасники декламували напам’ять поезії,розказували про ті буремні події,а глядачі в залі уважно слухали і гордилися українцями,котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини. 

Євромайдан об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України.

Демократія та свобода стали очевидними здобутками Революції Гідності. Саме Євромайдан, Революція Гідності і світлої пам'яті Небесна сотня безповоротно визначили європейський вектор України.

Бібліотекар Козловська А.М.

 

 

 
2019-11-21Наші учні - учасники Worldskills Ukraine 2019

24-26 жовтня 2019 року в Запоріжжі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine» у 2019-2020 роках.

Про цю знаменну подію в нашому регіоні 31.10.2019 року на загальноучилищному заході, розповіли учениці групи №15/17 Коцюба Ліза та Златєва Сніжана. Дівчата самі були присутні під час проведення конкурсу в Козак Палаці, де знайомили присутніх та учнів запорізьких шкіл з професіями, які можна отримати в нашому училищі.

Ліза та Сніжана розповіли про історію виникнення конкурсу професійної майстерності Worldskills, про компетенції, за якими проходять змагання.

Директор училища Базь Олександр Станіславович поділився своїми враженнями від конкурсу та висловив слова подяки майстрам виробничого навчання, які підготували наших конкурсантів до участі в конкурсі: Похилюк Ганні Мефодіївні, Безденежних Лідії Володимирівні, Скрипнику Віктору Павловичу та Притиченко Андрію Володимировичу.  

Учасники заходу мали можливість переглянути відеоматеріали з місця події та презентацію с фотоматеріалами.

Закінчився відбірковий тур Worldskills Ukraine 2019 році у Запоріжжі, а життя – триває. Попереду: обласні та регіональні змагання з професійної майстерності з професії «Верстатник широкого профілю». Учні нашого училища теж будуть приймати участь у цих змаганнях. Тож побажаємо їм наснаги, наполегливості та перемоги.

Захаренко Г.С.

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»
2019-11-04Практичний тренінг військово-патріотичного виховання молоді

25.10.2019 року у спортивній залі «Запорізького ВПУМ», фахівцями центру патріотичного - виховання молоді при Запорізькому обласному Департаменті молоді та спорту, був проведений виховний позаурочний захід - (практичний тренінг) по методиці поведінки солдата в сучасних умовах; (військового конфлікту на сході країни та ведення бойових дій). Практичний тренінг проводили в наступних локаціях:

  1. Тактична підготовка «Солдат в бою (одиночно та у складі підрозділу)»
  2. Стрільба по електронних мішенях з автоматів АК-74.
  3. Тактично-польова медицина
  4. Протимінна підготовка.

Учасники заходу з величезною зацікавленістю слухали розповіді та поради фахівців центру (всі вони є учасниками бойових дій на сході нашої країни і мають достатній бойовий досвіт), а потім практично виконували їх завдання. В результаті по закінченню тренінгу, всі учні були поділені на дві команди; «Рятівників» та «Потерпілих» і за встановлений час виконували  поставлені перед ними завдання з питань, які вони раніш засвоїли. Екзаменатори позитивно оцінили дії наших учнів, вказали на недоліки, допущені при виконані завдань та побажали подальших успіхів на уроках предмету «Захист Вітчизни».

Викладач предмету «Захист Вітчизни»

В.Р. Лопухов

2019-10-29Книги – люди в палітурках

У світі існує безліч книжок, різних за характером та призначенням: одні розважають, інші виховують кращі людські якості. Книга –  найцінніший здобуток людського розуму, скарбниця знань. Недарма у народі кажуть: «Книга вчить, як на світі жить».

22 жовтня Запорізьке ВПУ Моторобудівник взяло участь у конкурсі буктрейлерів «Книга, яка мене схвилювала». Це змагання нового формату серед учнів закладів професійної (професійно-технічної освіти) всієї області. Було представлено 32 роботи.

Честь нашого навчального закладу захищали учениці групи 3/19 Вацко Вікторія та Олініченко Катерина. Під керівництвом викладача української мови та літератури Іванової Г.Ю. дівчата створили надзвичайно емоційне відео та напрочуд чутливим фанфіком захистили свою роботу. Учасники були нагороджені сертифікатами. Бажаємо їм успіхів та чекаємо на нові перемоги.
2019-10-23Призовник 2019

16 жовтня 2019 року на базі військової частини А1978 м. Запоріжжя, з нагоди святкування «Дня Захисника України», Обласним центром патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради було проведено щорічний обласний конкурс - «Призовник-2019». В змаганнях приймали участь 18 команд, а саме, трудова та студентська молодь Запорізької області. Нашу команду представляли учні училища: Кравецький Арсен (капітан команди), Лебідь Володимир, Компанієць Владлен, Шачко Олексій, Шаповал Максим, Ліподатов Валерій, Смоляний Владислав та Москаленко Валентин.

Вони змагались у восьми конкурсах: огляд строю та пісні, спеціалізована естафета, підтягування на перекладені в бронежилеті вагою 12кг, розбирання та збирання АК-74, одягання засобів захисту дихання (ПЦ-5), стрільба з АК-74 в електронному тирі військової частини, надання першої медичної допомоги в умовах наближених до бойових, комплексна естафета.

Змагання проходили дуже напружено, це відчувалось на протязі усіх етапів конкурсу. Наші учні, майбутні призовники – захисники Вітчизни  приклали максимум своїх зусиль, щоб бути кращими, але хлопцям трохи не вистачило спортивного щастя. За підсумками всіх етапів змагань наша команда посіла почесне 7 місцесеред 18 команд учасниць. Показовим виступом наших учнів для усіх команд та суддів були стройові прийоми зі зброєю, він закінчився бурхливими оплесками, та бажанням учасників змагань і їх керівників, перейняти наш досвід.

Сподіваємось, що на наступних змаганнях наші хлопці будуть кращими, бо вони того варті. 

В. Лопухов

викладач предмету «Захист Вітчизни»
2019-10-23Які батьки, такі й діти

Цей народний вислів можна стовідсотково віднести і до класних керівників та кураторів навчальних груп, які на період навчання наших учнів стають для них справжніми батьками.

Багато проблем у вихованні сучасної молоді: і соціально-побутові, і складні відношення з батьками, і проблеми в навчанні та в особистому житті. Допомогти їм – наш обов’язок! Ці та інші виховні проблеми обговорювались на засіданні методичної комісії класних керівників ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

Робота методичної комісії проводилась в нетрадиційній формі, з елементами тренінгових вправ:

  • учасники висловили свої думки один про одного за допомогою вправи «Рука»;
  • вони визначили рівень свого емоційного вигорання;
  • проговорили, узявшись за руки, педагогічні мантри - установки класних керівників, які можна використовувати перед зустріччю з батьками, а також в роботі з учнями;
  • тест «Дерево викладача», де кожен класний керівник знаходив своє місце у виховному процесі.

В кінці засідання учасникам було запропоновано обрати картку з будь - яким кольором: синім, синьо-зеленим, світло-жовтим, помаранчево-червоним. Таким чином, за кольоровою методикою Люшера класні керівники показали з яким настроєм вони працювали на засідання методичної комісії.

Захаренко Г.С.

керівник методичної комісії класних керівників ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

2019-10-16Викладач за покликанням

Як швидко плинуть роки. Більш як 30 років тому до нашого навчального закладу прийшла молодий спеціаліст Захаренко Ганна Степанівна– випускниця Вінницького політехнічного інституту. Свою педагогічну діяльність вона розпочала з роботи майстром виробничого навчання, а потім перейшла на посаду викладача спеціальних предметів. І ось в червні 2019 року їй виповнюється чудова дата - 60 років з дня народження!

За свою педагогічну діяльність Ганна Степанівна випустила майже 2,5 тис. учнів, більша частина котрих працює та підвищує свою кваліфікацію на АТ «Мотор Січ».

З перших днів і по сьогодні Ганна Степанівна працює завзято, творчо та інноваційно. Вона була першою хто впровадив захист дипломних робіт наших учнів іноземною мовою, разом з цим вона впровадила підготовку презентаційних матеріали до випускних іспитів. Уроки Ганни Степанівни завжди відрізняються жвавістю, насиченістю самою необхідною інформацію для майбутніх робітничих кадрів, інноваційними технічними матеріалами. Свої уроки вона проводить з використанням сучасних педагогічних технологій різноманітними засобами та прийомами: ділові ігри, інтелектуальні конкурси, олімпіади, вікторини та багато інших.

Ганна Степанівна визнає, що вона майже не працює, тому що вона живе своєю роботою, яка є головним інтересом в її житті. Їй до вподоби слова Конфуція «Виберіть собі роботу до душі і вам не прийдеться працювати жодного дня у своєму житті». Вона разом з учнями створила чудовий кабінет, в якому завжди затишно та комфортно. 

До любої справи  Ганна Степанівна відноситься професійно. Для неї немає дрібниць в роботі. Все для неї важливо. Багато років вона очолювала методичну комісію училища. Які проводились урочисті заходи щодо відкриття та закриття тижня з професії! Учні готували стінні листівки, приймали участь у професійних конкурсах, проводили училищні командні конкурси «ЩО?ДЕ? КОЛИ?», організовували концертні програми. Ганна Степанівна вважає, що сучасний педагог повинен бути всебічно розвиненим, тому приділяла цим заходам велику увагу. 

В народі кажуть, що успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить. Це можна сказати і про Захаренко Г.С. За час своєї роботи вона нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти», має міністерські та обласні грамоти та дипломи. Ганна Степанівна - спеціаліст вищої категорії та має педагогічного звання «Викладач - методист».

Своєю енергію Ганна Степанівна заряджає своїх учнів, які з успіхом навчаються, приймають участь у фахових конкурсах, та творчо підходять до виконання випускних робіт. Крім того, вона вчить їх бути людьми з великої літери, радіє їх успіхам та перемогам, хвилюється за їх становлення.

Добра, уважна, з почуттям гумору, вимоглива, чуйна, справедлива – так про неї висловлюються її учні та колеги по роботі. Вона завжди приходить всім на допомогу і ніколи не рахується із своїм часом.

Сьогодні педагогічний колектив училища, учні та випускники вітають Ганну Степанівну і від щирого серця і наголошують на тому,що у 60 років починається чудова пора життя, наповнена світлими спогадами, теплими зустрічами, добрими посмішками, новими інтересами і втішними вечорами. Колектив щиро вітає Ганну Степанівну з важливою датою і бажає в повному здоров’ї і з оптимізмом продовжувати свій шлях, пишатися прожитими роками і досягнутими успіхами, дорожити близькими і зігрівати своє серце любов’ю.

Савінська Л.М.

заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

 

    

 
2019-06-26Вчимося захищати Батьківщину

На виконання Указу Президента України № 580/2015 від 13.10.2015 року «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки» комунальним закладом «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради кожен рік проводяться командні змагання з лазертагу «Гарт хоробрих» для студентської молоді, на честь 101 річниці визначних перемог Армії Української Народної Республіки.

Збірна команда ДНЗ «Заорізьке ВПУМ» прийняла активну участь в цих змаганнях і зайняли почесне третє місце.

Основною метою командних змагань з лазертагу «Гарт хоробрих» є виховання патріотичних переконань у молоді призивного віку, підготовка до військової служби та залучення молоді до оборонно-масової та військово-спортивної роботи. Аще цей конкурс надає можливість підліткам та молоді випробувати силу духу, фізичний гарт, сформувати стійкі патріотичні переконання та почуття гідності, мужності та стійкості,щоб в подальшому бути гідними захисниками своєї Вітчизни.

майстер виробничого навчання

Пономаренко О.В.

  
2019-05-31Фестиваль «Авіафест»

18 травня на стадіоні спортивного комплексу АТ  «Мотор Січ»-«Стріла»  проходив міський фестиваль «Авіафест», на який були запрошені учні та педагогічні працівники нашого навчального закладу для проведення профорієнтаційної роботи  серед гостей фестивалю.

Наші учні захоплююче розказували про умови навчання, проживання  та працевлаштування. Відвідувачі закладу, отримали багато цікавої інформації про ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» . Чекаємо майбутніх абітурієнтів.

Керівник гуртка Сичевська Л. Н.

  
2019-05-27