О жiнко, ти - прекрасна!

Сьогодні, жінко, ваше свято!

І на зорі, ще в ранній час,

Йде славний березень вітати

Живими пролісками вас!

Саме цими словами 04 бе6резня 2016 р. в актовій залі нашого навчального закладу відбулося вшанування жінки: коханої, матері, сестри, бабусі. Не були обділені увагою й дівчата – чарівні принцеси у скромному чоловічому осередку.

На адресу чарівних Королев, присутніх у залі (а це були викладачі, майстри виробничого навчання, співробітники та місцеві мешканці, учні училища), лунали ніжні слова подяки та найщиріші побажання.

Для присутніх силами учнівської самодіяльності були підготовлені номери художньої самодіяльності. Найбільше зворушила присутніх пісня про маму у виконанні Попович Олександри та чарівний вальс під супровід пісні Мірей Матьє, який виконали учні. Порадував та розвеселив своїм виступом колектив КВК “Зграя”.

Підготували та провели захід учні навчальної групи 4/15.

Кириченко В.А., класний керівник навчальної групи 4/15.

 

 

 

 

2016-03-15

День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

19 лютого 2016р. учні та викладачі зібрались у актовій залі ДНЗ «ЗВПУМ» для вшанування пам’яті воїнів, які були учасниками військових дій на територіях інших держав. Воїни-інтернаціоналісти з честю і доблестю своїх батьків і дідів, без перебільшення героїчно стають в самий центр виниклої гарячої точки і гідно намагаються утримати або погасити конфліктну ситуацію, яку на даний момент вирішити по іншому немає ніякої можливості.

Радянський Союз брав участь у багатьох військових конфліктах. Один з останніх, був конфлікт в Афганістані. Останню колону радянських військ з Афганістану було виведено 15-го лютого 1989-го року. Участь держави в цьому військовому конфлікті коштувало нам життя більше чотирнадцяти тисяч наших солдатів і офіцерів, здоров’я десятків тисяч військових. Будь-яка війна, як жорно ламає життя безлічі людей. Це жорстока правда.

Організаторами заходу виступили майстер виробничого навчання Бездєнєжних Л.В. та викладач предмету «Захист Вітчизни», полковник запасу, учасник бойових дій у складі обмеженого контингенту радянських військ в Афганістані та Югославії Лопухов В.Р.

Глядачі, затамувавши подих слухали розповіді ведучих про здобуття та втрати, перемоги та поразки Афганської війни. Атмосферу заходу створювала лірична музика та відеофрагменти тих подій. Найбільше розчулила усіх присутніх пісня «Розмова з портретом» у виконанні Лопухова В.Р. та учениці третього курсу Фільшиної А.

Учні на знак подяки подарували квіти Лопухову В.Р. та Кириченку В.А., підполковнику запасу, учаснику бойових дій у складі обмеженого контингенту радянських військ у Афганістані.

Захід завершився хвилиною мовчання за тих батьків, дідів, братів, синів, друзів, що не повернулися з війни.

Бібліотекар ДНЗ «ЗВПУМ»

Шмиголь К. В.

 

2016-02-29

«Вони у нашій пам’яті назавжди залишились… »

Герої Небесної сотні – не звичайні люди, які ціною власного життя хотіли змінити країну.

Читаючи про них у соцмережах, розумієш: це активні світлі люди. Вони своїм способом життя вже змінювали світ на краще. Серед них були прекрасні сім’янини, добрі господарі, надійні годувальники, майстри, які вже збудували свої садиби, народили дітей і понад усе любили Україну, це мрійники, інтелектуали, що активно листувалися в соцмережах з усім світом, бували за кордоном, любили мандрувати Україною й мали реальні проекти та плани вже на сьогодні, вже нині. Вони розуміли, що це непросто. Але докорінні зміни в суспільстві ніколи не здійснюються без тисяч і тисяч людей, які вирішили жити по-іншому.

Пам’яті тих людей, які змінили нас, нашу свідомість, було присвячено лінійку-реквієм «Вони у нашій пам’яті назавжди залишились… », організовану та проведену 18.02.2016 класним керівником групи 3/13 Васечко Ю.А. 

2016-02-29

Нова історія Попелюшки

12.02.2016 творча група учнів ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» під керівництвом соціального педагога Костенко Н. В. та бібліотекаря Шмиголь К. В.  до Дня Закоханих презентували глядачам нову історію Попелюшки.

Справжній Купідон завітав до актової зали, побажав любові, щастя та подарував присутнім листівки-валентинки.  Ще одним подарунком для глядачів став виступ випускника училища Сергія Балабанова, який привітав усіх чудовими лір ичними піснями.

А потім розпочалась справжня  казка з магічними перевтіленнями, співами, танцями та неймовірною грою акторів.  Глядачі, затамувавши подих, спостерігали за злою Мачухою та її доньками, слабкодухим батьком, харизматичним Королем, вибагливим Принцом та калейдоскопом його потенційних наречених, чарівною Феєю та працьовитою і неймовірно гарною Попелюшкою. Звичайно, ніякі перешкоди не змогли встояти на шляху двох закоханих. Історія Попелюшки та Принца завершилась весіллям. А святковий концерт підійшов до завершення колективним виконанням пісні «Любов врятує світ!», адже що може бути в світі сильнішим і важливішим ніж любов?!

Бібліотекар ДНЗ «ЗВПУМ»

Шмиголь К.В.

 

 

 

 

 

 

2016-02-16

«Моторобудівники» познайомились з Кайдашевою сім’єю

Адміністрація та профспілковий комітет Запорізького ВПУ «Моторобудівник» дуже вдячні профспілковому комітету ПАТ «Мотор Січ» у чолі з М. І. Трушом за надану можливість учням та викладачам відвідати 28.01.2016р. Запорізький Академічний Обласний Український Музично-драматичний Театр ім. В.Г. Магара» з виставою «Кайдашева сім’я». Всі присутні отримали велике задоволення від вистави. Це дає дітям можливість пізнавати культуру та традиції рідного краю. Деякі діти були вперше в цьому театрі, і в них пробудилося бажання відвідувати такі вистави і в майбутньому.

2016-02-09

Україна – це я! Україна – це ти! Україна – це ми! Україна!

Ми пишаємося, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна, земля, дорога та мила серцю кожного із нас.
Щороку 22 сiчня весь український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися і досі боряться за об’єднання усiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався та намагається вiдродити незалежну Соборну Українську державу. Не стали виключенням і учні ДНЗ «ЗВПУМ», які зібрались 22.01.2016 р. у актовій залі для відзначення Дня Соборності і Свободи України.
Учениці групи 4/15 прочитали зі сцени зворушливі поезії про Україну, Фільшина А. (14/13), Антонік К. (18/15), Антіпова Т. (9/15) та Черкасов Д. (3/13) виконали чудові українські пісні, у яких лунали заклики до єднання та любові до рідної землі. Ведучими заходу стали учні групи 11/14 Бурачківська О. та Думич В.
Сьогодні Україна, можливо як ніколи раніше потребує єдності й соборності всього українського народу. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель.

 

2016-01-28

Дід Мороз та Снігуронька ДНЗ «ЗВПУМ» біля головної ялинки міста

13 січня 2016 року учні професійно-технічних навчальних закладів міста зустрілись біля головної ялинки Запоріжжя для святкування Старого Нового року. Зі сцени лунали побажання та музичні подарунки. З привітанням до жителів міста звернулась директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Озерова Тетяна Ярославівна.

Дід Мороз та Снігуронька ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» розважили малечу веселими конкурсами та цікавими загадками, нагородивши найактивніших дітлахів солодкими подарунками.

Щирі посмішки та щасливі очі глядачів довели, що учні професійно-технічних начальних закладів є не лише майстрами своєї справи, а й чудовими артистами.

 

 

 

2016-01-14

«Моторобудівники» подарували Різдво солдатам

До новорічних та різдвяних свят учні та працівники ДНЗ «ЗВПУМ» зібрали подарунки для воїнів АТО. Кожен, хто долучився до акції «Подаруй Різдво солдату» прагнув передати на передову частинку своєї душі. Діти збирали теплі речі, консервацію, солодощі та фрукти, адже моральна підтримка армії це дуже важливо.

«Ми хочемо, щоб наша армія знала, що ми їх підтримуємо та з нетерпінням чекаємо їх повернення додому!» - повідомили про свої мотиви участі у благодійній акції учениці групи 16/14 «Контролери верстатних та слюсарних робіт»

 

2015-12-30

Новорічні дива у стінах ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник»

18 грудня 2015 року до ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» завітав справжнісінький Дід Мороз із купою подарунків. Грамотами він нагородив кращих спортсменів училища: команди з міні-футболу та волейболу, які на обласних змаганнях серед учнів ПТНЗ посіли треті місця. Грамотою було нагороджено учня четвертого курсу Шпака Владислава, який посів перше місце в училищному конкурсі серед верстатників широкого профілю і буде представляти наш навчальний заклад на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу ВШП.  

Дід Мороз  відзначив  і наймилосердніших учнів нашого училища. Напередодні новорічних свят в навчальному закладі було організовано збір солодощів та подарунків для воїнів АТО. Подяки від Діда Мороза отримали групи, які найактивніше підтримали цю добродійну акцію.

Сам Дід Мороз також не залишився без подарунків. Для нього учні підготували величезну кількість новорічних ялинок, які були виготовлені із найрізноманітніших матеріалів. 

Найголовнішим подарунком для усіх присутніх у актовій залі стала справжня новорічна казка «Ніч перед Різдвом, або пригоди Вакули на новий лад», яку підготували учні училища на чолі з бібліотекарем ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» Шмиголь К.В. Перед глядачами постали: сильний Вакула, красуня Оксана, хитрий Чорт, чарівна відьма Солоха, винахідлива Залізна Людина та  інші яскраві персонажі. Не минули організатори святкового дійства і національно-патріотичний аспект виховного заходу, розказавши присутнім маловідомі факти про Україну та її дива.

26 грудня 2015 року  новорічною казкою мали можливість насолодитися і жителі Шевченківського району міста Запоріжжя, які завітали до парку ім. Клімова. До казкової програми додалися веселі конкурси для дітлахів, хороводи та загадки. Малеча допомагала Вакулі виготовити телефони для Оксани. Дід Мороз зі Снігуроньками разом з глядачами закружляли навколо ялинки у веселих танцях. Ніхто з присутніх не залишився осторонь цього яскравого новорічного дійства і, звичайно, не залишився без подарунка від Діда Мороза.

Батьки та маленькі глядачі подякували творчому колективу училища за чудову організацію та позитивні емоції, які вони отримали від цього казкового новорічного дійства.

Бібліотекар ДНЗ

«ЗВПУМ» Шмиголь К. В. 

 

 

 

 

 

2015-12-28

24 роки Збройним Силам України

04.12.2015 року в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» викладачем І категорії Лопуховим Вадимом Рудольфовичем було проведено військово-спортивне свято, присвячене 24 річниці створення Збройних Сил України.

У проведенні змагань,активно взяли участь дві збірні команди: «Допризовник» – учні 1- 2 кусів та «Призовник»- учні 3- 4 кусів.

Конкурс проходив у кілька етапів:

 • Розбирання,збирання автомата АК-74
 • Вправи з гирями і комплексно-силові вправи
 • Стройові прийоми зі зброєю
 • Прийоми самозахисту
 • Одягання загально -військового захисного костюму
 • Теоретичний (тестовий) залік.

Оцінювали виконання змагань компетентне журі:

Голова журі –методист училища Масалова Тетяна Степанівна.

Члени журі:

 • викладач предмету «Захист Вітчизни» полковник запасу, учасник бойових дій - Лопухов Вадим Рудольфович.
 • викладач предмету «Історія України» підполковник запасу, учасник бойових дій - Кириченко Віктор Анатолійович.
 • викладач фізичної культури, кандидат в майстри спорту з гімнастики - Озмітель Олександр Олександрович.
 • майстер виробничого навчання, старшина першої статті запасу Військово – Морських Сил - Дядьков Володимир Вікторович.
 • майстер виробничого навчання, старший сержант запасу Повітряно -десантних військ України, учасник АТО, учасник бойових дій- Бабець Микола Миколайович.
 • cекретар змагань, викладач спецдисциплін Левченко Марина Олександрівна

Члену журі на початку конкурсу згадали про загиблих воїнів-героїв,хвилиною мовчання,виконанням Державного гімну… Підводячи підсумки,тепло привітали переможців: команду «Допризовник» і побажали всім учасникам свята - мирного неба,здоров`я,злагоди, закінчивши свої промови патріотичним.., «Слава Героям!» а у відповідь пролунало… «Героям Слава!»

За оцінкою присутніх, військово-спортивне свято було проведено на високому організаційному та військово-патріотичному рівні.

Викладач предмету

Захист Вітчизни

Лопухов В.Р.

 

 

 

2015-12-17