Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Віват, вчителю, віват!

30 вересня 2016 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти, який підготували учні груп 1/14, 8/15, 9/15, 11/16, 14/13 та 18/15 на чолі з бібліотекарем училища Шмиголь К.В.

Традиційно, захід розпочався з привітання виконуючого обов’язки директора ДНЗ «ЗВПУМ» Базя О.С., найкращих працівників училища було нагороджено грамотами та подяками.

Учні вітали своїх наставників щирими піснями та теплими побажаннями, розігрували веселі сценки та презентували кумедне відео.

Не забули учасники заходу нагадати присутнім, що це свято не лише вчителів, а й бухгалтерів, бібліотекарів, працівників їдальні, прибиральниць, чергових, комірників, – усіх, хто працює у сфері освіти.

Захід завершився колективним виконанням пісні «Спасибі за любов» під час якого учасники концерту подарували глядачам повітряні кульки та хороший настрій на весь рік. Віват, вчителю, віват!

Бібліотекар ДНЗ «ЗВПУМ»

Шмиголь К.В.

 

 

 

 

 

 
2016-10-05Перший урок

01 вересня 2016 року першокурсники ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» зібралися у актовій залі, щоб відвідати свій перший урок у якості учнів нашого навчального закладу з теми: «Від проголошення Незалежності до нової України». Організатором уроку виступила бібліотекар училища Шмиголь Ксенія Віталіївна, яка разом з учнем групи 8/15 Котляром Дмитром розповіли про проголошення Незалежності нашої країни, її здобутки і втрати, радості та горесті, поразки та перемоги, про тих, хто стояв у витоків Незалежності, і тих, хто і сьогодні продовжує стояти на варті суверенності України. 
У заході взяли участь учениці груп 1/14 (Васильєва Альбіна), 9/15 (Антіпова Тетяна), 14/13 (Фільшина Аліна) та 18/15 (Антонік Кароліна).
2016-09-14Урочисте відкриття нового 2016 – 2017 навчального року

1 вересня в «Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» відбулось урочисте відкриття нового 2016 – 2017 навчального року.

Лави учнів цього року поповнили наймужніші «Електрогазозварники» група №10/16, найуніверсальніші «Верстатники широкого профілю»  група 6/15, найяскравіші «Електромонтери» група 17/16, найвідповідальніші «Токарі» група 11/16, Найточніші  «Слюсарі  складальники двигунів» група 3/16 і найчарівніші «Контролери верстатних та слюсарних робіт» група 16/16.

З привітанням до учнів звернулись виконуючий обов’язки директора Базь Олександр Станіславович, викладач Лопухов Вадим Рудольфович.

Кращих учнів училища відзначили урочистими грамотами.

Нашим базовим підприємством є одне з провідних підприємств у світі , яке займається розробкою, виробництвом, ремонтом і обслуговуванням авіаційних двигунів для літаків та вертольотів «Мотор Січ». І в цей день учнів прийшов привітати заступник начальника управління кадрів підприємства «Мотор Січ» Тишечко Віталій Володимирович, який від імені керівництва заводу подарував училищу баскетбольні та футбольні м’ячі та волейбольну сітку.

Головний спеціаліст відділу кадрової роботи та координації діяльності навчальних закладів  Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Трушкова Олена Іванівна побажала учням розкрити всі свої приховані знання і здібності.

Методист науково методичного центру професійно – технічної освіти у Запорізькій області Шкроботько Олена Олександрівна вітаючи учнів та колектив училища з святом побажала терпіння, щастя, творчого горіння та мирного неба.

2016 – 2017 навчальний рік у Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» оголошується відкритим!!!
2016-09-07Зачаровані вальсом

27 травня 20016 р. учні та працівники училища «Моторобудівник» поринули у світ прекрасного, відвідавши Запорізький обласний академічний театр ім. В. Г. Магара, який порадував глядачів виставою-концертом «Штраус-концерт».

На відвідувачів театру чекали неймовірна музика австрійських композиторів-віртуозів – Йоганна Штрауса-батька та його синів – Йоганна, Йожефа та  Едуарда. Глядачі змогли насолодитися чарівними вальсами, польками та маршами у виконанні оркестру театру, аріями з оперет та яскравими хореографічними композиціями у виконанні балету театру.

І учні, і працівники училища отримали велике задоволення та піднесений настрій від перегляду вистави-концерту.

Бібліотекар ДНЗ «ЗВПУМ»

Шмиголь К.В.
2016-05-31День Матері

13 травня 2016 р. у актовій залі училища відбувся святковий концерт, приурочений Дню Матері. Учні запросили на свято своїх мам, яким вони присвятили чудові пісні та щирі побажання. Ми всі повинні піклуватися про своїх мам, адже мама – найдорожча людина на світі.

майстер в/н Сичевська К.О.
2016-05-25Дебют ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» як учасника 59 фестивалю народної творчості АТ «Мотор Січ»

Щороку навесні БК ім. Т. Г. Шевченка АТ «Мотор Січ» стає культурним центром міста Запоріжжя, де збираються найталановитіші представники підприємства, щоб взяти участь у конкурсі-огляді художньої самодіяльності. 12 березня 2016 року показати себе на фестивалі змогли і учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», які гідно боролися за звання кращих на рівні з досвідченими і талановитими працівниками підприємства.

Обравши центральною темою виступу, здавалось би, просте речення «Ми – українці!», учням вдалось доторкнутися до серця кожного глядача та нагадати усім присутнім, хто ми є, що нам є чим пишатися  і ми з гордістю можемо сказати усьому світові «Ми - українці»!

Участь у такому заході дала можливість учням не лише розкрити свої таланти, а й відчути себе єдиним цілим з робочим колективом підприємства, до якого вони матимуть змогу приєднатися по завершенню навчання в училищі.

 

 

 
2016-03-17О жiнко, ти - прекрасна!

Сьогодні, жінко, ваше свято!

І на зорі, ще в ранній час,

Йде славний березень вітати

Живими пролісками вас!

Саме цими словами 04 бе6резня 2016 р. в актовій залі нашого навчального закладу відбулося вшанування жінки: коханої, матері, сестри, бабусі. Не були обділені увагою й дівчата – чарівні принцеси у скромному чоловічому осередку.

На адресу чарівних Королев, присутніх у залі (а це були викладачі, майстри виробничого навчання, співробітники та місцеві мешканці, учні училища), лунали ніжні слова подяки та найщиріші побажання.

Для присутніх силами учнівської самодіяльності були підготовлені номери художньої самодіяльності. Найбільше зворушила присутніх пісня про маму у виконанні Попович Олександри та чарівний вальс під супровід пісні Мірей Матьє, який виконали учні. Порадував та розвеселив своїм виступом колектив КВК “Зграя”.

Підготували та провели захід учні навчальної групи 4/15.

Кириченко В.А., класний керівник навчальної групи 4/15.

 

 

 

 
2016-03-15День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

19 лютого 2016р. учні та викладачі зібрались у актовій залі ДНЗ «ЗВПУМ» для вшанування пам’яті воїнів, які були учасниками військових дій на територіях інших держав. Воїни-інтернаціоналісти з честю і доблестю своїх батьків і дідів, без перебільшення героїчно стають в самий центр виниклої гарячої точки і гідно намагаються утримати або погасити конфліктну ситуацію, яку на даний момент вирішити по іншому немає ніякої можливості.

Радянський Союз брав участь у багатьох військових конфліктах. Один з останніх, був конфлікт в Афганістані. Останню колону радянських військ з Афганістану було виведено 15-го лютого 1989-го року. Участь держави в цьому військовому конфлікті коштувало нам життя більше чотирнадцяти тисяч наших солдатів і офіцерів, здоров’я десятків тисяч військових. Будь-яка війна, як жорно ламає життя безлічі людей. Це жорстока правда.

Організаторами заходу виступили майстер виробничого навчання Бездєнєжних Л.В. та викладач предмету «Захист Вітчизни», полковник запасу, учасник бойових дій у складі обмеженого контингенту радянських військ в Афганістані та Югославії Лопухов В.Р.

Глядачі, затамувавши подих слухали розповіді ведучих про здобуття та втрати, перемоги та поразки Афганської війни. Атмосферу заходу створювала лірична музика та відеофрагменти тих подій. Найбільше розчулила усіх присутніх пісня «Розмова з портретом» у виконанні Лопухова В.Р. та учениці третього курсу Фільшиної А.

Учні на знак подяки подарували квіти Лопухову В.Р. та Кириченку В.А., підполковнику запасу, учаснику бойових дій у складі обмеженого контингенту радянських військ у Афганістані.

Захід завершився хвилиною мовчання за тих батьків, дідів, братів, синів, друзів, що не повернулися з війни.

Бібліотекар ДНЗ «ЗВПУМ»

Шмиголь К. В.

 
2016-02-29«Вони у нашій пам’яті назавжди залишились… »

Герої Небесної сотні – не звичайні люди, які ціною власного життя хотіли змінити країну.

Читаючи про них у соцмережах, розумієш: це активні світлі люди. Вони своїм способом життя вже змінювали світ на краще. Серед них були прекрасні сім’янини, добрі господарі, надійні годувальники, майстри, які вже збудували свої садиби, народили дітей і понад усе любили Україну, це мрійники, інтелектуали, що активно листувалися в соцмережах з усім світом, бували за кордоном, любили мандрувати Україною й мали реальні проекти та плани вже на сьогодні, вже нині. Вони розуміли, що це непросто. Але докорінні зміни в суспільстві ніколи не здійснюються без тисяч і тисяч людей, які вирішили жити по-іншому.

Пам’яті тих людей, які змінили нас, нашу свідомість, було присвячено лінійку-реквієм «Вони у нашій пам’яті назавжди залишились… », організовану та проведену 18.02.2016 класним керівником групи 3/13 Васечко Ю.А. 
2016-02-29Нова історія Попелюшки

12.02.2016 творча група учнів ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» під керівництвом соціального педагога Костенко Н. В. та бібліотекаря Шмиголь К. В.  до Дня Закоханих презентували глядачам нову історію Попелюшки.

Справжній Купідон завітав до актової зали, побажав любові, щастя та подарував присутнім листівки-валентинки.  Ще одним подарунком для глядачів став виступ випускника училища Сергія Балабанова, який привітав усіх чудовими лір ичними піснями.

А потім розпочалась справжня  казка з магічними перевтіленнями, співами, танцями та неймовірною грою акторів.  Глядачі, затамувавши подих, спостерігали за злою Мачухою та її доньками, слабкодухим батьком, харизматичним Королем, вибагливим Принцом та калейдоскопом його потенційних наречених, чарівною Феєю та працьовитою і неймовірно гарною Попелюшкою. Звичайно, ніякі перешкоди не змогли встояти на шляху двох закоханих. Історія Попелюшки та Принца завершилась весіллям. А святковий концерт підійшов до завершення колективним виконанням пісні «Любов врятує світ!», адже що може бути в світі сильнішим і важливішим ніж любов?!

Бібліотекар ДНЗ «ЗВПУМ»

Шмиголь К.В.

 

 

 

 

 

 
2016-02-16