Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Беремо участь у благодійній акції

Новорічні свята - це пора чудес, сюрпризів та подарунків, а дива потрібні усюди. Особливо гостро нашої підтримки потребують люди, які в цей складний час захищають нас з вами та нашу Батьківщину. Тому, усі учні нашого училища із задоволенням взяли участь у благодійній акції «День Святого Миколая, новорічний подарунок для бійця».

Спільними зусиллями ми зібрали більше 40кг цукерок та печива, шкарпеток та вологих серветок та передали наші подарунки представникам Волонтерського комітету при Запорізькій облдержадміністрації, які в найкоротші терміни доставлять ці святкові подарунки бійцям. Але найкращим подарунком для наших воїнів стануть листи з теплими побажаннями та словами підтримки, які написали від щирого серця наші учні.

Дякуємо усім за участь в акції, за ваші добрі серця та небайдужість.

Соціальний педагог

Полянська К.
2018-12-22Святий Миколай для дітей

19 грудня учні нашого училища відвідали «Запорізький обласний центр молоді», отримали вітання зі святом та стали глядачами концерту, присвяченого дню Святого Миколая для обдарованих учнів, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Концерт був підготовлений науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області за участю самих учнів закладів професійно-технічної освіти. Святковий настрій підтримували запальні танці, чарівні костюми юних артистів та веселі пісні. Найактивніші учні та творчі колективи були відзначені грамотами. По завершенню концерту усі присутні були запрошені взяти участь в урочистому відкритті новорічної ялинки на площі Фестивальній.

Соціальний педагог,

Полянська К.
2018-12-20Великий острів знань

18 грудня 2018р. у Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №77 відбулась пізнавальна розважальна гра-квест «Великий острів знань». Для проведення гри були запрошені гості: ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Моторобудівник», музична школа № 7 та Запорізький центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС на чолі з його керівником Назаренко М.М.

В грі були задіяні всі учні школи: від самих маленьких (1-4класи) до старшокласників (5-11класи). Для виконання ігрових завдань учні проходили чергу станцій: Умілі ручки, Музична, Інформатика, SMILE-станція, Народознавство, Червоні прапори, Ерудит, Еврика, Дослідники.

ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Моторобудівник» представляло станцію «Світ робітничих професій». Педпрацівники училища: керівник гуртка Сичевська Л.М., викладач Захаренко Г.С., майстер в/н
Валюх Т.І. разом з учнями Попович О., Добрянською О., Іванцовою Л., Проскуровим О., Бойко Д. та Лачиновим М., підготували необхідні наочні матеріали, які розкривають зміст професій верстатника широкого профілю, токаря, слюсаря-інструментальника, слюсаря – складальника, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварника.

Учням школи було запропоновано перегляд презентації про основні професії, яким навчають в нашому училищі та виконання творчих завдань: розгадування кросвордів, тестів, філвордів, ребусів. На станції «Світ робітничих професій» кожен клас отримав від адміністрації училища грамоту за винахідливість та кмітливість.

За активну участь, допомогу в організації та проведені інтелектуальної розважальної гри-квесту директор Запорізькій загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів №77 Колотова Т.Є. передала керівництву училища грамоту.

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»,

Захаренко Г.С.
2018-12-2027 річниці створення Збройних Сил України

06.12.2018 року у « Запорізькому ВПУМ» було проведено військово-спортивний захід, присвячений святкуванню 27 річниці створення Збройних Сил України. В ньому приймало участь дві команди по 10 чоловік в кожній команді- «Допризовники» та «Призовники», хлопці та дівчата 1-4 курсів.

В змаганнях було проведено наступні види змагань:

  • cтройова підготовка (стройові прийоми зі зброєю);
  • розкладання, складання автомата АК-47;
  • одягання ЗВЗК;
  • штовхання гір;
  • комплексно - силова вправа, армреслінг;
  • військово - історична вікторина на теми «Знання історії України», «Правила та звичаї Запорізьких козаків», «Знання структури та озброєння Збройних Сил України», «Військові звання Збройних Сил України».

Всі учасники змагань проявили максимальну зацікавленість та старанність, але перемагає сильніший, тому переможцем була визначена команда «Допризовників». Учнів, презерів в особистих видах змагань та команду переможців завітав, та нагородив грамотами голова судейської колегії змагань - старший майстер Підлужний Андрій Сергійович. Захід,організований викладачем предмету «Захист Вітчизни», полковником запасу, учасником бойових дій, Лопуховим В.Р. було проведено на високому морально-патріотичному рівні. Усі глядачі змагань були дуже задоволені, тому підтвердження - бурхливі оплески по закінченню заходу.
2018-12-10Цікава гра, яка збереже тобі життя

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІД учні училища мали змогу в ігровій формі пригадати свої знання з питань профілактики та допомоги ВІЛ-позитивним людям і поповнити свої знання новим матеріалом.

Тренінг «Маршрут безпеки» провели викладач біології та хімії Мороз О.В. та соціальний педагог Полянська К.Д.

У ході тренінгу учнями було виявлено шляхи передачі ВІЛ та засоби запобігання небажаної вагітності, ІПСШ та ВІЛ, обговорено складності життя ВІЛ-позитивної людини та важливість і необхідність підтримки оточуючих. Усі активно брали участь у виконанні завдань та з задоволенням відповідали на питання вікторини. Під час дискусії учнями було зроблено висновок, що боротися необхідно з необізнаністю людей у питаннях стосовно ВІЛ, а не з людьми.

Викладач Мороз О.В.

Соціальний педагог Полянська К.Д.
2018-11-29Вшанування пам'яті жертв голодомору

23.11.2018 у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» був проведений загально училищний виховний захід, присвячений пам’яті жертв Голодомору 32-33 років.

Після страшної трагедії минуло 85 років, але біль за свій постраждалий народ з кожним роком стає все більша і більша. Скільки померло від голоду та не народилось наших земляків, внаслідок нелюдської політики сталінського режиму!

В заході приймали участь першокурсники, які навчаються за професією «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням». Вони не могли утримати своїх сліз, коли розповідали про трагічну історію наших співвітчизників. Це - наша спільна біль, наша трагедія!

Впродовж виховного заходу на екрані демонструвались кадри кінохроніки. Хвилиною мовчання всі присутні на заході вшанували пам'ять жертв голодомору 1932-1933 років.

Сподіваємось, що виховний захід допоможе нашим учням викликати співчуття до людського горя та зберегти у своїй пам’яті історію нашого народу.

24 листопада у кожному вікні українці всього світу запалять свічки пам’яті, вшановуючи всіх тих, хто загинув у ті страшні роки.

Захаренко Г.С.,

класний керівник  ДНЗ «ЗВПУМ»

 

 
2018-11-26Живи і працюй в Україні!

8 та 9 листопада у виставковому центрі «Козак Палац» за ініціативи Запорізького обласного центру зайнятості, підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації проходила спеціалізована виставка «Ярмарок Освіти - 2018» в рамках інформаційно просвітницького заходу «Живи і працюй в Україні!». В якій приймав участь і наш навчальний заклад. Працівники училища та учні розповідали відвідувачам заходу – школярам, про наш навчальний заклад, про професії які вони можуть у нас опанувати.

Керівник гуртка

Людмила Сичевська
2018-11-16Квест-гра «Світ робітничих професій»

14 листопада 2018 року в навчальному закладі було  проведено квест-гру «Світ робітничих професій».

Для участі в грі були запрошені команди шкіл №42,60, та 77.

Розпочався захід з теплих та щирих слів директора училища Базя О.С.. Олександр Станіславович ознайомив присутніх з історією і традиціями училища, розповів про тісну співпрацю навчального закладу з соціальним партнером АТ «Мотор Січ», побажав командам цікавої подорожі та перемоги. З словами привітання до команд звернулась спеціаліст Шевченківського центру зайнятості Науменко К.П. яка наголосила на необхідності серйозного і відповідального ставлення до вибору майбутньої професії, аналізу її затребуваності на ринку праці. Ксенія Павлівна побажала учням зробити вірний вибір майбутньої професії, яка б у майбутньому приносила їм задоволення і натхнення.

На початку гри команди презентували себе. З креативністю та театральним мистецтвом.

Школярі взяли участь в цікавій і захоплюючій подорожі в світ робітничих професій машинобудівного профілю. Світ цей незвичайний, його немає на картах, але кожен з них його відвідав.

Учні подорожували по станціях, приймали участь в конкурсах, виконували різноманітні завдання, дізнавалися багато нового про світ професій.

Станції, які відвідали учні, так і називались: "ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК", "ВЕРСТАТНИК", "СЛЮСАР", "КОНТРОЛЕР", "ЕЛЕКТРИК" та «КРАЩИЙ КАПІТАН». Подорожуючи по станціях, команди дізнавались про зміст діяльності, засоби, предмет, умови праці представників різних професій. Кожна команда отримала маршрутний лист своєї подорожі, де були позначені станції, які їм необхідно було пройти в певній послідовності. Пройшовши всі станції, команди повернулися, в методичний кабінет де за чашкою ароматного чаю чекали результати битви капітанів та підведення підсумків гри.

За підсумками балів на усіх станціях почесне І - місце посіла команда школи №42, ІІ - місце команда школи №60 і ІІІ - місце команда школи №77. Командам вручили чудові солодкі подарунки, а центр зайнятості нагородив учасників почесними грамотами.

Ми впевнені що інформація про робітничі професії машинобудівного профілю, яку отримали учні, допоможе їм зробити вірний вибір своєї майбутньої професії, яка буде приносити їм радість на натхнення.

Керівник гуртка

Сичевська Л.М.
2018-11-15Світ робітничих професій для учнів 9-11 класів

11 жовтня Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» прийняло участь у заході, який провів Василівський центр зайнятості «Випускник 2019».

Цей захід проходив в Дніпрорудненьському Будинку культури «Гірник» для учнів міських шкіл. Представники нашого училища ознайомили учнів з професіями, які вони можуть отримати в нашому училищі.

Завдяки яскравим буклетам та об’явам, випускники зацікавилися інформацією для обрання своєї майбутньої професії.

керівник гуртка Сичевська Л.М.

 
2018-10-24Ознайомлення учнів з вибором майбутньої професії

10 жовтня Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» прийняло участь у заході, який провів Михайлівський центр зайнятості «Випускник 2019». Дійство проходило в Михайлівському будинку культури для учнів шкіл району. В ньому прийняло участь багато різних навчальних закладів Запорізької області, але світ робітничих професій представило тільки наше училище. Учні були дуже зацікавлені та отримали багато інформації для обрання своєї майбутньої професії.

керівник гуртка Сичевська Л.М.

 

 
2018-10-24